Hoşgeldiniz!

vatan hainliği

Oyları Kaçırmak İsterken Yakalanan Akp'li Sandık Görevlisi 02:04
Oyları Kaçırmak İsterken Yakalanan Akp'li Sandık Görevlisi 1.014 izlenme - 3 yıl önce Eskişehirde AK Partili sandık görevlisi oyları kaçırmak isterken yakalandı.
Kemal Kılıçdaroğlu: Atatürk'e Karşı Çıkmak Vatan Hainliğidir 01:09
Kemal Kılıçdaroğlu: Atatürk'e Karşı Çıkmak Vatan Hainliğidir 215 izlenme - 5 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CNN TÜRK'te Enver Aysever'in sunduğu "Aykırı Sorular" programına konuk oldu.
Osman Pamukoğlu - Ülkenin Bölünmesini İstemiyorsanız Yapılacak Belli! 04:13
Osman Pamukoğlu - Ülkenin Bölünmesini İstemiyorsanız Yapılacak Belli! 137 izlenme - 3 yıl önce Daha dün Van'da bir teğmenimiz şehit oldu arkadaşlar. Haberlerde filan gördünüz mü? Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil diyorum sadece. Bu arada videoyu HEPAR'ın resmi Facebook sayfasından aldım: https://www.facebook.com/hakveesitlik.resmi.sayfa?fref=photo
Beren Saat: Vatan Hainliğinden Ulusal Duruş Onur Ödülü'ne Varan Süreç 00:57
Beren Saat: Vatan Hainliğinden Ulusal Duruş Onur Ödülü'ne Varan Süreç 9 izlenme - 12 ay önce Ulusal Dayanışma Platformu tarafından 11 üniversitede gençlerle yapılan anket sonucu belirlenen 27 kişiye, Ulusal Duruş Onur Ödülleri verildi. Ödül alanlar arasında Beren Saat de yer aldı. Ödülünü aldıktan sonra konuşan Beren Saat, hazmetmesi çok zor 1 yıl geçirdiğini ama sonucunun güzel olduğunu belirterek şunları söyledi: “Çok yeni bir konu daha çıktı benim için… Vatan hainliğinden Ulusal Duruş Onur Ödülüne varan bu 1 yıllık süreç; biraz hazmetmesi zor ama sonucu güzel bir zaman dilimi oldu. Sözlerini "İyi ki Atatürk çocuğuyum, bütün bunları yaşıyorum…” diyerek noktalayan Saat'in sözleri salonda uzun süre alkışlandı.