Hoşgeldiniz!

Vasip Şahin

İstanbul'da Yarın Okullar Tatil Oldu - Vasip Şahin - 17 OCAK 2016 01:10
İstanbul'da Yarın Okullar Tatil Oldu - Vasip Şahin - 17 OCAK 2016 849 izlenme - 2 yıl önce Vasip Şahin yaptığı açıklamayla 18 Ocak Pazartesi günü İstanbul'da okulların tatil edildiğini açıkladı. Tüm öğrencilerin özellikle Twitter'dan yaptığı baskı yine sonuç verdi ve okulları tatil ettirerek bir yandan da oluşabilecek sorunların önüne geçildi. İstanbul'da okullar tatil mi araması da googleda en çok yapılan aramalar arasına girdi.
Vasip Şahin: 'Yasağın kaldırılmasına sıcak bakıyoruz' 08:10
Vasip Şahin: 'Yasağın kaldırılmasına sıcak bakıyoruz' 142 izlenme - 1 yıl önce İstanbul Valisi Vasip Şahin, Kulüpler Birliği Vakfı ile deplasman yasağının kalkması konusunda görüşme yaptı. Kararın perşembe günü yapılacak İl Güvenlik Kurulu toplantısında verileceği açıklandı.
Vali Şahin'den patlamayla ilgili açıklama 00:59
Vali Şahin'den patlamayla ilgili açıklama 95 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Valisi Vasip Şahin, havalimanında meydana gelen canlı bomba saldırısında 28 kişinin hayatını kaybettiğini açıkladı. Şahin, 60'a yakın da yaralı olduğunu söyledi.
İstanbul Valisi Vasip Şahin'den Beyoğlu'na Ziyaret 04:19
İstanbul Valisi Vasip Şahin'den Beyoğlu'na Ziyaret 3 izlenme - 3 hafta önce İstanbul Valisi Vasip Şahin'den Beyoğlu'na ziyaret İstanbul Valisi Vasip Şahin Beyoğlu'ndaki projeleri yerinde incelediİSTANBUL - İstanbul Valisi Vasip Şahin, Beyoğlu'nda devam eden restorasyon çalışmalarını yerinde inceledi.
Halil Söyletmez | Canlı Yayın | Trolleme | 08.01.2015 48:45
Halil Söyletmez | Canlı Yayın | Trolleme | 08.01.2015 177 izlenme - 3 yıl önce Halil Söyletmez canlı yayında taksi durağını aradı ardından sigara bırakma hattını aradı trolledi ve son olarak fake vasip şahin hesabı açarak okullar 8 gün tatil olduğunu kendi hesabından retweet ederek herkesin görmesini sağladı.
Eski Kulübünü Ziyaret Eden Erdoğan'a 'Hoşgeldin Allah'ın Elçisi' Tezahüratı 01:46
Eski Kulübünü Ziyaret Eden Erdoğan'a 'Hoşgeldin Allah'ın Elçisi' Tezahüratı 127 izlenme - 3 yıl önce Bir dönem formasını giydiği Tophane Tayfun Spor Kulübü'nü ziyaret eden Erdoğan, vatandaşın biri 'Hoşgeldin Allah'ın elçisi' şeklinde tezahüratta bulundu.
Vali Şahin Öğrencilere Karne Dağıttı 01:22
Vali Şahin Öğrencilere Karne Dağıttı 18 izlenme - 1 yıl önce Ümraniye Şehit Erol Olçak Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi dönem kapanış programına katılan İstanbul Valisi Vasip Şahin, öğrencilere karne dağıttı. Programda konuşan Vali Şahin, "Eğitim iyi insan yetiştirmeye yarıyorsa eğitimdir. Araştıran doğruyu bulan doğrunun peşinden koşan ve doğru bilgiyi hakikati bulma noktasında istekli olan gençler yetiştirmemiz lazım" dedi. İstanbul Valisi Vasip Şahin Ümraniye Şehit Erol Olçak Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı I. Dönem kapanış programına katıldı. Programa Vali Şahin'in yanı sıra Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Okul yetkilileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Öğretmenler eşliğinde sınıflara gire Vali Şahin, öğrencilerle bol bol sohbet ederek fotoğraf çektirdi. Program kapsamında kürsüye çıkarak öğrencilere hitap eden Vali Şahin İstanbul'un her şeyiyle ölçeklerin üzerinde bir şehir olduğunu ve sadece öğrenci sayısının
Vasip Şahin'e Şarkı (2017) 00:49
Vasip Şahin'e Şarkı (2017) 11 izlenme - 1 yıl önce Öğrenci kardeşimizin İstanbul valisi Vasip Şahin'e yaptığı şarkı ilk kez izlesene.com'da Şarkı Sözleri: adını karlara yazdım valim tatil yap diye yalvardım sonunda oldu da tatil bitince sınavlarım, sınavlarım beni edeceksin katil edeceksin tatil bi gün daha Sevgili Vasip Şahin Sadece pazartesi yeter mi ha? Bir gün tatil ne? Biraz uzat beee Erir mi karlar? biter mi böyle? Bir gün tatil ne? Biraz uzat beee Erir mi karlar? biter mi böyle?
Cumhurbaşkanı Gül, Malatya'ya Geldi 01:41
Cumhurbaşkanı Gül, Malatya'ya Geldi 50 izlenme - 4 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, özel uçak "CBK" ile saat 18.10'da Malatya'ya geldi.
Vali Şahin: Reina Saldırganı Suçunu İtiraf Etti, Parmak İzleri Uyuştu 01:05
Vali Şahin: Reina Saldırganı Suçunu İtiraf Etti, Parmak İzleri Uyuştu 11 izlenme - 1 yıl önce İstanbul Valisi Vasip Şahin, Reina saldırganının yakalanmasıyla ilgili olarak, 'Teröristle birlikte 197 bin ABD doları, iki adet tabanca ve şarjörü, bu tabancılardan biri havalı tabancı, iki adet sim kart ve pekçok materyal ele geçirilmiştir. Terörist suçunu kabul etmiştir. Aynı zamanda yapılan incelemeyle parmak izi de uyuşmuştur.' dedi.
9. Doğu Ve Güneydoğu Anadolu Yaz Spor Oyunları - 01:46
9. Doğu Ve Güneydoğu Anadolu Yaz Spor Oyunları - 22 izlenme - 3 yıl önce Malatya'da Düzenlenen 9. Doğu Ve Güneydoğu Anadolu Yaz Spor Oyunları'nın Açılışı Yapıldı.
Hafta Sonu Keyfi - 15 Mart 2015 Pazar / Vasip Şahin 51:44
Hafta Sonu Keyfi - 15 Mart 2015 Pazar / Vasip Şahin 20 izlenme - 3 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Macaristan Cumhurbaşkanı Ader Sergi Açtı 03:12
Macaristan Cumhurbaşkanı Ader Sergi Açtı 25 izlenme - 3 yıl önce Macaristan Cumhurbaşkanı Janos Ader, "Budapeşte Uygulamalı Sanatlar Müzesi ile İstanbul Türk ve İslam Eserleri Müzesi Koleksiyonlarından 15. ve 17. Yüzyıl Osmanlı Halıları Sergisi"ni açtı.
Şahin: Yasağın Kaldırılmasına Sıcak Bakıyoruz 08:10
Şahin: Yasağın Kaldırılmasına Sıcak Bakıyoruz 8 izlenme - 1 yıl önce İstanbul Valisi Vasip Şahin, Kulüpler Birliği Vakfı ile deplasman yasağının kalkması konusunda görüşme yaptı. Kararın perşembe günü yapılacak İl Güvenlik Kurulu toplantısında verileceği açıklandı.
Babıali Kültür Sofrası 04:04
Babıali Kültür Sofrası" Etkinliği 13 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Valisi Vasip Şahin, "Babıali Kültür Sofrası" etkinliğinin ikincisinde, Cağaloğlu'ndaki valilik binasında, gazeteci, yazar ve edebiyatçılarla bir araya geldi.
İstanbul Valisi Vasip Şahin 23 Nisan Kabulünde Mektebim Öğrencilerini Ağırladı 07:56
İstanbul Valisi Vasip Şahin 23 Nisan Kabulünde Mektebim Öğrencilerini Ağırladı 2 izlenme - 9 ay önce İstanbul Valisi Vasip Şahin 23 Nisan Kabulünde Mektebim Öğrencilerini Ağırladı vasip şahin,mektebim okulu,23 nisan programı,23 nisan,istanbul valisi,öğrencileri kabul etti Gökhan Tankaş Beylikdüzü Mektebim Okulu Müdür Ömer Polat Fatih Mektebim Okul Müdürü Beylikdüzü Mektebim Okulu Fatih Mektebim Okulu Öğrencilerini Ağırladı... 1964 yılında Bayburt'ta doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Erzincan'da tamamladı. 1985 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 1986 yılı Haziran ayında Erzincan Kaymakam adayı olarak göreve başladı. 1987 yılında bir yıl süre ile İngiltere'de inceleme ve araştırmalarda bulundu. Daha sonra sırasıyla; Kastamonu-Küre, Malatya-Pütürge ilçelerinde kaymakamlık, Muş Vali Yardımcılığı, Bolu-Mudurnu, Ankara -Kızılcahamam ilçelerinde kaymakamlık, Düzce Vali Yardımcılığı yaptı. 2003 yılında İçişleri Bakanlığı Hukuk Müşaviri ve Sivil Savunma Genel Müdürlüğü'nd
Erdoğan: 01:28
Erdoğan: "Medeniyetimizde Ne Varsa Yok Etmeye Çalışıyorlar" 11 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, terör örgütü IŞİD’in İslam medeniyetinde ne varsa yok etmeye çalıştığını belirterek, "Medeniyetimiz tüm bu kültür katliamlarına rağmen varlığını sürdürmeyi başardı, inşallah başaracak.