Hoşgeldiniz!

vali

Gaziantep Valisinin Gaziantep Patlaması İle İlgili Açıklaması 00:44
Gaziantep Valisinin Gaziantep Patlaması İle İlgili Açıklaması 3.853 izlenme - 6 gün önce Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, dünkü operasyonda kendini patlatan canlı bomba IŞİD'liyle ilgili "Komşulara sıkıntı olmaması için karşıdaki inşaatta kendisini etkisiz hale getirdi" dedi.
Vali Hüseyin Avni Coş'un Darbecileri Fırçalaması 00:37
Vali Hüseyin Avni Coş'un Darbecileri Fırçalaması 12.102 izlenme - 3 ay önce Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş'un, gözaltına alınan darbecilere tepkisi sert oldu. FETÖ mensubu darbecilere "Cezanızı göreceksiniz. Millete nasıl ateş ettiniz? Sivil halka nasıl ateş ettiniz? Siz Türk askeri değil misiniz?" diyerek tepki gösteren küçük eniştenin öfkesi izlenmeye değer. İyi seyirler.
Vali Coş: Paralel İhanet Çetesi 00:09
Vali Coş: Paralel İhanet Çetesi 5.141 izlenme - 3 ay önce Vali Coş: Paralel İhanet Çetesi yani PİÇ Vali Coş, meydanlarda demokrasi nöbetini sürdüren Sakaryalılara seslendi. Yeni videolar için kanalıma abone olun
dj ates sevmemki bir daha 03:28
dj ates sevmemki bir daha 221.802 izlenme - 8 yıl önce dj ates sevmemki bir daha
Vali Yardımcısından Gazeteciye Darp 04:29
Vali Yardımcısından Gazeteciye Darp 2.449 izlenme - 2 ay önce FETÖ soruşturma kapsamında, gözaltına alınan Iğdır Vali yardımcısı Mevlüt Özmen'in bir gazeteciyi darp ettiği ortaya çıktı. Polis merkezinde yaşanan olay kameraya yansıdı. Darp edilen Sabah Gazetesi Iğdır muhabiri gazeteci Özkan Aydın o anları anlattı.
Gezi Parkı Ne Zaman Halka Açılacak? 01:02
Gezi Parkı Ne Zaman Halka Açılacak? 53.906 izlenme - 3 yıl önce Vali Mutlu, Gezi Parkı'ndaki çalışmaların birkaç güne kadar biteceğini söyledi.
Darbe Gecesi Valiye Karşı Askerlerin Mevzi Alma Anı 01:25
Darbe Gecesi Valiye Karşı Askerlerin Mevzi Alma Anı 4.863 izlenme - 3 ay önce Fetullahçı Terör Örgütü Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) mensubu askerlerin darbe girişimi esansında, 2. Ordu Komutanlığı nizamiyesinde bir yüzbaşının askerlere emir vererek Malatya Valisi Mustafa Toprak'a karşı mevzi aldırması görüntüleri ortaya çıktı.
Ambulansı Durdurup Valiye Yol Veren Trafik Polisi 00:49
Ambulansı Durdurup Valiye Yol Veren Trafik Polisi 6.037 izlenme - 4 ay önce Giresun'da valinin konvoyunun geçişi esnasında bir trafik polisinin ambulansı durdurup valinin konvoyuna yol vermesi tepkilere neden oldu.
mazlum olmedim anne 05:05
mazlum olmedim anne 144.936 izlenme - 8 yıl önce dinle sadece
köprü dizisi  jandarma bordobereliler askerler tsk 03:08
köprü dizisi jandarma bordobereliler askerler tsk 68.580 izlenme - 8 yıl önce köprü dizisi , jandarma , bordobereliler ,askerler ,tsk ,valİ
Halat Koptu Vali Yere Düştü 00:30
Halat Koptu Vali Yere Düştü 4.167 izlenme - 5 ay önce İzmit'te 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında yapılan etkinlikte, çocukların halat çekme yarışmasına vali Hasan Basri Güzeloğlu da katıldı. Halatın bir ucuna geçen vali, halat kopunca yere düştü. Vali Güzeloğlu'nu düştüğü yerden korumalar yardımıyla kaldırıldı.
Vali Mutlu, Gezi Parkı’nın Açılış Tarihini Açıkladı 00:13
Vali Mutlu, Gezi Parkı’nın Açılış Tarihini Açıkladı 19.166 izlenme - 3 yıl önce Gezi Parkı’nın yarın (7 Temmuz) açılacağını ifade eden Vali Mutlu, "Gezi Parkı’nda beklenen açılışı yarın yapıyoruz. Büyükşehir Belediyesi düzenlemeleri ile güzelleşen park, İstanbullulara huzur ve neşe getirsin" dedi.
İstanbul Valisinden Evlere Şenlik Patlama Açıklaması 01:56
İstanbul Valisinden Evlere Şenlik Patlama Açıklaması 5.761 izlenme - 7 ay önce Valimiz, güvenlik açısından herhangi bir sıkıntı olmadığını söylüyor ve ekliyor. Amerika ve Almanya konsoloslukların yaptığı uyarılarla, istihbaratla, bugün gerçekleşen olay arasında doğrudan bir bağlantı yok. Dolayısıyla oradaki açıklama, o olayla, olgu ile ilgiliydi. Bu konunun olayla ilgilisi olmadığını şimdilik düşünüyoruz"
Hatay Valisi Topaca: Küçük Küçük Devletçiklerde Olabilir 01:56
Hatay Valisi Topaca: Küçük Küçük Devletçiklerde Olabilir 1.941 izlenme - 5 ay önce TÜRKİYE'NİN BAŞKANLIK SİSTEMİNİ TARTIŞTIĞI DÖNEMDE HATAY VALİSİ ERCAN TOPACA VALİLİK VE BELEDİYE BAŞKANLIĞININ BİRLEŞTİRİLEBİLECEĞİNİ VE VALİLERİNDE SEÇİMLE GELEBİLECEĞİNİ SÖYLEDİ. ANCAK TOPACA BİR DE TEHLİKEYE DİKKAT ÇEKTİ. "BU DURUMDA KÜÇÜK KÜÇÜK DEVLETÇİKLER DE OLABİLİR. DEDİ.
vali 02:12
vali 19.414 izlenme - 8 yıl önce vali,9 ocakta sinemalarda
GRUP SIR-GİTME DAYANAMAM (Klip) 02:24
GRUP SIR-GİTME DAYANAMAM (Klip) 68.335 izlenme - 10 yıl önce GRUP SIR-GİTME DAYANAMAM (Klip) ERKAN EMRAH,GRUP SIR,ERKAN ERKAN,MANİSA DEMİRCİ,MİDYAT MARDİN,VALİ KEMAL NEHROZOĞLU
köprü dizisi süper diziydi 02:47
köprü dizisi süper diziydi 37.799 izlenme - 8 yıl önce köprü dizisi köprü vali recep yazıcıoğlu korel cezayirli erdal beşikçioğlu köprü dizisi süper diziydi mert üsteğmen polat alemdar kurtlar vadisi pusu miroğlu kenan imirzalıoğlı şener şen kabadayı acun ılıcalı recep ivedik ibibik recep ibibik hasta adam süper diziler köprü
Komşulara Sıkıntı Olmasın Diye Karşıdaki İnşaatta Kendini Patlattı - Gaziantep Valisi 00:27
Komşulara Sıkıntı Olmasın Diye Karşıdaki İnşaatta Kendini Patlattı - Gaziantep Valisi 102 izlenme - 6 gün önce Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, dünkü canlı bomba operasyonunda kendini patlatan IŞİD'liyle ilgili olarak "Komşulara sıkıntı olmaması için karşıdaki inşaatta kendisini etkisiz hale getirdi" dedi. Vali Ali Yerlikaya'nın bu sözleri gündemde yer buldu.
böyle kolbastı görmediniz 03:16
böyle kolbastı görmediniz 54.565 izlenme - 8 yıl önce böyle kolbastı görmediniz
Vali Dursun Şahin:  Ben Bu Kumu Görünce Yiyesim Geliyor 00:43
Vali Dursun Şahin: Ben Bu Kumu Görünce Yiyesim Geliyor 2.420 izlenme - 10 ay önce EDİRNE’de Yunanistan ile sınırı oluşturan ve her yıl taşkınlarla gündeme gelen Meriç Nehri’nin yatağına dolan kumlar, yapılan projeli temizliğin ardından kamyonlarla tren vagonlarına yüklendi. Kumlar İstanbul’da inşaat piyasasında satılacak. Edirne Valisi Dursun Şahin, ilk kamyonun yola çıkışını kırmızı kurdele keserek başlatırken, kumun çok değerli olduğunu "Ben bu kumu görünce yiyeceğim geliyor, şuna bakın arkadaşlar. Gerçekten mükemmel bir kum. Bu kum antika bir kum. Antika değeri var bunun" sözleriyle anlattı. Programa Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu da telefonla ile bağlandı.
Oz - Kareem Said'in Özgürlük Teklifini Reddetmesi (Altyazılı) 03:47
Oz - Kareem Said'in Özgürlük Teklifini Reddetmesi (Altyazılı) 1.756 izlenme - 6 ay önce Oz'da Ramazan dolayısıyla bir kişi affedilerek özgürlüğüne kavuşacaktır. Bu kişi Kareem Said olur ve Said özel basın konuşmasında Vali Devlin'i geçmişte yaptıklarından dolayı eleştirir ve yüzyılın ayarını verir. Kareem Said bunu yaparak özgürlüğüne kavuşamamış fakat Oz'da şöhretinin bir kez daha artmasını ve ne kadar muhterem bir insan olduğu bir kez daha kanıtlamıştır.
Vali Kemal Nehrozooğlu Reklam Midyat Mardin Erkan 00:18
Vali Kemal Nehrozooğlu Reklam Midyat Mardin Erkan 36.671 izlenme - 8 yıl önce vali kemal nehrozooğlu reklam midyat mardin erkan erkan 4-f sınıfı drama oyun piyes öğrenci okul ilköğretim komik komedi şaban a.vahap bilal
emanuela-doseshtai se sam 04:31
emanuela-doseshtai se sam 17.480 izlenme - 6 yıl önce emanuela-doseshtai se sam
Bütün Valileri İstifaya Çağırıyorum - Bitlis Vali Yardımcısı 02:14
Bütün Valileri İstifaya Çağırıyorum - Bitlis Vali Yardımcısı 2.346 izlenme - 1 yıl önce Geçtiğimiz ay görevinden istifa eden Bitlis Vali Yardımcısı Ömer Faruk İlhan, bütün Valilere ve bürokratlara sivil itaatsizlik eylemi çağrısı yaparak, "Allah korkunuz varsa istifa edin ve hükümeti felce uğratın" dedi. Bitlis'te Vali Yardımcılığı görevinden istifa eden Ömer Faruk İlhan , 81 il Valisi dahil bütün bürokratlara sivil itaatsizlik çağrısı yaptı ve çarpıcı sözler söyledi.
Polis Vali Geçecek Diye Ambulansı Bekletti 00:49
Polis Vali Geçecek Diye Ambulansı Bekletti 477 izlenme - 4 ay önce Trafik polisi, Giresun Valisi Hasan Karahan’ın "makam aracı geçecek" iddiasıyla, dakikalarca acil sirenini çalan ambulans aracını trafikte bekletti. Giresun’da bir vatandaş tarafından çekilen skandal görüntüler sosyal medyada büyük tepki çekti. Trafik polisi Giresun’da valinin makam aracı geçecek iddiasıyla ambulansı trafikte tuttu. Bunun üzerine vatandaşlar polise tepki göstererek, trafiği açmak istediler.
köprü dizisi şehmuz geberiyor 00:52
köprü dizisi şehmuz geberiyor 14.268 izlenme - 8 yıl önce köprü dizisi şehmuz geberiyor
gökhan özen inkar etme orjinal klibi 05:02
gökhan özen inkar etme orjinal klibi 22.684 izlenme - 8 yıl önce gökhan özen inkar etme orjinal klibi
telefonun baŞinda mustafa (hakan altun) 04:12
telefonun baŞinda mustafa (hakan altun) 26.317 izlenme - 8 yıl önce İzleyİn.. yorumlari da esİrgemeyİn...
bedirhan ve ceza orjinal-holokost 02:15
bedirhan ve ceza orjinal-holokost 22.398 izlenme - 8 yıl önce ceza dan güzel bir şarkı,,,,,,,,
Agır Abiler 02:10
Agır Abiler 21.539 izlenme - 9 yıl önce polat kenan çakır