Hoşgeldiniz!

vajinoplasti

Vajinoplasti Ameliyatı (Vajina Daraltma Ameliyatı) Kimlere Uygulanır? 01:14
Vajinoplasti Ameliyatı (Vajina Daraltma Ameliyatı) Kimlere Uygulanır? 1.437 izlenme - 3 yıl önce Vajinoplasti Ameliyatı (Vajina Daraltma Ameliyatı) kimlere uygulanır? Op. Dr. Evren Helvacı bilgiler veriyor. www.evrenhelvaci.com
Lazer Vajinoplasti (Lazer Vajina Estetiği) 02:57
Lazer Vajinoplasti (Lazer Vajina Estetiği) 1.767 izlenme - 6 yıl önce
Vajina daraltma 02:48
Vajina daraltma 287 izlenme - 1 yıl önce Çok doğum yapmış kadınların vajinasında zamanla genişleme meydana gelir. Bu sorun en çok eşler arasında cinsel ilişki sırasında baş gösterir. Zamanla karşılıklı duygusal soğumaya bile sebep olabilir. Çaresi vajina daraltma ameliyatıdır.
Genital Bölge Estetigi 06:17
Genital Bölge Estetigi 271 izlenme - 2 yıl önce Genital bölge estetiği labioplasti ameliyatı, vajinoplasti ameliyatı, hymenoplasti ameliyatı ve dış dudakların yağ enjeksiyonu ile büyütülmesidir. Bu işlemler genital bölgenin görselliği kadar özellikle cinsel ilişki fonksiyonunun daha sağlıklı olması için yaptırılır. Detaylar için: http://www.defneerkara.com/vucut-estetik-ameliyati/genital-bolge-estetik-ameliyati.html http://www.defneerkara.com/makaleler/item/166-labioplasti.html
Kadınlarda Genital Bölge Estetiği 03:15
Kadınlarda Genital Bölge Estetiği 203 izlenme - 2 yıl önce http://www.defneerkara.com/vucut-estetik-ameliyati/genital-bolge-estetik-ameliyati.html
Vajinoplasti ve Labioplasti Ameliyatları Nasıl Yapılır? 00:56
Vajinoplasti ve Labioplasti Ameliyatları Nasıl Yapılır? 124 izlenme - 3 yıl önce Vajinoplasti ve Labioplasti Ameliyatları Nasıl Yapılır? Vajinoplasti ve labioplasti nedir?
Vajinoplasti Operasyonu Sonrası İyileşme Süreci Nasıldır? 00:45
Vajinoplasti Operasyonu Sonrası İyileşme Süreci Nasıldır? 157 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/vajinoplasti-operasyonu-sonrasi-iyilesme-sureci-nasil-isler/ Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Onur Sümer ile estetik üzerine konuşuyoruz. Daha önce Jinekomasti hakkında detaylı bilgi almıştık; şimdi ise vajinoplasti operasyonu ve sonrasındaki iyileşme sürecini konuşuyoruz. Detaylar için bizden ayrılmayın!
Vajinoplasti operasyonundan sonra yeniden genişleme olabilir mi? 00:23
Vajinoplasti operasyonundan sonra yeniden genişleme olabilir mi? 94 izlenme - 3 yıl önce Vajinoplasti operasyonu vajina daraltmada kalıcı bir çözümdür.
Vajinoplasti Nedir ve Kimlere Uygulanabilir? 01:15
Vajinoplasti Nedir ve Kimlere Uygulanabilir? 122 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/vajinoplasti-nedir-ve-kimlere-uygulanabilir/ Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Onur Sümer, kadın sağlığı ile ilgili sorularımızı yanıtlıyor. Daha önce vajinoplasti operasyonu sonrasında yaşanan iyileşme sürecini sizler için sormuştuk; şimdi ise vajinoplastinin ne olduğunu ve kimlere uygulanabileceğini konuşuyoruz. Plastik ve Estetik Cerrahi‘ye dair aradığınız her şey MigrosTV‘de!