Hoşgeldiniz!

vana

VANA CEKETİ NEDİR ENS YALITIM 01:49
VANA CEKETİ NEDİR ENS YALITIM 7.825 izlenme - 3 yıl önce http://vanaceketi.co/ Yüksek Isı Yalıtım Ceketleri, mekanik tesisat sistemlerinde kullanılan; sıcak hatlarda ısı kaybını en aza indirgeyen, soğuk hatlarda ise ısı kazanımlarını engelleyerek, terleme ve yoğuşma sorunlarını ortadan kaldıran bir yalıtım ürünüdür. Isıtma ve soğutmanın yanı sıra özellikle endüstriyel tesislerde üretim hattında yer alan kızgın yağ, buhar, asit gibi akışkanların taşındığı tüm hatlar üzerindeki vana ve ekipmanlarda kullanılmalıdır.her türlü havalandırma , giydirme , izolasyona dair her iş sizin memnun kalacağınız şekilde yapılıp teslim edilir.bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz TEL : .0216 395 85 14 MOBİL: 0531 293 91 88 TUZLA/İSTANBUL
Mgf Plast Peyzaj & Damla Sulama Sistemi İzmir 01:23
Mgf Plast Peyzaj & Damla Sulama Sistemi İzmir 32.241 izlenme - 8 yıl önce Mgf Plast Peyzaj & Damla Sulama Sistemi 0232 - 237 09 96 - www.mgfplast.com Ana Boruya Ayarlanabilir damlatıcı meme takılması ve uygulamalı olarak gösterimi. www.mgfplast.com adresini detaylı bılgı ve satış için ziyaret edebilirsiniz.
Erkekler İçin Doğum Kontrol Cihazı 02:04
Erkekler İçin Doğum Kontrol Cihazı 4.949 izlenme - 2 yıl önce Bir Alman marangoz testislerde ki sperm akışını düğmeye basarak açıp kapatan doğum kontrolünde devrim bir vana icat etti. Clemens Bimek doğum hakkında bir televizyon belgeseli izlerken fikir ilk olarak, yaklaşık 20 yıl önce ona geldi Spiegel dergisine verdiği demeçte, basit bir valf ile sperm akışını kontrol etmek mümkün olup olmayacağını merak etti. Cihaz temelde bir valf Bimek SLV O kimsenin böyle bir cihaz için patent başvurusu hiç olduğunu keşfettiği zaman, kendi geliştirmeye karar verdi. Clemens Bimek cihazının bu yıl başlayan çalışmalarda 25 erkek implante edilecek: Bimek SLV "Başvurularım doktorların çoğu tarafından ciddiye alınmadı. Ama yardım eden bazıları vardı "Bay Bimek dedi. Şimdi geliştirdiği valf bu yıl başlayan çalışmalarda 25 erkek implante edilmelidir. Minik vanalar uzun inç daha az ve bir ons onda daha hafif. Onlar cerrahi basit bir yarım saatlik operasyonda vas deferens testislerden sperm taşıyan, kanallar üzerinde implante edilir.
Ahmed Xelil - Çavuş Vana Leyla 03:45
Ahmed Xelil - Çavuş Vana Leyla 4.696 izlenme - 6 yıl önce
Mehmet Öndül - Van'a Gel 04:03
Mehmet Öndül - Van'a Gel 2.178 izlenme - 6 yıl önce
Al-pex boru-edp smart pipe 05:34
Al-pex boru-edp smart pipe 1.640 izlenme - 6 yıl önce Edp al-pex boru ile tesisat uygulaması
Türkülerimiz Van İçin & Erdal Erzincan Giderem Van'a Doğru 05:39
Türkülerimiz Van İçin & Erdal Erzincan Giderem Van'a Doğru 2.294 izlenme - 6 yıl önce
klepsan vana a.Ş 05:47
klepsan vana a.Ş 1.370 izlenme - 9 yıl önce klepsan vana a.Ş 1970'den beri sizlerle ' süresiz hizmet sınırsız kalite '
Leyla İle Mecnun - Erdal Bakkal - Vana Vucu Vudu 00:20
Leyla İle Mecnun - Erdal Bakkal - Vana Vucu Vudu 1.120 izlenme - 5 yıl önce Leyla İle Mecnun - Erdal Bakkal - Vana Vucu Vudu
Bursa Vana Ceketi 01:39
Bursa Vana Ceketi 73 izlenme - 7 ay önce www.bursavanaceketi.com / 0507 128 04 44 Sektöre yenilikçi bir anlayış getirme ve insan odaklı hizmet anlayışı kazandırma hedefleriyle yola çıkan Bursa Vana Ceketi, hızla büyüyerek, daha geniş bir kadroya ve farklı çalışma sahalarına sahip olmuştur. Bursa Vana Ceketi’nin kalite odaklı büyüme sürecinde en büyük pay sahibi olanlar, güven ilişkisi içerisinde, hizmetlerimizi tercih eden ve hizmet anlayışımızı benimseyen değerli müşterilerimizdir. Bursa Vana Ceketi olarak, hızla büyüyen bir potansiyelle ve ailemizin bir parçası olarak gördüğümüz değerli müşterilerimizle geleceğe güvenle yürüyoruz. Bursa Vana Ceketi, kurulduğu günden bu yana önemli projelerle müşterilerine daima hızlı çözümler üretmeyi hedefleyen bir anlayışla hizmet sunmaktadır. İzolasyon ve doğalgaz sistemleri başta olmak üzere, birçok mühendislik uygulamalarını barındıran Bursa Vana Ceketi, tecrübeli bir kadroyla birlikte, tüm yeterlilik belgelerine sahip bir kuruluş olarak, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
hamit geliyorum canım van'a 04:59
hamit geliyorum canım van'a 866 izlenme - 6 yıl önce hamit geliyorum canım van'a
Formula F1 Musluk Yarışları 00:48
Formula F1 Musluk Yarışları 498 izlenme - 3 yıl önce Ağzıyla motor sesi yapanı daha önce gördük, Bu sefer arkadaşın evinde bunu becerebilen bir musluk var, Motor sesinide seviyorsa bu arkadaşa iyi su parası geleceği kesin. İzliyoruz efendim.
Vana Destek 01:51
Vana Destek 305 izlenme - 6 yıl önce Ordaki Arkadaşlarımıza Bizde Bir Katkıda Bulunalım
Van'a Has Deprem 02:40
Van'a Has Deprem 345 izlenme - 6 yıl önce şair mehmet çobanoğlu'nun van depremine yazdığı van'a has deprem isimli şiiri..
Valve Giriş Videosu 00:12
Valve Giriş Videosu 331 izlenme - 3 yıl önce Half Life, Counter-Strike, Team Fortress, L4D gibi candan öte oyunlara imza atan güzel firmanın introsu. Counter'a girdiğimizde vana göz gelir, Crossfire'da kapışmadan evvel vana göz gelir. Şimdilerde giriş introsu ise ensesinde vana olan siyahi iri kıyım bir abimiz malesef. Bu intro HL ya da modlarından birini oynayan herkeste tatlı hisler uyandırır kanımca.
Gideriz Vana Doğru - Kral Çiplak 00:36
Gideriz Vana Doğru - Kral Çiplak 242 izlenme - 6 yıl önce
Kırık Yangın Vanasıyla Araba Yıkamak 02:48
Kırık Yangın Vanasıyla Araba Yıkamak 83 izlenme - 4 yıl önce İsrail'de su fışkırtan kırık yangın vanasının yanından geçen arabalar yavaşlayarak arabasını yıkıyor
akpınar vana 00:41
akpınar vana 173 izlenme - 9 yıl önce
Murat Cinisli - Oğul Giderim Vana Doğru Uzun Hava 05:11
Murat Cinisli - Oğul Giderim Vana Doğru Uzun Hava 103 izlenme - 3 yıl önce Murat CİNİSLİ "Oğul Giderim Vana doğru"
Yusuf Sahik - Nurhan Atmaca - Gel Van'a 04:20
Yusuf Sahik - Nurhan Atmaca - Gel Van'a 148 izlenme - 6 yıl önce
Leyla İle Mecnun- Vana Vucu Vudu 00:20
Leyla İle Mecnun- Vana Vucu Vudu 95 izlenme - 6 yıl önce
Leyla İle Mecnun - Vana Vucu Vudu 00:20
Leyla İle Mecnun - Vana Vucu Vudu 59 izlenme - 3 yıl önce Bu video da Türkiye'nin en iyi absürt dizilerinden olan Leyla İle Mecnun'un ilk sezonlarına dönüyoruz.
akyunder'den van'a yardım eli 03:13
akyunder'den van'a yardım eli 71 izlenme - 6 yıl önce her yıl "bir fakiri de sen giyindir" kampanyası yapan akşehir ve yunak çevresi sosyal yardımlaşma ve dayanışma derneği akyunder bu kez de afet bölgesi olan vandaki depremzede vatandaşlara yardım eli uzatmak için harekete geçti. akyunder başkanı mahmut gürlek kaymakamlıktan alınan izinle yardım komitesi oluşturduklarını giysi battaniye gibi her türlü yardımların dernekleri aracılığıyla yapılabileceğini ifade etti.yardım komitesinde kendisiyle birlikte cihan gülal ve erkan bilgiçin yer aldığını
Stani Vana - Unsquare Dance 03:09
Stani Vana - Unsquare Dance 43 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Chill Out İstanbul 2011 Çıkış Tarihi: 13.05.2011 Dance
Www Paslanmazvana İnfo 00:18
Www Paslanmazvana İnfo 4 izlenme - 1 yıl önce vana http://www.paslanmazvana.info/
Paslanmazvana İnfo 00:21
Paslanmazvana İnfo 4 izlenme - 1 yıl önce körüklü vana http://www.paslanmazvana.info/
BTC Hattına Vana Takıp Bir Tanker Ham Petrol Çalmak 02:49
BTC Hattına Vana Takıp Bir Tanker Ham Petrol Çalmak 5 izlenme - 9 ay önce Bakü-Tiflis-Ceyhan (BTC) ham petrol hattı görevlileri gece hatta gelen petrolün seviyesinin düştüğünü tespit etti. Görevliler ya patlak olabileceği ya da boru hattından hırsızlık yapılmış olabileceği üzerinde durarak kaçağın önce nerede olduğunu tespit için çalışma başlattı. Boru hattının geçtiği güzergahta inceleme başlatan ekipler, BTC'nin Kırıkkale'ye giden 38. kilometresinde buğday tarlası içinde yaklaşık 1 metre kazılarak boruya vana takılıp ham petrol çalındığını tespit etti. Görevliler durumu hemen polise bildirdi. Polis olay yerine gelerek inceleme başlatırken, yapılan incelemede şahısların tarla içinde boru hattının geçtiği güzergahı 1 metre kazıp boruyu buldukları, daha sonra ise boruya vana takarak, bir tanker ham petrol çaldıkları belirlendi.