Hoşgeldiniz!

Vandalizm Videoları İzle

İzmir Metrosundaki Tahta Heykelin Parçalanması 02:17
İzmir Metrosundaki Tahta Heykelin Parçalanması 6.101 izlenme - 9 ay önce haftalardır yobazların eylem alanı olan İzmir metrosundaki tahta heykel sonunda bir saldırı sonucu kırıldı. ensar çocukları çocuk tecavüzünden rahatsız olmadı, hırsızlıktan rüşvetten,torpilden rahatsız olmadı tek rahatsızlıkları tahtadan yapılmış bir heykeldi.belki de içlerinde heykele tecavüz etme dürtüsü oluşuyodu buna dayanamamaktan korktu bu hastalıklı tipler
Lice Bahanesiyle Fakülte İşgal Etmek - Kocaeli Üniversitesi 04:26
Lice Bahanesiyle Fakülte İşgal Etmek - Kocaeli Üniversitesi 358 izlenme - 2 yıl önce Lice bahanesiyle bir grup genç Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesini işgal etti ve sınavların yapılmasını engellemeye çalıştı. Güvenlik görevlilerine saldıran ve fakülte içerisinde vandallık yapan gençlere çevik kuvvetin müdahale etmesiyle fakülte kurtarıldı. Öğrenciler aradan saatler sonra ancak sınavlarına girmeyi başarabildi. Videoda vandalizmin doruğa ulaştığı kısımlar videoyu çekenlerce kesilerek sansürlenmek istenmiş. Ancak orada yüzlerce öğrenci bu vandal eyleme şahit oldu. İzleyelim.
Lice Bahanesiyle Fakülte İşgal Etmek 2 - Kocaeli Üniversitesi 06:39
Lice Bahanesiyle Fakülte İşgal Etmek 2 - Kocaeli Üniversitesi 167 izlenme - 2 yıl önce İlk videoda güvenlik güçlerinin sabrını zorlayan işgali izlemiştik. Bu videoda da eylemi gerçekleştiren gençlerin gözaltına alınışını izleyeceğiz.
Ünlü Graffiti Sanatçısı Katsu'dan Dünyanın İlk Drone Vandalizmi 01:35
Ünlü Graffiti Sanatçısı Katsu'dan Dünyanın İlk Drone Vandalizmi 21 izlenme - 2 yıl önce Drone ile Calvin Klein reklamında bulunan Kendall Jenner'ın suratı spreyle boyandı. Daha doğrusu Katsu imzasını bıraktı. Bu hareket de muhtemelen dünyanın drone ile yapılan vandalizmin ilk örneği.
Süleyman Soylu - AK Parti Başkale İlçe Başkanı'nın İstifası 04:24
Süleyman Soylu - AK Parti Başkale İlçe Başkanı'nın İstifası 22 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Akçaabat ilçesinde esnaf ziyaretleri-AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu'nun açıklamaları AK Parti Başkale ilçe yönetiminin istifası- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: -"Selahattin Demirtaş orada işi gerginleştirmeye getiriyor.
Davutoğlu:Kimse Hukuk Dışında ve Hukuk Üstünde Değildir 05:19
Davutoğlu:Kimse Hukuk Dışında ve Hukuk Üstünde Değildir 2 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Davutoğlu: (1)- "3,5 senedir, 300 bin insanın ölümüne sessiz kalanlar, kimyasal silah kullanımına, scud füzelerine, varilbombalarına sessiz kalanlar, Kobani'de bir anda Türkiye'nin bu meseleyi çözmesi gerektiği gibi uluslararası biralgıyı oluşturmaya çalışıyorlar.