Hoşgeldiniz!

veda konuşması

Alex De Souza Türkçe Veda Konuşması 02:12
Alex De Souza Türkçe Veda Konuşması 6.848 izlenme - 4 yıl önce Alex De Souza Türkçe Veda Konuşması - (alisayar)
Alex De Souza - Türkçe Veda Konuşması 02:12
Alex De Souza - Türkçe Veda Konuşması 428 izlenme - 1 yıl önce Alex takımdan ayrıldıktan sonra evinin önüne toplanan taraftar grubuna söylediği sözleri dinleyeceksiniz.
Televizyon Çocuğu Veda Konuşması - Okan Bayülgen 04:59
Televizyon Çocuğu Veda Konuşması - Okan Bayülgen 522 izlenme - 1 yıl önce Okan Bayülgen, Televizyon Çocuğu adlı efsane programı sonlandırırken, kameraya bakmalı, hüzünlü, mizansenli bir konuşma hazırlamış... Nostaljiyle içiniz burkulurken, "negzel günlerdi" diye neşeleneceğiniz bir çalışma... Admin Notu, Bu içeriği sağlayan http://www.nekbey.com sitesine ayrıca teşekkür ederiz.
Fulya Üzüm Veda Konuşması 05:18
Fulya Üzüm Veda Konuşması 896 izlenme - 6 yıl önce fulya üzüm'ün sene sonu eğlence programında yaptığı konuşma.
Hz. Peygamberin (Sav) Veda Hutbesi Ve Manası 17:21
Hz. Peygamberin (Sav) Veda Hutbesi Ve Manası 284 izlenme - 2 yıl önce Hz. Peygamberin (sav) veda hutbesi ve manası. Seslendirme; Hacı Ahmet Akıncı Anadolu Lisesi'nin düzenlediği "Kainatın Efendisi'ne Selam" isimli Kutlu Doğum Haftası özel programı için hazırlanan "Veda Hutbesi"nden alınmıştır. Fonda ayrıca çağrı filmi müziği kullanılmıştır.
Beyaz - Bal Yolu Veda Konuşması 03:20
Beyaz - Bal Yolu Veda Konuşması 193 izlenme - 2 yıl önce Artık televizyonların her kanalını istila eden, kendi kanallarını bile açan balcıların şikayet edilmesi ve ballarının sahte olmasınının çıkması üzerine Beyaz'ın bal reklamı. Duygusal veda konuşması... Baldızdan tatlı bal.
Alex De Souza'nın Türkçe Veda Konuşması 02:12
Alex De Souza'nın Türkçe Veda Konuşması 247 izlenme - 4 yıl önce Alex De Souza'nın Türkçe Veda Konuşması
Alex De Souza Türkçe Veda Konuşması 02:12
Alex De Souza Türkçe Veda Konuşması 232 izlenme - 4 yıl önce Alex de souza türkçe veda konuşması
Cüneyt Özdemir'in Cnn Türk'e Vedası 04:11
Cüneyt Özdemir'in Cnn Türk'e Vedası 74 izlenme - 1 yıl önce Yeni dönemde Kanal D'de yer alacak olan 5N1K programının yapımcısı ve sunucusu Cüneyt Özdemir, bugün özel bir yayınla CNN TÜRK'teki 15 yıllık çalışma hayatına noktayı koydu.
Steven Gerrard'ın Veda Konuşması 01:00
Steven Gerrard'ın Veda Konuşması 81 izlenme - 1 yıl önce Liverpool'un emektar kaptanı Steven Gerrard'ın yıllardır oynadığı ve efsanesi olduğu Liverpool'a veda konuşmasıdır. Sezon sonunda L.A. Galaxy'le anlaşan Gerrard, Anfield'da son maçına Crystal Palace karşısında çıkmıştır. Kariyerinin son yıllarını yaşayan Gerrard, gerek futbolu gerek takımına bağlılığı ile futbol tarihinde unutulmaz izler bırakmıştır.
Beyaz Show  - Bal Reklamı Veda Konuşması 03:23
Beyaz Show - Bal Reklamı Veda Konuşması 161 izlenme - 3 yıl önce Beyaz Show / Bal Reklamı Veda Konuşması
Alex'in Veda Konuşması 04:14
Alex'in Veda Konuşması 112 izlenme - 4 yıl önce Alex'in Veda Konuşması
Dağlıca Tabur Komutanı'nın Aslanlarına Veda Konuşması 04:42
Dağlıca Tabur Komutanı'nın Aslanlarına Veda Konuşması 37 izlenme - 1 yıl önce Dağlıca Tabur Komutanı'nın Aslanlarına Veda Konuşması
Mehmet Ali Birand Veda Etmişti! 00:55
Mehmet Ali Birand Veda Etmişti! 38 izlenme - 4 yıl önce Yıldıray Cosgun Farkı İle..
Mehmet Ali Birand'ın Oğlu Ve Eşinden Birand'a Veda Konuşması 02:39
Mehmet Ali Birand'ın Oğlu Ve Eşinden Birand'a Veda Konuşması 40 izlenme - 4 yıl önce Önceki gün hayatını kaybeden Mehmet Ali Birand'ın naaşı Haber Grup Başkanı olarak görev yaptığı Kanal D'nin önüne getirildi.Usta gazeteci Mehmet Ali Birand, bugün son yolculuğuna uğurlandı.
Mehmet Ali Birand'ın Veda Konuşması 00:55
Mehmet Ali Birand'ın Veda Konuşması 9 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Ali Birand'ın Veda Konuşması -Mehmet Ali Birand Vefat Etti 17 ocak 18.47 de