Hoşgeldiniz!

vali

Kirliliğe Kızan Vali Herkesi Fırçaladı 01:24
Kirliliğe Kızan Vali Herkesi Fırçaladı 9.498 izlenme - 5 ay önce Iğdır Valisi Enver Ünlü, semt sahası ve gençlik merkezinin çevresinin kerle ve bakımsız olması nedeniyle Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü personelini, "Buranın hali ne ? Siz ne iş yapıyorsunuz. Yarın geldiğimde buraları böyle görmeyeceğim" diye azarladı. Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından finanse edilen ve 290 bin liraya ihale bedeli ile yapımına başlanan Atatürk Mahallesindeki semt sahasının soyunma odalarının inşaatını gezen Vali Ünlü yetkililerden bilgi aldı. Semt sahasının yanındaki Gençlik Merkezi’nin önündeki elektrik trafosunun yerinin değiştirilmesini isteyen Vali Ünlü, soyunma odalarının yapımını üslenen firmanın yetkilisine, “İşi ne zaman bitirirsin?” diye sordu. Firma yetkilisinin 4 ay içerisinde yanıtını alan Vali Ünlü, “Altı ayda 5 katlı okul bitiriyorlar. Sen tek katlı bir soyunma odasını ‘4 ayda teslim ederim diyorsun’. Böyle olmaz” dedi. Firma yetkilisi bunun üzerine biraz hızlı çalışıp 2 ayda teslim edebileceğini söyledi. Tribünlerin ayrı ayrı ve değişik modelde olmasına da tepki gösteren Vali Ünlü, “Bu nasıl tribün yapımı hiç biri birine benzemiyor. Bunun düzeltilmesi lazım. Saha da sulanmadığı için güneşten zarar görmüş” diye konuştu. Semt sahası ve gençlik merkezinin çevre düzenlemesi ve temizliğinin kötü olması nedeniyle de Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü personeline çıkışan Vali Enver Ünlü, “Buranın hali ne. Siz ne iş yapıyorsunuz. Niye doğru düzgün bakım yapmıyorsunuz. Yarın gelip baktığımda buraları böyle görmeyeceğim” diye azarladı.
Dj Ates Sevmemki Bir Daha 03:28
Dj Ates Sevmemki Bir Daha 222.165 izlenme - 9 yıl önce dj ates sevmemki bir daha
Samsun Valisi'nin Samsung'a Sitem Etmesi 00:56
Samsun Valisi'nin Samsung'a Sitem Etmesi 2.030 izlenme - 2 ay önce Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun'un tanıtımı ile ilgili katıldığı bir törende ilginç açıklamalarda bulundu. Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA)'nın geliştirdiği "LikeSamsun" projesinin önemi hakkında konuşan Samsun Valisi Kaymak, internet aramalarında Samsun'un ünlü teknoloji şirketi Samsung'un arkasında çıkmasını da eleştirdi.
Gezi Parkı Ne Zaman Halka Açılacak? 01:02
Gezi Parkı Ne Zaman Halka Açılacak? 54.061 izlenme - 5 yıl önce Vali Mutlu, Gezi Parkı'ndaki çalışmaların birkaç güne kadar biteceğini söyledi.
Mazlum Olmedim Anne 05:05
Mazlum Olmedim Anne 145.638 izlenme - 9 yıl önce dinle sadece
Aydın'ın Altında Doğal Gaz Var  -Vali Recep Yazıcıoğlu 05:56
Aydın'ın Altında Doğal Gaz Var -Vali Recep Yazıcıoğlu 1.696 izlenme - 2 ay önce Vatansever vali Recep Yazıcıoğlu Aydın, Germenciğin altında doğal gaz olduğunu söylüyor. Vali filmi ile hayatı konu edilen Recep Yazıcıoğlu 8 eylül 2003 yılında abd ajanları tarafından suikast ile öldürüldü. Rahmetle ve minnetle anıyoruz.
köprü dizisi  jandarma bordobereliler askerler tsk 03:08
köprü dizisi jandarma bordobereliler askerler tsk 70.258 izlenme - 10 yıl önce köprü dizisi , jandarma , bordobereliler ,askerler ,tsk ,valİ
Vali Hüseyin Avni Coş'un Darbecileri Fırçalaması 00:37
Vali Hüseyin Avni Coş'un Darbecileri Fırçalaması 12.507 izlenme - 2 yıl önce Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş'un, gözaltına alınan darbecilere tepkisi sert oldu. FETÖ mensubu darbecilere "Cezanızı göreceksiniz. Millete nasıl ateş ettiniz? Sivil halka nasıl ateş ettiniz? Siz Türk askeri değil misiniz?" diyerek tepki gösteren küçük eniştenin öfkesi izlenmeye değer. İyi seyirler.
Vali Kaymak: Öğrenciler Hafif Okşanabilir 00:58
Vali Kaymak: Öğrenciler Hafif Okşanabilir 2.289 izlenme - 5 ay önce Samsun Valisi Osman Kaymak, okullardaki disiplin olaylarında okul müdürlerini sorumlu tutarak, öğrencilerin terbiye amaçlı olarak hafif okşanması gerektiğini söyledi.
Vali Mutlu, Gezi Parkı’nın Açılış Tarihini Açıkladı 00:13
Vali Mutlu, Gezi Parkı’nın Açılış Tarihini Açıkladı 19.170 izlenme - 5 yıl önce Gezi Parkı’nın yarın (7 Temmuz) açılacağını ifade eden Vali Mutlu, "Gezi Parkı’nda beklenen açılışı yarın yapıyoruz. Büyükşehir Belediyesi düzenlemeleri ile güzelleşen park, İstanbullulara huzur ve neşe getirsin" dedi.
vali 02:12
vali 21.255 izlenme - 9 yıl önce vali,9 ocakta sinemalarda
Ambulansı Durdurup Valiye Yol Veren Trafik Polisi 00:49
Ambulansı Durdurup Valiye Yol Veren Trafik Polisi 8.127 izlenme - 2 yıl önce Giresun'da valinin konvoyunun geçişi esnasında bir trafik polisinin ambulansı durdurup valinin konvoyuna yol vermesi tepkilere neden oldu.
Vali Coş: Paralel İhanet Çetesi 00:09
Vali Coş: Paralel İhanet Çetesi 5.689 izlenme - 1 yıl önce Vali Coş: Paralel İhanet Çetesi yani PİÇ Vali Coş, meydanlarda demokrasi nöbetini sürdüren Sakaryalılara seslendi. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Gaziantep Valisinin Gaziantep Patlaması İle İlgili Açıklaması 00:44
Gaziantep Valisinin Gaziantep Patlaması İle İlgili Açıklaması 3.984 izlenme - 1 yıl önce Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, dünkü operasyonda kendini patlatan canlı bomba IŞİD'liyle ilgili "Komşulara sıkıntı olmaması için karşıdaki inşaatta kendisini etkisiz hale getirdi" dedi.
Grup Sır-Gitme Dayanamam (Klip) 02:24
Grup Sır-Gitme Dayanamam (Klip) 68.387 izlenme - 11 yıl önce GRUP SIR-GİTME DAYANAMAM (Klip) ERKAN EMRAH,GRUP SIR,ERKAN ERKAN,MANİSA DEMİRCİ,MİDYAT MARDİN,VALİ KEMAL NEHROZOĞLU
köprü dizisi süper diziydi 02:47
köprü dizisi süper diziydi 38.212 izlenme - 10 yıl önce köprü dizisi köprü vali recep yazıcıoğlu korel cezayirli erdal beşikçioğlu köprü dizisi süper diziydi mert üsteğmen polat alemdar kurtlar vadisi pusu miroğlu kenan imirzalıoğlı şener şen kabadayı acun ılıcalı recep ivedik ibibik recep ibibik hasta adam süper diziler köprü
Böyle Kolbastı Görmediniz 03:16
Böyle Kolbastı Görmediniz 54.578 izlenme - 9 yıl önce böyle kolbastı görmediniz
Darbe Gecesi Valiye Karşı Askerlerin Mevzi Alma Anı 01:25
Darbe Gecesi Valiye Karşı Askerlerin Mevzi Alma Anı 5.009 izlenme - 2 yıl önce Fetullahçı Terör Örgütü Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) mensubu askerlerin darbe girişimi esansında, 2. Ordu Komutanlığı nizamiyesinde bir yüzbaşının askerlere emir vererek Malatya Valisi Mustafa Toprak'a karşı mevzi aldırması görüntüleri ortaya çıktı.
Halat Koptu Vali Yere Düştü 00:30
Halat Koptu Vali Yere Düştü 4.267 izlenme - 2 yıl önce İzmit'te 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında yapılan etkinlikte, çocukların halat çekme yarışmasına vali Hasan Basri Güzeloğlu da katıldı. Halatın bir ucuna geçen vali, halat kopunca yere düştü. Vali Güzeloğlu'nu düştüğü yerden korumalar yardımıyla kaldırıldı.
İstanbul Valisinden Evlere Şenlik Patlama Açıklaması 01:56
İstanbul Valisinden Evlere Şenlik Patlama Açıklaması 5.802 izlenme - 2 yıl önce Valimiz, güvenlik açısından herhangi bir sıkıntı olmadığını söylüyor ve ekliyor. Amerika ve Almanya konsoloslukların yaptığı uyarılarla, istihbaratla, bugün gerçekleşen olay arasında doğrudan bir bağlantı yok. Dolayısıyla oradaki açıklama, o olayla, olgu ile ilgiliydi. Bu konunun olayla ilgilisi olmadığını şimdilik düşünüyoruz"
Vali Kemal Nehrozooğlu Reklam Midyat Mardin Erkan 00:18
Vali Kemal Nehrozooğlu Reklam Midyat Mardin Erkan 36.902 izlenme - 10 yıl önce vali kemal nehrozooğlu reklam midyat mardin erkan erkan 4-f sınıfı drama oyun piyes öğrenci okul ilköğretim komik komedi şaban a.vahap bilal
Vali Yardımcısından Gazeteciye Darp 04:29
Vali Yardımcısından Gazeteciye Darp 2.648 izlenme - 1 yıl önce FETÖ soruşturma kapsamında, gözaltına alınan Iğdır Vali yardımcısı Mevlüt Özmen'in bir gazeteciyi darp ettiği ortaya çıktı. Polis merkezinde yaşanan olay kameraya yansıdı. Darp edilen Sabah Gazetesi Iğdır muhabiri gazeteci Özkan Aydın o anları anlattı.
Atiye - Cimali Vali (Soundtrack) 03:04
Atiye - Cimali Vali (Soundtrack) 3.208 izlenme - 1 yıl önce Atiye - Cimali Vali (Bana Git De Orijinal Film Müziği) 2016 Atiye - Cimali Vali (Bana Git De Soundtrack)
Hatay Valisi Topaca: Küçük Küçük Devletçiklerde Olabilir 01:56
Hatay Valisi Topaca: Küçük Küçük Devletçiklerde Olabilir 1.960 izlenme - 2 yıl önce TÜRKİYE'NİN BAŞKANLIK SİSTEMİNİ TARTIŞTIĞI DÖNEMDE HATAY VALİSİ ERCAN TOPACA VALİLİK VE BELEDİYE BAŞKANLIĞININ BİRLEŞTİRİLEBİLECEĞİNİ VE VALİLERİNDE SEÇİMLE GELEBİLECEĞİNİ SÖYLEDİ. ANCAK TOPACA BİR DE TEHLİKEYE DİKKAT ÇEKTİ. "BU DURUMDA KÜÇÜK KÜÇÜK DEVLETÇİKLER DE OLABİLİR. DEDİ.
Emanuela-Doseshtai Se Sam 04:31
Emanuela-Doseshtai Se Sam 17.666 izlenme - 7 yıl önce emanuela-doseshtai se sam
köprü dizisi şehmuz geberiyor 00:52
köprü dizisi şehmuz geberiyor 14.470 izlenme - 10 yıl önce köprü dizisi şehmuz geberiyor
gökhan özen inkar etme orjinal klibi 05:02
gökhan özen inkar etme orjinal klibi 22.697 izlenme - 9 yıl önce gökhan özen inkar etme orjinal klibi
telefonun baŞinda mustafa (hakan altun) 04:12
telefonun baŞinda mustafa (hakan altun) 26.373 izlenme - 9 yıl önce İzleyİn.. yorumlari da esİrgemeyİn...
Bedirhan Ve Ceza Orjinal-Holokost 02:15
Bedirhan Ve Ceza Orjinal-Holokost 22.408 izlenme - 9 yıl önce ceza dan güzel bir şarkı,,,,,,,,
Rize Valisi'ne 650 Bin Liralık Araç Alınması 01:41
Rize Valisi'ne 650 Bin Liralık Araç Alınması 3.049 izlenme - 2 yıl önce Rize Valisi Ersin Yazıcı, "Yeşil yol" projesine karşı çıkanları "Lüks araçlarla gelip eylem yapıyorlar" diye eleştirmişti. Vali Yazıcı'nın İller Bankası'ndan köylere hizmet için İl Özel İdaresi'ne gönderilen kaynaktan yaklaşık 650 bin lira değerinde son model lüks bir cip aldığı ortaya çıktı.