Hoşgeldiniz!

Vatan Haini Videoları İzle

Kafa Ütüleyen Solcu (Bonus Deniz Gezmiş Montu) 00:07
Kafa Ütüleyen Solcu (Bonus Deniz Gezmiş Montu) 879.094 izlenme - 2 yıl önce Merhaba, burada Deniz Gezmiş montlu, gerzek ve kıro bir solcu çıkıyor ve bunlar bizim bir araya gelmemizden korkuyorlar diyor. Bu kısa videoyu anıra anıra izliyoruz.
MKE Kırıkkale Silah Fabrikası Müdürü Milli Silah Projesini Sattı 03:47
MKE Kırıkkale Silah Fabrikası Müdürü Milli Silah Projesini Sattı 9.887 izlenme - 11 ay önce Söyleyecek söz bulamıyorum. Üstelik ihbar üzerine yakalanıyor. Yazıklar olsun... Bu kadar önemli bir bilgi nasıl olurda tek kişinin insiyatifine bırakılır ?? Dünyada bir içecek firması bile 125 sene formülünü sır gibi saklayabiliyorken. Böyle hayati, milli bir projeyi bir müdür hop diye usb belleğe atabiliyorsa, oturup düşünmek gerek. Bir banka kasasını bile farklı kişilerde bulunan en az 3 anahtar açıyor.. Bu adamın cezası idam olmalı.. Diğer yetkililer ise hemen görevden alınmalı. Her gün onlarca şehit verirken, böyle milli bir silahı düşmana pazarlayan adam akıllara gelebilecek her türlü hainliği yapar.. Umarım yetkililer bu olayıda paralel'e bağlayıp işin içinden sıyrılmazlar.. Başka bir ülkede olsa yer yerinden oynar. En alt kademeden en üst kademeye kadar ilgisi olan herkes görevden alınır yada istifa ederlerdi. Umudum pek yok ama umarım gereken yapılır..
Kanımı İçseler Bile Darbecilere Karşı Olurum 00:45
Kanımı İçseler Bile Darbecilere Karşı Olurum 2.810 izlenme - 7 ay önce 15 Temmuz günü ülkemi karanlığa sokma girişiminde bulunan bu vatan haini konuşmaya devam ediyor,sözde şimdiki konuşmasında kanımı içselere darbeciler karşı olurum diyor bu haini izliyoruz
Ferhan Şensoy - Bunlar Bir Anlamda Vatan Hainidir 00:41
Ferhan Şensoy - Bunlar Bir Anlamda Vatan Hainidir 3.191 izlenme - 5 ay önce Ferhan Şensoy anlatıyor. Geçmişten günümüze bir bakış.
Fazıl Say Nazım Hikmet Ran Vatan Haini 06:09
Fazıl Say Nazım Hikmet Ran Vatan Haini 21.948 izlenme - 9 yıl önce
Bizim Gidecek Başka Yerimiz Yok! 01:42
Bizim Gidecek Başka Yerimiz Yok! 1.757 izlenme - 12 ay önce Çok fazla söze gerek var mı bilmiyorum. Genç kardeşimiz gayet güzel bir dille anlatmış. Devlet destekli şirketlerin neler yaptığını görün artık.. Adamları vatan haini ilan etti yandaş medya. Çok üzülüyorum ama çok... "Lütfen bana aptallığı anlatın"
Fazil Say Vatan Haini (Nazim Hikmet) 06:10
Fazil Say Vatan Haini (Nazim Hikmet) 4.029 izlenme - 5 yıl önce Fazil Say Vatan Haini (Nazim Hikmet)
ceyhun yılmaz - vatan haini 01:43
ceyhun yılmaz - vatan haini 4.823 izlenme - 8 yıl önce nazım hikmet'in unutulmaz bir şiiri ceyhun yılmaz'ın harika yorumuyla
Volkan Konak - Vatan Haini (Şiir) 04:40
Volkan Konak - Vatan Haini (Şiir) 1.044 izlenme - 2 yıl önce Volkan Konak - Vatan Haini (Şiir) 2015 Şarkı Sözleri Albüm İçeriği; Volkan Konak - Manolya (2015) Albüm
Vatan Haini Fethullah Gülen 'den Darbe İtirafı Ve Halka Hakaret 02:29
Vatan Haini Fethullah Gülen 'den Darbe İtirafı Ve Halka Hakaret 180 izlenme - 7 ay önce Fettullah Gülen darbe girişimini itiraf etti, halka da ahmak dedi FETÖ lideri Fethullah Gülen, 15 Temmuz'da darbe girişiminin halk tarafından bastırılması hazmedemedi. Darbeyi püskürten halk için "Varsın bir sürü ahmak bir başarı ele etmiş gibi güle dursun" diyerek kalkışmayı desteklediğini açıkça itiraf eden teröristbaşı yandaşlarına da direnin çağrısı yaptı. İşte Gülen'in darbeden sonra çekilen video kaydı... Paralel ihanet şebekesinin 15 Temmuz darbe girişiminden sonra soruşturma ve operasyonlar ABD'de yaşayan teröristbaşı Fetullah Gülen, 15 Temmuz darbe girişimini kendisinin tertiplediğini itiraf etti. İnternet sitesinde bir video yayınlayan FETÖ lideri, darbeyi püskürten halk için "Varsın bir sürü ahmak bir başarı ele etmiş gibi güle dursun. Düğünler dernekler kursun. O komik durumlarını birer bayram ilan etsinler" diyerek bu işin içinde olduğunu açıkla itiraf etti. "HAYATTA KALANLAR KEŞKE DİYECEK" YeniŞafak'ın haberine göre, ilk gün darbeyi kendisinin planlamadığını söyleyen FETÖ elebaşısı bugün ise darbeyi kendisinin yaptığını itiraf etti. Gülen şu cümleleri kullandı: "Eğer bunlar hayatta kalırlarsa keşke diyecekler ama diyemeyecekler." ERDOĞAN'I ÖLÜMLE TEHDİT ETTİ Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı da ölümle tehdit eden teröristbaşı "o da diğerleri gibi kanalizasyona gidecek" dedi.
Nazım Hikmet Vatan Haini 01:42
Nazım Hikmet Vatan Haini 1.400 izlenme - 6 yıl önce nazım hikmet vatan haini yorum green dreams
Hidayet Türkoğlu - Enes Kanter Vatan Haini 01:24
Hidayet Türkoğlu - Enes Kanter Vatan Haini 69 izlenme - 3 ay önce Hidayet Türkoğlu - Enes Kanter Vatan Haini Türkiye Basketbol Federasyonu'nun yeni başkanı Hidayet Türkoğlu, Fethullah Gülen'e yakınlığı ile bilinen Enes Kanter için Şu anda bir vatan haini durumunda. Allah kimseye böyle bir evlat vermesin dedi.
Uğur Dündar: Sözlerimin Arkasındayım (Halk Arenası 13 Mayıs Cuma) 05:15
Uğur Dündar: Sözlerimin Arkasındayım (Halk Arenası 13 Mayıs Cuma) 215 izlenme - 10 ay önce Halk TV'de ekrana gelen 'Halk Arenası' programının moderatörü Uğur Dündar, skandal sözlerinin arkasında olduğunu söyledi. Geçtiğimiz hafta ''7 Haziran'dan bu yana bu kadar şehit vermemize sebep olanlar gerçek vatan hainleridir. O bölgede yüzlerce masum Kürt yurttaşımızın hayatını kaybetmesine neden olanlar asıl vatan hainleridir" sözleriyle teröristleri masum göstermeye çalışan Dündar yeni bir skandala daha imza attı. BİLEREK TERÖRİSTLERİ SAVUNMUŞ Yapılan haberlere tepki gösteren Uğur Dündar kendisinin hain olarak gösterilmeye çalışıldığına dikkat çekerken "Ben yarım asırlık gazeteciyim. Binlerce haber yaptım. Bugün de olsa aynısını yaparım ve yaptığım haberlerin altına imzamı atarım. Ben neyi yazdığımı ağzımdan çıkan her sözcüğü bilerek telaffuz eden bir yayıncıyım" dedi.
Diyarbakır Hava Kuvvetlerindeki Türk Bayrağının İndirilmesi (Uzun Versiyon) 01:59
Diyarbakır Hava Kuvvetlerindeki Türk Bayrağının İndirilmesi (Uzun Versiyon) 498 izlenme - 2 yıl önce http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/197612/diyarbakir-hava-kuvvetlerindeki-turk-bayraginin-halk-tarafindan-indirilmesi adlı içeriğin uzun halidir. kimin ne bok olduğunu iyice anlamamız için tamamını izleyelim soydaşlarım. Açıklama CHA'dan alınmıştır. Diyarbakır'ın Lice ilçesinde yolu trafiğe kapatan grupla güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada ölen Ramazan Baran, otopsinin ardından bugün toprağa verildi. Baran'ın cenaze töreninden sonra yüzleri kapalı bir grup, 2. Hava Kuvveti Komutanlığı'nın bahçesinin duvarından atlayarak direkte asılı bulunan Türk bayrağını indirdi. Askeri kulübeye saldıran grup, Kuruçeşme mevkinde lastik yaktı, yolları trafiğe kapattı. Bağlar sokaklarını savaş alanına çeviren grup, polise havai fişek, molotof ve taşlarla saldırdı. Polis, göstericilere gaz bombası ve tazyikli su ile müdahale etti.
Levent Kırca - Londra'dan İstanbul'u Yeniden Fethetmek 04:20
Levent Kırca - Londra'dan İstanbul'u Yeniden Fethetmek 521 izlenme - 2 yıl önce Bu adama ne oldu? Aile dramı mı? Alkol mü? Aşırı sol mu? Bilemedim. İstanbul'un tekrar ele geçirilmiş olduğunu öğrendik.
Nagehan Alçı - Vatan Hainleri ile Aynı Ortamda Olmaktan Utanıyorum 06:05
Nagehan Alçı - Vatan Hainleri ile Aynı Ortamda Olmaktan Utanıyorum 305 izlenme - 2 yıl önce 27 Mart'ta yayınlanan programda, Kadri Gürsel, Cumhuriyet Gazetesi'nin TİB'e verdiği cevabı okuyunca Nagehan Alçı'nın "Ben de burada vatan hainleriyle bulunmaktan utanç duyuyorum. Utanmazsanız." naralarına tanık oluyoruz. Hatırlanacağı gibi TİB, Suriye konusundaki ses kaydı ile ilgili haberin Cumhuriyet Gazetesi'nin sayfasından kaldırılmasını istemiş, cumhuriyet ise okkalı bir cevap vermişti
Patlama Sonrası Ortaya Çıkan Vatan Hainleri ve Paylaşımları 03:49
Patlama Sonrası Ortaya Çıkan Vatan Hainleri ve Paylaşımları 26 izlenme - 3 ay önce İstanbul, vodafone arena yakınlarında olan patlama sonrası, vatanını milletine ihanet eden vatan hainlerinin twitter'da yazdıkları yazıları izliyoruz efendim..
Çerkez Ethem Hain miydi - İlber Ortaylı (Genç Bakış) 03:02
Çerkez Ethem Hain miydi - İlber Ortaylı (Genç Bakış) 311 izlenme - 2 yıl önce Son günlerde Bülent Arınçın gündeme getirdiği ve çerkeslerin yıllardır Ethem Beye faşizan tavırlarından dolayı bi çok kesimle tartıştığı konuyu geçmişte İlber Hocanın anlatımından dinleyin. "Ethem Bey yalnız olsaydı bana olan bağlılığını muhafaza ederdi. Onun için üzgünüm, yoğun işler arasında onunla yeterince ilgilenemedik." Mustafa Kemal Atatürk "Ethem Bey ihanete zorlanmıştır; fakat hain olmamıştır. Türk Milli Mücadelesi'nde ayrı bir emeğin sahibidir." Ali Fuat Cebesoy "Ethem, kardeşleri gibi de değildir, ithamları Mustafa Kemal Paşa'nın şahsı ve makamıyla kesinlikle alakalı değildir. Ethem kurban gitmiştir ve hizmeti de çok büyüktür." Celal Bayar
Can Dündar'a ''Siz Bir Vatan Hainisiniz'' Diyen Vatandaş 00:27
Can Dündar'a ''Siz Bir Vatan Hainisiniz'' Diyen Vatandaş 23 izlenme - 3 ay önce Devlet sırlarını yayınlayıp İngiltere'ye kaçan Can Dündar bir vatandaşımızın sorduğu sorulara cevap veremeyince rezil oldu. Yüzüne Vatan Haini denilen Can Dündar kaçarken arkadaşları soruları soran vatandaşımıza saldırdılar.İzliyoruz efendim.
Karaçay, Malkar Nartlanı Toy Künü Etkinliği 01:43
Karaçay, Malkar Nartlanı Toy Künü Etkinliği 279 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'de Yaşayan Karaçay- Malkar Türkleri, Bu Yıl Eskişehir'de 19'uncusu Düzenlenen "karaçay-malkar Nartlanı Toy Künü" Etkinliğinde Bir Araya Geldi.
Bursasporlu Taraftarlardan Volkan Demirel'e: Vatan Haini 01:06
Bursasporlu Taraftarlardan Volkan Demirel'e: Vatan Haini 217 izlenme - 2 yıl önce Bursasporlu taraftarlar, Fenerbahçe maçı öncesinde Volkan Demirel'a tepki gösterdi, "Vatan haini", "Volkan dışarı" şeklinde tezahürat yaptı.
Volkan Demirel: Vatan Haini Olarak Kaldım 02:20
Volkan Demirel: Vatan Haini Olarak Kaldım 46 izlenme - 8 ay önce Fenerbahçe'nin kaptanı Volkan Demirel, küfür olayından sonra vatan haini ilan edildiğini ve öyle kaldığını söyledi. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Vatan Haini 02:28
Vatan Haini 524 izlenme - 7 yıl önce vatan hainişiirşarkımüzik
Beşiktaş'daki Terör Saldırısına Destek Veren Vatan Hainleri 03:30
Beşiktaş'daki Terör Saldırısına Destek Veren Vatan Hainleri 14 izlenme - 3 ay önce BEŞİKTAŞ'DAKİ TERÖR SALDIRISINA AÇIKTAN DESTEK VEREN VATAN HAİNLERİ HAKİM VE SAVCILARA İHBARIMIZDIR TUTUKLAYIN BU VATAN HAİNİ ŞEREFSİZLERİ AÇIKTAN TERÖRE DESTEK VERİP OH OLSUN DİYOR NEFRET KUSUYORLAR CUMHURBAŞKANIMIZADA KÜFREDİYORLAR içimizde Türk kimliği ile gezen Emperyalist dönmelerin piçleri , devşirmenin çocukları Türk ve Müslüman kimliği altında hertürlü ihanete ortaklar.BU VATAN HAİNLERİNE HALEN NEDEN İDAM CEZASI GETİRİLMİYOR
  Öğretmeni vatan haini ilan etti 01:40
Öğretmeni vatan haini ilan etti 183 izlenme - 3 yıl önce İlkokul 2'nci sınıf öğrencisi iddiaya göre öğretmeni tarafından vatan hainliğiyle suçlandı. Suçlamanın nedeni 9 yaşındaki öğrencinin sınıf başkanlığı seçimi sırasında Gezi Parkı eylemleri üzerine sarf ettiği sözler. Öğretmenin bir sosyal paylaşım sitesindeki yazısı nedeniyle anne savcılığa suç duyurusunda bulundu
Can Dündar'a ''Siz Bir Vatan Hainisiniz'' Diyen Vatandaş 00:27
Can Dündar'a ''Siz Bir Vatan Hainisiniz'' Diyen Vatandaş 12 izlenme - 3 ay önce Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD) İsviçre Başkanı Murat Şahin, casuslukla suçlanan ve daha sonra yurt dışına kaçan Can Dündar'ın yüzüne karşı, "Siz bir vatan hainisiniz" diyen abimizi izliyoruz.
Fethullah Gülen'den Çok Konuşulacak Kenan Evren Açıklaması 00:35
Fethullah Gülen'den Çok Konuşulacak Kenan Evren Açıklaması 33 izlenme - 6 ay önce FETÖ elebaşı Fetullah Gülen, 'Kenan Evren'in biri aleyhinde konuşsa ağzını kırarım ben' diyerek darbeci Evren'e olan sevgisini gösteriyor.
Hainleri Aileleri Kabul Etmedi 00:56
Hainleri Aileleri Kabul Etmedi 37 izlenme - 7 ay önce Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında İstanbul ve Ankara'da ölü ele geçirilen 4 darbeci askerin cenazeleri aileleri tarafından teslim alınmadı.
Nazım Hikmet Vatan Hainliğine Devam Ediyor Hala 01:52
Nazım Hikmet Vatan Hainliğine Devam Ediyor Hala 167 izlenme - 3 yıl önce Nazım Hikmet Vatan Hainliğine Devam Ediyor Hala
Bu Pkk'lı Vatan Haini Öğretmeni Görevden Alın 01:10
Bu Pkk'lı Vatan Haini Öğretmeni Görevden Alın 18 izlenme - 6 ay önce BU PKK'LI VATAN HAİNİ ÖĞRETMENİ GÖREVDEN ALIN ARTIK DEVLET BU VATAN HAİNLERİNE MAAŞ ÖDEMESİN BUNLARIN ÜLKEMİZDE NEFES ALMAYA BİLE HAKKI YOK