Hoşgeldiniz!

vazo

Silahı Boş Sanıp Ateş Edip Duvarı Delen Genç 02:32
Silahı Boş Sanıp Ateş Edip Duvarı Delen Genç 24.942 izlenme - 5 ay önce Bugünkü videomuzda kardeşi veya arkadaşı silah tanıtımı yaparken şarjörü çıkartmayı unutup yanlışlıkla duvara ateş edip duvarı delen gencin acıklı öyküsünü izleyeceksiniz. Bana kalırsa bu olay çok daha ileri gidebilirdi ve tabancanın açısını ayarlayamayıp yanlışlıkla kameramanı vurabilirdi. Acaba o zaman da vazo düştü kırıldı diyebilecek miydi ?
Nostaljik Vazo Yapımı 01:19
Nostaljik Vazo Yapımı 33.532 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/nostaljik-vazo-yapimi/ Dekorasyon önerileri ve dekoratif fikirler MigrosTV'de. Şimdi de nostaljik vazo yaptık. Siz de deneyin, evinizde nostaljik bir atmosfer yaratın.
Yunus Bülbül Sevdiği Kadını Kurtarmaya Gitmesi 04:58
Yunus Bülbül Sevdiği Kadını Kurtarmaya Gitmesi 2.328 izlenme - 11 ay önce Abuzer (Yunus Bülbül) sevdiği kadının evine birilerinin girmesiyle kendisini dışarı atar. Daha sonra kendi evine dönünce uçan vazoyla karşılaşır.
Recep İvedik Vazoyu Kırarsa - Recep İvedik 1 01:23
Recep İvedik Vazoyu Kırarsa - Recep İvedik 1 3.942 izlenme - 2 yıl önce Adamın biri yolda cüzdanını düşürür, sokaklarda yaşayan başka bir adam tam cüzdanı kapıp kaçacakken Recep İvedik onunla mücadeleye girer. Sonunda, sahibine teslim etmek üzere, evsiz adamın elinden cüzdanı almayı başaran Recep İvedik kafasını çevirdiği anda cüzdan sahibinin çoktan gittiğini farkeder. Akşam evinde televizyon seyreden Recep İvedik, cüzdanın Antalyalı çok önemli bir iş adamına ait olduğunu öğrenince arabasına atlar ve güneye doğru yola koyulur. Yol boyunca birbirinden komik sürprizlerle karşılaşan Recep İvedik en sonunda Antalya’ya varmayı başarır ve cüzdanı turizmci Muhsin Bey’e teslim eder. İş adamının ısrarlarına rağmen Recep İvedik ne para almayı kabul eder ne de otelde kalmayı... Fakat tam otelden ayrılacakken çocukluk aşkı Sibel’in bir tur otobüsünden indiğini farkeder. Artık Recep İvedik’in tek bir amacı vardır; kendisini tanımayan, hatta hatırlamayan Sibel’e kendini beğendirmek... Recep İvedik’in asıl keyifli tatil macerası bundan sonra başlayacaktır. Vizyon Tarihi: 22 Şubat 2008 Yapımı : 2008 - Türkiye Tür : Komedi Süre: 90 Dak. Yönetmen : Togan Gökbakar Oyuncular : Şahan Gökbakar , Fatma Toptaş , Lemi Filozof , Hakan Bilgin , Tuluğ Çizgen Senaryo : Şahan Gökbakar , Serkan Altuniğne , Muhammed Ali Kesici Yapımcı : Faruk Aksoy , Mehmet E. Soyarslan "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Murat Şanlı - Kırık Vazo (Full HD) 04:59
Murat Şanlı - Kırık Vazo (Full HD) 4.449 izlenme - 4 yıl önce Murat Şanlı - Kırık Vazo
Çömlek Ustasından Vazo Yapımı 01:01
Çömlek Ustasından Vazo Yapımı 136 izlenme - 2 ay önce Toprağın usta ellerde şekillenip sanata dönüşmesidir çömlek... El emeği, göz nuru! Ve iç rahatlatıcı sonlu.
İran Özel Kuvvetlerinin Vazo İle Sınavı 01:25
İran Özel Kuvvetlerinin Vazo İle Sınavı 387 izlenme - 8 ay önce Vazo'yu yapan ustanın eline sağlık, yani özel olan vazoymuş, ona dikkat çekmek için bu kadar adam toplamışlar oraya.
ders-8- 3dmax öğrendiklerimiz ile bir vazo yapalım 13:40
ders-8- 3dmax öğrendiklerimiz ile bir vazo yapalım 2.994 izlenme - 8 yıl önce 3dmax ile vazo yapımı.
Kütahya Yunusları Özel Gösterileri 06:21
Kütahya Yunusları Özel Gösterileri 2.180 izlenme - 8 yıl önce kütahya emniyet teşkilatı motorize ekiplerinin özel gösterileri.
Kütahya Tanıtım Slaytı 04:21
Kütahya Tanıtım Slaytı 2.311 izlenme - 9 yıl önce güzel kütahyamızın güzel resimlerinden oluşan güzel bir slyat
Ruh Sağlığını Bozan Enstrüman Glass Armonica 01:31
Ruh Sağlığını Bozan Enstrüman Glass Armonica 564 izlenme - 2 yıl önce 18. yy'da benjamin franklin aracılığı ile müzik dünyasına giriş yapan, fakat çıkardığı, algı sorununa sebep olan, ses dalgaları sonucu insanlığın ruh sağlığını tehdit ettiği düşünülen, pek bir camsı yapı, korkuların efendisi, yasaklanan enstrümandır. Bunun yanında çıkan sesin özelliği ise 1000 ve 4000 hertz aralığında olması insan beyninin 4000 heartz'in altındaki sesleri algılıyamadığından beyin ambale oluyor ve bu da duyma problemlerine yol açıyormuş. Hayırlı Dinlemeler...
Vazoda Çiçek Bakımı Nasıl Yapılır? 05:06
Vazoda Çiçek Bakımı Nasıl Yapılır? 833 izlenme - 3 yıl önce Vazoda Çiçek Bakımı Nasıl Yapılır?
Çiçek Sepeti Şık Cam Vazoda Kırmızı Güller 01:05
Çiçek Sepeti Şık Cam Vazoda Kırmızı Güller 765 izlenme - 3 yıl önce Çiçek Sepeti Şık Cam Vazoda Kırmızı Güller
Çiçek Sepeti Cam Vazoda Lilyumlar Ve Şebboylar 01:03
Çiçek Sepeti Cam Vazoda Lilyumlar Ve Şebboylar 524 izlenme - 3 yıl önce Çiçek Sepeti Cam Vazoda Lilyumlar ve Şebboylar
İran Özel Kuvvetlerinin Vazo İle İmtihanı 00:59
İran Özel Kuvvetlerinin Vazo İle İmtihanı 84 izlenme - 8 ay önce Dosta, düşmana herkese kahkaha salmaktadır. Vazo firmasının yerinde olsam, alır En Sağlam Vazolar Biz de diye reklam yapardım ...
Vazo Çiçeklerini Nasıl Uzun Ömürlü Hale Getirebiliriz? 01:15
Vazo Çiçeklerini Nasıl Uzun Ömürlü Hale Getirebiliriz? 275 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/vazo-ciceklerini-nasil-uzun-omurlu-hale-getirebiliriz/ Eşinize, annenize, kardeşinize, arkadaşınıza; Her gün sevgiyle büyüyen çiçekleri en sevdiklerinize hediye etmek veya hediye olarak almak mutluluk verici öyle değil mi? Peki vazo çiçeklerinin bakımı nasıl yapılmalıdır, vazo çiçeklerinin ömrünü uzatmak için neler yapılabilir? Yanıtı videomuzda; bitki bakımı ile ilgili işinize yarayacak bilgiler MigrosTV'de.
orada ne arıyorsun  - 00:51
orada ne arıyorsun - 395 izlenme - 7 yıl önce orada ne arıyorsun -
vazoları kır 00:12
vazoları kır 399 izlenme - 6 yıl önce http//www.oyunoyna.com/komik-oyunlar/vazolari_kir.html
Vazo Yapımında Son Nokta 00:20
Vazo Yapımında Son Nokta 32 izlenme - 8 ay önce Bunu ilk defa gördüm.Bu tür kurslar bu aşamaya geldimi acaba,görüntüde adam vazoyu yaparken sanat yaptı.
timur usta www.smyrnaantik.com 04:48
timur usta www.smyrnaantik.com 479 izlenme - 8 yıl önce www.smyrnaatnik.com-vazo üretimi
Ampulden Vazo Yapmak 02:25
Ampulden Vazo Yapmak 115 izlenme - 2 yıl önce Çok hoşuma giden bir icat ile karşınızdayız fazla açıklancak bişey yok videoyu izleyelim
Türk Sinema Tarihinin En Geveze Kadını 00:50
Türk Sinema Tarihinin En Geveze Kadını 179 izlenme - 2 yıl önce Usta oyuncu Hülya Koçyiğit bir saldırıda babasını kaybetmiş, kendisi ise herzaman olduğu gibi yaralanmıştır.Bunu öğrenen arkadaşları hastaneye onu ziyarete teşrif etmiştirler.Bayan arkadaş olayların perde arkasını anlatırken rolüne kapıldığından mıdır, senaryosundan mıdır bir türlü susmak bilmiyor, bu da akıllara ''Oğlum Bi Susar mısın'' repliğini getiriyor.Efeninim repliğimizi de unutmadık tabi ki...
çini vazo doğan çini 00:23
çini vazo doğan çini 344 izlenme - 6 yıl önce kütahya doğan çini - çini vazo sürahi
Kurşun Kalemlerle Vazo Yapmak 01:55
Kurşun Kalemlerle Vazo Yapmak 164 izlenme - 2 yıl önce Bu elemanın daha önce kuru boya kalemleri ile bir yüzük yapmasını izlemiştim o da şahaneydi ancak bu vazo ile zirve yapmış sanatında.
 Kurşun Kalemlerle Vazo Yapmak 01:55
Kurşun Kalemlerle Vazo Yapmak 109 izlenme - 3 yıl önce Başarılı Bir Çalışma Değişik Sanat İzleyin Süper
Mehmet Kovanci Tuz Buz-Kirik Vazo 10:09
Mehmet Kovanci Tuz Buz-Kirik Vazo 209 izlenme - 6 yıl önce mehmet kovanci tuz buz-kirik vazo
çini vazo - sürahi 00:54
çini vazo - sürahi 248 izlenme - 6 yıl önce kütahya doğan çini - çini vazo çini sürahi
Bilim İnsanı, Bilge Kişilik, Kütahyalı Nurettin Dilek (13 dk) 13:53
Bilim İnsanı, Bilge Kişilik, Kütahyalı Nurettin Dilek (13 dk) 137 izlenme - 3 yıl önce Yaklaşık 5 yıl önce çekilmiş bir vidyo... Sitemizde sadece 20 saniyelik bir bölümü bulunmakta bu ise tam versiyonudur. Şimdi size vidyoyu sunacağım.
Baş Döndürücü Çarka Yerleştirilen Kamera ile Vazo Yapımı 02:52
Baş Döndürücü Çarka Yerleştirilen Kamera ile Vazo Yapımı 64 izlenme - 2 yıl önce Sanatçı Eric Landon, çömlek çarkının kenarına yerleştirdiği kamera ile çalıştığı vazonun yapımını kaydetti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Vazo Elinde Patladı 01:15
Vazo Elinde Patladı 105 izlenme - 2 yıl önce Vazonun içine buz dolduran genç kız vazo elinden kayınca neye uğradığını şaşırdı. Diğer videolar için www.izlesene.com/nefer26medya kanalıma abone olun