Hoşgeldiniz!

vatandaşı

Larissa Gacemer'in Türk Vatandaşı Olma Sevinci 00:54
Larissa Gacemer'in Türk Vatandaşı Olma Sevinci 6.879 izlenme - 3 ay önce Model Burak Gacemer'le 6 yıldır evli olan 29 yaşındaki Brezilyalı model Larissa, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile Türk vatandaşlığına geçtiğini duyurdu. 2011 yılında Burak Gacemer ile evlenen Larissa, bu tarihten itibaren hayatını Türkiye’de sürdürüyor. Survivor yarışmasında boy göstere, 'Krem' adlı bir Türk dizisinde rol alan Brezilyalı model, 6 yıl sonra Türk vatandaşı oldu. İnternet üzerinden açtığı video kanalından günlük hayatına dair keyifli paylaşımlarda bulunan güzel model, heyecanını sosyal medya hesabına yüklediği bir videoyla takipçilerine duyurmayı tercih etti. Larissa, paylaştığı videoda, "Merhaba güzel inansanar, size bir haberim var; Ben Türk vatandaşı oldum. Çok mutluyum. Ne diyeceğimi bile bilemiyorum. Ne mutlu Türküm diyene" ifadeleerini kullandı.
İsveç'te Herhangi Biri ile Sohbet Et ( 46 771 793 336) 01:30
İsveç'te Herhangi Biri ile Sohbet Et ( 46 771 793 336) 3.148 izlenme - 1 yıl önce Tam 250 yıl önce başlamış ama son zamanlarda İsveç'i en çok meşgul eden ülkede Türkiye olmuş Şaşırdık mı? Tabi ki hayır. Yukarıdaki numarayı çevirerek herhangi bir İsveç vatandaşıyla sohbet edebilirsiniz. Şansınız yaver giderse bir kız arkadaş bile edinebilirsiniz. İnsanlık için küçük, sitemiz için büyük bir adım.
Ukrayna'da Türk Vatandaşına Seks Dayağı! 05:44
Ukrayna'da Türk Vatandaşına Seks Dayağı! 5.561 izlenme - 5 yıl önce Ukrayna'da Türk vatandaşına seks dayağı!
İngiliz asker iraklı vatandaşı böyle öldürdü 01:46
İngiliz asker iraklı vatandaşı böyle öldürdü 9.679 izlenme - 8 yıl önce İngiliz asker iraklı vatandaşı böyle öldürdü bu kadarınada yuh artık bu ne zulüm allahım sen yardım kullarına
Tatlıses'in ' Haydi Söyle'si İsrail'de Birinci Oldu 02:49
Tatlıses'in ' Haydi Söyle'si İsrail'de Birinci Oldu 210 izlenme - 4 ay önce 'O Ses Türkiye'nin İsrail’deki formatı olan 'Voice 2017' yarışmasını Türk asıllı İsrail vatandaşı Sapir Saban Türkçe olarak seslendirdiği 'Haydi Söyle' ile kazandı.
Uğur Mumcu - Türk Vatandaşı Kimdir 00:24
Uğur Mumcu - Türk Vatandaşı Kimdir 2.129 izlenme - 7 yıl önce
atmye gizli kamera yerleştirip vatandaşı soyan 2 bulgar genç yakalandı 03:39
atmye gizli kamera yerleştirip vatandaşı soyan 2 bulgar genç yakalandı 1.395 izlenme - 6 yıl önce atmye gizli kamera yerleştirip vatandaşı soyan 2 bulgar genç yakalandıbursa cihan - bursa'da bir bankanın atm cihazına yerleştirdikleri cipli elektronik düzenekle para çeken vatandaşların kredi kartı bilgilerini kopyaladıkları belirlenen bulgaristan uyruklu 2 kişi yakalandı. bu yöntemle çok sayıda vatandaşın kart bilgilerini kopyalayarak dolandırıcılık yaptıkları belirlenen zanlılar çıkarıldıkları nöbetçi mahkemece tutuklanarak cezaevine konulurken olayla ilgili 2 bulgar daha aranıyor. zanlılar
Mahmut Tuncer - Dünyalıyam Ben 04:40
Mahmut Tuncer - Dünyalıyam Ben 479 izlenme - 2 yıl önce ''Dünyadan başka yer görmeyen,bilmeyen'' Mahmut Tuncer, bundan 17 yıl önce içinde bir hippi beslercesine dünya vatandaşı olmaya karar vermiş. Çok barışcıl, çiçek gibi olmuş. Sözleri anlamlı. Flower Power kafaları, güzel. Aslen Dünyalıyam abi. İçinden evet.
Panzerin Vatandaşı Ezme Anı - Gezi Parkı Olayları 00:48
Panzerin Vatandaşı Ezme Anı - Gezi Parkı Olayları 476 izlenme - 4 yıl önce Ankara Kızılayda panzerin tayzikli su sıkması üzerine vatandaş barikatın arkasına sığındı. Bu esnada barikatı dağıtmak için gelen panzer vatandaşı ezdi. ( Taksim Gezi Parkı Haberleri)
Brüksel'deki PKK Çadırı Yakıldı! 02:17
Brüksel'deki PKK Çadırı Yakıldı! 148 izlenme - 1 yıl önce Belçika'nın başkenti Brüksel, Ankara'daki gerçekleştirilen alçak terör saldırısının hemen ardından büyük bir skandala imza atılmış ve kentin göbeğine 'özel izinle' PKK'lılar çadır kurmuştu. Bunun üzerinde Belçika'da yaşayan Türk vatandaşlar harekete geçti ve skandal çadırı yakt
Ruslar'ın İzmir Marşını Söylemesi! 04:02
Ruslar'ın İzmir Marşını Söylemesi! 13 izlenme - 2 ay önce Rusya'da yaşayan bir Türk vatandaşın, Rus gençlerine söylettiği İzmir Marşı sosyal medyada büyük beğeni topladı.
Uğur Mumcu Türk Vatandaşı Hayatını Özetliyor 01:23
Uğur Mumcu Türk Vatandaşı Hayatını Özetliyor 301 izlenme - 6 yıl önce
21 Tonluk Otobüsü Tek Başına Böyle Çekti  01:08
21 Tonluk Otobüsü Tek Başına Böyle Çekti 83 izlenme - 1 yıl önce Rusya’nın Sibirya Bölgesi’nden 2 yıl önce Türkiye’ye gelerek, geçici olarak Avcılar’a yerleşen Rus vatandaşı Kahraman Gavrusik, 21 ton ağırlığındaki otobüsü beline bağladığı halatla tek başına 10 metre çekti. Rus vatandaşı Gavrusik, Türk vatandaşlığına geçmek için başvurduğunu söyledi.
Amerika'da Doğum Yapan Ünlüler 06:29
Amerika'da Doğum Yapan Ünlüler 118 izlenme - 3 yıl önce Amerika'da Doğum İçin Yeni Bir Hayat Güvencesinde San Diego'yu Seçen Gülsüm Özruna Habertürk Canlı Yayınında İzlenimlerini Paylaştı.
Merdivenlerden İnen Kadına Tekme Attı 00:40
Merdivenlerden İnen Kadına Tekme Attı 19 izlenme - 7 ay önce Merdivenlerden İnen Kadına Tekme Attı Durup dururken merdivenlerden inen kadına tekme atan Alman vatandaşının görüntüleri basına dağıtıldı.
20 Türk Vatandaşımız Suudi Arabistan’da İdam ile Yargılanıyor 04:45
20 Türk Vatandaşımız Suudi Arabistan’da İdam ile Yargılanıyor 19 izlenme - 4 ay önce Geçen yıl Suudi Arabistan’a çeşitli malzeme yükledikleri tırlarda bilgileri olmadığı halde yasak madde bulunduğu iddiasıyla tutuklanan 20 tır şoförünün ailesi, suçsuzlukları ispatlanan sürücülerin serbest bırakılmasını istedi. Suudi Arabistan’da tutuklu bulunan şoför ailelerinin adına açıklama yapan Ersin Doğruer, “Suudi Arabistan’da 3 kere beraat aldığı halde yani mahkeme tarafından suçsuz olduğu ispatlandığı halde hala cezaevinde hapis yatan arkadaşlarımızın biran önce serbest bırakılmasını istiyoruz” dedi. Tutuklu şoför ailesi adına konuşan Ersin Doğruer, “Bizler nakliye firmaları veya şoförleri olarak ayakkabıların topuklarına gizlenmiş, gömlek yakalarına, düğme iliklerine gizlenmiş, sütyen askılarına gizlenmiş, devasa fabrika yapımı jakuzilerin içine gizlenmiş, devasa fabrika yapımı hurma makinelerinin içine gizlenmiş yasadışı maddelerin doğal olarak hiçbir şeyden haberi olmadan taşımasından dolayı şuan da Suudi Arabistan’da suçsuz yere idam ile yargılanan yaklaşık 20 Türk vatandaşının serbest kalması için devlet büyüklerimizden yardım istiyoruz” dedi. Devlet organları ile bugüne kadar bu masum ve talihsiz Türk vatandaşları adına defalarca kere başvuru yaptıklarını ifade eden Doğruer, “Yapmış olduğumuz yazışmalarda ve telefon görüşmelerinde Suudi Arabistan’daki şoför arkadaşlarımızın ve aynı zamanda firma sahiplerinin uyuşturucu madde taşıma suçundan uzak olduklarına yönelik değerlendirmeleri İçişleri Bakanlığınca tarafımıza iletilmiş olsa da ne yazık ki atılan somut bir adımı görmemekteyiz veya atılan herhangi bir somut bir adım varsa tarafımıza herhangi bir bilgi verilmediğini belirtmek istiyorum. Şuanda Suudi Arabistan’da 3 kere beraat aldığı halde yani mahkeme tarafından suçsuz olduğu ispatlandığı halde hala cezaevinde hapis yatan arkadaşlarımız bulunmakta biran önce serbest kalmalarını istiyoruz” diye konuştu. Suudi Arabistan’da tutuklu bulunan tır şoförü Bereket Dilmeç’in kardeşi Arif Dilmeç ise, "Abim 6-7 aydan beri yatıyordu, suçsuzdur. Bütün arkadaşlarda aynı bütün aileleri, çocukları burada sıkıntı çekiyorlar. Sayın Cumhurbaşkanımızdan yardım bekliyoruz“ dedi.
Amasya Polisi Vatandaşı Direğe Çıkarttı 02:42
Amasya Polisi Vatandaşı Direğe Çıkarttı 133 izlenme - 4 yıl önce Amasya Polisi Vatandaşı Direğe Çıkarttı
atatürk sivasta vatandaşı dinliyor. 00:31
atatürk sivasta vatandaşı dinliyor. 182 izlenme - 7 yıl önce
kaynarın vatandaşı darp iddiası 02:43
kaynarın vatandaşı darp iddiası 170 izlenme - 7 yıl önce kaynarın vatandaşı darp iddiası
Londra Saldırısında Elinde Birayla Uzaklaşan Adam 00:58
Londra Saldırısında Elinde Birayla Uzaklaşan Adam 3 izlenme - 2 ay önce Londra'da yaşanan saldırıda kameralara ilginç bir görüntü yansıdı. İngiliz vatandaşı olduğu düşünülen bir kişi, can kaybının olduğu saldırıda elinde birası birlikte uzaklaşırken görüntülendi.
Gürcistan'daki depremin tek yaralısı Rizeli 01:11
Gürcistan'daki depremin tek yaralısı Rizeli 78 izlenme - 5 yıl önce . .Gürcistan'da meydana gelen 5,5 şiddetindeki depremde tek yaralanan, depremden korkup kaçmak isterken ayağını kıran Rizeli Kadir Kuş (24) oldu.
Cehennemden Kurtulan Taksici O Anları Anlattı 03:25
Cehennemden Kurtulan Taksici O Anları Anlattı 2 izlenme - 1 ay önce Londra'da 12 kişinin hayatını kaybettiği yangında yaralanan Türk vatandaşı Şener Macit, "Binada 25 yıldır yaşıyorum; yangın başlayınca koridora çıkıp, tekrar içeri koştuk" dedi.
Libya'da Serbest Bırakılan 9 Türk Yurda Döndü 01:40
Libya'da Serbest Bırakılan 9 Türk Yurda Döndü 19 izlenme - 3 yıl önce Bakanı Çavuşoğlu, 31 Ekim'de Libya'da alıkonulan 9 Türk'ün serbest bırakıldığını açıkladı. Serbest bırakılan Türk vatandaşları, İstanbul'a geldi.
Genç Piyanist Türk Vatandaşı Oldu 01:35
Genç Piyanist Türk Vatandaşı Oldu 19 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından alınan bilgiye göre Erdoğan, akşam saatlerinde kararnameye imza attı. Erdoğan, kararnameyi imzalamasının akabinde, bazı uzmanların "piyano dehası" olarak da nitelediği Esad'ı telefonla arayarak vatandaşlık müjdesini kendisine bizzat verdi, tebriklerinin yanı sıra başarı dileklerini Esad'a iletti. Tambi Esad'ın, Türk vatandaşlığını almasının ardından 10-14 Aralık'ta Rusya'da yapılacak uluslararası yarışmaya Türkiye adına katılabileceği belirtiliyor.