Hoşgeldiniz!

vapurda

Vapurda Gitarı Ağlatan Adam - Güven Kargın 06:43
Vapurda Gitarı Ağlatan Adam - Güven Kargın 2.586 izlenme - 2 ay önce Gitarist: Güven Kargın Bir vapur yolculuğunda Asturias ile başlayan müthiş bir gitar resitali. keyifle dinledim. Özellikle bitiriş çok iyiydi.
Annenin Vapurda Çocuklarını Dilendirmesi 01:30
Annenin Vapurda Çocuklarını Dilendirmesi 4.021 izlenme - 2 yıl önce Efe Aydal'ın dilencilere bakış açısı. Dilenci nedir? Neden dilendirilir? Çocuk nasıl yapılır? Dilenmek günah mı? Çocuk dilenciler? 3. köprü ne zaman bitecek? Kardeşlerim bu videoda bunları öğreneceğiz.
vapurda mallık yapmaca :)) 00:31
vapurda mallık yapmaca :)) 1.726 izlenme - 8 yıl önce koca bir aferin :))
Kadıköy Vapuru'nda Karşıt Görüşlülerin Kavgası - Atarlanan AKP'li 00:52
Kadıköy Vapuru'nda Karşıt Görüşlülerin Kavgası - Atarlanan AKP'li 674 izlenme - 2 yıl önce 2 mart 2014 günü Kadıköy-Karaköy vapurunda çekilmiş olan görüntüleri izliyoruz, kendisini kayseride filan sanmış arkadaş sanırım, neyse cevabını 5 saniyede almış ya yeter.
Sertab Erener'den Vapurda Konser Sürprizi 01:37
Sertab Erener'den Vapurda Konser Sürprizi 162 izlenme - 11 ay önce Vapur da müzik yapan gençleri görünce dayanamayıp onlara katılan koca yürekli Sertap Erener'i izliyoruz arkadaşlar.
Vapurda Sürpriz Doğum Günü Hediyesi 00:51
Vapurda Sürpriz Doğum Günü Hediyesi 755 izlenme - 7 yıl önce kız arkadaşımın doğum gününde hediye alamadım. büyük ada gezimizden dönüşte birden aklıma geldi ve doğum günü hediyesi olarak sayın yolcularımızın alkışlarını hediye ettim
Vapurda Sohbet - Korcan Cinemre 09:26
Vapurda Sohbet - Korcan Cinemre 78 izlenme - 2 yıl önce KORCAN CİNEMRE KİMDİR? Canlı olarak yayınlanan bir programa katılmasına rağmen rahat tavırları ve ukala sözleri ile tepki çeken Korcan Cinemre'nin Ekşi Sözlük yazarı olduğu ortaya çıktı. "Zuhal Topal programını trolleyen damat adayı" videosuyla kısa sürede izlenme rekorları kıran ve pek çok kişiye ulaşan Korcan Cinemre'nin daha önce de birçok programı trollediği öğrenildi. Yaptıkları bununla sınırlı değil! Zuhal Topal ile dikkatleri üstüne çeken Korcan Cinemre halbuki birçok programa da katılmış. Süper Bulmaca, En zayıf halka, Kelime oyunu, Piremit ve Çarkıfelek gibi programlara katılan Korcan Cinemre bu programlarda da yapacaklarını yapmış.
Gönüllü Abi Ben Buna Derim 00:38
Gönüllü Abi Ben Buna Derim 241 izlenme - 10 yıl önce gönüllü yunus coştu coşturdu
Vapurda Çay Simit Sohbet 00:58
Vapurda Çay Simit Sohbet 89 izlenme - 3 yıl önce Rıfat Ilgaz'ın en önemli eserlerinden biri olan ve günümüze kadar Türkiye'de yazılmış en iyi mizah kitaplarından Hababam Sınıfı romanından uyarlanan filmin unutulmaz oyuncusu Halit Akçatepe bu hafta vapur sohbetinin konuğu oluyor. İnek Şaban'ıyla, Güdük Necmi'siyle, Tulum Hayri'siyle bir efsane olmuşfilmin emektar oyuncusu Halit Akçatepe'yle yapılan sohbete vapur yolcuları da katılıyor. Türk sinemasının konuşulduğu bu keyifli sohbete İstanbul Boğazının güzel manzaraları da eşlik ediyor. Vapurda Çay Simit Sohbet 22 Haziran Cumartesi TSİ 10:30'da TRT Türk'te...
Poyraz Son Vapurda 02:14
Poyraz Son Vapurda 122 izlenme - 6 yıl önce Dinle Paylaş
Vapurda Dans 00:18
Vapurda Dans 65 izlenme - 5 yıl önce 14 Haziran 2013 04:30
Mus@ 00:38
Mus@ 82 izlenme - 8 yıl önce ... izleyelim...
Vapur Kaçırma Sorunsalı 00:06
Vapur Kaçırma Sorunsalı 27 izlenme - 4 yıl önce Herkesin başına gelmiyor mu?