Hoşgeldiniz!

Vatoz Videoları İzle

İnsan Yüzlü Balık 02:45
İnsan Yüzlü Balık 7.250 izlenme - 7 ay önce Mersin'de balıkçıların ağına takılan insan yüzlü 2 balık, vatandaşların yoğun ilgisini çekti. 1 metrenin üzerindeki boyları ile tezgahları süsleyen balıkların, köpek balığı cinsinden olan 'sapan' balığı olduğu belirtildi. Geçen yıl Mersin'de sadece bir tane çıkan insan yüzlü balık, bu yıl ise 3 kere denizde ağlara takıldı. Mersinli balıkçılar, Akdeniz açıklarında insan yüzünü andırması ile dikkat çeken ve denizlerde ender görülen 2 sapan balığı yakaladı. Mersin Balık Pazarı'nda, balıkçıların tezgahını süsleyen 1 metrenin üzerindeki sapan balıkları, alışveriş için pazara gelen vatandaşların da ilgisini çekiyor. Balıkçılar tarafından daha da ilgi çekici hale gelmesi için baş kısmına gözlük takılan balığın bol bol fotoğrafı çekiliyor. Balıkla ilgili açıklamalarda bulunan Mersin Balıkçılar Derneği Başkanı Faruk Polat, balıkçılar arasında 'deniz kızı' da denilen sapan balığının normalde açık denizlerde yaşadığını ifade ederek, "Genelde okyanusta yaşayan bir balık. Arada yolları şaşırdığı zaman yada havaların etkisiyle bazen Akdeniz bölgemize kayan balıklardan biri. Özellikle insan yüzlü dediğimiz balık buradan önce Hindistan'da çıktı. Orada tabi insanlar farklı tepki göstermişti. Balıkta göz, dudak kısmı, karın bölgesi gibi insana benzeyen bir yapısı var" dedi. "Şeker hastalığına iyi geliyor" Bu balığın şeker hastalarına çok iyi geldiğini ifade eden Polat, "Şekeri düşüren bir balık. Bilimsel olarak da bu ispat edilmiş durumdadır. Ancak bu balık sürekli çıkan bir balık değildir. Bu balık yılda çok nadir çıkar. Senede 1 veya en fazla 2 kere bu balık çıkıyor. Geçen yıl 1 kere denizlerimizden çıkmıştı ancak bu sene bu sayı arttı. Şimdiye kadar 3 kere bizim ağlarımıza takıldı. Buda şunu gösteriyor ki önümüzdeki yıllarda bu balık buradan daha fazla çıkabilir. Çünkü bu balıklar sürü halinde geziyor ve avcı balıklardır. Okyanustan avının peşine gelmesinden dolayı burada av oluyorlar. Tabi biz yakaladığımız bu balıkları az çıktığı için donduruyor. Bu balık şeker hastalığına iyi geldiği için bize abone olan şeker hastaları var, onlara bunları veriyoruz" şeklinde konuştu. Türkiye'de bu balığa 'sapan' isminin verildiğini kaydeden Polat, "Bu balık köpek balığının saldırmayan bir cinsi. Bu balığın çıktığı bazı ülkelerde balığa farklı gözle bakanlar oluyor, saygı gösteriyorlar. Tabii bizde bu söz konusu değil. Biz bunu balık olarak kabul ediyoruz. Burada insanlar bunu görünce şaşırıyor. Çünkü insanlar bunu görünce, denizde de bize benzeyen canlılar var diyorlar ve ilgilerini çekiyor. Bizim asıl amacımız bu balığı şeker hastalarına ulaştırmak. Ama en güzel boyutu bizim insanlarımıza faydalı olmamız. Eğer bu balık insanlara faydalı oluyorsa ne mutlu bize. Tabi bu balıklardan kaçan palamutta bizi denizlerimizde bol bol çıkmaya başladı. Buda bizim açımızdan bir diğer sevindirici olaydır" dedi.
Dev Vatozlar ile Yüzen Kız 00:53
Dev Vatozlar ile Yüzen Kız 3.025 izlenme - 3 ay önce Okyanus derinliğinde manta vatozlarıyla yüzen adrenalin tutkunu kızın kameraya yansıyan görüntüleri sizlerle.
Dev Vatoz Deniz Kıyısındaki Adama Saldırdı 01:22
Dev Vatoz Deniz Kıyısındaki Adama Saldırdı 9.517 izlenme - 3 yıl önce Avusturalya'da plajda yüzen adam, korkutmak istediği vatozun saldırısına uğradı.
Maldivler'de Köpekbalıklarını Ve Vatozları Besleyen Adan 00:52
Maldivler'de Köpekbalıklarını Ve Vatozları Besleyen Adan 2.961 izlenme - 8 ay önce Sosyal medyada dolaşan bu paylaşım deniz canlılarının ilginç dünyasını gözler önüne seriyor. Geride bıraktığımız yıllarda Maldivler’de kaydedilmiş olan bu görüntü yüzbinlerce beğeni almış. Bize uzak sandığımız deniz canlılarının aslında evimizdeki kedi ve köpekten çok da farklı olmadığını gösteren bu paylaşımda deniz kıyısına gelmiş vatoz ve köpek balıklarını besleyen bir adamı görüyoruz. Adamın attığı yeme üşüşen köpek balıkları son derece ilginç bir görüntü çıkarıyor ortaya.
Vatos Balığı ile Irina Shayka Aşkı 01:06
Vatos Balığı ile Irina Shayka Aşkı 4.955 izlenme - 1 yıl önce Irina bikinisinin arasına balık sıkıştırınca gözlerim sulanmaya başladı.buda yetmezmiş gibi sonra arkadan gelen vatos irina ya dokundu ve irina nın hoşuna gitti ve vatosla irina adeta bir aşk yaşadı.sonra kamerayı kapattılar dahada ileri gitmişlerdir umarım.ve biz hala yanlızız. O bikini arasına sıkışan balığı bile kıskandım lan.
alanyada balık avı 03:00
alanyada balık avı 14.457 izlenme - 8 yıl önce vatozla mücadele
Vatozla Arkadaş Olan Çocuk 03:37
Vatozla Arkadaş Olan Çocuk 3.693 izlenme - 2 yıl önce Stringrayi alıştırmışlar sahile, sadece alışmakla kalmamış insanlardan korkmamayı da öğrenmiş. Çocuk bundan faydalanıp eliyle besliyor hayvanı, bir yandan da okşuyor.
Cüce Vatozlarım 01:37
Cüce Vatozlarım 5.118 izlenme - 4 yıl önce Cüce Vatozlarım
Düz Cüce Vatoz 01:37
Düz Cüce Vatoz 2.392 izlenme - 3 yıl önce Düz Cüce Vatoz
albino gold vatoz çiftleşme lepistes fun kulübü 03:52
albino gold vatoz çiftleşme lepistes fun kulübü 6.838 izlenme - 7 yıl önce albino gold vatozlarımın çiftleşme seromonileri
Kendisini Sevdirmek İsteyen Vatoz Balığı 01:13
Kendisini Sevdirmek İsteyen Vatoz Balığı 858 izlenme - 1 yıl önce Kedi, köpek gibi evcil hayvanlar bir kenara vatoz balığının kendisini sevdirmeye gelmesi çok şaşırtıcı. Denizdeki balıklara yem verirken yem veren kişiye gelip ısrarla kendisini sevdirmeye çalışan vatoz balığı kameraya böyle yansıdı.
cüce vatozlar 00:20
cüce vatozlar 3.942 izlenme - 8 yıl önce cüce vatoz kolonimden bir görüntü
bitki akvaryumu 01:09
bitki akvaryumu 4.203 izlenme - 8 yıl önce
Bilimsel Araştırma Sırasında Vatozun Doğurması 00:19
Bilimsel Araştırma Sırasında Vatozun Doğurması 334 izlenme - 8 ay önce İzmir'de, Ege Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi 'Ege Denizi trol balıkçılığında ıskarta oranlarının araştırılması' adlı proje kapsamında Çeşme İlçesi açıklarında hem en büyük vatoza rastlamışlar hem vatoz doğurmuş.
Siyah Cüce Erkek Vatoz 00:03
Siyah Cüce Erkek Vatoz 1.729 izlenme - 5 yıl önce Siyah Cüce Erkek Vatoz
karma canlı doğuran akvaryumum 02:19
karma canlı doğuran akvaryumum 4.534 izlenme - 9 yıl önce karma canlı doğuran akvaryumum
Narlı Da Olta İle Dev Vatoz Balığı! 01:36
Narlı Da Olta İle Dev Vatoz Balığı! 1.458 izlenme - 3 yıl önce Amatör Video
Vatoz 00:34
Vatoz 731 izlenme - 5 yıl önce Bilinmeyen vatoz türü
Vatoz Balığının Doğum Anı 01:33
Vatoz Balığının Doğum Anı 840 izlenme - 2 yıl önce Vatoz Balığının Doğum Anı Her canlının doğumu farklıdır ama en kolay doğum yapan canlı vatoz balıkları sanırım
albino gold cüce vatoz 1 / Celal BAKAR / ANTALYA 01:22
albino gold cüce vatoz 1 / Celal BAKAR / ANTALYA 1.543 izlenme - 6 yıl önce albino gold cüce vatozlarım tropheus ilangi yavrularım ile beraberler.
Yavrular 00:24
Yavrular 982 izlenme - 5 yıl önce Cüce Vatoz Yavrularım Beslenirken
Kollama Yiğit Ve Vatoz Dövüş Sahnesi 03:03
Kollama Yiğit Ve Vatoz Dövüş Sahnesi 1.661 izlenme - 5 yıl önce Yiğit ve vatoz kapışıyor
Vatoz Lep 02:28
Vatoz Lep 1.090 izlenme - 4 yıl önce Vatoz Lep
akvaryum süs balığı 02:14
akvaryum süs balığı 2.553 izlenme - 9 yıl önce akvaryumum
cüce vatoz kavgası 03:06
cüce vatoz kavgası 1.642 izlenme - 8 yıl önce
vatoz ve salatalık 03:44
vatoz ve salatalık 1.859 izlenme - 7 yıl önce
doğum yapan vatoz 01:26
doğum yapan vatoz 882 izlenme - 5 yıl önce hürriyet doğum yapan vatoz.
Yemek İçin Yalvaran Vatoz 01:13
Yemek İçin Yalvaran Vatoz 843 izlenme - 3 yıl önce Sevimli ve bir o kadar da sevimsiz arkadaşımız vatoz galiba acıkmış olacak mı ''aaabi gurbanların olurum iki üç bi şey at şuraya''' der gibi sevimlilik hareketleri yapıyor. Kim bulmuş oglim kime vercek. Get öte.
Leopar Vatoz Savasi 1 00:14
Leopar Vatoz Savasi 1 1.414 izlenme - 8 yıl önce leopar vatoz savaslari
Sinop Hamsilos Koyu Vatoz Avi 01:03
Sinop Hamsilos Koyu Vatoz Avi 1.533 izlenme - 8 yıl önce ben coŞkun Şeker kardeŞİm cem Şeker.arkadasimiz tolga boz hep beraber güzel bİr av günü geçİrdİk.