Hoşgeldiniz!

Varoş Videoları

My Suburban Stories - Adana 02:04
My Suburban Stories - Adana 8.975 izlenme - 3 ay önce My Suburban Stories, yönetmen Yunus Ozan Korkut’un büyüdüğü Adana’dan güvercinler, horozlar, insanlar ve yemek kültürü üzerine bir belgesel.
Yasemin Bacımızdan Gevşeklere Öğütler (Küfür İçerir) 02:03
Yasemin Bacımızdan Gevşeklere Öğütler (Küfür İçerir) 5.653 izlenme - 2 yıl önce Yasemin Ablamız Facebook'ta kendisini kızdıran gevşeklere cevap veriyor. Kendisine destek vermek isteyenler olabilir.
Varoş Rap’i Rekor Kırıyor - 03:06
Varoş Rap’i Rekor Kırıyor - 12.021 izlenme - 7 yıl önce varoş ’rap’i rekor kırıyor - adana’da bir gencin_ varoşların yaşamını anlatan hiphop tarzı şarkısına çektiği klip internette izlenme rekorları kırıyor.
Liseli Kız Kavgası (Vol. Bilmem Kaç) 02:20
Liseli Kız Kavgası (Vol. Bilmem Kaç) 3.676 izlenme - 2 yıl önce Her şey bildiğiniz gibi aslında; yalnızca kişiler ve mekan başka. İki adet ergen kızımız, gaz veren ve şapşal yorumlar yapan kalabalık, beyin yoran diyaloglar...
Varoş Rap Klibi İzlenme Rekorları Kırıyor! 03:00
Varoş Rap Klibi İzlenme Rekorları Kırıyor! 2.606 izlenme - 7 yıl önce Adana'da bir gencin, varoşların yaşamını anlatan hiphop tarzı şarkısına çektiği klip internette izlenme rekorları kırıyor. "Bizik" adlı şarkıyı 30 saniyede yazdığını ve klip çektiğini söyleyen "Fate" lakaplı Fatih Ucum, bu şarkıda Adana tarzı gangsterliği anlatmak istediğini söyledi.
Tracy Chapman - Behind The Wall (1988) 01:53
Tracy Chapman - Behind The Wall (1988) 2.124 izlenme - 2 yıl önce Amerikalı sanatçı Tracy Chapman'ın kendiyle aynı adı taşıyan, 1988 tarihli ilk albümünün dört numaralı parçasıdır. Video kaydı da yine aynı yıllarda verdiği konserden bir kesittir. Şarkıda karısına şiddet uygulayan adam hakkında 'bu aile içi meseledir' diye işlem yapmayan polislerin, nasıl bir sonuca yol açtıkları anlatılır. Kendi çapımda çevirisini yapıp, altyazı olarak ekledim. İyi dinlemeler.
varoş klibi izlenme rekoru kırıyor 03:00
varoş klibi izlenme rekoru kırıyor 3.128 izlenme - 7 yıl önce adana'da bir gencin varoşların yaşamını anlatan hiphop tarzı şarkısına çektiği klip internette izlenme rekorları kırıyor."bizik" adlı şarkıyı 30 saniyede yazdığını ve klip çektiğini söyleyen "fate" lakaplı fatih ucum bu şarkıda adana tarzı gangsterliği anlatmak istediğini söyledi.
Yasemin Bacımızın Gevşeklere İsyanı (Küfür İçerir) 02:32
Yasemin Bacımızın Gevşeklere İsyanı (Küfür İçerir) 666 izlenme - 2 yıl önce Siteye yüklenen ilk videosunda olay yaratan Yasemin arkadaşımızın mevzusu aslında taa buralara dayanıyormuş. Buralarda hafifçe uyaran Yasemin'i dinlemeyen gevşekler devam videosunda hak ettiklerini bulacaklar. Devam videosu için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/254631/yasemin-bacimizdan-gevseklere-ogutler-kufur-icerir
Dj Pusatcan - Sahnesi Gerçek Tek Oyun Ölümdür 03:10
Dj Pusatcan - Sahnesi Gerçek Tek Oyun Ölümdür 2.253 izlenme - 9 yıl önce dj pusatcan - sahnesi gerçek tek oyun ölümdür güsel olduğuna inandığımız bir parça yener ve o unutulmayan parçası çöktü gece varoşların parçası...!
İzlenme Rekorları Kıran Varoş Klibi! 03:02
İzlenme Rekorları Kıran Varoş Klibi! 2.038 izlenme - 7 yıl önce
Aşırı Varoş Rap Klibi - Zehir - Beka Lizer 03:10
Aşırı Varoş Rap Klibi - Zehir - Beka Lizer 218 izlenme - 2 yıl önce Antep'in gecekondu mahallelerinde çekilmiş aşırı varoş bir rap klibiyle sizleri başbaşa bırakıyorum efendim.
Qarizma Rap - Raperkinq - Varoş Sokaklarda 05:31
Qarizma Rap - Raperkinq - Varoş Sokaklarda 461 izlenme - 3 yıl önce Qarizma Rap - Raperkinq - Varoş Sokaklarda
Arda Turan: Varoştan Gelen Futbolcular Parayı Görünce Şaşırıyor 01:05
Arda Turan: Varoştan Gelen Futbolcular Parayı Görünce Şaşırıyor 238 izlenme - 3 yıl önce Atletico Madrid'in milli yıldızı Arda Turan, "Varoştan çıkan çocuklar parayı görünce şaşırıyor. Bunu kendi örneğimden yola çıkarak söylüyorum" dedi.
Nihat Doğan - Ben Varoşlar Prensiyim 04:12
Nihat Doğan - Ben Varoşlar Prensiyim 207 izlenme - 2 yıl önce "Benim babam işçi memur" kısmıyla bizleri alıp varoşlara götüren, Nihat Doğan'ın varoşlardaki en kaliteli takım elbisesiyi giyen insan olduğunu öğreten, şiddet-dram dolu klip huzurlarınızda.
Üslubu Çok Güzel Olan Abla 00:41
Üslubu Çok Güzel Olan Abla 228 izlenme - 3 yıl önce Metrobüs mü, otobüs mü çözemedim beyler ama muhtemelen metrobüs. Bi abla ile diğer bi abla laf kavgası yapıyorlar. Ablamız ise gayet doğal üslubu ile karşılık veriyor. İzleyelim.
Yeni Sezon Başlıyor 01:34
Yeni Sezon Başlıyor 188 izlenme - 4 yıl önce Yeni Sezon Başlıyor
Rappusat - Varoş - Sokaklarda Yaşam 03:14
Rappusat - Varoş - Sokaklarda Yaşam 630 izlenme - 8 yıl önce gözler kapanıp açılır bak sokaklarda 2 gangester ellerinde silah yollarda semalarda seyre dalmışlar bir bulut misali kapılar kapansın!ey ahali...
Resmi Apaçi Marşı / Waveshock - Shake Me Down 00:29
Resmi Apaçi Marşı / Waveshock - Shake Me Down 142 izlenme - 2 yıl önce Apaçilerin vazgeçilmez şarkısı. Artık siz de köprü üstünde dans edebilir, telefondan sesi son ses açıp internet kafe önlerinde oturabilir, saçlarınızı tavuk götü modeli yapabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/3107/apaciler Nasıl Dans Edilir İçin: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/18619/ciftlesme-dansi
Los Olvidados (Unutulmuşlar) - Rüya Sahnesi (Buñuel - 1950) 03:47
Los Olvidados (Unutulmuşlar) - Rüya Sahnesi (Buñuel - 1950) 159 izlenme - 2 yıl önce Meksika'nın varoşlarını ve bu varoşlarda yaşayan şefkatsiz, sevgisiz bırakılmış çocukların suça eğilimli olduklarını gösteriyor Bunuel bu filminde. Luis Bunuel, sinemada gerçeküstücülüğün babası olarak bilinir. Bu film her ne kadar tamamıyla gerçekçi bir şekilde işlenmişse de bu sahnede baş roldeki çocuğun rüyasına yer verilir. Böylelikle film de kısmen sürreal yapıya bürünür. Etkileyici bir sahnedir. Film zaten mükemmeldir. Ayrıca bu film Cannes'da Bunuel'e 'En iyi yönetmen' ödülünü kazandırmıştır. İyi seyirler.
Ybrk & Darkkony - İki Kalem Ustası 03:04
Ybrk & Darkkony - İki Kalem Ustası 253 izlenme - 7 yıl önce 2010 varos recordz - ybrk
Yalçın Çakır - Zenginim ve Eğitimliyim 01:56
Yalçın Çakır - Zenginim ve Eğitimliyim 89 izlenme - 2 yıl önce O bir fenomen, o bir köylü, o iki üniversite mezunu, o gerektiğinde "bende gittim onlara sıktım" diyebilecek kadar yürekli, o feyz şifrelerini kırabilen gizli bi hacker ve en önemlisi o bir halk çocuğu. Yalçın Çakır abimiz bu videosunda plazaların camlı üst katlarından seyredenlere, ayda üç yüz bin lira cebine koyup Boğaz'da viski yudumlayanlara halkçılık dersi veriyor.Büyüksün Yalçın Abi.
Mazlum Çimen & Serdar Yalçın - Varoş 1-2 07:11
Mazlum Çimen & Serdar Yalçın - Varoş 1-2 113 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Büyük Adam Küçük Aşk Çıkış Tarihi: 09.11.2001 Dizi-Film Müzikleri
Yalçın Çakır Kendine Varoş Diyen Ünlü Sanatçıya Esti! 02:00
Yalçın Çakır Kendine Varoş Diyen Ünlü Sanatçıya Esti! 80 izlenme - 5 yıl önce
Aşk Söyletir Arkadaş 03:02
Aşk Söyletir Arkadaş 141 izlenme - 8 yıl önce aşk söyletir arkadaş
Varoş Star By Mahmut 01:14
Varoş Star By Mahmut 94 izlenme - 9 yıl önce varoş star by mahmut:)
Sessiz Ölüm Feat. Varoş Mc & Bedo Arda - Mutlu Olmak Haram 03:12
Sessiz Ölüm Feat. Varoş Mc & Bedo Arda - Mutlu Olmak Haram 43 izlenme - 3 yıl önce Yokluğun beni perişan etti yarim, Sen beni bırakıpta yar ellere gittin. Sustum sustum hep ağlayıp durdum, Bu boş hayatın içine sen beni koydun...
Mikyas Mon - Varoş Divanlar 03:34
Mikyas Mon - Varoş Divanlar 31 izlenme - 4 yıl önce Mikyas Mon - Varoş Divanlar
Varoş Bu Diyar 02:03
Varoş Bu Diyar 24 izlenme - 4 yıl önce Varoş Bu Diyar