Hoşgeldiniz!

vavien

31 ve Çağdaş Türk Sineması 02:11
31 ve Çağdaş Türk Sineması 7.431 izlenme - 2 yıl önce Erkekler için en en erdemli davranışardan biridir; 31. İşte yakın tarihimizdeki Türk filmlerine ait enteresan mastürbasyon sahnelerini izliyoruz.
vavien fragman 01:38
vavien fragman 8.365 izlenme - 8 yıl önce başrollerinde erol günaydın ve binnur kaya'nın yer aldığı vavien filminin yayınlanan ilk fragmanı.
vavien - fragman - 01:37
vavien - fragman - 6.950 izlenme - 8 yıl önce celal. karısı ve çocuğuyla mutsuz hayat sürmektedir. abisi cemal;le birlikte ortak oldukları elektrik dükkânında da işler pek parlak değildir. abisiyle tek eğlencesi samsun da pavyona gitmektir. pavyonda çalışan sibel ceylana olan aşkı celalin başına dert açacaktır
Vavien Fragman 01:37
Vavien Fragman 3.282 izlenme - 8 yıl önce 18 aralık 2009'da vizyona girecek olan engin günaydın'ın son filmi vavien'in fragmanının kaliteli versiyonu.
Ellerini Yıkadın Mı - Vavien 02:57
Ellerini Yıkadın Mı - Vavien 567 izlenme - 2 yıl önce Elektrikçi Celal'in tek eğlencesi abisiyle birlikte pavyona gitmektir. Bir de özenle hazırladığı, sıraya koyduğu porno arşivi vardır. Aynı özenle de saklamaktadır ancak oğlu arşivi bulur ve olaylar gelişir. Oğlunun en üzgün anında bile bu soruyu sorar. Kirlenmek kadar temizlik de güzeldir. Künye: Vavien (2009) Yönetmen: Yağmur-Durul Taylan Senaryo: Engin Günaydın Oyuncular: Engin Günaydın, Binnur Kaya, Settar Tanrıöğen, Serra Yılmaz, İlker Aksum, Ercan Kesal Film, 8 dalda aday olduğu 3. Yeşilçam Ödülleri'nde en iyi senaryo, en iyi kadın oyuncu ve en iyi müzik ödülleri olmak üzere 3 ödül aldı. 29. Uluslararası İstanbul Film Festivali'nde En İyi Film (Altın Lale) ve En İyi Senaryo ödülü ile FIPRESCI ödülünü aldı. 11 dalın tamamında aday olduğu 2009 SİYAD ödüllerinde En İyi Senaryo, En İyi Kadın Oyuncu, En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu, En İyi Müzik ve En İyi Sanat Yönetmeni olmak üzere toplam 5 ödül aldı.
Cep Telefonuna Gelen Reklam Mesajları - Vavien 00:22
Cep Telefonuna Gelen Reklam Mesajları - Vavien 385 izlenme - 2 yıl önce Zaman zaman cep telefonlarına gelen reklam mesajlarına, verilebilecek en içten tepkiyi Celal (Engin Günaydın) veriyor. İzliyoruz...
vavien filmi fragmanı dizifilm.com 01:37
vavien filmi fragmanı dizifilm.com 1.145 izlenme - 8 yıl önce vavien filmi fragmanı dizifilm.com
Vavien - İçine Atma 01:01
Vavien - İçine Atma 304 izlenme - 2 yıl önce Vavien(2009) filminin belki de en çok akılda kalan sahnesi. Celal (Engin Günaydın), karısına en ufak bir sevgi beslememekte, yaşadığı şehir olan tokattan samsuna aşık olduğu gazino şarkıcısını sık sık ziyarete gitmektedir. İlerde de onunla birlikte olma planlarını yapmaktadır saf gibi. Uzun ve detaylı planlar sonunda eşini uçurumdan aşağı yuvarlar, Saflığın bedava olduğu memlekette herkes de bunun bir kaza olduğunu sanmaktadır. Celal ise içten içe karısından kurtulduğunu düşünerek sevincinden duramaz ama doğal olarak bunu belli edemez; bir yandan da olayın kaza olmadığından şüphelenen insanları düşünüp tedirgin olur. Sonuçta saçma bir ruh haline bürünür. Bu bölümde abisi (Settar Tanrıöğen) ile aralarındaki diyaloğu ve bir dönem dilimizden düşmeyen repliğin doğuşunu izliyoruz.
Settar Tanrıöğen ve Neşet Ertaş'ın Düet Sahnesi - Vavien 00:50
Settar Tanrıöğen ve Neşet Ertaş'ın Düet Sahnesi - Vavien 249 izlenme - 2 yıl önce Vavien filminin en güzel sahnelerinden biridir, Settar reyiz de solosu bitince rakısına uzanışıyla ve ağzını diliyle şöyle bir yoklayarak çok nefis ve içten oynamış. Doktora ünvanını reddeden, halkın sanatçısı olmayı devlet sanatçısı olmaya yeğleyen, güzel insan, büyük usta sanatçı Neşet Ertaş'ı anmak adına... Alkılşarla yaşatalım...
Vavien Korku Sahneleri 02:27
Vavien Korku Sahneleri 276 izlenme - 2 yıl önce Vavien filmindeki korku sahnelerinin birleşiminden oluşan bir video efendim. İyi seyirler.
vavien fragmanı 01:50
vavien fragmanı 634 izlenme - 8 yıl önce forumfinal - prosinema.net iyi seyirler .. http://www.prosinema.net
Nehir-Özgür 00:27
Nehir-Özgür 585 izlenme - 7 yıl önce vavien galasından nehir özgür goruntuler:)
Vavien - İçine Atıyon, Atma. 01:25
Vavien - İçine Atıyon, Atma. 291 izlenme - 3 yıl önce Vavien Filminin Sahnelerinden Birisi: Settar Tannrıöğen Ve Engin Günaydın.
Vavien - Neredesin Sen (Neşet Ertaş'ın Anısına) 01:39
Vavien - Neredesin Sen (Neşet Ertaş'ın Anısına) 202 izlenme - 2 yıl önce Filmdeki Neşet Ertaş'lı sahnelerden. Üstad'ın anısına , alkışlarla...
Marjinal Erkek Muhabbeti - Vavien 00:59
Marjinal Erkek Muhabbeti - Vavien 116 izlenme - 2 yıl önce Vavien gibi kült bir filme bunu yapmamalıydım ama sahnedeki ışığı görünce dayanamadım. İlk taşı en masumunuz atsın diyor, iyi seyirler diliyorum.
Bunu da mı Yapacaktın? - Vavien 00:23
Bunu da mı Yapacaktın? - Vavien 120 izlenme - 2 yıl önce Vavien filminde, Settar abimizin Engin Günaydın'a kafa göz daldığı sahne. Filmi izleyenler sebebini biliyorlar ama izlemeyenler için yine de söyleyelim. Sebebi, Engin Günaydın'ın saçlarını sarıya boyatması efendim. İyi seyirler.