Hoşgeldiniz!

val

Seksi Güzel Val Keil 01:27
Seksi Güzel Val Keil 7.621 izlenme - 1 yıl önce Seksi Güzel Val Keil Let us All Bask in the Hotness of Val Keil It’s almost the weekend, so start it off right with Miss August 2013 Val Keil’s greatest moments. With beautiful brown eyes and a spunky attitude, she’s one of our hottest Midwestern Playmates for a reason.
Playboy'un Miss Ağustos 2013: Val Keil 02:33
Playboy'un Miss Ağustos 2013: Val Keil 13.203 izlenme - 4 yıl önce Bayan Ağustos 2013 Val Keil yeni video ile Playboy Playmate son çekimin perde arkasında
Alexander Fragman 01:53
Alexander Fragman 15.580 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Colin Farrell, Angelina Jolie, Anthony Hopkins, Val Kilmer, Jared Leto, Rosario Dawson, Jonathan Rhys-Meyers, Rory McCann, Elliot Cowan, Joseph Morgan gibi isimlerin yer aldığı macera savaş tarzındaki Alexander filminin resmi fragmanı.
Kiss Kiss Bang Bang Fragman 02:23
Kiss Kiss Bang Bang Fragman 13.204 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Robert Downey Jr., Val Kilmer, Michelle Monaghan gibi isimlerin yer aldığı aksiyon komedi türündeki Kiss Kiss Bang Bang filminin resmi fragmanı.
Heat/Büyük Hesaplaşma - Çatışma Sahnesi 07:40
Heat/Büyük Hesaplaşma - Çatışma Sahnesi 1.313 izlenme - 3 yıl önce Başrollerini Al Pacino,Robert De Niro,Val Kilmer ve ünlü oyuncuların paylaştığı 1995 yapımı Heat filminin banka soygunundan sonraki büyük çatışma sahnesi.Şahsi görüşüm en baba silahlı çatışma sahnelerinden biridir sinema tarihinde.
Top Secret! (Tutti Frutti Şarkısı Sahnesi) 03:26
Top Secret! (Tutti Frutti Şarkısı Sahnesi) 932 izlenme - 3 yıl önce Evet millet size Top Secret! gibi absürd'ün dibine vuran bir filminden şahane bir içerik paylaşıyorum. Filmi izlemeyenlere kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca şunu da belirtiyim, filmin başrolündeki Val Kilmer filmdeki bütün şarkıları söylemiş ve muhteşem bir sese sahip.
Sihirbazların En büyük Sırları - Maskeli Sihirbaz 2. Bölüm 41:43
Sihirbazların En büyük Sırları - Maskeli Sihirbaz 2. Bölüm 1.247 izlenme - 3 yıl önce Show Tv 'de 'Hepsi Gerçek' adında; dünyadan şaşırtıcı olayların gösterildiği geç saatlerde yayınlanan bir televizyon programı vardı. Bu sihirbaz'ında her hafta kısada olsa videoları porgramın sonuna doğru yayınlanırdı. Bende tesadüfen rast geldiğim bu videoyu sizinle paylaşmak istedim. İçerimizde sihirbazlık numaralarının nasıl yapıldığını merak eden öğrenmek isteyen arkadaşlarımız olabilir düşüncesiyle. Bu videolar 13 bölüm halinde düzenlenmişti. Ben sizin isteğinize göre 13 bölümü sırasıyla yayınlayacağım. Şimdiden keyifli dakikalar dilerim. sihirbazın gerçek adı Val Valentino maskesinin altında ki gerçek yüzünü görmek isteyenler için http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/123416/maskeli-sihirbaz-ve-gercek-yuzu Sihirbazların En Büyük Sırları İlk bölüm yayın tarihi: 24 Kasım 1997 Son bölüm yayın tarihi: 21 Şubat 2009 Programın yaratıcısı: Val Valentino Dil: İngilizce Yazarlar: Val Valentino, Bruce Nash, Scott Mitchell, David Next Türler: Belgesel Film, Reality şov Altyazı Hakkında : Değerli arkadaşlar videoyu Türkçe altyazı ile sizlere sunmak isterdim fakat gösteriyi anlatan sihirbazımızın anlatım tarzı çok anlaşılır olduğundan dolayı altyazı eklemedim. Zaten görüntü kalitesi Hd değil altyazı eklersem dahada azalır diye bu riske girmedim fakat rağbet olurda altyazılı izlemek isteyen arkadaşlar çok sayıda olursa deneme amaçlı 3.Bölümü altyazı ile eklemeye çalışırım. Anlayışınız için teşekkürler.
Sihirbazların En büyük Sırları - Maskeli Sihirbaz 43:02
Sihirbazların En büyük Sırları - Maskeli Sihirbaz 1.341 izlenme - 3 yıl önce Show Tv 'de 'Hepsi Gerçek' adında; dünyadan şaşırtıcı olayların gösterildiği geç saatlerde yayınlanan bir televizyon programı vardı. Bu sihirbaz'ında her hafta kısada olsa videoları porgramın sonuna doğru yayınlanırdı. Bende tesadüfen rast geldiğim bu videoyu sizinle paylaşmak istedim. İçerimizde sihirbazlık numaralarının nasıl yapıldığını merak eden öğrenmek isteyen arkadaşlarımız olabilir düşüncesiyle. Bu videolar 13 bölüm halinde düzenlenmişti. Ben sizin isteğinize göre 13 bölümü sırasıyla yayınlayacağım. Şimdiden keyifli dakikalar dilerim. sihirbazın gerçek adı Val Valentino maskesinin altında ki gerçek yüzünü görmek isteyenler için http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/123416/maskeli-sihirbaz-ve-gercek-yuzu Sihirbazların En Büyük Sırları İlk bölüm yayın tarihi: 24 Kasım 1997 Son bölüm yayın tarihi: 21 Şubat 2009 Programın yaratıcısı: Val Valentino Dil: İngilizce Yazarlar: Val Valentino, Bruce Nash, Scott Mitchell, David Next Türler: Belgesel Film, Reality şov
Val Keil'den Cesur Pozlar 01:52
Val Keil'den Cesur Pozlar 1.042 izlenme - 5 yıl önce Val Keil'den Yürek Hoplatan Pozlar
Sihirbazların En büyük Sırları - Maskeli Sihirbaz - 3. Bölüm 40:46
Sihirbazların En büyük Sırları - Maskeli Sihirbaz - 3. Bölüm 1.057 izlenme - 3 yıl önce Show Tv 'de 'Hepsi Gerçek' adında; dünyadan şaşırtıcı olayların gösterildiği geç saatlerde yayınlanan bir televizyon programı vardı. Bu sihirbaz'ında her hafta kısada olsa videoları porgramın sonuna doğru yayınlanırdı. Bende tesadüfen rast geldiğim bu videoyu sizinle paylaşmak istedim. İçerimizde sihirbazlık numaralarının nasıl yapıldığını merak eden öğrenmek isteyen arkadaşlarımız olabilir düşüncesiyle. Bu videolar 13 bölüm halinde düzenlenmişti. Ben sizin isteğinize göre 13 bölümü sırasıyla yayınlayacağım. Şimdiden keyifli dakikalar dilerim. Sihirbazın gerçek adı Val Valentino Gösterinin tam adı : Magic s Biggest Secrets Maskesinin altında ki gerçek yüzünü görmek isteyenler için http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/123416/maskeli-sihirbaz-ve-gercek-yuzu Sihirbazların En Büyük Sırları İlk bölüm yayın tarihi: 24 Kasım 1997 Son bölüm yayın tarihi: 21 Şubat 2009 Programın yaratıcısı: Val Valentino Dil: İngilizce Yazarlar: Val Valentino, Bruce Nash, Scott Mitchell, David Next Türler: Belgesel Film, Reality şov Altyazı Hakkında : Değerli arkadaşlar, internette saatlerce torrent sitelerinde bile aramama rağmen bu serinin Türkçe altyazısını bulamadım. Gittim bir çevirmen buldum adam benden çok faiş bir fiyat istedi diye vazgeçtim. Sizde hak verirsiniz ki eski bir video ve kimse bu seriyi türkçe altyazıya çevirmekle uğraşmamış. İngilizce bilmediğim için kendimde çeviremedim. Öncelikle bu durum için sizlerin affına sığınıyorum. Anlayışınız için teşekkür ediyorum. Halen daha aramaya devam ediyorum bulduğum an türkçe altyazıyı yeni bölümlere eklemeyi ihmal etmeyeceğim. Sağlıcakla kalın.
Cs 16 Wal Movie 01:56
Cs 16 Wal Movie 1.086 izlenme - 7 yıl önce cs sevqisi .d
Real Genius (1985) Fragman 01:52
Real Genius (1985) Fragman 160 izlenme - 1 yıl önce 1985 yapımı Real Genius filminin fragmanı. Filmde Val Kilmer başrolde oynuyor. Yönetmen ise Martha Coolidge.
Gta V Online 4.Bölüm Humane Raid-Valkyrie  Heist 16:44
Gta V Online 4.Bölüm Humane Raid-Valkyrie Heist 1.295 izlenme - 3 yıl önce http://izogame.net/ https://www.facebook.com/izogamee https://twitter.com/izogamee Bir Heist Görevi ile daha karşınızdayım arkadaşlar şimdiden iyi seyirler :)
Sihirbazların En Büyük Sırları - Maskeli Sihirbaz - 4. Bölüm 42:57
Sihirbazların En Büyük Sırları - Maskeli Sihirbaz - 4. Bölüm 714 izlenme - 3 yıl önce Show Tv 'de 'Hepsi Gerçek' adında; dünyadan şaşırtıcı olayların gösterildiği geç saatlerde yayınlanan bir televizyon programı vardı. Bu sihirbaz'ında her hafta kısada olsa videoları porgramın sonuna doğru yayınlanırdı. Bende tesadüfen rast geldiğim bu videoyu sizinle paylaşmak istedim. İçerimizde sihirbazlık numaralarının nasıl yapıldığını merak eden öğrenmek isteyen arkadaşlarımız olabilir düşüncesiyle. Bu videolar 13 bölüm halinde düzenlenmişti. Ben sizin isteğinize göre 13 bölümü sırasıyla yayınlayacağım. Şimdiden keyifli dakikalar dilerim. Sihirbazın gerçek adı: Val Valentino Gösterinin tam adı : Magics Biggest Secrets Maskesinin altında ki gerçek yüzünü görmek isteyenler için http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/123416/maskeli-sihirbaz-ve-gercek-yuzu Sihirbazların En Büyük Sırları İlk bölüm yayın tarihi: 24 Kasım 1997 Son bölüm yayın tarihi: 21 Şubat 2009 Programın yaratıcısı: Val Valentino Dil: İngilizce Yazarlar: Val Valentino, Bruce Nash, Scott Mitchell, David Next Türler: Belgesel Film, Reality şov 1.Bölüm http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/237410/sihirbazlarin-en-buyuk-sirlari-maskeli-sihirbaz 2.Bölüm http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/237851/sihirbazlarin-en-buyuk-sirlari-maskeli-sihirbaz-2-bolum 3.Bölüm http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/238169/sihirbazlarin-en-buyuk-sirlari-maskeli-sihirbaz-3-bolum
Büyük Hesaplaşma - Heat (Çatışma Sahnesi) 04:54
Büyük Hesaplaşma - Heat (Çatışma Sahnesi) 391 izlenme - 3 yıl önce 1995 Yapımı olan Heat Türkçe çevirisi ile Büyük Hesaplaşma. Oyuncu kadrosundaki Al Pacino, Robert De Niro ,Val Kilmer ve muhteşem çatışma sahneleri ile sinema tarihine damgasını vurmuştur. Filmdeki en büyük çatışma sahnesini soluksuz izleyelim
Loredana - Val dupa val 03:10
Loredana - Val dupa val 175 izlenme - 3 yıl önce Loredana - Val dupa val (Yepyeni Video Klip) 2015 Şarkı Sözleri (Lyrics): Val dupa val La la la la tine ma gandesc si cand nu ma gandesc la tine ma gandesc si cand nu ma gandesc la tine! Mi-ai pus inima la breloc, M-am indragostit si nu-i usor deloc, Imi tii de foame si de sete, Mi-ai intrat in suflet si-n sosete! Sotron langa sotron jucam pe trotuar, Si ne sarutam la scoala pe culoar, Cand faceam schimb de fluturi pentru insectar.. An tan tichi mogo dan cara cara se, Principala moringo oh oh, An tan tichi mogo dan cara cara se, Principala moringo oh oh! Refren: Val dupa val iubirea vine cand vrea ea, Val dupa val intra sub pielea mea, Se schimba, se preface, Nu ma lasa-n pace, Val dupa val, Val dupa val... La la la la tine ma gandesc si cand nu ma gandesc la tine ma gandesc si cand nu ma gandesc la tine! As vrea sa nu te fi-ntalnit, Sa pot privi ca alta data un asfintit , Fara amintiri virale de la mare, In care chipul tau mereu apare.. Mama imi spunea ca orice invat, Are la randul ei si-un dezvat, Mai am de studiat, Partida nu s-a incheiat.. An tan tichi mogo dan cara cara se, Principala moringo oh , oh An tan tichi mogo dan cara cara se, Principala moringo oh oh! Refren: Val dupa val iubirea vine cand vrea ea, Val dupa val intra sub pielea mea, Se schimba,se preface, Nu ma lasa-n pace! Val dupa val, Val dupa val... La la la la tine ma gandesc si cand nu ma gandesc la tine ma gandesc si cand nu ma gandesc la tine! La la la la tine.. Bridge: Te vad in orice chip Oricat as vrea sa te scot din mintea mea ...oh oh, oh oh oh Astept sa apari in calea mea, De cate ori trec pe strada ta.. Refren: Val dupa val iubirea vine cand vrea ea, Val dupa val intra sub pielea mea, Se schimba,se preface Nu ma lasa-n pace! Val dupa val, Val dupa val... La la la la tine ma gandesc si cand nu ma gandesc la tine, ma gandesc si cand nu nu ma gandesc la tine.. La la la la tine! oh oh Oh oh oh… Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! En Yeni Şarkılar ve Klipler İçin Lütfen Abone Olunuz : www.izlesene.com/nefer26medya (C) & (P) MediaPro Music Entertainment 2015 All rights reserved. Unauthorized reproduction is a violation of applicable laws In order to avoid copyright infringement, please, do not upload this song on your channel Licensing: contact@mediapromusic.ro Muzica si Versuri: Loredana Instrumental: Catalin Dascalu si Serban Cazan Mixata de Serban Cazan in Studiourile Hahaha Production Regie: Laurentiu Rusescu Imagine: Serban Cazan Productie: Alex Tomulescu Coregrafie: Andrada Morgovan si Andrei Minea Costume: Radu Mada Make-up: Iuliana Sandu Hair: Sergiu Bacioi
Annie Lennox Love Song For A Vampire 04:20
Annie Lennox Love Song For A Vampire 266 izlenme - 7 yıl önce
Loredana - Val Dupa Val 03:10
Loredana - Val Dupa Val 104 izlenme - 3 yıl önce Loredana - Val dupa val (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (Lyrics): Val dupa val La la la la tine ma gandesc si cand nu ma gandesc la tine ma gandesc si cand nu ma gandesc la tine! Mi-ai pus inima la breloc, M-am indragostit si nu-i usor deloc, Imi tii de foame si de sete, Mi-ai intrat in suflet si-n sosete! Sotron langa sotron jucam pe trotuar, Si ne sarutam la scoala pe culoar, Cand faceam schimb de fluturi pentru insectar.. An tan tichi mogo dan cara cara se, Principala moringo oh oh, An tan tichi mogo dan cara cara se, Principala moringo oh oh! Refren: Val dupa val iubirea vine cand vrea ea, Val dupa val intra sub pielea mea, Se schimba, se preface, Nu ma lasa-n pace, Val dupa val, Val dupa val... La la la la tine ma gandesc si cand nu ma gandesc la tine ma gandesc si cand nu ma gandesc la tine! As vrea sa nu te fi-ntalnit, Sa pot privi ca alta data un asfintit , Fara amintiri virale de la mare, In care chipul tau mereu apare.. Mama imi spunea ca orice invat, Are la randul ei si-un dezvat, Mai am de studiat, Partida nu s-a incheiat.. An tan tichi mogo dan cara cara se, Principala moringo oh , oh An tan tichi mogo dan cara cara se, Principala moringo oh oh! Refren: Val dupa val iubirea vine cand vrea ea, Val dupa val intra sub pielea mea, Se schimba,se preface, Nu ma lasa-n pace! Val dupa val, Val dupa val... La la la la tine ma gandesc si cand nu ma gandesc la tine ma gandesc si cand nu ma gandesc la tine! La la la la tine.. Bridge: Te vad in orice chip Oricat as vrea sa te scot din mintea mea ...oh oh, oh oh oh Astept sa apari in calea mea, De cate ori trec pe strada ta.. Refren: Val dupa val iubirea vine cand vrea ea, Val dupa val intra sub pielea mea, Se schimba,se preface Nu ma lasa-n pace! Val dupa val, Val dupa val... La la la la tine ma gandesc si cand nu ma gandesc la tine, ma gandesc si cand nu nu ma gandesc la tine.. La la la la tine! oh oh Oh oh oh… __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Loredana - Val dupa val Official Music Video Muzica si Versuri: Loredana Instrumental: Catalin Dascalu si Serban Cazan Mixata de Serban Cazan in Studiourile Hahaha Production Regie: Laurentiu Rusescu Imagine: Serban Cazan Productie: Alex Tomulescu Coregrafie: Andrada Morgovan si Andrei Minea Costume: Radu Mada Make-up: Iuliana Sandu Hair: Sergiu Bacioi
Loredana - Val Dupa Val 03:10
Loredana - Val Dupa Val 97 izlenme - 3 yıl önce Loredana - Val dupa val (Official Music Video 2015) Şarkı Sözleri (Lyrics) Val dupa val La la la la tine ma gandesc si cand nu ma gandesc la tine ma gandesc si cand nu ma gandesc la tine! Mi-ai pus inima la breloc, M-am indragostit si nu-i usor deloc, Imi tii de foame si de sete, Mi-ai intrat in suflet si-n sosete! Sotron langa sotron jucam pe trotuar, Si ne sarutam la scoala pe culoar, Cand faceam schimb de fluturi pentru insectar.. An tan tichi mogo dan cara cara se, Principala moringo oh oh, An tan tichi mogo dan cara cara se, Principala moringo oh oh! Refren: Val dupa val iubirea vine cand vrea ea, Val dupa val intra sub pielea mea, Se schimba, se preface, Nu ma lasa-n pace, Val dupa val, Val dupa val... La la la la tine ma gandesc si cand nu ma gandesc la tine ma gandesc si cand nu ma gandesc la tine! As vrea sa nu te fi-ntalnit, Sa pot privi ca alta data un asfintit , Fara amintiri virale de la mare, In care chipul tau mereu apare.. Mama imi spunea ca orice invat, Are la randul ei si-un dezvat, Mai am de studiat, Partida nu s-a incheiat.. An tan tichi mogo dan cara cara se, Principala moringo oh , oh An tan tichi mogo dan cara cara se, Principala moringo oh oh! Refren: Val dupa val iubirea vine cand vrea ea, Val dupa val intra sub pielea mea, Se schimba,se preface, Nu ma lasa-n pace! Val dupa val, Val dupa val... La la la la tine ma gandesc si cand nu ma gandesc la tine ma gandesc si cand nu ma gandesc la tine! La la la la tine.. Bridge: Te vad in orice chip Oricat as vrea sa te scot din mintea mea ...oh oh, oh oh oh Astept sa apari in calea mea, De cate ori trec pe strada ta.. Refren: Val dupa val iubirea vine cand vrea ea, Val dupa val intra sub pielea mea, Se schimba,se preface Nu ma lasa-n pace! Val dupa val, Val dupa val... La la la la tine ma gandesc si cand nu ma gandesc la tine, ma gandesc si cand nu nu ma gandesc la tine.. La la la la tine! oh oh Oh oh oh…
Loredana - Val dupa val 03:10
Loredana - Val dupa val 83 izlenme - 3 yıl önce Loredana - Val dupa val (Yepyeni Video Klip) 2015 Şarkı Sözleri (Lyrics): Val dupa val La la la la tine ma gandesc si cand nu ma gandesc la tine ma gandesc si cand nu ma gandesc la tine! Mi-ai pus inima la breloc, M-am indragostit si nu-i usor deloc, Imi tii de foame si de sete, Mi-ai intrat in suflet si-n sosete! Sotron langa sotron jucam pe trotuar, Si ne sarutam la scoala pe culoar, Cand faceam schimb de fluturi pentru insectar.. An tan tichi mogo dan cara cara se, Principala moringo oh oh, An tan tichi mogo dan cara cara se, Principala moringo oh oh! Refren: Val dupa val iubirea vine cand vrea ea, Val dupa val intra sub pielea mea, Se schimba, se preface, Nu ma lasa-n pace, Val dupa val, Val dupa val... La la la la tine ma gandesc si cand nu ma gandesc la tine ma gandesc si cand nu ma gandesc la tine! As vrea sa nu te fi-ntalnit, Sa pot privi ca alta data un asfintit , Fara amintiri virale de la mare, In care chipul tau mereu apare.. Mama imi spunea ca orice invat, Are la randul ei si-un dezvat, Mai am de studiat, Partida nu s-a incheiat.. An tan tichi mogo dan cara cara se, Principala moringo oh , oh An tan tichi mogo dan cara cara se, Principala moringo oh oh! Refren: Val dupa val iubirea vine cand vrea ea, Val dupa val intra sub pielea mea, Se schimba,se preface, Nu ma lasa-n pace! Val dupa val, Val dupa val... La la la la tine ma gandesc si cand nu ma gandesc la tine ma gandesc si cand nu ma gandesc la tine! La la la la tine.. Bridge: Te vad in orice chip Oricat as vrea sa te scot din mintea mea ...oh oh, oh oh oh Astept sa apari in calea mea, De cate ori trec pe strada ta.. Refren: Val dupa val iubirea vine cand vrea ea, Val dupa val intra sub pielea mea, Se schimba,se preface Nu ma lasa-n pace! Val dupa val, Val dupa val... La la la la tine ma gandesc si cand nu ma gandesc la tine, ma gandesc si cand nu nu ma gandesc la tine.. La la la la tine! oh oh Oh oh oh…
Cılgın Performans 01:36
Cılgın Performans 113 izlenme - 10 yıl önce seval kopuyooooooooooooooooooooooooooo
Valon Val Osmani - E kena lon 03:12
Valon Val Osmani - E kena lon 89 izlenme - 3 yıl önce Valon Val Osmani - E kena lon (Yepyeni Video Klip) 2015 11.08.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Valon Val Osmani - E kena lon ' başlıklı videoyu izleyin. Valon Val Osmani - E kena lon (Official Video HD) Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Planes Fragman 2 02:26
Planes Fragman 2 72 izlenme - 5 yıl önce Val Kilmer, Julia Louis-Dreyfus, Teri Hatcher gibi isimlerin seslendirmesini yaptığı Planes filminin yayınlanan ikinci resmi fragmanı.
G-Val & Lil Yase - Juice 02:56
G-Val & Lil Yase - Juice 8 izlenme - 9 ay önce G-Val & Lil Yase - Juice (Music Video) 2017 En yeni videolar, müzikler, klipler yüksek kalitede şarkı sözleri ile kanalıma Abone olarak takip edebilirsin! www.izlesene.com/kadirbaykal
Andy's Val Gourment - Picante 03:15
Andy's Val Gourment - Picante 25 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Dance Hits 2007 Çıkış Tarihi: 20.07.2007
Andy's Val Gourment - Chacaron - Macarone 03:00
Andy's Val Gourment - Chacaron - Macarone 16 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Power Party 3 Çıkış Tarihi: 29.08.2005 Pop
La Isla - Val Rameh 03:28
La Isla - Val Rameh 7 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Lounge Çıkış Tarihi: 22.05.2012 Dance
50 Cent, Val Kilmer - 2009 Red Carpet Interview (American Music Awards) 00:58
50 Cent, Val Kilmer - 2009 Red Carpet Interview (American Music Awards) 1 izlenme - 1 yıl önce Music video by 50 Cent, Val Kilmer performing 2009 Red Carpet Interview (American Music Awards). © Dick Clark Productions