Hoşgeldiniz!

Vatandaşlar Videoları İzle

Diyarbakır Sur'da HDP Heyetine Tepki 02:19
Diyarbakır Sur'da HDP Heyetine Tepki 6.703 izlenme - 1 yıl önce Diyarbakır'ın Sur ilçesinde vatandaşlar, HDP Grup Başkanvekili İdris Baluken, HDP Diyarbakır Milletvekilleri Nursel Aydoğan ve Sibel Yiğitalp'in de aralarında bulunduğu heyete tepki gösterdi.
Erzurum'da Vatandaşlar Yılbaşı Hakkında Ne Düşünüyor 04:36
Erzurum'da Vatandaşlar Yılbaşı Hakkında Ne Düşünüyor 4.108 izlenme - 5 ay önce Kar TV'nin yapmış olduğu bu röportaj çok ilgincime gitti bütün konuşanlar kutlama hakkında sabit bir fikir önsürüyor spiker hanımefendinin gözlüğünün burun ucuna düşmeside açıkçası çok etkiledi garip.
Hainlerin Vatandaşa Ateş Açma Anlarına Ait En Net Görüntüler 03:54
Hainlerin Vatandaşa Ateş Açma Anlarına Ait En Net Görüntüler 4.170 izlenme - 11 ay önce Darbeci hainleri Boğaziçi Köprüsü'nde kendilerini Türk bayrağıyla protesto eden vatandaşlara gözü dönmüş şekilde ateş etmeleri MOBESE'lerce saniye saniye kaydedildi. Darbe girişimi yapan hainler Boğaziçi Köprüsü'ne tanklarla gelmiş kendilerini engellemek isteyen vatandaşlara ateş açmışlardı. İşte o anlara ait MOBESE görütüleri ortaya çıktı. Görüntülerde Türk Bayrağıyla gelen vatandaşlara nişan alan hainler, defalarca ateş ediyor. Bazı vatandaşlar açılan ateş sonrası yaralanarak yere düşüyor. Görüntülerin başka bir bölümünde ise hainlerin yaptığı tank atışı da görülüyor.FETÖ paralel 15 Temmuz askeri darbe girişimi darbe gecesi videoları - 15.07.2016 ( 15 Temmuz 2016)
Devrilen Mikserden Dökülen Betonla Evlerini Onardılar 02:03
Devrilen Mikserden Dökülen Betonla Evlerini Onardılar 5.413 izlenme - 2 yıl önce Ankara Altındağ'da inşaata beton boşaltma sırasında freni boşalarak kontrolden çıkan mikser devrildi. Bazı vatandaşlar mikserden yola dökülen betonla evlerinin duvarlarını onardı.
Genelkurmay Başkanlığına Tekbirlerle Girdiler 05:08
Genelkurmay Başkanlığına Tekbirlerle Girdiler 4.980 izlenme - 11 ay önce Türk ordusunun beynine tekbirle girdiler. 15 Temmuz akşamı Ankara'da darbe girişimi sırasında Genelkurmay binasındaki sıcak anlar, cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. 15 Temmuz akşamı Ankara'da darbe girişimi sırasında Genelkurmay binasındaki sıcak anlar, cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Karargaha giren sivil vatandaşlar, tekbirlerle komutanlık katına çıktı. Duyulan silah sesleri üzerine görüntüyü çeken vatandaş, polisin binaya gelmesini, gelmiyorsa da kendilerine silah verilmesini istedi. Koridorda dolaşan vatandaşlar, Genelkurmay Başkanı'nın odası girişinde karşı taraftan gelen ateşle karışlaştı. Videoyu çeken kişi de kolundan yaralandığını kayıt esnasında söylüyor.
Bedava Halı Duyunca Gözü Dönen Vatandaşlar 01:19
Bedava Halı Duyunca Gözü Dönen Vatandaşlar 561 izlenme - 1 ay önce Aksaray'da bir mağazanın açılışa özel özel sunduğu "İlk 68 kişiye halı, 382 kişiye paspas" kampanyasından yararlanmak isteyenler izdihama yol açtı, bazı kişiler ezilme tehlikesi yaşadı
Ak Parti Kongre Kararını Vatandaşlar Değerlendirdi Kim Aday Olsun Soruldu 10:21
Ak Parti Kongre Kararını Vatandaşlar Değerlendirdi Kim Aday Olsun Soruldu 3.864 izlenme - 1 yıl önce Ak Parti kongre kararı vatandaşlara sorulup adam kim olsun vatandaşlara soruldu.Bakalım halktan ne cevaplar geldi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Vatandaşların demokratikleşme paketi ilgisi 01:02
Vatandaşların demokratikleşme paketi ilgisi 9.914 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı demokratikleşme paketini İstanbul’daki vatandaşlar ilgiyle takip ediyor. Çay ocağı ve kıraathanelerde toplanan vatandaşlar, ekran başına geçerek Erdoğan’ın açıklamalarına dikkat kesildi. Erdoğan’ın açıklaması sürüyor.
Darbe Girişimine Karşı Türkiye Sokaklara Döküldü 00:57
Darbe Girişimine Karşı Türkiye Sokaklara Döküldü 2.269 izlenme - 11 ay önce Vatandaşlar darbe girişimine karşı Türkiye’nin çeşitli yerlerinde sokağa çıkmaya başladı. “Asker kışlaya” sloganları atıldı. İstanbul’da askerin sokağa inmesine tepki gösteren vatandaşlar sokağa döküldü. Vatandaşlar araçlarıyla korna çalarak ve slogan atarak sokaklarda askere tepki gösterdi. Bursa, Kayseri ve Ankara’da da eylemler vardı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sırtındaki Pervaneyle Kayak Yapan Bursalı  00:11
Sırtındaki Pervaneyle Kayak Yapan Bursalı 4.854 izlenme - 1 yıl önce Bursa'nın Nilüfer semtinde vatandaşların tanık olduğu görüntü sosyal medyada ses getirdi. Dev bir pervaneyi sırtına takan çılgın kayakçının sokak sokak gezdiği görüntüler Instagram ve Facebook'ta izlenme rekorları kırıyor.
Cumhurbaşkanı Mitinginde Unutulan Suriyeliler 02:23
Cumhurbaşkanı Mitinginde Unutulan Suriyeliler 5.039 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'nın Adana'da düzenlenen mitingine çadırkentten getirilen Suriyeliler, kendilerini getiren araçlar gelmeyince ortada kaldı.
Yurtdışı Çıkışında Uyulması Gereken Kurallar 02:13
Yurtdışı Çıkışında Uyulması Gereken Kurallar 1.450 izlenme - 11 ay önce Atatürk Havalimanı’ndan yurtdışına çıkacak vatandaşların, sorun yaşamaması için yapılan yeni düzenlemelere karşı hazırlıklı olmaları gerekiyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Erzincan’da Yaralı Teröristin Linç Edilmek İstenmesi 01:26
Erzincan’da Yaralı Teröristin Linç Edilmek İstenmesi 3.339 izlenme - 2 yıl önce 27 Ağustos Perşembe günü Erzincan-Kemah karayolunda PKK terör örgütü tarafından sivillere yönelik yapılan saldırının ardından güvenlik kuvvetlerince başlatılan operasyonda yaralı olarak ele geçirilen bir bölücü terör örgütü mensubu, dün akşam saatlerinde Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirilerek tedavi altına alındı. Bu sırada, tedavi altına alınmak istenen kişinin terörist olduğunu anlayınca hastane görevlileri ve polislere tepki göstererek teröristi linç etmek istedi. Ardından güvenlik kuvvetleri, bölücü terör örgütü mensubunu hastane acil servisi önünde artan kalabalığa karşı hastanenin morg çıkışından çıkartarak Erzurum’a sevk etti.
Yolda Ayı Gören Vatandaşlar 00:56
Yolda Ayı Gören Vatandaşlar 1.965 izlenme - 3 yıl önce Kastamonu Cide ilçesine bağlı Soğuksu köyü civarlarında vatandaşlar, karşılarına çıkan yavru ayıları amatör kamera ile görüntülediler. Kastamonu Cide İlçesinin soğuksu köyü civarlarında karşılarına çıkan yavru ayıları kameraya çektiler. Kastamonu girişinde yazan "Dikkat taş düşebülü ayı çıkabülü" sözünü doğrular nitelikte oldu. O anlarda arabada içerisinde bulunan biri "Kanguru sandım" diyor. Diğer yandan araba içerisinde bulunanların heyecanı seslerinden belli oluyor.
Vatandaşların Anneler Günü Mesajları - Sokak Röportajı 03:10
Vatandaşların Anneler Günü Mesajları - Sokak Röportajı 432 izlenme - 1 yıl önce Bugün 8 Mayıs Anneler Günü... Bu özel günde vatandaşlarımızın duygu ve düşüncelerini sorduk, annelerine iletmek istedikleri mesajları karar.com aracılığıyla sizlere ulaştırdık...
Kaçak Sigara Satabilirsin - Kemal Kılıçdaroğlu 00:40
Kaçak Sigara Satabilirsin - Kemal Kılıçdaroğlu 1.317 izlenme - 3 yıl önce CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Erzurum'da bir kahvehanede konuştuğu kaçak sigara satıcısına "Hiç korkma kaçaksa kaçak. Sigara satmaya devam et kardeşim. Ben senin arkandayım." desteğinde bulundu.
Vatandaşlar 2 Pitbull'u güçlükle ayırdılar 02:45
Vatandaşlar 2 Pitbull'u güçlükle ayırdılar 1.673 izlenme - 4 yıl önce Samsun'da iki Pitbull cinsi köpeğin kavgası vatandaşlar tarafından güçlükle ayırıldı.
Cumhurbaşkanının Korumları ve Vatandaşların Abd'deki Kavgaları 02:23
Cumhurbaşkanının Korumları ve Vatandaşların Abd'deki Kavgaları 35 izlenme - 1 ay önce Cumhurbaşkanının Korumları ve vatandaşların ABD'deki kavgaları Cumhurbaşkanının Korumları ve vatandaşların ABD'deki kavgaları Cumhurbaşkanının Korumları ve vatandaşların ABD'deki kavgaları
Deprem Simülasyon Tırın'da Depremi Yaşadılar 03:55
Deprem Simülasyon Tırın'da Depremi Yaşadılar 100 izlenme - 4 ay önce Deprem Haftası’nda deprem bilincini artırmak için Eyüp Belediyesi, Eyüp Sultan Meydanı’na deprem simülasyon tırı yerleştirdi. 7 şiddetinde deprem etkisini hissettiren tırda vatandaşlar depremi aktif olarak yaşadı. Deprem gerçeğinin yaşandığı Türkiye’de kurumlar, afet zararlarının en aza indirilmesi ve vatandaşların bilinçlendirilmesi amacıyla çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Eyüp Belediyesi, olası deprem sonrası zararları en aza indirgemek için mahallelere deprem konteynerleri yerleştirildi. Vatandaşların da deprem bilincine aktif olarak katılması için Eyüp Sultan Meydanı’na bir “Deprem Simülasyon Tırı” yerleştirildi. Burada vatandaşlar 7 şiddetindeki bir deprem anında yaşananları deneyimliyor, depreme ilişkin faydalı bilgiler ediniyor. 7’den 70’e her yaştan vatandaş deprem simülasyon tırında deprem anını bire bir yaşadı. Simülasyon sonrası yaşadıklarını anlatan öğrenciler de ilk kez büyük ölçekli bir depremi yaşadıklarını ifade etti. Depremden bir hayli korktuklarını da belirten öğrenciler o anlarda yapılması gerekenleri de eğitmenler tarafından verilen eğitimle öğrenmiş oldu. “Ürkütücü” Vatandaşların deprem bilinci edinmeleri için Eyüp Sultan Meydanı’na yerleştirilen Deprem Simülasyon Tırı’nda Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın da deprem deneyimi yaşadı. Öğrencilerle beraber deprem tırına binen Başkan Aydın basın mensuplarına yaptığı açıklamada deprem farkındalığının yaygınlaştırılması gerektiğine dikkat çekti. Belediye olarak bu konuda çalıştıklarını ifade eden Aydın konuşmasının devamında şu ifadelere yer verdi: “Bende bir deprem simülasyonuna katıldım. Gerçekten ürkütücü. Ama bu eğitimlerle, bu farkındalıkları sağlayarak evlerimize, bölgelerimize, iş yerlerimize deprem anında yapılacak olan şeyleri öğrenmeliyiz. Depreme ulus olarak hazırlanmak adına bu çalışmaları sürdürmemiz lazım. İnşallah yıkıcı, tahrip edici depremler olmaz. Ama her şeyden önemlisi deprem anlamında hazırlık, farkındalık ve bu noktadaki kültürümüzü geliştirmemiz gerekiyor. Belediye olarak biz buna katkı sağlamaya çalışıyoruz.” Ayrıca Deprem Haftası boyunca, Eyüp Sultan Meydanı’nda, isteyen vatandaşların Deprem Afet Gönüllüsü olması ile ilgili çalışmalar yapılacak.
Tank'dan Kenarda Oturan Vatandaşlara Ateş Açılma Anı. 02:05
Tank'dan Kenarda Oturan Vatandaşlara Ateş Açılma Anı. 143 izlenme - 11 ay önce Bu görüntüler ilk kez ortaya çıktı Darbeye hayır demek için askerin karşısına çıkan vatandaşlara tanktan böyle ateş ettiler... Darbeye hayır demek için askerin karşısına çıkanlara tanktan ateş ettiler. CNN Türk'ün haberine göre Burası adı o geceden sonra 15 Temmuz Şehitler Köprüsü olarak değiştirilen Boğaziçi Köprüsü. Metrobüs durağının hemen yanındaki yolda darbe girişimine engel olmak için köprüye giden bir grup insan oturuyor. O oturan insanların üzerine darbeci askerler tanktan ateş ediyor. Tankı görmüyoruz ama çıkan dumandan ateşin şiddeti belli. İnsanlar bir anda yığılıyor. Çoğu bacağından yaralanıyor. Önlerinde duran park halindeki araba ise çok daha büyük bir felaketin yaşanmasına engel oluyor. Panik halde durumu biraz daha iyi olanlar yaralı arkadaşlarına yardım etmeye çalışıyor. Asker köprüyü kapattığı için ambulansın gelemediği köprüde, yaralılar vatandaşın kendi imkanlarıyla taşınıyor. İşte o görüntüler
Sıla Yolu (İzin Yolu) 1970 - 1980 - 1990 19:02
Sıla Yolu (İzin Yolu) 1970 - 1980 - 1990 736 izlenme - 2 yıl önce Avrupa' da yaşayan gurbetçilerimizin Türkiye'ye gelirken kullandığı yola ve çileye sıla yolu denir. bir çok farklı sıla yolu vardır. Sırbistan ya da Romanya üzerinden gelinen aynı şekilde bulgaristan dan yada yunanistan dan giriş yapılan yada doğrudan İtalya üzerinden gemiyle gelinen sıla yolları vardır. Bir gün yolunuz karayolu ile Avrupa'ya düşerse sizde bu yollardan geçecek olursunuz. (sözlükten alıntıdır)
Başbakanı Kefenle Karşılayan Vatandaşlar 02:33
Başbakanı Kefenle Karşılayan Vatandaşlar 357 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Erdoğan'ı Trabzon Havalimanı'nda karşılamaya gelenlerin bulunduğu alana gelen ve üzerlerine kefen giyen Çarşıbaşı AK Gençlik tarafından "Kefenimizle geldik, ölümüne seninleyiz" yazılı pankart açıldı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Giresun'daki programının ardından Trabzon Havalimanı'na geldi. Burada kendisini bekleyenlere otobüs üzerinden hitap eden Başbakan Erdoğan, yoğun bir gayret beklediğini söylediği gençlere de "Dik duracaksınız. Coşkulu bir şekilde bu heyecanınızı her zaman koruyacaksınız" diye seslendi. Erdoğan, konuşmasını "İnşallah 30 Mart farklı olacak. Hiç endişe etmeyin. Çok koşacağız, çok çalışacağız. Allah'ın izniyle 30 Mart akşamı da bunun mutluluğunu beraber yaşayacağız" diyerek tamamladı. Başbakan Erdoğan'ı Trabzon Havalimanı'nda karşılamaya gelenlerin bulunduğu alana gelen ve üzerlerine kefen giyen Çarşıbaşı AK Gençlik tarafından "Kefenimizle geldik, ölümüne seninleyiz" yazılı pankart açıldı. Ayrıca alandaki duvarlara, Yalnız Değilsin Platformu tarafından "Güveniyoruz, inanıyoruz, sonuna kadar yanındayız" ve "Kirli ittifaklara karşı milletin duası yeter, alnı açık, milletin yüzü ak lideri, Trabzon seninle" yazılı afişler asıldığı gözlendi. Başbakan Erdoğan, Türk Hava Yolları'na ait uçakla ile saat 19.25'te Pakistan'a gitti.
İşte Hain Komutanın Katliam Emrinin Ses Kaydı! 00:16
İşte Hain Komutanın Katliam Emrinin Ses Kaydı! 102 izlenme - 11 ay önce Darbe girişimi yapan hain komutanlardan birinin Çengelköy'de, direnen vatandaşlara karşı katliam emri vermesinin ses kaydı ortaya çıktı. İşte o ihanetin ses kaydı.
Tankı Ele Geçiren Vatandaşlar 00:31
Tankı Ele Geçiren Vatandaşlar 79 izlenme - 11 ay önce 10 dakikada tank sürmeyi öğrenen halk Üsküdar'da darbecilerin elinden tankı alan vatandaşlar kısa sürede fenomen oldu. FETOCU hainlerin darbe girişiminde bulunduğu gece vatandaşlar kendilerini tanklara siper ederken bir grup vatandaşın bir tankı ele geçirip kaçırdığı görüntüler sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı.
Mustafa Sarıgül'ün Seçim Şarkısıyla Dans Eden Ganalılar 01:31
Mustafa Sarıgül'ün Seçim Şarkısıyla Dans Eden Ganalılar 250 izlenme - 2 yıl önce Son günlerde seçimin daha hızlandığı bu dönemde Mustafa Sarıgül İstanbulda gezerken, kendi seçim şarkısına hem eşlik ediyor, hemde Ganalı vatandaşlarla kucaklaşıyor...
 Direnişçilere jandarma müdahale etti 02:04
Direnişçilere jandarma müdahale etti 401 izlenme - 4 yıl önce Taksim Gezi Parkı’na polisin müdahale etmesi üzerine bir grup eylemci, Boğaziçi Köprüsü’nden geçerek Taksim’e yürümek istedi. Uyarılara rağmen dağılmayan gruba polisle beraber jandarma da müdahale etti.
Kar Duasına Çıkan Vatandaşlar (Yozgat) 02:04
Kar Duasına Çıkan Vatandaşlar (Yozgat) 201 izlenme - 3 yıl önce Ülke genelinde olduğu gibi Yozgat’ta kış mevsiminin kurak geçmesi çiftçileri endişelendiriyor. Uzun süredir yağmur ve kar yağmayan Yozgat’ın Güdülelmahacılı köyünde çiftçiler öğle namazı sonrası köyün dışına çıkarak, köy imamı İbrahim Dalaslan ile birlikte yağmur ve kar yağması için dua etti. Pürgayip Uçar (68), isimli çiftçi son yılların en kurak mevsimini geçirdiklerini belirterek, "Yağmur yağmadı, kar yağmadı, çeşmelerimiz kurudu. Ektiğimiz ekinin bir kısmı çıktı bir kısmı çıkmadı. Bizde köylüler olarak hocamızla birlikte kar ve yağmur duasına çıktık. Allah’tan yağmur ve kar yağmasını diledik." dedi. Adem Özoğlu’da önceki yıllara göre bu yıl kış mevsiminin kurak geçtiğini söyledi. Özoğlu, "Çok kurak bir mevsim geçiriyoruz. Bizde köylüler olarak duaya çıktık. İnşallah dualarımız kabul olur. Kar ve yağmur yağar” diye konuştu. Cemal Savaş isimli çiftçide ekinleri ektiklerini ancak yağmur ve kar yağmadığı için bir kısmının çıkmadığını belirterek, “Çıkan ekinlerimiz kuraklıktan dolayı kuruyor. 6 aydır iyi bir yağmur ve kar yağmadı. Geçtiğimiz günlerde az bir kar yağdı fakat o da yeterli olmadı. Bizde köylüler olarak kar duasına çıktık inşallah kar yağar."diye konuştu.
Halk Tankın Üstünde 01:00
Halk Tankın Üstünde 71 izlenme - 11 ay önce Ankara’dan NTV ekranlarına yansıyan görüntülerde vatandaşlar sokaklarda ikişer asker eşliğinde gözaltına alınıyor. Bir tankın üzerine çıkmış vatandaşlar da var. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Fethullah Gülen: Para Alıyorlar 01:38
Fethullah Gülen: Para Alıyorlar 61 izlenme - 10 ay önce Fethullah Gülen, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi ve sonrasında demokrasi nöbeti için sokaklara çıkan vatandaşlara para verildiğini iddia etti. FETÖ lideri:" Birilerini protesto etme adına ceplerine 100'er dolar koyma. Mitingler yapma birilerine sövme adına yığın yığın paralar verme" diyerek yeni bir alçaklığa imza attı.
Atatürk'e Çok Benzeyen Adamı Görünce Ağlayan Vatandaşlar: Size İhtiyacımız Var Paşam 01:57
Atatürk'e Çok Benzeyen Adamı Görünce Ağlayan Vatandaşlar: Size İhtiyacımız Var Paşam 39 izlenme - 12 ay önce 11.07.2016 günü nefer26medya kanalına yüklediğim Atatürk'e Çok Benzeyen Adamı Görünce Ağlayan Vatandaşlar: Size İhtiyacımız Var Paşam başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler