Hoşgeldiniz!

Ve Gol Videoları İzle

Ahmet Çakar Cemaatçidir - Adnan Aybaba 05:34
Ahmet Çakar Cemaatçidir - Adnan Aybaba 5.512 izlenme - 5 ay önce Adnan aybaba,fb ye Cemaat tarafından operasyon yapıldığını,Ahmet Çakarın da Cemaatçi olduğunu söylüyor.
Zlatandan Muthis Hareketler We Gooolll 00:16
Zlatandan Muthis Hareketler We Gooolll 6.592 izlenme - 10 yıl önce seri calımlar ve gol zlatandan
Televizyondaki Canlı Yayın Küfürleri (30 dk) 36:46
Televizyondaki Canlı Yayın Küfürleri (30 dk) 1.362 izlenme - 1 yıl önce Telegol'den tutun, yalçın abiye, saba tümerden seda sayana, izdivaç programlarından tarım tv ye kadar çoğu canlı yayın kazaları bu videoda bulabilirsiniz efenim.
Barnes Tek Başına Gidiyor Ve Gol 00:12
Barnes Tek Başına Gidiyor Ve Gol 8.072 izlenme - 8 yıl önce barnes tek başına gidiyor ve gol...
_zola Ve Lampard Paslaşması Ve Gol 00:19
_zola Ve Lampard Paslaşması Ve Gol 6.978 izlenme - 8 yıl önce _zola ve lampard paslaşması ve gol , [[[[İsmuta]]]]
Ahmet Çakar - Adnan Sen Manyak mısın? 01:45
Ahmet Çakar - Adnan Sen Manyak mısın? 661 izlenme - 1 yıl önce Adnan Aybaba her zamanki gibi coşuyor, bu sefer Türkiye'nin sorunlarına değiniyor.Adnan Aybaba tüm çabalara rağmen susturalamıyor sözünü bitirdikten sonra ilk tepkisini Ahmet Çakar'dan alıyor: Adnan Sen Manyak mısın ?
İsveç'te Oynadım Diyen Adnan Aybaba'ya İnanmamak 03:23
İsveç'te Oynadım Diyen Adnan Aybaba'ya İnanmamak 542 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Tv programlarından Ve Gol'de bir başka kolpalık,Adnan Aybaba İsveç'te futbol oynadığını iddia ediyor ama kimse Adnan Aybaba'ya inanmıyor,Adnan Aybaba oynadığı takımın rengini bilmiyor.
Aniden Coşup Kenan Evren'i Anlatmak - Adnan Aybaba 04:51
Aniden Coşup Kenan Evren'i Anlatmak - Adnan Aybaba 543 izlenme - 2 yıl önce Kolpalıkla ün salmış Adnan Aybaba, bu sefer 12 eylül'ün mimari Kenan Evren'i savunuyor.Futbol muhabbetinden aniden 12 eylül'e geçiş yapan Adnan Aybaba türk insanını da karşısına almayı ihmal etmiyor.Gazı alan Adnan Aybaba Kenan Evren'in heykelinin dikilmesini talep ediyor.
Adnan Aybaba - Sapık ve Irkçıyım 02:55
Adnan Aybaba - Sapık ve Irkçıyım 445 izlenme - 2 yıl önce Adnan Aybaba sonunnda kayışı yaktı. Emre'nin Zokaora'ya yaptıgı hareketi yorumlarken kendisininden çok ezildigini o yüzden artık sapık ve ırkçı oldugunu söylüyorr.
Alayına Gider - Ahmet Çakar 00:32
Alayına Gider - Ahmet Çakar 359 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Reyiz alayına, amirinden memuruna, topuna, sülalesine gider deyip son noktayı koymuş. Atara atar, gidere gider reyiz.Sen ne diyorsan o, üşüyoruz reyizzzzz....
Pes 2009 Robinho Müthiş Çalımlar Ve Gol 00:25
Pes 2009 Robinho Müthiş Çalımlar Ve Gol 1.094 izlenme - 8 yıl önce robinhooo
Şut Ve Gol Futbol Dergisi Süper Gol Oyun Kartları Hediyeli 08:49
Şut Ve Gol Futbol Dergisi Süper Gol Oyun Kartları Hediyeli 365 izlenme - 1 yıl önce Oyuncak abi sizi dinledi ve Şut ve Gol futbol dergisi ile birlikte 2 paket Süper Gol futbolcu oyun kartları açtı. Karton oyun setide hediye gelen oyun seti gerçekten güzel. En güzel oyuncak videoları için Oyuncak Abi kanalıma hemen abone olabilirsin : http://goo.gl/ovvSrE Yeni oyuncak videomda Şut ve Gol Futbol Dergisi açtım. İçinden 2 Paket 10 tane Süper Gol futbolcu oyun kartı, Oyun kartonu, Posterler ve Beşiktaş, Galaasaray ve Fenerbahçe takımlarına özel sayfalar çıktı. Oyuncak abi Futbol adına eğlenceli ve güzel olan herşeyi tek bir videoda sizler için hazırladı. Oyuncak Abi takip adresleri : Web Sitesi : http://www.oyuncakabi.com Blog : http://oyuncakabi.blogspot.com.tr Google Plus Sayfası: https://plus.google.com/ OyuncakAbi Facebook : https://www.facebook.com/OyuncakAbi Twitter : https://twitter.com/OyuncakAbi Futbol oyuncak videolar ve futbolcu oyun kartları oyuncak abi youtube izle
Adnan Aybaba - İbne miyiz Hocam Biz? 01:00
Adnan Aybaba - İbne miyiz Hocam Biz? 280 izlenme - 2 yıl önce Adnan Aybaba özlenen performansıyla muhteşem bir dönüş yapıyor. Yazılacak daha fazla ne var ki? Kendisine moda ikonu olma yolunda başarılar diliyoruz. Gün gelir de turuncu pantolonlu Aydan Aybaba'yla karşılaşırsanız, sakın şaşırmayın.
Aniden Coşup İstanbul' un Fethini Anlatmak - Adnan Aybaba 02:29
Aniden Coşup İstanbul' un Fethini Anlatmak - Adnan Aybaba 389 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Tv'de yayınlanan Ve Gol programında Adnan Aybaba her zamanki kolpalığıyla yayına damgasını vuruyor,konu abisinin Beşiktaş teknik direktörlüğü ile alakalıykan aniden İstanbul'un Fethi'ni anlatan Adnan Aybaba tüm çabalara rağmen durdurulamıyor
Ve Gool - Ahmet Çakar & Mustafa Denizli - Gazete Reklamları (1998) 06:55
Ve Gool - Ahmet Çakar & Mustafa Denizli - Gazete Reklamları (1998) 362 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Çakar, Mustafa Denizli bukunduğu Ve Gool programını ve 90'lara ait reklamları izleyeceksiniz. Birazdan da Zeyna başlayacak.
İşte Ben O Clint Eastwood'um - Ahmet Çakar 01:36
İşte Ben O Clint Eastwood'um - Ahmet Çakar 221 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Çakar, Clint Eastwood'un bir filmini anlatmaya başlar ve de sonunda kendine bağlar, işte ben o "Clint eastwood'um diye". Haa bunu neden mi yapar nasıl mı yapar oralarını bilip bilmemek çok da mühim değil oraları geçin de bilin bakalım bu film hangi filmdi ve de ahmet reyizi bir koyun bakalım koyabilecek misiniz o filmde Clint Eastwood'un yerine. Neyse biz seni birinin yerine koyarız ahmet abey de kimseleri senin yerine koyamayız.
Ve Gol - Adnan Aybaba ve Küpe Takanların Yuvarlak Olması 01:29
Ve Gol - Adnan Aybaba ve Küpe Takanların Yuvarlak Olması 240 izlenme - 2 yıl önce Ve Gol isimli felsefi içerikler barındıran programda Rasim Ozan, Adnan Aybaba'nın girdiği iddiayı kaybettiğini hatırlatıp küpe takması olayını gündeme getiriyor. Sonrasında alışılagelmiş kahve muhabbeti şeklinde ilerleyen muhabbet. İzliyoruz...
Ömer Çavuşoğlu - Yav Bu .mına 00:32
Ömer Çavuşoğlu - Yav Bu .mına 270 izlenme - 2 yıl önce Canlı yayında twitterdan gelen eleştiriye sinirlenen Ömer Çavuşoğlu ağzından kaçırıyor... Ömer Abi bozuyor bu teknoloji seni...
Ömer Çavuşoğlu -  Zenci Değil mi Herif ? 02:24
Ömer Çavuşoğlu - Zenci Değil mi Herif ? 119 izlenme - 1 yıl önce Ömer Çavuşoğlu'nun içinden geldiği gibi konuştuğu görüntüleri izlyeceksiniz. Zokoro'dan Ömer Çavuşoğlu adına özür diliyoruz. Kendisinin de bu sözlerden dolayı pişmanlık duyduğuna eminim.
Rasim'e Başbakan Yalakası Demek - Ömer Çavuşoğlu 01:29
Rasim'e Başbakan Yalakası Demek - Ömer Çavuşoğlu 106 izlenme - 1 yıl önce Demek isteyipte diyemediğimiz o lafı Ömer Abimiz sağolsun dile getirmiş. O laftan sonra Ömer Rasim'in olayı büyük bir ustalıkla toparlamasını(!) izliyoruz
Ömer Çavuşoğlu - Biz Size Bir Takar mıyız ? 00:50
Ömer Çavuşoğlu - Biz Size Bir Takar mıyız ? 104 izlenme - 1 yıl önce Beyaz Tv'de yayınlanan Ve Gol programında kolpalık gene hat safhada. Ömer Çavuşoğlu Galatasaray'ın Fenerbahçe deplasmanına geldiğini öğrendiğinde Rasim Ozan Kütahyalı'ya dönüp kelime oyunu yaparak Biz Size Bir Takar mıyız ? diyor bunun altında kalmayan Rasim Ozan Kütahyalı araya girip cevabını veriyor,Ahmet Çakar ortamı yumuşatmaya çalışırken, Adnan Aybaba herzamanki gibi ne dediğini bilmiyor.
Adnan Aybaba'nın Gizli Bağlantıları 03:59
Adnan Aybaba'nın Gizli Bağlantıları 119 izlenme - 2 yıl önce Adnan Aybaba çevresinin çok geniş olduğunu iddia ederek sert çıkışlarda bulunduktan sonra geri vitese takıyor ve Ahmet Çakar la el ele diyaloğu yumuşatmaya çalışıyor... "Adnan sen ya manyaksın...", "Ne ilgisi var hocam"....2:20 de Ahmet Hoca nın "Laaaaa oğlummmm" tepkisine dikkat...
Kısa Araların Hep Ömer Çavuşoğlu'na Denk Gelmesi 01:00
Kısa Araların Hep Ömer Çavuşoğlu'na Denk Gelmesi 88 izlenme - 2 yıl önce Ve Gol adlı güzide spor programında verilen bütün kısa araların Ömer Abi ye denk gelmesi üzerine buna dayanamayan Ömer Abi nin isyanı ve Adnan ın ince gazlamasını izleyelim.
Ve Golde Kimin Şerefsiz Olduğu Sorunsalı 00:39
Ve Golde Kimin Şerefsiz Olduğu Sorunsalı 111 izlenme - 2 yıl önce Hararetli tartışmalarla şerefsizin kim olduğu, kimlere şerefsiz denmesi gerektiği izleyicilere anlatılmaya çalışılıyor. Selçuk Yula'nın analizleri, Adnan Aybaba'nın görüş bildirmediği tek konu olması sebebiyle ender rastlanan tartışmalardan biri...
3D Şut ve Gol 00:53
3D Şut ve Gol 18 izlenme - 2 yıl önce Arcade seçeneği içerisinde ister penaltı çekebilir ister frikik kullanabilirsiniz. Mouse'unuzla topun üzerine gelip sol tık tuşunu basılı tutarak topu göndermek istediğiniz yere gönderebilirsiniz. İyi Eğlenceler.. http://www.oyunskor.com/3dsutvegol.htm
Orta ve Gol 01:23
Orta ve Gol 7 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/ortavegol.htm Ceza sahasındaki futbolcuya gelen ortayı değerlendirerek kaleye gol atmalısınız. Topu en uygun zamanlama ile kontrol edip şutunuzu çekin. Bu işlem için yön tuşları ile ceza sahasındaki futbolcuyu kontrol edebilir, boşluk tuşu ile ise en iyi vuruşunuzu yapabilirsiniz. Tüm pasları doğru bir şekilde kullanıp karşı takımı gol yağmuruna tutabilirsiniz. İyi şanslar..
Takla-Taç-Gol 00:16
Takla-Taç-Gol 12 izlenme - 2 yıl önce Liseler arasında oynanan futbol turnuvasında oynayan Rory Delap'ın taç atışıyla attığı gol gözlerden kaçmadı.