Hoşgeldiniz!

Varsayım Videoları İzle

Allame - Varsayım (Ft. Agaçkakan) 03:18
Allame - Varsayım (Ft. Agaçkakan) 1.023 izlenme - 2 yıl önce Allame ft Agackakan varsayim (Savaş Albümü)
Dyatlov Geçidi Vakası Varsayımları 16:52
Dyatlov Geçidi Vakası Varsayımları 452 izlenme - 1 yıl önce Rus yapımı Dyatlov Geçidinin Sırrı belgeselinden bir kesit. İnsan sosyal bir varlık oldukça doğayı tanımak için kendisini en zorlu koşulların içine atıyor. Maceraperest dokuz Rus gencin 1959'da Sibirya'daki Ural Dağı'na tırmanışlarının amacı da buydu.Ancak deneyimli dağcıların bu macerası, arkasında komplo teorileri bırakan ve tarihe Dyatlov Geçidi olarak geçen bir trajediye dönüştü.Gizemi çözülmeyen bir şekilde ölen gençlerin ölüm nedeni hakkında onlarca teori ortaya atıldı.Ufo,çığ,mansi yerlileri,rus askerlerinin silah deneyleri vb gibi. 2013 Eylül ayında yayımlanan Devil's Pass (Şeytan Geçidi) isimli filme de konu oldu. Amerikalı gençler Ural Dağları'nda hayatını kaybeden dokuz gencin akıbetini araştırmak üzere yola çıkar. Ve tüm teorileri yerle bir eden bir şeyle karşılaşırlar; yaratıklar. Belgeseli izlemek isteyenler için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/91986/dyatlov-gecidinin-sirri-1bolum http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/92015/dyatlov-gecidinin-sirri-2-bolum
inanılanlar 02:22
inanılanlar 17 izlenme - 6 yıl önce doğru olduğu bilinmeyen ama doğru olduğuna inanılan iddialar
Güneş: Sinan'ın Galatasaray'da Oynama Şansı Bize Göre Daha Az 09:40
Güneş: Sinan'ın Galatasaray'da Oynama Şansı Bize Göre Daha Az 20 izlenme - 3 yıl önce Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Sinan Bolat'ın Galatasaray'a transferinin ardından bir sitemde bulundu.
ABD Büyükelçisi Bass Açıklaması 03:18
ABD Büyükelçisi Bass Açıklaması 12 izlenme - 2 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Ankara Büyükelçisi John Bass, “Türkiye’nin demokratik yönetim biçimi Türk insanın karar vereceği bir durum.
Galatasaray Camiası Play-Off Kararı Nedeniyle İkiye Bölündü 02:00
Galatasaray Camiası Play-Off Kararı Nedeniyle İkiye Bölündü 6 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray yönetiminin, takımı Beko Basketbol Ligi Play-Off son maçına çıkarmama kararı alması sarı kırmızılı camiada tartışılmara yol açtı.