Hoşgeldiniz!

Valse Videoları

Amelie Film Müziği - La Valse D' Amelie 02:19
Amelie Film Müziği - La Valse D' Amelie 20.566 izlenme - 4 yıl önce Besteci: Yann Teiersen
Evgeny Grinko - Valse 03:37
Evgeny Grinko - Valse 5.707 izlenme - 2 yıl önce 19.08.2015 günü World Music kanalına yüklediğim 'Evgeny Grinko - Valse' başlıklı videoyu izleyin.
Amelie - La Valse D'amelie Piano 02:42
Amelie - La Valse D'amelie Piano 2.176 izlenme - 6 yıl önce
Karolin Fişekçi - Ayakkabı Açık Arttırma Tanıtımı 01:44
Karolin Fişekçi - Ayakkabı Açık Arttırma Tanıtımı 1.035 izlenme - 2 yıl önce Ülkede fetişizmi en iyi taşıyan kadınlardan biri olan Karolin Fişekçi'nin ayakkabı açık arttırma videosunu izleyeceksiniz. Çok tehlikelisin Karolin abla, çook! Müzik: La valse - Julien Allioux
L'autre Valse D'amelie (Amelie Film Müzikleri) 01:36
L'autre Valse D'amelie (Amelie Film Müzikleri) 1.053 izlenme - 3 yıl önce Yann Tiersen'in elinden çıkan Amelie filminin müzikleri albümünün 6. şarkısı, L'Autre Valse D'Amelie. Jean Pierre Jeunet'nin yönettiği film 2001'de gösterime girmişti.
Amelie Soundtrack 19 - La Valse D'amélie (Piano Version) 02:39
Amelie Soundtrack 19 - La Valse D'amélie (Piano Version) 955 izlenme - 3 yıl önce Yann Tiersen'in bestelediği Amelie film müzikleri albümünün 19. şarkısı, La Valse d'Amélie'nin piyano versiyonu.
Nicolas Jorelle - Valse (Fanfan Ost) 03:13
Nicolas Jorelle - Valse (Fanfan Ost) 479 izlenme - 2 yıl önce Sanırım en bilindik düğüne giriş parçalarından bir tanesi. Fun fun valsi ya da düğüne giriş müziği diye de söylenegelen eser, Nicolas Jorelle'nin bestesi olup, Fanfan filminin müziği olarak kayıtlara geçmiştir.
Chopin Grande Valse Brillante Opus 34 No 2 Klasik Batı Müziği Piyano Resital Konseri 04:26
Chopin Grande Valse Brillante Opus 34 No 2 Klasik Batı Müziği Piyano Resital Konseri 166 izlenme - 3 ay önce İ.B.B. Cem Karaca Kültür Merkezi Konser Salonu. Genç Piyanist Güneş Yakartepe " Chopin Grande Valse Brillante Opus 34 No 2 " Eserini, Kuyruklu Piyano ile Çaldı. PİYANO TUŞLARINDAN FARKLI EZGİLER MÜZİK KONSERİ.İ.B.B. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bakırköy Cem Karaca Salonu En güzel Klasik batı Müziği Piyano Eseri. Solo Piyano Resitali: Güneş Yakartepe KONSER REPERTUVARI: Klasik Batı Müziği, Türk Sanat Müziği, Halk Türküleri, Yabancı ve Yeşilçam Türk Film Müzikleri, Klasik Türk Musikileri, Enstrümantal Şarkılar ve Yeni Besteler, 6 Mart Pazartesi, Saat: 20:00 2017 Genç Piyanist Destek ve Güzel Yorumlar Bekler. Frederic Chopin Kimdir? hayatı, biyografisi, eserleri, besteleri hakkında bilgi. Polonyalı besteci ve piyanisttir (Varşova yakınları Zelazowa 1810 – Paris 1849). Babası Fransız, annesi Polonyalı olup ömrünün büyük kısmını şöhretini kazandığı Paris'te geçirmesine ve klasik müzik literatüründe Fransız ismiyle anılmasına rağmen gönlü her zaman o dönem Rus işgali altındaki vatanı Polonya'da olmuştur. Bu durumu ile Chopin devrinin önemli karakterlerindendir. Milli sınırların üzerinde bir müzisyendi denebilir. Zaten 19. yüzyılda ortaya çıkan yeni tip bir sanatkarın veya dahi virtüozların hali milli bir sanatkar olmaktan çok evrensel bir sanatkar olmaktır. Chopin, tam anlamıyla romantik bir sanatkar, fakat yine yaratılış bakımından bambaşka bir şahsiyetti. Besteciliği bunu en açık şekilde gösterir. Pek az eseri istisna edilirse besteciliği tamamen piyanoya vurmuştur. Piyanodan kendini gösteren yeni tınlama imkânları çıkarmış, ayrıca devrinin henüz ulaşamadığı tınıları bile keşfetmiştir. Bununla birlikte armonilerinin geniş ve zengin ifade sahası, çok farklı üstünlüğünü, bu melodiler ve onların ortaya konuşunda beliren ritimlerin özel bir serbestlikle düzenlenişi ve sonunda lirik şiire has bir tattan gelişerek yükselen ifade yeteneği gibi nitelikleriyle, Chopin’in Fransız müziğinin ancak çok daha sonra varabildiği özelliklerin ilk hatlarını tespit etmek mümkündür
La Valse d'Amélie 01:27
La Valse d'Amélie 323 izlenme - 2 yıl önce Çok yetenekli bulduğum bir hanım kızımız. Akordiyon severler için Youtube kanalının ismi fantinigirl92.
amelie- la valse d'amelie orchestre 02:04
amelie- la valse d'amelie orchestre 559 izlenme - 6 yıl önce
Yann Tiersen - La Valse D'amélie (Orchestral Version) 01:57
Yann Tiersen - La Valse D'amélie (Orchestral Version) 415 izlenme - 3 yıl önce Le Fabuleux Destin d'Amélie Poulain filminin müziklerinin olduğu albümün 11 numaralı parçası: La Valse d'Amélie [Orchestral version]. Film müzikleri Yann Tiersen tarafından bestelenmişti.
jacques brel - la valse  mille temps - paroles lyrics 03:51
jacques brel - la valse mille temps - paroles lyrics 510 izlenme - 6 yıl önce
Evgeny Grinko - Valse 03:37
Evgeny Grinko - Valse 146 izlenme - 2 yıl önce -
la valse d'amelie orchestre 01:58
la valse d'amelie orchestre 407 izlenme - 6 yıl önce
Amelie La Valse 01:58
Amelie La Valse 358 izlenme - 6 yıl önce amelie la valse
Emre Aracı - Cihat Aşkın - Londra Osmanlı Saray Müziği Akademisi Sanatçıları - Valse Davet - Re Minö 02:33
Emre Aracı - Cihat Aşkın - Londra Osmanlı Saray Müziği Akademisi Sanatçıları - Valse Davet - Re Minö 608 izlenme - 5 yıl önce
yann tiersen  la valse d'amlie [orchestral version] 01:57
yann tiersen la valse d'amlie [orchestral version] 292 izlenme - 6 yıl önce
Piyano Kapışması 05:50
Piyano Kapışması 137 izlenme - 2 yıl önce Okula yeni gelen öğrenciyi ezmek için kapışma ayarlanır fakat arkadaşlar sert kayaya çarpmış görünüyor. Çalınan parçaların arasında Chopin'in yazmasına rağmen ömrünün dinlemeye yetmediği bölümde bulunuyor.
Caravan Palace -  Violente Valse 03:35
Caravan Palace - Violente Valse 183 izlenme - 6 yıl önce
Edward Aris - La Petite Valse 02:56
Edward Aris - La Petite Valse 162 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Cafe De Paris 2 Çıkış Tarihi: 14.07.2011 Enstrümental Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik
Darvaş - La Petite Valse 02:03
Darvaş - La Petite Valse 186 izlenme - 5 yıl önce
Murat Emek Valse Rosenthall 02:06
Murat Emek Valse Rosenthall 201 izlenme - 7 yıl önce arrange by murat emek
Hakan Şensoy - Zeynep Yamantürk Şensoy - Ender Sakpınar - Milli Reasürans Oda Orkestrası Solistleri 03:38
Hakan Şensoy - Zeynep Yamantürk Şensoy - Ender Sakpınar - Milli Reasürans Oda Orkestrası Solistleri 290 izlenme - 5 yıl önce
Pascal Obispo - La Valse Des Regrets 03:39
Pascal Obispo - La Valse Des Regrets 135 izlenme - 5 yıl önce
Francis Lai - La Valse Du Mariage (1969) | Yeşilçam Film Müzikleri 02:04
Francis Lai - La Valse Du Mariage (1969) | Yeşilçam Film Müzikleri 7 izlenme - 2 ay önce
Grinko Valse Büyükçekmece Mektebim Güzel Sanatlar Lisesi 01:54
Grinko Valse Büyükçekmece Mektebim Güzel Sanatlar Lisesi 89 izlenme - 3 yıl önce Evgeny Grinko Valse Büyükçekmece Mektebim Güzel Sanatlar Lisesi insan olmayan aşmış çirkin ama yetenekli rus sanatçı. winter sunshine, cold space ve cinematic melodies adlı üç şık albümü vardır abimizin. evgeny grinko,büyükçekmece mektebim güzel sanatlar lisesi,güzel sanatlar lisesi,piyano çalıyor,valse,grinko,emel funda akyol,şeyma uğur,emrah çavaz,aykut öğretmen Evgeny Grinko Valse Büyükçekmece Mektebim Güzel Sanatlar Lisesi insan olmayan aşmış çirkin ama yetenekli rus sanatçı. winter sunshine, cold space ve cinematic melodies adlı üç şık albümü vardır abimizin.
Jean Sibelius Valse Triste 04:51
Jean Sibelius Valse Triste 114 izlenme - 5 yıl önce jean sibelius valse triste
La Valse - Yann Tiersen / Emotıon Man 02:05
La Valse - Yann Tiersen / Emotıon Man 95 izlenme - 5 yıl önce La Valse - Yann Tiersen / Emotıon Man
Claude Debussy Valse Romantique 05:04
Claude Debussy Valse Romantique 84 izlenme - 5 yıl önce claude debussy valse romantique
Gülriz Sururi - Valse Milieu 01:35
Gülriz Sururi - Valse Milieu 64 izlenme - 5 yıl önce