Hoşgeldiniz!

Veda Konuşması Videoları İzle

Fidel Castro'nun Veda Konuşması: İdeallerimiz İçin Savaşmaya Devam Etmeliyiz 03:27
Fidel Castro'nun Veda Konuşması: İdeallerimiz İçin Savaşmaya Devam Etmeliyiz 4.721 izlenme - 5 ay önce 55 yıl önce gerçekleşen Küba devriminin lideri 90 yaşındaki Fidel Castro, hayatını kaybetti. Castro, yıllar sonra ilk kez Nisan ayında bir konuşma yapmış ve Komünist Parti'nin kongresinde yakında öleceğini söyleyip, partililerden inandığı ideallere sahip çıkmalarını istemişti. Castro, "Yakında 90 yaşında olacağım. Yakında ben de diğer önderler gibi gideceğim. Elbette hepimizin zamanı gelecek. Ancak Kübalı komünistlerin idealleri, inançları bu dünya için, insanlık için fayda sağlamaya devam edecek. Bu idealler için savaşmaya devam etmeliyiz" diye konuşmuştu.
Alex De Souza Türkçe Veda Konuşması 02:12
Alex De Souza Türkçe Veda Konuşması 6.871 izlenme - 5 yıl önce Alex De Souza Türkçe Veda Konuşması - (alisayar)
Alex De Souza - Türkçe Veda Konuşması 02:12
Alex De Souza - Türkçe Veda Konuşması 508 izlenme - 2 yıl önce Alex takımdan ayrıldıktan sonra evinin önüne toplanan taraftar grubuna söylediği sözleri dinleyeceksiniz.
Televizyon Çocuğu Veda Konuşması - Okan Bayülgen 04:59
Televizyon Çocuğu Veda Konuşması - Okan Bayülgen 619 izlenme - 2 yıl önce Okan Bayülgen, Televizyon Çocuğu adlı efsane programı sonlandırırken, kameraya bakmalı, hüzünlü, mizansenli bir konuşma hazırlamış... Nostaljiyle içiniz burkulurken, "negzel günlerdi" diye neşeleneceğiniz bir çalışma... Admin Notu, Bu içeriği sağlayan http://www.nekbey.com sitesine ayrıca teşekkür ederiz.
Fulya Üzüm Veda Konuşması 05:18
Fulya Üzüm Veda Konuşması 898 izlenme - 7 yıl önce fulya üzüm'ün sene sonu eğlence programında yaptığı konuşma.
Beyaz - Bal Yolu Veda Konuşması 03:20
Beyaz - Bal Yolu Veda Konuşması 281 izlenme - 2 yıl önce Artık televizyonların her kanalını istila eden, kendi kanallarını bile açan balcıların şikayet edilmesi ve ballarının sahte olmasınının çıkması üzerine Beyaz'ın bal reklamı. Duygusal veda konuşması... Baldızdan tatlı bal.
Hz. Peygamberin (Sav) Veda Hutbesi Ve Manası 17:21
Hz. Peygamberin (Sav) Veda Hutbesi Ve Manası 321 izlenme - 2 yıl önce Hz. Peygamberin (sav) veda hutbesi ve manası. Seslendirme; Hacı Ahmet Akıncı Anadolu Lisesi'nin düzenlediği "Kainatın Efendisi'ne Selam" isimli Kutlu Doğum Haftası özel programı için hazırlanan "Veda Hutbesi"nden alınmıştır. Fonda ayrıca çağrı filmi müziği kullanılmıştır.
Steven Gerrard'ın Veda Konuşması 01:00
Steven Gerrard'ın Veda Konuşması 185 izlenme - 2 yıl önce Liverpool'un emektar kaptanı Steven Gerrard'ın yıllardır oynadığı ve efsanesi olduğu Liverpool'a veda konuşmasıdır. Sezon sonunda L.A. Galaxy'le anlaşan Gerrard, Anfield'da son maçına Crystal Palace karşısında çıkmıştır. Kariyerinin son yıllarını yaşayan Gerrard, gerek futbolu gerek takımına bağlılığı ile futbol tarihinde unutulmaz izler bırakmıştır.
Alex De Souza'nın Türkçe Veda Konuşması 02:12
Alex De Souza'nın Türkçe Veda Konuşması 248 izlenme - 5 yıl önce Alex De Souza'nın Türkçe Veda Konuşması
Cüneyt Özdemir'in Cnn Türk'e Vedası 04:11
Cüneyt Özdemir'in Cnn Türk'e Vedası 94 izlenme - 2 yıl önce Yeni dönemde Kanal D'de yer alacak olan 5N1K programının yapımcısı ve sunucusu Cüneyt Özdemir, bugün özel bir yayınla CNN TÜRK'teki 15 yıllık çalışma hayatına noktayı koydu.
Alex De Souza Türkçe Veda Konuşması 02:12
Alex De Souza Türkçe Veda Konuşması 232 izlenme - 5 yıl önce Alex de souza türkçe veda konuşması
Beyaz Show  - Bal Reklamı Veda Konuşması 03:23
Beyaz Show - Bal Reklamı Veda Konuşması 162 izlenme - 3 yıl önce Beyaz Show / Bal Reklamı Veda Konuşması
Alex'in Veda Konuşması 04:14
Alex'in Veda Konuşması 114 izlenme - 4 yıl önce Alex'in Veda Konuşması
Dağlıca Tabur Komutanı'nın Aslanlarına Veda Konuşması 04:42
Dağlıca Tabur Komutanı'nın Aslanlarına Veda Konuşması 40 izlenme - 2 yıl önce Dağlıca Tabur Komutanı'nın Aslanlarına Veda Konuşması
Mehmet Ali Birand Veda Etmişti! 00:55
Mehmet Ali Birand Veda Etmişti! 38 izlenme - 4 yıl önce Yıldıray Cosgun Farkı İle..
Mehmet Ali Birand'ın Oğlu Ve Eşinden Birand'a Veda Konuşması 02:39
Mehmet Ali Birand'ın Oğlu Ve Eşinden Birand'a Veda Konuşması 40 izlenme - 4 yıl önce Önceki gün hayatını kaybeden Mehmet Ali Birand'ın naaşı Haber Grup Başkanı olarak görev yaptığı Kanal D'nin önüne getirildi.Usta gazeteci Mehmet Ali Birand, bugün son yolculuğuna uğurlandı.
Mehmet Ali Birand'ın Veda Konuşması 00:55
Mehmet Ali Birand'ın Veda Konuşması 10 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Ali Birand'ın Veda Konuşması -Mehmet Ali Birand Vefat Etti 17 ocak 18.47 de