Hoşgeldiniz!

vatoz balığı

Vatoz Balığının Doğum Anı 01:55
Vatoz Balığının Doğum Anı 2.063 izlenme - 8 ay önce Sahilde buldukları vatoz balığına doğum yaptıran insanlar,yardım etmeleri iyi bişey mi kötü bişey mi anlamadım ama doğal olsa belki daha iyi olurdu.
Cüce Vatozlarım 01:37
Cüce Vatozlarım 5.199 izlenme - 5 yıl önce Cüce Vatozlarım
Kendisini Sevdirmek İsteyen Vatoz Balığı 01:13
Kendisini Sevdirmek İsteyen Vatoz Balığı 909 izlenme - 2 yıl önce Kedi, köpek gibi evcil hayvanlar bir kenara vatoz balığının kendisini sevdirmeye gelmesi çok şaşırtıcı. Denizdeki balıklara yem verirken yem veren kişiye gelip ısrarla kendisini sevdirmeye çalışan vatoz balığı kameraya böyle yansıdı.
Narlı Da Olta İle Dev Vatoz Balığı! 01:36
Narlı Da Olta İle Dev Vatoz Balığı! 1.513 izlenme - 4 yıl önce Amatör Video
Siyah Cüce Erkek Vatoz 00:03
Siyah Cüce Erkek Vatoz 1.743 izlenme - 5 yıl önce Siyah Cüce Erkek Vatoz
Vatoz Lep 02:28
Vatoz Lep 1.092 izlenme - 5 yıl önce Vatoz Lep
Denizde  Vatoz Balığı ile Yüzdük, Eğlenceli Çocuk Videosu 11:49
Denizde Vatoz Balığı ile Yüzdük, Eğlenceli Çocuk Videosu 140 izlenme - 8 ay önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com Arkadaşlar bu yeni videolarıda izleyin beğeneceksiniz https://www.youtube.com/watch?v=pfWAJkY-lrI&list=UULM1OpCXx90zzBLd9j6ihgQ Please check out this new video!!! https://www.youtube.com/watch?v=mDNiV7tUkRI&list=UUGrCLU68pcsO0P1GTRYCpTw
Atarlı Vatoza Gider Yapan Dayı 00:57
Atarlı Vatoza Gider Yapan Dayı 517 izlenme - 3 yıl önce Avustralya'da sahilde atarlı bir biçimde dolanan vatoza gider yapan dayı beklediği karşılığı alamamış, canını zor kurtarmış.
Vatoz 02:12
Vatoz 763 izlenme - 9 yıl önce www.trabzonav.com