Hoşgeldiniz!

vatan şaşmaz

VATAN MUTFAGI TANITIM TVEM 00:43
VATAN MUTFAGI TANITIM TVEM 7.511 izlenme - 7 yıl önce www.tvem.com.tr "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/tvem kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Filiz Aker'in Cüneyt Arkın ile Öpüşme Sahnesi 00:38
Filiz Aker'in Cüneyt Arkın ile Öpüşme Sahnesi 3.185 izlenme - 4 yıl önce Vatan Şaşmaz'ı öldürüp intihar eden eski manken oyuncu Filiz Aker önceki adıyla Fatoş Bayer'in, Cüneyt Arkın'la "Kral Affetmez" adlı filmde rol aldığı öpüşme sahnesi.
Havuç'un Engin Gibi İnternetten Kız Tavlaması -  Çocuklar Duymasın 06:40
Havuç'un Engin Gibi İnternetten Kız Tavlaması - Çocuklar Duymasın 1.887 izlenme - 3 yıl önce Bir dönemin efsane dizisi Çocuklar Duymasın'dan bir sahne izleyeceğiz.
Vatan Şaşmaz Anısına (Sabah Keyfi - 2001) 23:39
Vatan Şaşmaz Anısına (Sabah Keyfi - 2001) 1.353 izlenme - 5 yıl önce Bir Dönem Vatan Şaşmaz ve Melike Öcalan'nın ATV'de Sunduğu Sabah Keyfi Programından Bir Görüntü Sizlerle... Vatan Şaşmaz, 27 Ağustos 2017 tarihinde İstanbul'daki bir otelde tabancayla vurularak 43 yaşında öldürüldü.
Vatan Şaşmaz' lı Metrobüs Reklamı 01:07
Vatan Şaşmaz' lı Metrobüs Reklamı 1.427 izlenme - 7 yıl önce Gün geçmiyor ki Vatan Şaşmaz bir reklam filminde oynamasın. Adeta bir Lord edasıyla çıktığı evinden yürürken şöförünün Mercedes jeep teklifini çok kibar bir şekilde reddeden Şaşmaz, bomboş Metrobüsü görünce adeta bangbus görmüş gibi seviniyor, keyifleniyor. Çok yaşa "çağdaş" İBB, çok yaşa Vatan Şaşmaz.
Hayrettin - Metrobüs Reklamı 01:13
Hayrettin - Metrobüs Reklamı 1.645 izlenme - 7 yıl önce Vatan Şaşmaz'lı metrobüs reklamından sonra: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/74848/vatan-sasmaz-li-metrobus-reklami Hayrettin tarafından yapılmış çok başarılı ve gerçek metrobüs reklamı. Metrobüs öyle değil, asıl böyle aslan marka.
Vatan Şaşmaz'la Metal Dedektor Üzerine Röportaj 07:03
Vatan Şaşmaz'la Metal Dedektor Üzerine Röportaj 2.689 izlenme - 8 yıl önce ŞİRKETİMİZ Geomekatron, madencilik dedektör leri yanında uzaktan tespit alanında PC Kontrol teknolojisine dayalı açık prospeksion sistemleri geliştirir. http://www.geomekatron.org/
Mahallenin Muhtarları - Deniz Akkaya (2000) 20:57
Mahallenin Muhtarları - Deniz Akkaya (2000) 1.847 izlenme - 7 yıl önce Deniz Akkaya'nın da yolu geçti Mahallenin Muhtarları'ndan.Şimdi de çok güzel ama o yıllarda daha çıtır,daha seksi tabii ki.Bunu inkar edemeyiz.Delüğanlılar için dadundan yenmeyecek bir içerik.Vatan Şaşmaz,Simge Selçuk ve rahmetli Mümtaz Sevinç de var içerikte.
Esra & Ceyda Kardeşler - Sizin Altınızda Olmaktan Çok Mutluyuz 00:23
Esra & Ceyda Kardeşler - Sizin Altınızda Olmaktan Çok Mutluyuz 1.460 izlenme - 7 yıl önce Vatan Şaşmaz'ın, Kandıramazsın Beni isimli yarışma programına katılan Esra-Ceyda Kardeşler yine bombayı patlatıyor.Üstlerindeki isim Müjdat Gezen olunca tadından yenmeyen bir diyalog çıkıyor ortaya.
Güneri Civaoğlu Takldi - Yavuz Seçkin 03:01
Güneri Civaoğlu Takldi - Yavuz Seçkin 1.015 izlenme - 7 yıl önce Bir dönem yayınlanan Comedya programından bir skeç. Yavuz Seçkin, Vatan Şaşmaz eşliğinde Güneri Civaoğlu ile ekranlara gelen elit program Şeffaf Oda'nın parodisini yapmış. Şahsen başarılı buldum. İyi seyirler efendim.
Haluk Levent & Kuzey Düeti - Dillirga (2002) 04:26
Haluk Levent & Kuzey Düeti - Dillirga (2002) 1.133 izlenme - 7 yıl önce Ülkemizde rock müziğin açılmasında en büyük katkısı olmuş,yardımseverliği ve Türkiye'nin her yerınde bedava konser vermiş olmasıyla halkın sanatçısı olmayı hak etmiş sevgili Haluk Levent'in 2002 yılının Kasım ayında çıkardığı,kendisinin müzik hayatında en zirve,Türk müzik sektöründe 90'ları yansıtan en son albüm olan Bir Erkeğin Günlüğü albümünün tanıtımı için Vatan Şaşmaz'ın sunduğu 2002 yapımı Sabah Kahvesi programında Kıbrıs'lı şarkıcı Kuzey ile yaptığı Dillirga düetidir. Ayrıca şarkıya çalan müzisyenleri de söylemek gerekirse gitarda virtüoz Göktuğ Şenkal,bass gitarda Tarkan'ın Kış Güneşi şarkısının bestekarı Nurhat Şensesli vardır. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve ülkemizin son güzel zamanları olan 2002 yılına dönüş yapmak istedim. İyi nostaljiler.
Vatan Şaşmaz - Yılan ile İmtihan 01:57
Vatan Şaşmaz - Yılan ile İmtihan 610 izlenme - 7 yıl önce Yahuşukla sunucumuz Vatan Şaşmaz canlı yayında yılan fobisini yenmek için boynuna koca bir pitonu sarmalıyor. Yüzü gökkusağının bütün renklerini alan yahuşuklu sunucumuz bu da yetmiyor gibi aynı deneyimi konuklarına da yaşatmak istiyor. Bir takım gariplikler silsilesi..
Sabah Keyfi Fragmanı - (2003) 00:28
Sabah Keyfi Fragmanı - (2003) 145 izlenme - 4 yıl önce Melike Öcalan & Vatan Şaşmaz'ın sunduğu programın tanıtımını izleyeceğiz.
Prenses Çorbası Tarifi 14:52
Prenses Çorbası Tarifi 363 izlenme - 6 yıl önce Vatan Mutfağı'nda Hafta İçi Her Gün Leziz Yemekler Pişiyor! İşte Leziz Prenses Çorbası Tarifi. TVEM'İ İZLEMEK İÇİN; Digiturk 59. Kanal Tivibu 48. Kanal Teledünya 112. Kanal D-Smart 92. Kanal'ı AÇMANIZ YETERLİ... Program tekrarları ve daha fazlası için; www.tvem.com.tr
Bu Ne Dili? 00:58
Bu Ne Dili? 109 izlenme - 7 yıl önce Erdal Türkmen'in hazırlayıp sunduğu Mr. Morjinal programından, konuklar, Vatan Şaşmaz ve Müge Mangan inanılmaz espriler havalarda uçuşmaktadır.