Hoşgeldiniz!

vatandaşı

İsveç'te Herhangi Biri ile Sohbet Et ( 46 771 793 336) 01:30
İsveç'te Herhangi Biri ile Sohbet Et ( 46 771 793 336) 3.115 izlenme - 8 ay önce Tam 250 yıl önce başlamış ama son zamanlarda İsveç'i en çok meşgul eden ülkede Türkiye olmuş Şaşırdık mı? Tabi ki hayır. Yukarıdaki numarayı çevirerek herhangi bir İsveç vatandaşıyla sohbet edebilirsiniz. Şansınız yaver giderse bir kız arkadaş bile edinebilirsiniz. İnsanlık için küçük, sitemiz için büyük bir adım.
Ukrayna'da Türk Vatandaşına Seks Dayağı! 05:44
Ukrayna'da Türk Vatandaşına Seks Dayağı! 5.348 izlenme - 4 yıl önce Ukrayna'da Türk vatandaşına seks dayağı!
İngiliz asker iraklı vatandaşı böyle öldürdü 01:46
İngiliz asker iraklı vatandaşı böyle öldürdü 9.656 izlenme - 7 yıl önce İngiliz asker iraklı vatandaşı böyle öldürdü bu kadarınada yuh artık bu ne zulüm allahım sen yardım kullarına
Uğur Mumcu - Türk Vatandaşı Kimdir 00:24
Uğur Mumcu - Türk Vatandaşı Kimdir 2.100 izlenme - 6 yıl önce
atmye gizli kamera yerleştirip vatandaşı soyan 2 bulgar genç yakalandı 03:39
atmye gizli kamera yerleştirip vatandaşı soyan 2 bulgar genç yakalandı 1.388 izlenme - 5 yıl önce atmye gizli kamera yerleştirip vatandaşı soyan 2 bulgar genç yakalandıbursa cihan - bursa'da bir bankanın atm cihazına yerleştirdikleri cipli elektronik düzenekle para çeken vatandaşların kredi kartı bilgilerini kopyaladıkları belirlenen bulgaristan uyruklu 2 kişi yakalandı. bu yöntemle çok sayıda vatandaşın kart bilgilerini kopyalayarak dolandırıcılık yaptıkları belirlenen zanlılar çıkarıldıkları nöbetçi mahkemece tutuklanarak cezaevine konulurken olayla ilgili 2 bulgar daha aranıyor. zanlılar
Brüksel'deki PKK Çadırı Yakıldı! 02:17
Brüksel'deki PKK Çadırı Yakıldı! 145 izlenme - 8 ay önce Belçika'nın başkenti Brüksel, Ankara'daki gerçekleştirilen alçak terör saldırısının hemen ardından büyük bir skandala imza atılmış ve kentin göbeğine 'özel izinle' PKK'lılar çadır kurmuştu. Bunun üzerinde Belçika'da yaşayan Türk vatandaşlar harekete geçti ve skandal çadırı yakt
Mahmut Tuncer - Dünyalıyam Ben 04:40
Mahmut Tuncer - Dünyalıyam Ben 385 izlenme - 2 yıl önce ''Dünyadan başka yer görmeyen,bilmeyen'' Mahmut Tuncer, bundan 17 yıl önce içinde bir hippi beslercesine dünya vatandaşı olmaya karar vermiş. Çok barışcıl, çiçek gibi olmuş. Sözleri anlamlı. Flower Power kafaları, güzel. Aslen Dünyalıyam abi. İçinden evet.
Panzerin Vatandaşı Ezme Anı - Gezi Parkı Olayları 00:48
Panzerin Vatandaşı Ezme Anı - Gezi Parkı Olayları 476 izlenme - 4 yıl önce Ankara Kızılayda panzerin tayzikli su sıkması üzerine vatandaş barikatın arkasına sığındı. Bu esnada barikatı dağıtmak için gelen panzer vatandaşı ezdi. ( Taksim Gezi Parkı Haberleri)
21 Tonluk Otobüsü Tek Başına Böyle Çekti  01:08
21 Tonluk Otobüsü Tek Başına Böyle Çekti 79 izlenme - 6 ay önce Rusya’nın Sibirya Bölgesi’nden 2 yıl önce Türkiye’ye gelerek, geçici olarak Avcılar’a yerleşen Rus vatandaşı Kahraman Gavrusik, 21 ton ağırlığındaki otobüsü beline bağladığı halatla tek başına 10 metre çekti. Rus vatandaşı Gavrusik, Türk vatandaşlığına geçmek için başvurduğunu söyledi.
Uğur Mumcu Türk Vatandaşı Hayatını Özetliyor 01:23
Uğur Mumcu Türk Vatandaşı Hayatını Özetliyor 293 izlenme - 5 yıl önce
Amerika'da Doğum Yapan Ünlüler 06:29
Amerika'da Doğum Yapan Ünlüler 100 izlenme - 3 yıl önce Amerika'da Doğum İçin Yeni Bir Hayat Güvencesinde San Diego'yu Seçen Gülsüm Özruna Habertürk Canlı Yayınında İzlenimlerini Paylaştı.
Amasya Polisi Vatandaşı Direğe Çıkarttı 02:42
Amasya Polisi Vatandaşı Direğe Çıkarttı 132 izlenme - 4 yıl önce Amasya Polisi Vatandaşı Direğe Çıkarttı
atatürk sivasta vatandaşı dinliyor. 00:31
atatürk sivasta vatandaşı dinliyor. 178 izlenme - 6 yıl önce
kaynarın vatandaşı darp iddiası 02:43
kaynarın vatandaşı darp iddiası 170 izlenme - 6 yıl önce kaynarın vatandaşı darp iddiası
Gürcistan'daki depremin tek yaralısı Rizeli 01:11
Gürcistan'daki depremin tek yaralısı Rizeli 74 izlenme - 4 yıl önce . .Gürcistan'da meydana gelen 5,5 şiddetindeki depremde tek yaralanan, depremden korkup kaçmak isterken ayağını kıran Rizeli Kadir Kuş (24) oldu.
Sanalika Vatandaşı 04:02
Sanalika Vatandaşı 31 izlenme - 5 yıl önce
Bursaspor'dan Batalla'ya: 03:24
Bursaspor'dan Batalla'ya: "Türk Vatandaşı Ol" 34 izlenme - 3 yıl önce Bursaspor Başkanı Erkan Körüstan, takımda beşinci yılını yaşayan Pablo Martin Batalla'nın sözleşmesini 1+1 yıl uzattıklarını açıkladı. Körüstan, tecrübeli Arjantinli'ye 'Türk vatandaşı ol' teklifinde bulunduklarını, başarılı orta saha oyuncusunun ailesiyle konuyu görüşüp kararını birkaç hafta içerisinde vereceğini söyledi.
Libya'da Serbest Bırakılan 9 Türk Yurda Döndü 01:40
Libya'da Serbest Bırakılan 9 Türk Yurda Döndü 17 izlenme - 2 yıl önce Bakanı Çavuşoğlu, 31 Ekim'de Libya'da alıkonulan 9 Türk'ün serbest bırakıldığını açıkladı. Serbest bırakılan Türk vatandaşları, İstanbul'a geldi.
Genç Piyanist Türk Vatandaşı Oldu 01:35
Genç Piyanist Türk Vatandaşı Oldu 19 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından alınan bilgiye göre Erdoğan, akşam saatlerinde kararnameye imza attı. Erdoğan, kararnameyi imzalamasının akabinde, bazı uzmanların "piyano dehası" olarak da nitelediği Esad'ı telefonla arayarak vatandaşlık müjdesini kendisine bizzat verdi, tebriklerinin yanı sıra başarı dileklerini Esad'a iletti. Tambi Esad'ın, Türk vatandaşlığını almasının ardından 10-14 Aralık'ta Rusya'da yapılacak uluslararası yarışmaya Türkiye adına katılabileceği belirtiliyor.
Batalla Türk vatandaşı oluyor 01:57
Batalla Türk vatandaşı oluyor 12 izlenme - 3 yıl önce Bursaspor Başkanı Erkan Körüstan, takımda beşinci yılını yaşayan Pablo Martin Batalla'nın sözleşmesini bir yıl uzattıklarını açıkladı.