Hoşgeldiniz!

Vay Bana Videoları

İbrahim Tatlıses - Vay Bana 04:25
İbrahim Tatlıses - Vay Bana 543.258 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözü: Dağlar dağladı beni Gören ağladı beni Ayırdı zalim felek Derde bağladı beni Vay bana vaylar bana Su vermez çaylar bana Gitti yarim gelmedi Yıl oldu aylar bana Dağı duman olanın Hali yaman olanın Uyku girmez gözüne Gönlü viran olanın Vay bana vaylar bana Su vermez çaylar bana Gitti yarim gelmedi Yıl oldu aylar bana.
İsmail Altunsaray - Dut Ağacı / Vay Bana Vaylar Bana (2016 Yepyeni) 05:10
İsmail Altunsaray - Dut Ağacı / Vay Bana Vaylar Bana (2016 Yepyeni) 5.653 izlenme - 1 yıl önce İsmail Altunsaray - Dut Ağacı / Vay Bana Vaylar Bana (2016 Yepyeni) Albüm: Derkenar Şarkı Sözleri: Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Sinan Özen - Vay Bana 03:48
Sinan Özen - Vay Bana 3.931 izlenme - 5 yıl önce
İbrahim Tatlises -Vay Bana Vaylar Bana 04:24
İbrahim Tatlises -Vay Bana Vaylar Bana 7.634 izlenme - 9 yıl önce
Ibrahim Tatlıses - Vay Bana Vaylar Bana 04:29
Ibrahim Tatlıses - Vay Bana Vaylar Bana 2.536 izlenme - 4 yıl önce Vur Gitsin Beni / 1991
Ibrahim Tatlıses - Vay Bana Vaylar Bana 04:29
Ibrahim Tatlıses - Vay Bana Vaylar Bana 744 izlenme - 2 yıl önce Dağlar dağladı beni Gören ağladı beni Ayırdı zalim felek Derde bağladı beni Vay bana vaylar bana Su vermez çaylar bana Gitti yarim gelmedi Yıl oldu aylar bana Dağı duman olanın Hali yaman olanın Uyku girmez gözüne Gönlü viran olanın Vay bana vaylar bana Su vermez çaylar bana Gitti yarim gelmedi Yıl oldu aylar bana.
İbrahim Tatlıses - Vay Bana Vaylar Bana 04:28
İbrahim Tatlıses - Vay Bana Vaylar Bana 1.725 izlenme - 5 yıl önce
Sinan Özen - Vay Bana 03:47
Sinan Özen - Vay Bana 1.036 izlenme - 5 yıl önce
Sinan Özen - Vay Bana 03:49
Sinan Özen - Vay Bana 295 izlenme - 2 yıl önce Sinan Özen'in 94 yılındaki hareketli parçasında kendini aşkını sorguladığı hareketli şarkısı mimikleri, gömlekleri. Muhteşem danslarıyla süslediği parçası bir yerden sonra dile dolanıyor. vay bana bana bana, vay vay bana, vay, alkışlıyoruz, efenim.
Sinan Özen - Vay Bana 03:45
Sinan Özen - Vay Bana 1.000 izlenme - 6 yıl önce sinan özen - vay bana
Sinan Özen - Vay Bana 03:49
Sinan Özen - Vay Bana 770 izlenme - 6 yıl önce daha fazlası için sayfamıza bekliyoruz & facebook sayfamızı 'beğen'in videolara profilinizden ulaşın. sayfamıza bekliyoruz; www.facebook.com/ask.beni.de.sever.mi ------------------------------------------------
Sinan Özen - Vay Bana 03:45
Sinan Özen - Vay Bana 151 izlenme - 2 yıl önce Pişman mıyım soruyorum Belki de iyi bir aşık olamadım Ben her gece yanıyorum Hatalarımla günahımla Neleri verdim bilirsin uğruna Durup dururken kimlere kandım Kendim ettim kendim buldum Eyvah Vay bana bana bana vay vay bana vay Birden ucunu kaybettim Gül gibi sakınamadım vay bana vay Ellerimle mahvettim. Yanlış yaptım biliyorum Belki de iyi bir aşık olamadım Ben her gece yanıyorum Hatalarımla günahımla Neleri verdim bilirsin uğruna Durup dururken kimlere kandım Kendim ettim kendim buldum Eyvah Vay bana bana bana vay vay bana vay Birden ucunu kaybettim Gül gibi sakınamadım vay bana vay Ellerimle mahvettim.
Emre Saltık - Metin Karataş - Şahin Aydın - Vay Bana 05:00
Emre Saltık - Metin Karataş - Şahin Aydın - Vay Bana 640 izlenme - 5 yıl önce
Sinan Özen - Vay Bana 03:45
Sinan Özen - Vay Bana 243 izlenme - 6 yıl önce
Sinan Özen - Vay Bana 03:48
Sinan Özen - Vay Bana 186 izlenme - 3 yıl önce Albüm: Kapına Gül Bıraktım (1994) Yapım Şirketi: OKEY PLAK Şarkı Sözleri(lyrics): Pişman mıyım soruyorum Belki de iyi bir aşık olamadım Ben her gece yanıyorum Hatalarımla günahımla Neleri verdim bilirsin uğruna Durup dururken kimlere kandım Kendim ettim kendim buldum Eyvah Vay bana bana bana vay vay bana vay Birden ucunu kaybettim Gül gibi sakınamadım vay bana vay Ellerimle mahvettim. Yanlış yaptım biliyorum Belki de iyi bir aşık olamadım Ben her gece yanıyorum Hatalarımla günahımla Neleri verdim bilirsin uğruna Durup dururken kimlere kandım Kendim ettim kendim buldum Eyvah Vay bana bana bana vay vay bana vay Birden ucunu kaybettim Gül gibi sakınamadım vay bana vay Ellerimle mahvettim.
Çeşitli Sanatçılar - Vay Bana Vaylar Bana 04:46
Çeşitli Sanatçılar - Vay Bana Vaylar Bana 227 izlenme - 5 yıl önce
Salihe Qubini & Bekir Akkuş & Mahmut Kızıl - Lele Xifşe (Vay Bana) 11:04
Salihe Qubini & Bekir Akkuş & Mahmut Kızıl - Lele Xifşe (Vay Bana) 370 izlenme - 4 yıl önce Salihe Qubini & Bekir Akkuş & Mahmut Kızıl - Lele Xifşe (Vay Bana) - Antolojiya Dengbejen Kurd Diwan-1 (Kürt Dengbej Antolojisi-1) - Kürtçe Müzik
Şahin Aydın - Vay Bana 04:59
Şahin Aydın - Vay Bana 151 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Türkülü Yürekler 2 - Türkülere Kıymayın Çıkış Tarihi: 29.06.1999 Türk Halk Müziği
İbrahim Tatlıses - Vay Bana Vaylar Bana 04:29
İbrahim Tatlıses - Vay Bana Vaylar Bana 146 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Vur Gitsin Çıkış Tarihi: 13.10.1994 Arabesk Şarkı Sözleri: Dağlar dağladı beni Gören ağladı beni Ayırdı zalim felek Derde bağladı beni Vay bana vaylar bana Su vermez çaylar bana Gitti yarim gelmedi Yıl oldu aylar bana Dağı duman olanın Hali yaman olanın Uyku girmez gözüne Gönlü viran olanın Vay bana vaylar bana Su vermez çaylar bana Gitti yarim gelmedi Yıl oldu aylar bana.
Namık Can - Vay Bana Vaylar Bana Yarim Acı Bana 04:11
Namık Can - Vay Bana Vaylar Bana Yarim Acı Bana 157 izlenme - 3 yıl önce
Sinan Özen - Vay Bana (Gecenin Işıltısı 2014) 05:00
Sinan Özen - Vay Bana (Gecenin Işıltısı 2014) 87 izlenme - 3 yıl önce Sinan Özen Vay Bana Gecenin Işıltısı 2014 Şarkı Sözleri(lyrics): Pişman mıyım soruyorum Belki de iyi bir aşık olamadım Ben her gece yanıyorum Hatalarımla günahımla Neleri verdim bilirsin uğruna Durup dururken kimlere kandım Kendim ettim kendim buldum Eyvah Vay bana bana bana vay vay bana vay Birden ucunu kaybettim Gül gibi sakınamadım vay bana vay Ellerimle mahvettim. Yanlış yaptım biliyorum Belki de iyi bir aşık olamadım Ben her gece yanıyorum Hatalarımla günahımla Neleri verdim bilirsin uğruna Durup dururken kimlere kandım Kendim ettim kendim buldum Eyvah Vay bana bana bana vay vay bana vay Birden ucunu kaybettim Gül gibi sakınamadım vay bana vay Ellerimle mahvettim.
Sezen Aksu - Karam 02:48
Sezen Aksu - Karam 71 izlenme - 2 yıl önce "sSeksen şeftaliye pazar eyledim / yanılıp da yüz almışım bilemem karam" dizelerini yüksek oktavda bağrına basan, anonimli harikalar kumpanyasından bir türkü. Bize bir şey anlatmaya çalışıyor olabilir.
Sinan Özen - Vay Bana Nostalji 1994 02:49
Sinan Özen - Vay Bana Nostalji 1994 59 izlenme - 3 yıl önce Sinan Özen Vay Bana Nostalji 1994
Sinan Özen - Vay Bana 03:47
Sinan Özen - Vay Bana 59 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Kapına Gül Bıraktım Çıkış Tarihi: 02.11.1994 Arabesk Şarkı Sözleri: Pişman mıyım soruyorum Belki de iyi bir aşık olamadım Ben her gece yanıyorum Hatalarımla günahımla Neleri verdim bilirsin uğruna Durup dururken kimlere kandım Kendim ettim kendim buldum Eyvah Vay bana bana bana vay vay bana vay Birden ucunu kaybettim Gül gibi sakınamadım vay bana vay Ellerimle mahvettim. Yanlış yaptım biliyorum Belki de iyi bir aşık olamadım Ben her gece yanıyorum Hatalarımla günahımla Neleri verdim bilirsin uğruna Durup dururken kimlere kandım Kendim ettim kendim buldum Eyvah Vay bana bana bana vay vay bana vay Birden ucunu kaybettim Gül gibi sakınamadım vay bana vay Ellerimle mahvettim.
Sinan Özen - Vay Bana (Offical Video 1994) 03:48
Sinan Özen - Vay Bana (Offical Video 1994) 53 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri Pişman mıyım soruyorum Belki de iyi bir aşık olamadım Ben her gece yanıyorum Hatalarımla günahımla Neleri verdim bilirsin uğruna Durup dururken kimlere kandım Kendim ettim kendim buldum Eyvah Vay bana bana bana vay vay bana vay Birden ucunu kaybettim Gül gibi sakınamadım vay bana vay Ellerimle mahvettim. Yanlış yaptım biliyorum Belki de iyi bir aşık olamadım Ben her gece yanıyorum Hatalarımla günahımla Neleri verdim bilirsin uğruna Durup dururken kimlere kandım Kendim ettim kendim buldum Eyvah Vay bana bana bana vay vay bana vay Birden ucunu kaybettim Gül gibi sakınamadım vay bana vay Ellerimle mahvettim.
Beyhan Aksoy - Ey Vay Bana 03:13
Beyhan Aksoy - Ey Vay Bana 79 izlenme - 5 yıl önce
Hüseyin İzgi - Vay Lımın (Vay Bana) 03:22
Hüseyin İzgi - Vay Lımın (Vay Bana) 29 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Leylo (Leyla) Çıkış Tarihi: 06.03.2012 Kürtçe Müzik
Beyhan Aksoy - Ey Vay Bana 03:12
Beyhan Aksoy - Ey Vay Bana 20 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: İlmek Çıkış Tarihi: 11.02.2004 Türk Halk Müziği
Sinan Özen - Vay Bana 03:47
Sinan Özen - Vay Bana 7 izlenme - 3 yıl önce Sinan Özen - Vay Bana