Hoşgeldiniz!

vatandaşlar

Bitcoin'den Uzanarak Para Kazanmak 00:16
Bitcoin'den Uzanarak Para Kazanmak 8.240 izlenme - 4 ay önce Hollandalı bir firma vatandaşların yattıkları yerden para kazanmasına imkan sağlıyor. Kişilerin vücut enerjileriyle Bitcoin üretilen cihazların elektrik ihtiyacı karşılanıyor.
Vatandaşların Kaygan Kaldırımla Olan İmtihanı 00:25
Vatandaşların Kaygan Kaldırımla Olan İmtihanı 11.301 izlenme - 7 ay önce Esenyurt’ta bir kaldırıma yapılan engelli rampasından yürümeye çalışan vatandaşlar zor anlar yaşadı. Kaygan olan rampayla vatandaşların imtihanını izlicez
Vatandaşlara Bıçak Çekip Saldıran Otobüs Şoförü 00:31
Vatandaşlara Bıçak Çekip Saldıran Otobüs Şoförü 3.681 izlenme - 5 ay önce Taksim-Basın Sitesi hattında çalışan bir otobüs şoförü İncirli'de durakta bekleyen yolcularla tartışınca vatandaşlara bıçak çekti.
İntihar Girişimini Çocuklarıyla İzleyip Canlı Yayın Yapan Vatandaşlar 02:26
İntihar Girişimini Çocuklarıyla İzleyip Canlı Yayın Yapan Vatandaşlar 857 izlenme - 4 hafta önce Antalya'da 4 aylık maaşını alamayan kalıp ustası, çalıştığı inşaatta intihara kalkıştı. Bazı vatandaşlar ise çocuklarıyla beraber adeta film izler gibi İzleyip cep telefonuyla canlı yayın yapmaları pes dedirtti
Yatır Sanıp Dua Ediyorlar 02:14
Yatır Sanıp Dua Ediyorlar 3.315 izlenme - 9 ay önce Mahallenin ortasında duran mezarı ülkemizin insanı yatır zannedip dualar ediyomuş,olayın adresi Ankara-Mamak
Diyarbakır Sur'da HDP Heyetine Tepki 02:19
Diyarbakır Sur'da HDP Heyetine Tepki 6.775 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır'ın Sur ilçesinde vatandaşlar, HDP Grup Başkanvekili İdris Baluken, HDP Diyarbakır Milletvekilleri Nursel Aydoğan ve Sibel Yiğitalp'in de aralarında bulunduğu heyete tepki gösterdi.
Devrilen Mikserden Dökülen Betonla Evlerini Onardılar 02:03
Devrilen Mikserden Dökülen Betonla Evlerini Onardılar 5.456 izlenme - 2 yıl önce Ankara Altındağ'da inşaata beton boşaltma sırasında freni boşalarak kontrolden çıkan mikser devrildi. Bazı vatandaşlar mikserden yola dökülen betonla evlerinin duvarlarını onardı.
Hainlerin Vatandaşa Ateş Açma Anlarına Ait En Net Görüntüler 03:54
Hainlerin Vatandaşa Ateş Açma Anlarına Ait En Net Görüntüler 4.215 izlenme - 2 yıl önce Darbeci hainleri Boğaziçi Köprüsü'nde kendilerini Türk bayrağıyla protesto eden vatandaşlara gözü dönmüş şekilde ateş etmeleri MOBESE'lerce saniye saniye kaydedildi. Darbe girişimi yapan hainler Boğaziçi Köprüsü'ne tanklarla gelmiş kendilerini engellemek isteyen vatandaşlara ateş açmışlardı. İşte o anlara ait MOBESE görütüleri ortaya çıktı. Görüntülerde Türk Bayrağıyla gelen vatandaşlara nişan alan hainler, defalarca ateş ediyor. Bazı vatandaşlar açılan ateş sonrası yaralanarak yere düşüyor. Görüntülerin başka bir bölümünde ise hainlerin yaptığı tank atışı da görülüyor.FETÖ paralel 15 Temmuz askeri darbe girişimi darbe gecesi videoları - 15.07.2016 ( 15 Temmuz 2016)
Genelkurmay Başkanlığına Tekbirlerle Girdiler 05:08
Genelkurmay Başkanlığına Tekbirlerle Girdiler 5.036 izlenme - 2 yıl önce Türk ordusunun beynine tekbirle girdiler. 15 Temmuz akşamı Ankara'da darbe girişimi sırasında Genelkurmay binasındaki sıcak anlar, cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. 15 Temmuz akşamı Ankara'da darbe girişimi sırasında Genelkurmay binasındaki sıcak anlar, cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Karargaha giren sivil vatandaşlar, tekbirlerle komutanlık katına çıktı. Duyulan silah sesleri üzerine görüntüyü çeken vatandaş, polisin binaya gelmesini, gelmiyorsa da kendilerine silah verilmesini istedi. Koridorda dolaşan vatandaşlar, Genelkurmay Başkanı'nın odası girişinde karşı taraftan gelen ateşle karışlaştı. Videoyu çeken kişi de kolundan yaralandığını kayıt esnasında söylüyor.
Ak Parti Kongre Kararını Vatandaşlar Değerlendirdi Kim Aday Olsun Soruldu 10:21
Ak Parti Kongre Kararını Vatandaşlar Değerlendirdi Kim Aday Olsun Soruldu 3.888 izlenme - 2 yıl önce Ak Parti kongre kararı vatandaşlara sorulup adam kim olsun vatandaşlara soruldu.Bakalım halktan ne cevaplar geldi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Erzurum'da Vatandaşlar Yılbaşı Hakkında Ne Düşünüyor 04:36
Erzurum'da Vatandaşlar Yılbaşı Hakkında Ne Düşünüyor 4.204 izlenme - 1 yıl önce Kar TV'nin yapmış olduğu bu röportaj çok ilgincime gitti bütün konuşanlar kutlama hakkında sabit bir fikir önsürüyor spiker hanımefendinin gözlüğünün burun ucuna düşmeside açıkçası çok etkiledi garip.
Vatandaşların demokratikleşme paketi ilgisi 01:02
Vatandaşların demokratikleşme paketi ilgisi 9.914 izlenme - 5 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı demokratikleşme paketini İstanbul’daki vatandaşlar ilgiyle takip ediyor. Çay ocağı ve kıraathanelerde toplanan vatandaşlar, ekran başına geçerek Erdoğan’ın açıklamalarına dikkat kesildi. Erdoğan’ın açıklaması sürüyor.
Sırtındaki Pervaneyle Kayak Yapan Bursalı  00:11
Sırtındaki Pervaneyle Kayak Yapan Bursalı 4.864 izlenme - 2 yıl önce Bursa'nın Nilüfer semtinde vatandaşların tanık olduğu görüntü sosyal medyada ses getirdi. Dev bir pervaneyi sırtına takan çılgın kayakçının sokak sokak gezdiği görüntüler Instagram ve Facebook'ta izlenme rekorları kırıyor.
Darbe Girişimine Karşı Türkiye Sokaklara Döküldü 00:57
Darbe Girişimine Karşı Türkiye Sokaklara Döküldü 2.276 izlenme - 2 yıl önce Vatandaşlar darbe girişimine karşı Türkiye’nin çeşitli yerlerinde sokağa çıkmaya başladı. “Asker kışlaya” sloganları atıldı. İstanbul’da askerin sokağa inmesine tepki gösteren vatandaşlar sokağa döküldü. Vatandaşlar araçlarıyla korna çalarak ve slogan atarak sokaklarda askere tepki gösterdi. Bursa, Kayseri ve Ankara’da da eylemler vardı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Cumhurbaşkanı Mitinginde Unutulan Suriyeliler 02:23
Cumhurbaşkanı Mitinginde Unutulan Suriyeliler 5.093 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'nın Adana'da düzenlenen mitingine çadırkentten getirilen Suriyeliler, kendilerini getiren araçlar gelmeyince ortada kaldı.
Erzincan’da Yaralı Teröristin Linç Edilmek İstenmesi 01:26
Erzincan’da Yaralı Teröristin Linç Edilmek İstenmesi 3.379 izlenme - 3 yıl önce 27 Ağustos Perşembe günü Erzincan-Kemah karayolunda PKK terör örgütü tarafından sivillere yönelik yapılan saldırının ardından güvenlik kuvvetlerince başlatılan operasyonda yaralı olarak ele geçirilen bir bölücü terör örgütü mensubu, dün akşam saatlerinde Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirilerek tedavi altına alındı. Bu sırada, tedavi altına alınmak istenen kişinin terörist olduğunu anlayınca hastane görevlileri ve polislere tepki göstererek teröristi linç etmek istedi. Ardından güvenlik kuvvetleri, bölücü terör örgütü mensubunu hastane acil servisi önünde artan kalabalığa karşı hastanenin morg çıkışından çıkartarak Erzurum’a sevk etti.
Yurtdışı Çıkışında Uyulması Gereken Kurallar 02:13
Yurtdışı Çıkışında Uyulması Gereken Kurallar 1.462 izlenme - 2 yıl önce Atatürk Havalimanı’ndan yurtdışına çıkacak vatandaşların, sorun yaşamaması için yapılan yeni düzenlemelere karşı hazırlıklı olmaları gerekiyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kendini Kesen Adamı Kağıt Oynayarak Takip Eden Vatandaşlar 02:15
Kendini Kesen Adamı Kağıt Oynayarak Takip Eden Vatandaşlar 162 izlenme - 1 ay önce Adana'da meskun mahalde havaya ateş etmek suçundan bir ay 7 gün kesinleşmiş hapis cezası olan adamı, polisler gelince kendine bıçak ve şişeyle zarar verirken aynı zamanda ikram edilen Türk kahvesini bir güzel içti, çevredeki vatandaşlar da bu anları kahvenin önünde kağıt oynayarak izledi.
Yolda Ayı Gören Vatandaşlar 00:56
Yolda Ayı Gören Vatandaşlar 2.004 izlenme - 4 yıl önce Kastamonu Cide ilçesine bağlı Soğuksu köyü civarlarında vatandaşlar, karşılarına çıkan yavru ayıları amatör kamera ile görüntülediler. Kastamonu Cide İlçesinin soğuksu köyü civarlarında karşılarına çıkan yavru ayıları kameraya çektiler. Kastamonu girişinde yazan "Dikkat taş düşebülü ayı çıkabülü" sözünü doğrular nitelikte oldu. O anlarda arabada içerisinde bulunan biri "Kanguru sandım" diyor. Diğer yandan araba içerisinde bulunanların heyecanı seslerinden belli oluyor.
Bedava Halı Duyunca Gözü Dönen Vatandaşlar 01:19
Bedava Halı Duyunca Gözü Dönen Vatandaşlar 582 izlenme - 11 ay önce Aksaray'da bir mağazanın açılışa özel özel sunduğu "İlk 68 kişiye halı, 382 kişiye paspas" kampanyasından yararlanmak isteyenler izdihama yol açtı, bazı kişiler ezilme tehlikesi yaşadı
Vatandaşların Anneler Günü Mesajları - Sokak Röportajı 03:10
Vatandaşların Anneler Günü Mesajları - Sokak Röportajı 445 izlenme - 2 yıl önce Bugün 8 Mayıs Anneler Günü... Bu özel günde vatandaşlarımızın duygu ve düşüncelerini sorduk, annelerine iletmek istedikleri mesajları karar.com aracılığıyla sizlere ulaştırdık...
Kaçak Sigara Satabilirsin - Kemal Kılıçdaroğlu 00:40
Kaçak Sigara Satabilirsin - Kemal Kılıçdaroğlu 1.445 izlenme - 3 yıl önce CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Erzurum'da bir kahvehanede konuştuğu kaçak sigara satıcısına "Hiç korkma kaçaksa kaçak. Sigara satmaya devam et kardeşim. Ben senin arkandayım." desteğinde bulundu.
Vatandaşlar 2 Pitbull'u güçlükle ayırdılar 02:45
Vatandaşlar 2 Pitbull'u güçlükle ayırdılar 1.721 izlenme - 5 yıl önce Samsun'da iki Pitbull cinsi köpeğin kavgası vatandaşlar tarafından güçlükle ayırıldı.
Sıla Yolu (İzin Yolu) 1970 - 1980 - 1990 19:02
Sıla Yolu (İzin Yolu) 1970 - 1980 - 1990 861 izlenme - 3 yıl önce Avrupa' da yaşayan gurbetçilerimizin Türkiye'ye gelirken kullandığı yola ve çileye sıla yolu denir. bir çok farklı sıla yolu vardır. Sırbistan ya da Romanya üzerinden gelinen aynı şekilde bulgaristan dan yada yunanistan dan giriş yapılan yada doğrudan İtalya üzerinden gemiyle gelinen sıla yolları vardır. Bir gün yolunuz karayolu ile Avrupa'ya düşerse sizde bu yollardan geçecek olursunuz. (sözlükten alıntıdır)
Başbakanı Kefenle Karşılayan Vatandaşlar 02:33
Başbakanı Kefenle Karşılayan Vatandaşlar 384 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Erdoğan'ı Trabzon Havalimanı'nda karşılamaya gelenlerin bulunduğu alana gelen ve üzerlerine kefen giyen Çarşıbaşı AK Gençlik tarafından "Kefenimizle geldik, ölümüne seninleyiz" yazılı pankart açıldı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Giresun'daki programının ardından Trabzon Havalimanı'na geldi. Burada kendisini bekleyenlere otobüs üzerinden hitap eden Başbakan Erdoğan, yoğun bir gayret beklediğini söylediği gençlere de "Dik duracaksınız. Coşkulu bir şekilde bu heyecanınızı her zaman koruyacaksınız" diye seslendi. Erdoğan, konuşmasını "İnşallah 30 Mart farklı olacak. Hiç endişe etmeyin. Çok koşacağız, çok çalışacağız. Allah'ın izniyle 30 Mart akşamı da bunun mutluluğunu beraber yaşayacağız" diyerek tamamladı. Başbakan Erdoğan'ı Trabzon Havalimanı'nda karşılamaya gelenlerin bulunduğu alana gelen ve üzerlerine kefen giyen Çarşıbaşı AK Gençlik tarafından "Kefenimizle geldik, ölümüne seninleyiz" yazılı pankart açıldı. Ayrıca alandaki duvarlara, Yalnız Değilsin Platformu tarafından "Güveniyoruz, inanıyoruz, sonuna kadar yanındayız" ve "Kirli ittifaklara karşı milletin duası yeter, alnı açık, milletin yüzü ak lideri, Trabzon seninle" yazılı afişler asıldığı gözlendi. Başbakan Erdoğan, Türk Hava Yolları'na ait uçakla ile saat 19.25'te Pakistan'a gitti.
İstiklal Marşının Okutulmasına İzin Vermeyen Kaymakam'a Vatandaşlar İnanılmaz Tepki 06:36
İstiklal Marşının Okutulmasına İzin Vermeyen Kaymakam'a Vatandaşlar İnanılmaz Tepki 68 izlenme - 10 ay önce İstiklal marşının okutulmasına izin vermeyen Kaymakam'a vatandaşlar inanılmaz tepki
Tank'dan Kenarda Oturan Vatandaşlara Ateş Açılma Anı. 02:05
Tank'dan Kenarda Oturan Vatandaşlara Ateş Açılma Anı. 149 izlenme - 2 yıl önce Bu görüntüler ilk kez ortaya çıktı Darbeye hayır demek için askerin karşısına çıkan vatandaşlara tanktan böyle ateş ettiler... Darbeye hayır demek için askerin karşısına çıkanlara tanktan ateş ettiler. CNN Türk'ün haberine göre Burası adı o geceden sonra 15 Temmuz Şehitler Köprüsü olarak değiştirilen Boğaziçi Köprüsü. Metrobüs durağının hemen yanındaki yolda darbe girişimine engel olmak için köprüye giden bir grup insan oturuyor. O oturan insanların üzerine darbeci askerler tanktan ateş ediyor. Tankı görmüyoruz ama çıkan dumandan ateşin şiddeti belli. İnsanlar bir anda yığılıyor. Çoğu bacağından yaralanıyor. Önlerinde duran park halindeki araba ise çok daha büyük bir felaketin yaşanmasına engel oluyor. Panik halde durumu biraz daha iyi olanlar yaralı arkadaşlarına yardım etmeye çalışıyor. Asker köprüyü kapattığı için ambulansın gelemediği köprüde, yaralılar vatandaşın kendi imkanlarıyla taşınıyor. İşte o görüntüler
Deprem Simülasyon Tırın'da Depremi Yaşadılar 03:55
Deprem Simülasyon Tırın'da Depremi Yaşadılar 113 izlenme - 1 yıl önce Deprem Haftası’nda deprem bilincini artırmak için Eyüp Belediyesi, Eyüp Sultan Meydanı’na deprem simülasyon tırı yerleştirdi. 7 şiddetinde deprem etkisini hissettiren tırda vatandaşlar depremi aktif olarak yaşadı. Deprem gerçeğinin yaşandığı Türkiye’de kurumlar, afet zararlarının en aza indirilmesi ve vatandaşların bilinçlendirilmesi amacıyla çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Eyüp Belediyesi, olası deprem sonrası zararları en aza indirgemek için mahallelere deprem konteynerleri yerleştirildi. Vatandaşların da deprem bilincine aktif olarak katılması için Eyüp Sultan Meydanı’na bir “Deprem Simülasyon Tırı” yerleştirildi. Burada vatandaşlar 7 şiddetindeki bir deprem anında yaşananları deneyimliyor, depreme ilişkin faydalı bilgiler ediniyor. 7’den 70’e her yaştan vatandaş deprem simülasyon tırında deprem anını bire bir yaşadı. Simülasyon sonrası yaşadıklarını anlatan öğrenciler de ilk kez büyük ölçekli bir depremi yaşadıklarını ifade etti. Depremden bir hayli korktuklarını da belirten öğrenciler o anlarda yapılması gerekenleri de eğitmenler tarafından verilen eğitimle öğrenmiş oldu. “Ürkütücü” Vatandaşların deprem bilinci edinmeleri için Eyüp Sultan Meydanı’na yerleştirilen Deprem Simülasyon Tırı’nda Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın da deprem deneyimi yaşadı. Öğrencilerle beraber deprem tırına binen Başkan Aydın basın mensuplarına yaptığı açıklamada deprem farkındalığının yaygınlaştırılması gerektiğine dikkat çekti. Belediye olarak bu konuda çalıştıklarını ifade eden Aydın konuşmasının devamında şu ifadelere yer verdi: “Bende bir deprem simülasyonuna katıldım. Gerçekten ürkütücü. Ama bu eğitimlerle, bu farkındalıkları sağlayarak evlerimize, bölgelerimize, iş yerlerimize deprem anında yapılacak olan şeyleri öğrenmeliyiz. Depreme ulus olarak hazırlanmak adına bu çalışmaları sürdürmemiz lazım. İnşallah yıkıcı, tahrip edici depremler olmaz. Ama her şeyden önemlisi deprem anlamında hazırlık, farkındalık ve bu noktadaki kültürümüzü geliştirmemiz gerekiyor. Belediye olarak biz buna katkı sağlamaya çalışıyoruz.” Ayrıca Deprem Haftası boyunca, Eyüp Sultan Meydanı’nda, isteyen vatandaşların Deprem Afet Gönüllüsü olması ile ilgili çalışmalar yapılacak.
Cumhurbaşkanının Korumları ve Vatandaşların Abd'deki Kavgaları 02:23
Cumhurbaşkanının Korumları ve Vatandaşların Abd'deki Kavgaları 60 izlenme - 11 ay önce Cumhurbaşkanının Korumları ve vatandaşların ABD'deki kavgaları Cumhurbaşkanının Korumları ve vatandaşların ABD'deki kavgaları Cumhurbaşkanının Korumları ve vatandaşların ABD'deki kavgaları
Atatürk'e Çok Benzeyen Adamı Görünce Ağlayan Vatandaşlar: Size İhtiyacımız Var Paşam 01:57
Atatürk'e Çok Benzeyen Adamı Görünce Ağlayan Vatandaşlar: Size İhtiyacımız Var Paşam 100 izlenme - 2 yıl önce 11.07.2016 günü nefer26medya kanalına yüklediğim Atatürk'e Çok Benzeyen Adamı Görünce Ağlayan Vatandaşlar: Size İhtiyacımız Var Paşam başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler