Hoşgeldiniz!

Vazgeçmem Senden Videoları

Başımın Tatlı Belası - İpek & Mert (Selami Şahin Cover) 04:25
Başımın Tatlı Belası - İpek & Mert (Selami Şahin Cover) 11.740 izlenme - 1 yıl önce Başımın Tatlı Belası - İpek & Mert Büyük Usta Selami Şahin'in "Başımın Tatlı Belası" adlı eserinin İpek & Mert yorumudur. İpek Demir & Mert Demir Söz/Müzik: Selami Şahin Solist: İpek Demir Gitarlar: Mert Demir Aranje/Düzenleme: Mert Demir Diğer videolar ve sahne takvimi için Resmi Web Sitemiz: http://www.medcezirorkestrasi.com Facebook: https://www.facebook.com/medcezirorke... Instagram: http://www.instagram.com/medcezirorke... Twitter: http://www.twitter.com/medcezirorkest... SoundCloud: http://soundcloud.com/medcezirorkestrasi "İpek&Mert" Her Çarşamba ve Cuma 21:30'da Bakırköy Ray Bistro Lounge'da / Telefon:+90 212 561 12 50 (Pbx) / raybistro.com Her Cumartesi, 22:00'de Bahçeşehir/Akbatı Beeves Steakhouse'da / Telefon: +90 212 608 0 111 sahne almaktadır. Biz seninle yıllar yılı Ne birleştik ne ayrıldık, Bazen güldük, mutlu olduk Bazen hiç yere darıldık Biz seninle bir bütünüz İstesek de kopamayız Bir bedende can gibiyiz Biz yabancı olamayız Heves olsan çoktan geçer Arzu olsan çoktan biter Bence bu aşk böyle gelmiş Bundan sonra böyle gider Başımın tatlı belası Gönlümün kara sevdası Her şey boş senden sonrası Vazgeçmem senden Ayrılmam senden
Vazgeçmem Senden Türkçe Altyazılı Fragman 02:08
Vazgeçmem Senden Türkçe Altyazılı Fragman 1.769 izlenme - 4 yıl önce Film boşanmanın eşiğinde olan bir çiftin, boşanmadan önce farklı bir yol deneyerek yeni sevgililer edinmelerini ve sonrasında gelişen ilginç olayları anlatıyor.
Tarkan-Asla 03:13
Tarkan-Asla 1.834 izlenme - 8 yıl önce zambinella:)
Asla ,,asla Vazgeçmem Senden.. 04:00
Asla ,,asla Vazgeçmem Senden.. 467 izlenme - 5 yıl önce asla ,,asla vazgeçmem senden..
Özgür-Asla ( Gitar ) 01:30
Özgür-Asla ( Gitar ) 1.213 izlenme - 8 yıl önce vazgeçmem !!!!!!!!!!!! ozqur_ddm@hotmail.com bana burdan ulaşabilirsiniz...:D
Vazgeçmem Senden - Celeste & Jesse Forever / Türkçe Altyazılı Fragman 02:08
Vazgeçmem Senden - Celeste & Jesse Forever / Türkçe Altyazılı Fragman 364 izlenme - 4 yıl önce 24 Mayıs 2013'te Sinemalarda... Yönetmen : Lee Toland Krieger Celeste (Rashida Jones) ve Jesse (Andy Samberg), lisede tanışırlar, genç evlenirler ve ayrı ayrı büyürler . Şimdi otuzuna gelmiş olan Celeste kendi medya danışmanlık şirketinin sahibidir, Jesse bir kez daha işsizdir ve bununla ilgili birşey yapmak için acelesi yoktur. Celeste ,Jesse ile boşanmanın yapılacak en doğru şey olduğuna inanır . O kendi yolunda Jesse ise hiç bir yerdedir ve bunu şimdi yaparlarsa arkadaş kalabileceklerine inanır . Celeste'e hala aşık olan Jesse durumu kabul eder ve bu evlilikten arkadaşlığa geçişi kabul eder, fakat zaman içerisinde Celeste'de verdiği kararın ne kadar bencilce olduğunu anlar ama zamanlamaları bir türlü tutmaz. Filmin yönetmenliğini Lee Toland Krieger yapmış.
Vazgeçmem Senden Filmi Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:08
Vazgeçmem Senden Filmi Türkçe Altyazılı Fragmanı 387 izlenme - 4 yıl önce Celeste (Rashida Jones) ve Jesse (Andy Samberg), lisede tanışırlar, genç evlenirler ve ayrı ayrı büyürler . Şimdi otuzuna gelmiş olan Celeste kendi medya danışmanlık şirketinin sahibidir, Jesse bir kez daha işsizdir ve bununla ilgili birşey yapmak için acelesi yoktur. Celeste ,Jesse ile boşanmanın yapılacak en doğru şey olduğuna inanır . O kendi yolunda Jesse ise hiç bir yerdedir ve bunu şimdi yaparlarsa arkadaş kalabileceklerine inanır . Celeste’e hala aşık olan Jesse durumu kabul eder ve bu evlilikten arkadaşlığa geçişi kabul eder, fakat zaman içerisinde Celeste’de verdiği kararın ne kadar bencilce olduğunu anlar ama zamanlamaları bir türlü tutmaz. Filmin yönetmenliğini Lee Toland Krieger yapmış.
By_emsalsiz... 04:27
By_emsalsiz... 408 izlenme - 7 yıl önce gitme dayanamam....
Vazgeçmem Senden Türkçe Altyazılı Fragman 01:11
Vazgeçmem Senden Türkçe Altyazılı Fragman 150 izlenme - 4 yıl önce Sıra dışı bir romantik komedi olan Vazgeçmem Senden, ayrılmalarına rağmen ayrı kalamayan bir çiftin hikayesini anlatıyor. Celeste ve Jesse okuldayken tanışmışlar ve önce en yakın arkadaşlarken sonra kendilerini aşkın kollarına atarak genç yaşta evlenmişlerdir. Fakat bir gün boşanma kararı alırlar. Buna rağmen her anlarını birlikte geçirmeye ve hiçbir şey olmamış gibi arkadaşlık etmeye devam ederler. Bu olay çevrelerindekilere ne kadar garip gelse ve alay konusu olsa da Celeste ve Jesse bu komik durumdan gayet memnundur. Ta ki bir gün birisi için aşk kapıyı yeniden çalıncaya kadar. Sundance Film Festivali'nde hem izleyicilerin hem eleştirmenlerin beğenisini kazanan filmin başrollerinde güzel aktris Rashida Jones, Andy Samberg, Emma Roberts ve Elijah Wood bulunuyor.
2010 new urfa style vazgeçmem senden 02:01
2010 new urfa style vazgeçmem senden 183 izlenme - 7 yıl önce 2010 new urfa style vazgeçmem senden
Vazgeçmem Senden Urfa Style 2010 New 02:01
Vazgeçmem Senden Urfa Style 2010 New 261 izlenme - 7 yıl önce vazgeçmem senden urfa style 2010 new
Vazgeçmem Senden 02:01
Vazgeçmem Senden 89 izlenme - 6 yıl önce urfa style
Vazgeçmem Senden / Celeste and Jesse Forever Altyazılı Klip 00:49
Vazgeçmem Senden / Celeste and Jesse Forever Altyazılı Klip 181 izlenme - 4 yıl önce Birlikte. Ayrı. Her zaman. Aşık. Sonsuza kadar. "Vazgeçmem Senden" 24 Mayıs'ta Sinemalarda! Sıra dışı bir romantik komedi olan Vazgeçmem Senden, ayrılmalarına rağmen ayrı kalamayan bir çiftin hikayesini anlatıyor. Celeste ve Jesse okuldayken tanışmışlar ve önce en yakın arkadaşlarken sonra kendilerini aşkın kollarına atarak genç yaşta evlenmişlerdir. Fakat bir gün boşanma kararı alırlar. Buna rağmen her anlarını birlikte geçirmeye ve hiçbir şey olmamış gibi arkadaşlık etmeye devam ederler. Bu olay çevrelerindekilere ne kadar garip gelse ve alay konusu olsa da Celeste ve Jesse bu komik durumdan gayet memnundur. Ta ki bir gün birisi için aşk kapıyı yeniden çalıncaya kadar. Sundance Film Festivali'nde hem izleyicilerin hem eleştirmenlerin beğenisini kazanan filmin başrollerinde güzel aktris Rashida Jones, Andy Samberg, Emma Roberts ve Elijah Wood bulunuyor.
*serseri* 02:23
*serseri* 95 izlenme - 7 yıl önce vazgeçmem senden
Urfa Style Vazgeçmem Senden Yarım 02:01
Urfa Style Vazgeçmem Senden Yarım 76 izlenme - 6 yıl önce www.djefsane.tk mp3 indir
İbrahim Ethem - Vazgeçmem Senden Allahım 04:23
İbrahim Ethem - Vazgeçmem Senden Allahım 33 izlenme - 3 yıl önce İbrahim Ethem - Vazgeçmem Senden Allahım
Urfa Style Vazgeçmem Senden 02:01
Urfa Style Vazgeçmem Senden 95 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/video/video.php?v130309527022710
Urfa Style Vazgeçmem Senden Yarım 02:01
Urfa Style Vazgeçmem Senden Yarım 66 izlenme - 6 yıl önce www.djefsane.tk mp3 indir
Urfa Style Vazgeçmem Senden Yarım 02:01
Urfa Style Vazgeçmem Senden Yarım 63 izlenme - 6 yıl önce www.djefsane.tk mp3 indir
Dj Efsane Vazgeçmem Senden Urfa Style 02:01
Dj Efsane Vazgeçmem Senden Urfa Style 84 izlenme - 6 yıl önce daha fazlasını istiyorsan linke tıkla
urfa style vazgeçmem senden deryam.! 02:01
urfa style vazgeçmem senden deryam.! 58 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/video/video.php?v130309527022710
Dj Efsane Vazgeçmem Senden Urfa Style 02:01
Dj Efsane Vazgeçmem Senden Urfa Style 37 izlenme - 6 yıl önce daha fazlasını istiyorsan linke tıkla