Hoşgeldiniz!

vedat milor

Nusret'in Körpe Olduğu Zamanlar 12:25
Nusret'in Körpe Olduğu Zamanlar 33.169 izlenme - 9 ay önce Vedat Milor üstadın Nusreti ilk ziyareti. Sanki o zamanlar biraz nusreti pek sallamamış gibi. Bi de üstad bildiğin yayında şarabını yudumluyo tv de alkol görmeyeli uzun zaman olmuş demek ki
Nusret Et Steakhouse'un Etkisi 01:42
Nusret Et Steakhouse'un Etkisi 12.273 izlenme - 10 ay önce Etiler'deki Nusret et lokantası, yeni aşçısını tüm dünyaya tanıttı! Nusr-et Steakhouse'da inanılmaz yetenekli ve marifetli yeni aşçı, çok yakında Vedat Milor ile tanışacak!
Tadı Damağımda - Vedat Milor ve Cüneyt Asan 23:24
Tadı Damağımda - Vedat Milor ve Cüneyt Asan 5.137 izlenme - 1 yıl önce Günaydın Steakhouse Etiler'de Vedat Milor'un, her kurban bayramında mutlaka kanallarda şov yapan Cüneyt Asan ile gerçekleştirdiği Tadı Damağımda programını küçük orgazmlar eşliğinde ağzımız açık kalarak izliyoruz efendim.
Vedat Milor Namet Pastırma Yiyor! 00:23
Vedat Milor Namet Pastırma Yiyor! 13.343 izlenme - 6 yıl önce pastırma incelik ister... lezzetini hissedeceksin!namet pastırma buldun mu yiyeceksin!namet pastırma doyulmaz lezzet!
Edith Piaf - Milord 00:37
Edith Piaf - Milord 4.986 izlenme - 2 yıl önce Edith Piaf geçtiğimiz yüzyıla damgasını vurmuş en önemli sanatçılardan biridir. Paris'in romantizmini şarkılarına taşır. Milord, fonda Eyfel Kulesi ile dinlenecek en güzel şarkılardan biridir.
Alkolün Vedat Milor Üzerindeki Etkileri 00:30
Alkolün Vedat Milor Üzerindeki Etkileri 3.109 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizin önemli şahsiyetlerinden "yağı ne kullandınız?" "şarabın mayhoşluğunu sevdim" "anne sütünden kesilmiş ve hafif hafif otlamaya başlamış kuzu bu" gibi cümlelerin sahibi, her fırsatta fast foodları eleştiren, gittiği her yerde hesabı ödeyen gönüllerimizin kuzu inciği Vedat Milor`un çakırkeyif halleri.
Vedat Milor'a Hesap Ödetmek 01:20
Vedat Milor'a Hesap Ödetmek 5.180 izlenme - 2 yıl önce Kendisi daha önceden belirtmişti çekim için gittiğimiz mekanlarda hesap ödemeyi teklif ediyoruz ancak almıyorlar diye ve hiç de denk gelmemiştik açıkcası Vedat abinin hesap ödediğine...
Şaraptan Angelina Jolie Kokusu Almak - Vedat Milor 01:05
Şaraptan Angelina Jolie Kokusu Almak - Vedat Milor 4.838 izlenme - 3 yıl önce Vedat reyizin eksperliği elbette tartışılmaz hatta kendisini kıskanıyoruz. Bu defa da bir şaraptan Angelina Jolie kokusunu çıkartmış reyiz o kadar yaşamış yani kafasını daha koklamayla. Öyle şeyler saydı ki kokudan yola çıkarak akıllara Hababam Sınıfındaki Badi Ekremin A B C diye otun vitaminlerini saydığı sahneyi getirmedi değil akıllara...
Vedat Milor - The Last Barbarian 01:00
Vedat Milor - The Last Barbarian 2.097 izlenme - 2 yıl önce Vedat Milor, eşi Linda ve kızı Ceylan'ı yanına alarak Kars'a kaz yemeye gidiyor. Çatalla, bıçakla bir süre uğraştıktan sonra önündeki kaz budunu elle yemeye karar veriyor ve eşiyle gayet samimi bir diyaloğun içerisine giriyor.
Vedat Milor İle Tadı Damağımda - Klemuri 19:45
Vedat Milor İle Tadı Damağımda - Klemuri 2.805 izlenme - 3 yıl önce 22 Kasım 2013'te Ntv'de Yayınlanan, Vedat Milor'un Sunduğu "tadı Damağımda" Programı.
Meşhur Konya Etliekmeği - Vedat Milor (Guzuyla Tana Garışık) 09:08
Meşhur Konya Etliekmeği - Vedat Milor (Guzuyla Tana Garışık) 1.316 izlenme - 2 yıl önce Rahmetli Handan Milor Hanım'ın torunu, Vedat Milor'un yolu Konya'da bir sanaayi esnaf lokantasına düşer, kibar olmaya çalışan ama doğallığından gurtulamayan güzel memleketim insanı abimizin doğal şovu başlar.. Buraya ne yazarsam yazayım güzel abimiz kadar etkili olacağını sanmıyorum o yüzden sizleri videoya sevkediyorum.. Özellikle aşağıdaki diyaloglarda abimizin jest ve mimiklerine dikkat celbetmenizi rica ediyorum.. bir de peynirli var? -karışık dirler ona, evelden asıl mevlana deniyordu.. onu iptal ettik karışığa döndü. limon sıkmıyorum ama ben? -isteyen sıkıyor isteyen sıkmayor. içine maydonoz koyuyor muyuz? -içine goymuyoz üzerine goyuyoz. -işallah dadı almışsındır yani? aa şaka mı yapıyorsun!
Ciğer Yerken İmana Gelmek - Vedat Milor (Fransızca İçerir) 02:00
Ciğer Yerken İmana Gelmek - Vedat Milor (Fransızca İçerir) 2.180 izlenme - 2 yıl önce Şarabı koklamadan içmeyen, içerken kendinden geçen, eti yağlı ve az pişmiş sevdiğini bildiğimiz Vedat Milor'un, Edirne ciğeri yerken nasıl imana geldiğini izliyoruz. Bi an yemekten sonra yemek duası da yapacak diye endişelenmedim değil...
Vedat Milor - Cep Telefonu Yemek 00:45
Vedat Milor - Cep Telefonu Yemek 1.573 izlenme - 2 yıl önce Mesafe tanımayan gurme, iyi insan, eleştirileriyle kalitenin hizmetin yükselmesini sağlarken iştah açıklığından bazen telefonunu denize düşürüyor. Kolestrol dostu yağlı etleri 'doktorlar yanlış biliyor' diye şapur şupur götürüyor.
Vedat Milor ile İnandırıcı Şaka Yapmayı Öğreniyorum 00:26
Vedat Milor ile İnandırıcı Şaka Yapmayı Öğreniyorum 1.452 izlenme - 2 yıl önce Gönüllere taht kuran sevimli gurme abimiz Vedat Milor'un, Tire'de konuk olduğu bir restoranda yaptığı inanılmaz inandırıcı şaka herkesin ekran başında 'noluyo lan' demesine sebep oluyor. Fakat akabinde kimsenin endişenlenmemesi için şaka yaptığını söylemesiyle yüreklere su serpiliyor.
Vedat Milor'un Yemek Yemesinden Şarkı (Beyaz Show) 01:14
Vedat Milor'un Yemek Yemesinden Şarkı (Beyaz Show) 2.727 izlenme - 4 yıl önce Vedat Milor'un Yemek Yemesinden Şarkı (Beyaz Show)
Vedat Milor'un Karşısında Asker Olan Lokanta İşletmecisi 11:58
Vedat Milor'un Karşısında Asker Olan Lokanta İşletmecisi 1.100 izlenme - 2 yıl önce Ünlü gurme Vedat Milor Paşam Döner adlı mekana misafir oluyor.Döneri,salatayı ve diğer yiyecekleri kontrol eden Vedat Milor bazı yiyeceklerden memnun kalmıyor.Mekanın işletmecisi ünlü gurmeden nazikçe ultimatomu alınca üstünden emir alan askere dönüyor.Belkide Cem Yılmaz'ın son gösterisinde bahsettiği Vedat Milor'un karşısında asker olan adam budur.Kim bilir?
Cem Yılmaz - Vedat Milor & Mehmet Yaşin 02:43
Cem Yılmaz - Vedat Milor & Mehmet Yaşin 1.795 izlenme - 3 yıl önce Cem Yılmaz'ın Sky Türk'te katıldığı Yaşamdan Dakikalar programında gurme karşılaştırması yapıyor.
Vedat Milor ile Şaka Yapmayı Öğreniyorum 2 04:22
Vedat Milor ile Şaka Yapmayı Öğreniyorum 2 1.193 izlenme - 2 yıl önce İlk videoyu kim paylaştı bilmiyorum ama bana ilham kaynağı olduğunu söylemek istiyorum. Vedat Milor'u çok severim, programlarını da mümkün olduğunca takip ederim. Ancak bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama sanırım espri ve şaka yapma konusunda çok başarılı olamıyor. Bu videoda da bunların bir derlemesi şeklinde. Devamı gelecek...
Vedat Milor İle Tadı Damağımda Artvin Ardanuç Dede Kebapçılık Cağ Kebabı 13:12
Vedat Milor İle Tadı Damağımda Artvin Ardanuç Dede Kebapçılık Cağ Kebabı 1.572 izlenme - 3 yıl önce Vedat Milor İle Tadı Damağımda Artvin Ardanuç Dede Kebapçılık Cağ Kebabı Bölümü İzleyicilerle Buluşuyor.
Cem Yılmaz - Vedat Milor | Mehmet Yaşin 02:43
Cem Yılmaz - Vedat Milor | Mehmet Yaşin 1.845 izlenme - 5 yıl önce Cem Yılmaz'ın Sky Türk'te katıldığı Yaşamdan Dakikalar programında gurme karşılaştırması yapıyor.
Vedat Milor İle Tadı Damağımda - Malatyalı Hacı Baba 08:11
Vedat Milor İle Tadı Damağımda - Malatyalı Hacı Baba 1.487 izlenme - 3 yıl önce Vedat Milor İle Tadı Damağımda - Malatyalı Hacı Baba
Vedat Milor'un İngilizcesi 00:58
Vedat Milor'un İngilizcesi 279 izlenme - 9 ay önce Aksanı muhteşem olduğundan mı hayır, duyar duymaz 'bu adam mükemmel bir ingilzice kullanıyor yaa' dedirttiği için mi ona da hayır, ama bu adam konuştuğu bu dille 'susun lan fakirler' dememiş de ne yapmış ... Prof.Dr. Vedat Milor (d. 10 Ekim 1955, İstanbul), Türk öğretim üyesi, yemek ve şarap eleştirmeni. NTV'de yayınlanan Vedat Milor'la Tadı Damağımda adlı programın sunucusudur. 2005 yılından beri perşembe ve pazar günleri Milliyet'te yazıyor. Galatasaray Lisesi'nden sonra Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nü yüksek şeref derecesi ile bitirdi. Bir dönem London School of Economics'te eğitim gördü. Amerika'ya Kaliforniya Üniversitesi, Berkeley'ne gitti, sosyoloji doktorası yaptı. 1986 yılında doktora tezi için bir yıl Fransa'da kaldı. Doktora tezi "Planning and Economic Development in Turkey and France: Bringing the State Back in", 1990 senesinde Amerika'da, American Sociological Association tarafindan senenin en iyi doktora tezi seçildi. Doktorası bitip askerliğini de yapınca Dünya Bankası'nda işe başladı. İki yıl süren görevinde bir süre de Kemal Derviş'le çalıştı. Sonra Brown Üniversitesi'ne, sosyoloji bölümüne asistan profesör olarak girdi. Princeton Üniversitesi'nde Institute For Advanced Study'ye davet edildi, bir yıl misafir öğretmenlik yaptı. Stanford Üniversitesi'nde hukuk okudu. İlk yüzde 10'a girerek bitirdi. Aynı okulda doçent olarak çalıştıktan sonra bir ara bir şirketin hukuksal işlerine baktı. Daha sonra Georgia Teknoloji Enstitüsü'nde, öğretim üyeliğine başladı. Milor orada politik ekonomi, İstanbul Koç Üniversitesi'nde ise uluslararası ilişkiler dersleri verdi.[1] Aslen Konyalı olan Vedat Milor, Linda S. Milor ile evlidir. Çiftin 2002 doğumlu Ceylan Handan adında bir kızı vardır.
Vedat Milor Sedat Kilor Karşılaşması 06:14
Vedat Milor Sedat Kilor Karşılaşması 1.079 izlenme - 2 yıl önce Tv rpogramında Vedat Milor reyizin taklidini yapan Önder Açıkbaş'ın Sedat Kilor karakterine konuk oyuncu olarak katılan Vedat reyizin Fight Club tadındaki performansını izliyoruz.
Sohbete Dalan Kuru Fasulyeci - Vedat Milor 00:37
Sohbete Dalan Kuru Fasulyeci - Vedat Milor 1.016 izlenme - 2 yıl önce efenim konuğu ile meşhur kurucu ustaya giden vedat milor konuğu ile tatlı bir sohbete dalmıştır keyfi yerindedir lakin usta sabırsızlanmaktaymış anlaşılan ki sohbetin ortasında yandan yandan girmiş ve de yüzlerde bir tedirginlik lafları yutup sahbeti unutmalar yaşanış ardında yemeğe geçilmiş artık.
Vedat Milor İle Tadı Damağımda -  Paşam Döner 11:58
Vedat Milor İle Tadı Damağımda - Paşam Döner 1.014 izlenme - 3 yıl önce Ünlü Gurme Vedat Milor Paşam Döner'e Misafir Oluyor. Www.pasamdoner.com
Vedat Milor ve Cüneyt Asan Tadı Damağımda 23:24
Vedat Milor ve Cüneyt Asan Tadı Damağımda 258 izlenme - 2 yıl önce 5 Haziran 2015 tarihinde Günaydın Steakhouse Etiler de Vedat Milor ve Cüneyt Asan ile Tadı Damağımda programı vedat milor
Vedat Milor İle Tadı Damağımda Burgerlab Bölümü 15:15
Vedat Milor İle Tadı Damağımda Burgerlab Bölümü 866 izlenme - 3 yıl önce "Vedat Milor İle Tadı Damağımda" Programına Burgerlab'in Kurucusu Bülent Mermer, Burgerlab Burgerlerini Tattırdı Ve İşin İnceliklerini Anlattı.
Vedat Milor Sedat Kilor Karşılaşması 06:15
Vedat Milor Sedat Kilor Karşılaşması 1.282 izlenme - 4 yıl önce Tv rpogramında Vedat Milor reyizin taklidini yapan Önder Açıkbaş'ın Sedat Kilor karakterine konuk oyuncu olarak katılan Vedat reyizin Fight Club tadındaki performansını izliyoruz.
Vedat Milor İle Tadı Damağımda - Tokat 08:16
Vedat Milor İle Tadı Damağımda - Tokat 562 izlenme - 3 yıl önce Vedat Milor Sunumuyla Tokat İline Gidip Bakın Neler Neler Keşfediyoruz.
Cem Yılmaz Yaşamdan Dakikalar 02:43
Cem Yılmaz Yaşamdan Dakikalar 551 izlenme - 4 yıl önce Cem Yilmaz Yasamdan Dakikalar Lezzet Duraklari Mehmet Yasin - Hıncal Uluç, Sunay Akın Ve Nebil Özgentürk'ün Hazırlayıp Sunduğu 'yaşamdan Dakikalar', Kültür-s...