Hoşgeldiniz!

varil

Falsolu Varil Atışı 00:52
Falsolu Varil Atışı 4.937 izlenme - 6 ay önce Adam varil taşımanın futbolumsu yolunu bulmuş. Bizdeki kazma futbolcular geldi aklıma. Hayatı boyunca falso nedir bilmeyen ama milyonlar kazanan tipler.. Adama bak işini ne güzel estetik yapıyor.. Kale kur gol bile atar
Çılgınlar Gibi Kuzu Yiyen Adamlar 2 (Edremit) 17:53
Çılgınlar Gibi Kuzu Yiyen Adamlar 2 (Edremit) 4.885 izlenme - 7 ay önce Daha önce 1 serisini paylaştığımız Ispartalı dayıların videosunu izleyen kardeşlerimiz kendileri de fıçı kebap yapıp videosunu çekmişler. çok da güzel olmuş. izleyelim
Varilden Barbekü Yapımı (Hipnoz Etkili) 01:31
Varilden Barbekü Yapımı (Hipnoz Etkili) 4.236 izlenme - 9 ay önce Güney Amerikalı olduğunu tahmin ettiğim bu abimiz kendine harika bir iş edinmiş ve sonucunda da ortaya hem keyifli hem de pratik bir barbekü çıkmış. uzun olsaydı fazlasıyla hipnoz etkili olabilirdi.
Varil Bombasının Atılışı ve Yarattığı Etki 00:51
Varil Bombasının Atılışı ve Yarattığı Etki 5.333 izlenme - 11 ay önce Suriye'de atılan bir varil bombasının gönderiliş anı ve sonunda yarattığı etki. Ondan sonra olay çıkınca ooovv.
Hobbit Varil Sahnesi Nasıl Çekildi ? 03:52
Hobbit Varil Sahnesi Nasıl Çekildi ? 7.316 izlenme - 3 yıl önce hobbit varil sahnesi nasıl çekildi ? hayalleriniz yıkılacak
Varil Gözlü Balık 01:56
Varil Gözlü Balık 2.633 izlenme - 9 ay önce Bu balık, güney pasifiğin (büyük okyanus) nadir türlerinden varil gözlü balık. Aslında o şeffaf ve pırıl pırıl parlayan kısım hayvanın gözünün merceği. Göz sinirleri o beyne benzeyen kısımda. İlginç bir canlı
Hurda Pet Şişeler Ne Oluyor 04:06
Hurda Pet Şişeler Ne Oluyor 18.185 izlenme - 7 yıl önce pet şişe geri dönüşümü
Başı Varile Sıkışan Aslan  02:30
Başı Varile Sıkışan Aslan 1.787 izlenme - 2 yıl önce Başı varile sıkışan aslan! Hollanda'da Dierenrijk Hayvanat Bahçesi'ndeki bir aslan, başını, kendisine içerisinde et verilen varile sıkıştırdı.
Çılgınlar Gibi Kuzu Yiyen Adamlar 05:58
Çılgınlar Gibi Kuzu Yiyen Adamlar 2.201 izlenme - 2 yıl önce Ispartalı olduğunu öğrendiğimiz dayılar varilde kuzu pişiriyorlar bir yandan da rakı vuruyorlar. Enteresan bir yemek olmuş.
Savaş Ay - A Takımı 06:53
Savaş Ay - A Takımı 1.018 izlenme - 1 yıl önce Bir dönemin efsane programı A Takımı nı hatırlayanlar olacaktır.Yaz,kış fark etmeden yanan variller,abuk sabuk tartışma konuları ve hiç bitmeyen kavgalar programın temelini oluştururdu. Savaş Ay da her hafta sokok çocuklarıyla,tinercilerle,travestilerle röportajlar yaparak dramın dibine vururdu.Program esnasında bol bol fişek gibi zımba gibi bir programla karşınızdayız sözleri Savaş Ay tarafından tekrarlanırdı.Programın bulabildiğim tek kaydında jigololuk yapan bir gencin dramı konu alınmaktadır.Fişek gibi zımba gibi site alkışlarlayaşiyorum.com sunar
Buz Dolu Varillerde Dans Etmek (Türk Kızı İçerir) 05:00
Buz Dolu Varillerde Dans Etmek (Türk Kızı İçerir) 688 izlenme - 1 yıl önce Şu soğuk kış günlerinde, yazdan kalma bir vidyo paylaşayım da içiniz ısınsın demek isterdim; ama buzları görünce daha da üşüdüm ben. Lafı uzatmadan iyi seyirler dileyeyim.
200 Litre Kola Dolu Varile Giren Genç 02:01
200 Litre Kola Dolu Varile Giren Genç 682 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Varil Üzerinde 2 Km Yol Gitmek 03:55
Varil Üzerinde 2 Km Yol Gitmek 267 izlenme - 1 yıl önce Batman’da bir vatandaş 30 kilo ağırlığındaki bidonun üzerine çıkarak 2 km uzunluğundaki yolda sürüklene sürüklene ilerliyor. Bunu neden yapıyor niçin yapıyor ne kendisi biliyor nede onu görenler.
Can Varil 00:39
Can Varil 435 izlenme - 2 yıl önce Yaratıcılıkta sınır tanımayan Can Varil reklam filmini izledikten sonra artık herkes Can Varil kullanacak.
Varil  Ibc Tank Ve Plastik Bidon Yenileme 03:59
Varil Ibc Tank Ve Plastik Bidon Yenileme 530 izlenme - 5 yıl önce beysu varil atık yönetimi çevre çözümleridetaylı bilgi için www.beysuvaril.com
Varilde Kuzu 3 02:07
Varilde Kuzu 3 277 izlenme - 2 yıl önce Sakarya'nın herhangi bir köyünde varilde kuzu pişirmek isteyen dostlarımız pişirme saatini ayarlayamayınca kuzuyu kömüre çevirmişler. ulan bu video komik değilmi amk. ben gülüyorum. evet son zamanlarda bu videolara sardım varilde kuzu yapacağım ön hazırlık yapıyorum.
karton kutu nasıl yapılır 05:13
karton kutu nasıl yapılır 712 izlenme - 5 yıl önce http//www.ilimvebilim.org/
Varil Taşımacılığının Pratik Yolunu Bulan İşçiler 01:09
Varil Taşımacılığının Pratik Yolunu Bulan İşçiler 83 izlenme - 6 ay önce Varilleri tek tek yüklenip veya bir araç yardımıyla taşımanın daha güzel bir yolunu bulan işçi abilerimizden muhteşem taktik. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
ateşle şaka olmaz 00:52
ateşle şaka olmaz 692 izlenme - 7 yıl önce varil patlıyor
Halep'te 02:22
Halep'te 261 izlenme - 3 yıl önce Suriye Hava Kuvvetleri'ne ait bir helikopterin Halep kentine bağlı El-Bab kasabasındaki kapalı çarşıyı hedef alan saldırısında, ilk belirlemelere göre 26 kişi öldü.
Varilde Kuzu 2 01:24
Varilde Kuzu 2 147 izlenme - 2 yıl önce Daha önce şu videoda http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/192768/cilginlar-gibi-kuzu-yiyen-adamlar paylaştığımız görüntüleri izleyen sitedaşlarımız kendileri de aynısından yapmak istemiş. tebrik ediyorum gerçekten on numara kuzu kızartması yapmışlar. Kısmetse bu hafta da ben yapacağım.
transit ve 7 varil mazot 01:12
transit ve 7 varil mazot 451 izlenme - 7 yıl önce
can varil 00:39
can varil 211 izlenme - 5 yıl önce
Gençlerin Çılgın Eğlencesi: Varil Sörfü 02:23
Gençlerin Çılgın Eğlencesi: Varil Sörfü 196 izlenme - 3 yıl önce Gençlerin Çılgın Eğlencesi: Varil Sörfü..
Şevkat Yerimdar - Evin İçinde Varil Yakıyom Ben (Emlakçı) 01:41
Şevkat Yerimdar - Evin İçinde Varil Yakıyom Ben (Emlakçı) 168 izlenme - 2 yıl önce Şevkat Yerimdar'ın emlakçı skeçlerinden bir bölüm.Alt katta şarkıcı olsun üst katta oyuncu olsun bölümüde ayrı bi ilginç tabi .
Varil Bombası Böyle Patladı 00:38
Varil Bombası Böyle Patladı 159 izlenme - 2 yıl önce Suriye'nin Darayya şehrinde kullanılan varil bombası kameralara yansıdı.
SURİYEDE RUSYA İRAN ESAD ABD BİRLİKTE HAREKET EDİP RASTGELE VARİL BOMBASI ATIYOR HALKI ÖLDÜRÜYORLAR 00:45
SURİYEDE RUSYA İRAN ESAD ABD BİRLİKTE HAREKET EDİP RASTGELE VARİL BOMBASI ATIYOR HALKI ÖLDÜRÜYORLAR 15 izlenme - 2 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 8-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA
Hava basıncı ile çelik varil parçalama 02:33
Hava basıncı ile çelik varil parçalama 203 izlenme - 5 yıl önce
Varil Altı Tayfasının Serdar'a Zulmü 01:13
Varil Altı Tayfasının Serdar'a Zulmü 99 izlenme - 1 yıl önce Serdar,Nam-ı diğer Turkish Rocky keşfedilmeden önce çalıştığı iş yerinde usta başıyla kavgaya tutuşur; o esnada zinciri kopan varil mesai arkadaşlarının tepesine düşerken son anda arkadaşlarının hayatını kurtarır. Arkadaşlarının varilin altından çekilmeyip ısrarla ölmeye çalışmak istemelerini intihara teşebbüs olarak değerlendiriyorum efenim...
İsmailkiyak 05:32
İsmailkiyak 211 izlenme - 7 yıl önce www.ismailkiyak.com