Hoşgeldiniz!

veda konuşması

Erhan Çelik TRT'ye Veda Etti 00:46
Erhan Çelik TRT'ye Veda Etti 3.290 izlenme - 9 ay önce TRT 1 Ana Haber spikeri Erhan Çelik TRT 1'e veda etmiş. Çelik "Bir buçuk yıldır sizlerin desteğiyle sürdürdüğüm TRT 1 Ana Haber Bülteni'ne veda ediyorum. Bu vesileyle TRT camiasına teşekkürü bir borç biliyorum. Buna bir kan değişimi diyebilirsiniz" demiş.
Fidel Castro'nun Veda Konuşması: İdeallerimiz İçin Savaşmaya Devam Etmeliyiz 03:27
Fidel Castro'nun Veda Konuşması: İdeallerimiz İçin Savaşmaya Devam Etmeliyiz 4.851 izlenme - 2 yıl önce 55 yıl önce gerçekleşen Küba devriminin lideri 90 yaşındaki Fidel Castro, hayatını kaybetti. Castro, yıllar sonra ilk kez Nisan ayında bir konuşma yapmış ve Komünist Parti'nin kongresinde yakında öleceğini söyleyip, partililerden inandığı ideallere sahip çıkmalarını istemişti. Castro, "Yakında 90 yaşında olacağım. Yakında ben de diğer önderler gibi gideceğim. Elbette hepimizin zamanı gelecek. Ancak Kübalı komünistlerin idealleri, inançları bu dünya için, insanlık için fayda sağlamaya devam edecek. Bu idealler için savaşmaya devam etmeliyiz" diye konuşmuştu.
Efsane Başkan Süleyman Seba'nın Veda Konuşması 02:02
Efsane Başkan Süleyman Seba'nın Veda Konuşması 1.221 izlenme - 12 ay önce Bazıları gibi soyunma odaları basma, hakemlere çemkirme veya terör örgütü olan bir kurum ile değil armanın sevdası ile şampiyonluklar yaşatan onursal Başkan Süleyman Seba'nın başkanlığa vedasını izleyelim. Edeple gelen lütufla gider .. Unutmayın biz Beşiktaş'lıyız !
Alex De Souza Türkçe Veda Konuşması 02:12
Alex De Souza Türkçe Veda Konuşması 6.891 izlenme - 6 yıl önce Alex De Souza Türkçe Veda Konuşması - (alisayar)
Alex De Souza - Türkçe Veda Konuşması 02:12
Alex De Souza - Türkçe Veda Konuşması 624 izlenme - 3 yıl önce Alex takımdan ayrıldıktan sonra evinin önüne toplanan taraftar grubuna söylediği sözleri dinleyeceksiniz.
Televizyon Çocuğu Veda Konuşması - Okan Bayülgen 04:59
Televizyon Çocuğu Veda Konuşması - Okan Bayülgen 787 izlenme - 3 yıl önce Okan Bayülgen, Televizyon Çocuğu adlı efsane programı sonlandırırken, kameraya bakmalı, hüzünlü, mizansenli bir konuşma hazırlamış... Nostaljiyle içiniz burkulurken, "negzel günlerdi" diye neşeleneceğiniz bir çalışma... Admin Notu, Bu içeriği sağlayan http://www.nekbey.com sitesine ayrıca teşekkür ederiz.
Fulya Üzüm Veda Konuşması 05:18
Fulya Üzüm Veda Konuşması 910 izlenme - 8 yıl önce fulya üzüm'ün sene sonu eğlence programında yaptığı konuşma.
Beyaz - Bal Yolu Veda Konuşması 03:20
Beyaz - Bal Yolu Veda Konuşması 360 izlenme - 3 yıl önce Artık televizyonların her kanalını istila eden, kendi kanallarını bile açan balcıların şikayet edilmesi ve ballarının sahte olmasınının çıkması üzerine Beyaz'ın bal reklamı. Duygusal veda konuşması... Baldızdan tatlı bal.
Hz. Peygamberin (Sav) Veda Hutbesi Ve Manası 17:21
Hz. Peygamberin (Sav) Veda Hutbesi Ve Manası 386 izlenme - 3 yıl önce Hz. Peygamberin (sav) veda hutbesi ve manası. Seslendirme; Hacı Ahmet Akıncı Anadolu Lisesi'nin düzenlediği "Kainatın Efendisi'ne Selam" isimli Kutlu Doğum Haftası özel programı için hazırlanan "Veda Hutbesi"nden alınmıştır. Fonda ayrıca çağrı filmi müziği kullanılmıştır.
Steven Gerrard'ın Veda Konuşması 01:00
Steven Gerrard'ın Veda Konuşması 237 izlenme - 3 yıl önce Liverpool'un emektar kaptanı Steven Gerrard'ın yıllardır oynadığı ve efsanesi olduğu Liverpool'a veda konuşmasıdır. Sezon sonunda L.A. Galaxy'le anlaşan Gerrard, Anfield'da son maçına Crystal Palace karşısında çıkmıştır. Kariyerinin son yıllarını yaşayan Gerrard, gerek futbolu gerek takımına bağlılığı ile futbol tarihinde unutulmaz izler bırakmıştır.
Alex De Souza'nın Türkçe Veda Konuşması 02:12
Alex De Souza'nın Türkçe Veda Konuşması 248 izlenme - 6 yıl önce Alex De Souza'nın Türkçe Veda Konuşması
Alex De Souza Türkçe Veda Konuşması 02:12
Alex De Souza Türkçe Veda Konuşması 232 izlenme - 6 yıl önce Alex de souza türkçe veda konuşması
Cüneyt Özdemir'in Cnn Türk'e Vedası 04:11
Cüneyt Özdemir'in Cnn Türk'e Vedası 114 izlenme - 3 yıl önce Yeni dönemde Kanal D'de yer alacak olan 5N1K programının yapımcısı ve sunucusu Cüneyt Özdemir, bugün özel bir yayınla CNN TÜRK'teki 15 yıllık çalışma hayatına noktayı koydu.
Beyaz Show  - Bal Reklamı Veda Konuşması 03:23
Beyaz Show - Bal Reklamı Veda Konuşması 164 izlenme - 4 yıl önce Beyaz Show / Bal Reklamı Veda Konuşması
Alex'in Veda Konuşması 04:14
Alex'in Veda Konuşması 116 izlenme - 5 yıl önce Alex'in Veda Konuşması
Survivor 2017 Sema Apak Veda Konuşması 02:18
Survivor 2017 Sema Apak Veda Konuşması 22 izlenme - 1 yıl önce Videoyu beğenip, yorum atarak kanalıma destek olursanız sevinirim.? Gelecek videolar için ABONE OL! ? Survivor ın en ilgi çekici videoları bu kanalda.. Survivor 2017, survivor panaroma, survivor ekstra, elenenler elendikten sonraki paylaşımları, ada konseyleri, kim elendi, kim kimi yazdı?, ödülü kim kazandı yine kanalda olacak. Survivor 127.bölüm fragmanı, survivor 127.bölüm, survivor 126.bölüm fragmanı, survivor 126.bölüm, survivor 125.bölüm , survivor fragman, yine kanal üzerinden rahatça ulaşabilirsiniz. Survivor Kıbrıs Finali ve Büyük Final'de inşallah hak eden kazanır. Survivor dünyaca ünlü bir yarışmadır. Dünyada ilk kez Amerika'da başlayan yarışma formatını Türkiye'ye uyduran kişi Acun Ilıcalı'dır. Yarışma özel olarak seçilen 2 grubun(Gönüllüler, Ünlüler) adada zor şartlar altında yarışmalarını konu alır. Survivor yarışması amaç olarak açlık, hastalık, doğal olaylar karşında insanın nasıl mücadele vermesi gerektiğini insanlara aktarır. Survivor yarışması bugüne kadar 50 ülkede yayımlanmıştır. Survivor genel şu oyunları içerir; dokunulmazlık oyunu, sembol oyunu, bireysel dokunulmazlık, ceza oyunu, ödül oyunu, iletişim oyunu... Survivor 2017 Sunucu Acun Ilıcalı yarışmacılar; (Ünlüler) Adem Kılıççı, İlhan Mansız, Serhat Akın, Sema Apak, Sabriye Şengül (Gönüllüler) Ogeday Girişken, Berna Keklikler, Elif Şadoğlu, Gökhan Gözükan
M-Lead Bölüm Başkanı Fatmanur Sarı Emeklerin İçin Teşekkürler Başarılar Dileriz 04:03
M-Lead Bölüm Başkanı Fatmanur Sarı Emeklerin İçin Teşekkürler Başarılar Dileriz 13 izlenme - 9 ay önce M-Lead Bölüm Başkanı Fatmanur Sarı Emeklerin İçin Teşekkürler Başarılar Dileriz m-lead bölüm başkanı,fatmanur sarı,veda konuşması,işten ayrılış,vedalaşma,teşekkür pastası kesme Erdem Çıplak, Burcu Kavaklıpınar, Aykut ilter, Çiğdem Biçici, Büşra Zeynep Yasan, Demet Ulusoy, Emre Orhan, Erhan Yıldırım, Erkan Özkan, Fatma Vİldan Sezen, Fatmanur Sarı, Ferhat Varol, Feridun Çakın, Hakan Çakan, Kadriye Varış, Mevlüt Ekingen, Mustafa Arslan, Mustafa Tetik, Oya Duman, Rüçhan Boztaş, Serdar Şeker, Sezen Kaynak, Tülay Göncüoğlu, Çiğdem Biçici