Hoşgeldiniz!

varil

Semavere Tekme Atan Dayının Bulunması! 05:06
Semavere Tekme Atan Dayının Bulunması! 6.077 izlenme - 7 ay önce Gaziantep'te arkadaşıyla kurguladığı 'korku anı videosu ile ailesini güldürmek isteyen Cahit Yılmaz, zamanından önce düşen varil nedeniyle gerçekten korkunca semavere tekme attı. Semaveri tekmeyle deviren fenomen köylü ve kameraman arkadaşı, videonun çekimi anı ve sonrasında yaşadıklarını anlattı. Gaziantep’in Nizip ilçesine bağlı Acemi kırsal Mahallesinde oturan Cahit Yılmaz(25), yaklaşık bir ay önce arkadaşı ve amcasının oğlu olan Faik Yılmaz ile birlikte oluşturdukları aile whatsapp grubunda paylaşmak amacıyla korku üzerine bir video çekmek için kolları sıvadı. Hazırladıkları senaryoya göre damın üstüne koydukları varil, tekme atılarak, düşürülecek o esnada semaverde çay demleyen Cahit Yılmaz ise varilin düşmesiyle korkarak, zıplayacaktı. Faik Yılmaz'ın korktuğu komik anların görüntüleri ise amcasının oğlu tarafından cep telefonu ile kaydedilerek, aile grubunda paylaşacaktı. Rüzgarın etkisiyle planlanandan erken düşen varil nedeniyle aşırı korkan Cahit Yılmaz, varilin düştüğü anda ise korkuyla semavere tekme attı. Olay anını görüntüleyen kameraman Faik Yılmaz ise internette en çok izlenen videolardan birini kaydetme şansı buldu.
Çocukların Her Gün Okula Gitmelerini Sağlamak İçin Yapılan Tren 00:19
Çocukların Her Gün Okula Gitmelerini Sağlamak İçin Yapılan Tren 603 izlenme - 3 hafta önce Batı Avustralya’da yaşayan yerli Punmu topluluğu, varillerden bir tren yaparak çocuklarını okula gitmeye mükemmel bir şekilde teşvik ediyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Falsolu Varil Atışı 00:52
Falsolu Varil Atışı 5.042 izlenme - 1 yıl önce Adam varil taşımanın futbolumsu yolunu bulmuş. Bizdeki kazma futbolcular geldi aklıma. Hayatı boyunca falso nedir bilmeyen ama milyonlar kazanan tipler.. Adama bak işini ne güzel estetik yapıyor.. Kale kur gol bile atar
Varilden Barbekü Yapımı (Hipnoz Etkili) 01:31
Varilden Barbekü Yapımı (Hipnoz Etkili) 5.355 izlenme - 2 yıl önce Güney Amerikalı olduğunu tahmin ettiğim bu abimiz kendine harika bir iş edinmiş ve sonucunda da ortaya hem keyifli hem de pratik bir barbekü çıkmış. uzun olsaydı fazlasıyla hipnoz etkili olabilirdi.
Çılgınlar Gibi Kuzu Yiyen Adamlar 2 (Edremit) 17:53
Çılgınlar Gibi Kuzu Yiyen Adamlar 2 (Edremit) 4.991 izlenme - 1 yıl önce Daha önce 1 serisini paylaştığımız Ispartalı dayıların videosunu izleyen kardeşlerimiz kendileri de fıçı kebap yapıp videosunu çekmişler. çok da güzel olmuş. izleyelim
Hobbit Varil Sahnesi Nasıl Çekildi ? 03:52
Hobbit Varil Sahnesi Nasıl Çekildi ? 7.353 izlenme - 3 yıl önce hobbit varil sahnesi nasıl çekildi ? hayalleriniz yıkılacak
Varil Bombasının Atılışı ve Yarattığı Etki 00:51
Varil Bombasının Atılışı ve Yarattığı Etki 5.423 izlenme - 2 yıl önce Suriye'de atılan bir varil bombasının gönderiliş anı ve sonunda yarattığı etki. Ondan sonra olay çıkınca ooovv.
Hurda Pet Şişeler Ne Oluyor 04:06
Hurda Pet Şişeler Ne Oluyor 18.707 izlenme - 8 yıl önce pet şişe geri dönüşümü
Varil Gözlü Balık 01:56
Varil Gözlü Balık 2.693 izlenme - 1 yıl önce Bu balık, güney pasifiğin (büyük okyanus) nadir türlerinden varil gözlü balık. Aslında o şeffaf ve pırıl pırıl parlayan kısım hayvanın gözünün merceği. Göz sinirleri o beyne benzeyen kısımda. İlginç bir canlı
Başı Varile Sıkışan Aslan  02:30
Başı Varile Sıkışan Aslan 1.956 izlenme - 2 yıl önce Başı varile sıkışan aslan! Hollanda'da Dierenrijk Hayvanat Bahçesi'ndeki bir aslan, başını, kendisine içerisinde et verilen varile sıkıştırdı.
Savaş Ay - A Takımı 06:53
Savaş Ay - A Takımı 1.537 izlenme - 2 yıl önce Bir dönemin efsane programı A Takımı nı hatırlayanlar olacaktır.Yaz,kış fark etmeden yanan variller,abuk sabuk tartışma konuları ve hiç bitmeyen kavgalar programın temelini oluştururdu. Savaş Ay da her hafta sokok çocuklarıyla,tinercilerle,travestilerle röportajlar yaparak dramın dibine vururdu.Program esnasında bol bol fişek gibi zımba gibi bir programla karşınızdayız sözleri Savaş Ay tarafından tekrarlanırdı.Programın bulabildiğim tek kaydında jigololuk yapan bir gencin dramı konu alınmaktadır.Fişek gibi zımba gibi site alkışlarlayaşiyorum.com sunar
Çılgınlar Gibi Kuzu Yiyen Adamlar 05:58
Çılgınlar Gibi Kuzu Yiyen Adamlar 2.510 izlenme - 3 yıl önce Ispartalı olduğunu öğrendiğimiz dayılar varilde kuzu pişiriyorlar bir yandan da rakı vuruyorlar. Enteresan bir yemek olmuş.
Buz Dolu Varillerde Dans Etmek (Türk Kızı İçerir) 05:00
Buz Dolu Varillerde Dans Etmek (Türk Kızı İçerir) 1.019 izlenme - 2 yıl önce Şu soğuk kış günlerinde, yazdan kalma bir vidyo paylaşayım da içiniz ısınsın demek isterdim; ama buzları görünce daha da üşüdüm ben. Lafı uzatmadan iyi seyirler dileyeyim.
Varilde Kuzu 3 02:07
Varilde Kuzu 3 529 izlenme - 3 yıl önce Sakarya'nın herhangi bir köyünde varilde kuzu pişirmek isteyen dostlarımız pişirme saatini ayarlayamayınca kuzuyu kömüre çevirmişler. ulan bu video komik değilmi amk. ben gülüyorum. evet son zamanlarda bu videolara sardım varilde kuzu yapacağım ön hazırlık yapıyorum.
200 Litre Kola Dolu Varile Giren Genç 02:01
200 Litre Kola Dolu Varile Giren Genç 684 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Varil  Ibc Tank Ve Plastik Bidon Yenileme 03:59
Varil Ibc Tank Ve Plastik Bidon Yenileme 545 izlenme - 6 yıl önce beysu varil atık yönetimi çevre çözümleridetaylı bilgi için www.beysuvaril.com
Can Varil 00:39
Can Varil 520 izlenme - 3 yıl önce Yaratıcılıkta sınır tanımayan Can Varil reklam filmini izledikten sonra artık herkes Can Varil kullanacak.
Varil Üzerinde 2 Km Yol Gitmek 03:55
Varil Üzerinde 2 Km Yol Gitmek 311 izlenme - 2 yıl önce Batman’da bir vatandaş 30 kilo ağırlığındaki bidonun üzerine çıkarak 2 km uzunluğundaki yolda sürüklene sürüklene ilerliyor. Bunu neden yapıyor niçin yapıyor ne kendisi biliyor nede onu görenler.
Varil Düşünce Kendini Kaybeden Dayı 00:34
Varil Düşünce Kendini Kaybeden Dayı 39 izlenme - 2 ay önce Erzurum'da bir evin damında özenerek semaverde çay demleyen dayımız varilin yere düşmesiyle korkudan kendinden geçiyor.
karton kutu nasıl yapılır 05:13
karton kutu nasıl yapılır 719 izlenme - 6 yıl önce http//www.ilimvebilim.org/
ateşle şaka olmaz 00:52
ateşle şaka olmaz 693 izlenme - 8 yıl önce varil patlıyor
Varilde Kuzu 2 01:24
Varilde Kuzu 2 233 izlenme - 3 yıl önce Daha önce şu videoda http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/192768/cilginlar-gibi-kuzu-yiyen-adamlar paylaştığımız görüntüleri izleyen sitedaşlarımız kendileri de aynısından yapmak istemiş. tebrik ediyorum gerçekten on numara kuzu kızartması yapmışlar. Kısmetse bu hafta da ben yapacağım.
Halep'te 02:22
Halep'te 264 izlenme - 4 yıl önce Suriye Hava Kuvvetleri'ne ait bir helikopterin Halep kentine bağlı El-Bab kasabasındaki kapalı çarşıyı hedef alan saldırısında, ilk belirlemelere göre 26 kişi öldü.
can varil 00:39
can varil 275 izlenme - 6 yıl önce
transit ve 7 varil mazot 01:12
transit ve 7 varil mazot 451 izlenme - 8 yıl önce
Şevkat Yerimdar - Evin İçinde Varil Yakıyom Ben (Emlakçı) 01:41
Şevkat Yerimdar - Evin İçinde Varil Yakıyom Ben (Emlakçı) 263 izlenme - 3 yıl önce Şevkat Yerimdar'ın emlakçı skeçlerinden bir bölüm.Alt katta şarkıcı olsun üst katta oyuncu olsun bölümüde ayrı bi ilginç tabi .
Varil Taşımacılığının Pratik Yolunu Bulan İşçiler 01:09
Varil Taşımacılığının Pratik Yolunu Bulan İşçiler 85 izlenme - 1 yıl önce Varilleri tek tek yüklenip veya bir araç yardımıyla taşımanın daha güzel bir yolunu bulan işçi abilerimizden muhteşem taktik. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Varil Bombası Böyle Patladı 00:38
Varil Bombası Böyle Patladı 187 izlenme - 3 yıl önce Suriye'nin Darayya şehrinde kullanılan varil bombası kameralara yansıdı.
Gençlerin Çılgın Eğlencesi: Varil Sörfü 02:23
Gençlerin Çılgın Eğlencesi: Varil Sörfü 198 izlenme - 4 yıl önce Gençlerin Çılgın Eğlencesi: Varil Sörfü..
Hava basıncı ile çelik varil parçalama 02:33
Hava basıncı ile çelik varil parçalama 203 izlenme - 5 yıl önce