Hoşgeldiniz!

vefalı

 Vefalı Sevgili 00:06
Vefalı Sevgili 8.969 izlenme - 3 yıl önce Vefalı Sevgili
Kul Mustafa Resimlerin Senden Vefalı Çıktı Canli 05:28
Kul Mustafa Resimlerin Senden Vefalı Çıktı Canli 12.209 izlenme - 9 yıl önce kul mustafa çalıyor kızı söylüyor canlı ( ata66kan )
Sahibi İçin Ambulansın Peşinden Koşan Köpek 00:48
Sahibi İçin Ambulansın Peşinden Koşan Köpek 526 izlenme - 2 yıl önce Brezilya'da yaşanan olayda, sokakta yaşadığı belirtilen vatandaş, rahatsızlanarak acil servise kaldırıldı. Ancak, ambulansın arkasına takılan sokak köpeğinin sağlık ekiplerinin gözüne çarpmasıyla olay farklı bir boyut kazandı. Sevdiği sahibinin peşini inatla bırakmayan sevimli köpek en sonunda sağlık ekiplerini pes ettirdi ve sahibiyle birlikte ambulansa bindi. Götürüldükleri hastanede de sahibinden ayrı duramayan köpek hastane çalışanlarının kapıyı açmasıyla sedyede yatan sahibinin yanına gidebildi ve yanından ayrılmadı. Bu görüntülere şahit olan hastane çalışanları ve hastalar duygusal anlar yaşarken, video da internette hızla yayıldı.
Acıların Senden Vefalı Çıktı - Halil Koçyiyit - Na 05:02
Acıların Senden Vefalı Çıktı - Halil Koçyiyit - Na 1.260 izlenme - 8 yıl önce güfte :dr. metin vural beste :kutlu payasli makam:muhayyer kürdi usul :sofyan Şef :lütfi selek solist :halil koçyiyit koro :nazilli belediyesi türk sanat müziği korosu yer :nazilli belediyesi konser ve tiyatro salonu Şarkının sözleri: acıların senden vefalı çıktı geleceğim deyip bekletmediler gönül gözü gördü gözümde yaşı sevmeyenler seli fark etmediler nerde vefa derken gönlümün sesi kırdım zincirleri kırdım kafesi senden eser diye sevdim herkesi sevdiklerim bunu fark etmediler
gurbette ömrüm geçecek 03:35
gurbette ömrüm geçecek 980 izlenme - 6 yıl önce gurbette ömrüm geçecek
Vefalı Taraftar Deplasmanda Tek Başına ! 00:37
Vefalı Taraftar Deplasmanda Tek Başına ! 165 izlenme - 5 yıl önce Santa Cruz ile Gremio arasında oynanan maçta rakip tribünde sadece 1 taraftar vardı.
Ölen Arkadaşının Başında Nöbet Tutan Köpek 01:02
Ölen Arkadaşının Başında Nöbet Tutan Köpek 172 izlenme - 2 yıl önce Kaza sonucu ölen arkadaşını yoldaki diğer araçlardan kollayan vefakar köpeği izliyoruz efenim.
Zafer Gündoğdu - Bir Vefalı Dost 03:23
Zafer Gündoğdu - Bir Vefalı Dost 253 izlenme - 5 yıl önce
Resimlerin Senden Vefalı Çıktı Kul Mustafa & Nazife !! 05:28
Resimlerin Senden Vefalı Çıktı Kul Mustafa & Nazife !! 229 izlenme - 6 yıl önce hayran sayfamız[http//www.facebook.com/arabeskc1.damarabeskc1]arabeskci[http//www.facebook.com/arabeskci.kral]damarabeskci[http//www.facebook.com/damarabeskc1]
vefa ne demektir vefalı olmanın faziletleri neler 11:14
vefa ne demektir vefalı olmanın faziletleri neler 169 izlenme - 6 yıl önce bu sohbette vefanın ne demek olduğu en büyük vefanın rabbimiz ruhlarımızı yarattıktan sonra o na celle celaluhu verdiğimiz söze vefa göstermek olduğu anlatılmaktadır.
vefakarlık 02:24
vefakarlık 163 izlenme - 7 yıl önce ya biz insanlardan daha vefalı bu hayvanlar
Zafer Gündoğdu - Bir Vefalı Dost 03:23
Zafer Gündoğdu - Bir Vefalı Dost 89 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Bu Günler Çıkış Tarihi: 09.06.1997 Türk Halk Müziği
Yarbay Hasan Bey 10:09
Yarbay Hasan Bey 120 izlenme - 8 yıl önce çanakkale
Güldehen Marmara Terün - Acıların Senden Vefalı Çıktı 04:18
Güldehen Marmara Terün - Acıların Senden Vefalı Çıktı 80 izlenme - 3 yıl önce Trt Müzik-Şarkılardan Fal Tuttum-04-12-2014-Hazırlayan:Erhan Duzturk şarkı sözleri lyrics: ykularım kaçar çoğu geceler Kabuslarda dilim seni heceler Çekilirmi sensiz bunca acılar Resimlerin senden vefalı çıktı Sensizlik çekilmez zehir zemberek Ayrılmamız için yokki hiç bir gerek Geceleri yudum yudum İçerek Resimlerin senden vefalı çıktı Seni unutmaya çalışıyorum Sensiz yaşamaya alışıyorum Resimlerin ile konuşuyorum Resimlerin senden vefalı çıktı Sensizlik çekilmez zehir zemberek Ayrılmamız için yokki hiç bir gerek Geceleri yudum yudum İçerek Resimlerin senden vefalı çıktı
vefa ne demektir vefalı olmanın faziletleri neler 11:14
vefa ne demektir vefalı olmanın faziletleri neler 174 izlenme - 6 yıl önce bu sohbette vefanın ne demek olduğu en büyük vefanın rabbimiz ruhlarımızı yarattıktan sonra o na celle celaluhu verdiğimiz söze vefa göstermek olduğu anlatılmaktadır.
Vefalı Köpeğin Duygulandıran Hareketi Zapkolik 03:06
Vefalı Köpeğin Duygulandıran Hareketi Zapkolik 7 izlenme - 8 ay önce Vefalı Köpeğin Duygulandıran Hareketi
Titro Tedua - Vefalı Dostlarım Sayesinde 05:17
Titro Tedua - Vefalı Dostlarım Sayesinde 57 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/titrotedua www.titrotedua.com
Tolga Güneş - Resimlerin Senden Vefalı Çıktı 05:32
Tolga Güneş - Resimlerin Senden Vefalı Çıktı 3 izlenme - 3 ay önce CİHAN PLAKÇILIK KASETÇİLİK
Güldehen Marmara & Acıların Senden Vefalı Çıktı 04:19
Güldehen Marmara & Acıların Senden Vefalı Çıktı 3 izlenme - 4 ay önce
Herşey Senden Daha Vefalı  İsa Erkol 03:39
Herşey Senden Daha Vefalı İsa Erkol 43 izlenme - 5 yıl önce
Herşey Senden Daha Vefalı İsa Erkol 03:39
Herşey Senden Daha Vefalı İsa Erkol 25 izlenme - 5 yıl önce
Herşey senden daha vefalı İSA ERKOL 03:39
Herşey senden daha vefalı İSA ERKOL 19 izlenme - 5 yıl önce
Trabzonspor'dan Vefalı Taraftara Jest! 02:26
Trabzonspor'dan Vefalı Taraftara Jest! 6 izlenme - 2 yıl önce Medicana Sivasspor'la oynayacağı karşılaşma için kente gelen Trabzonspor'u, 27 kilometre yürüyerek havaalanında tek başına karşılayan Muzaffer Usta'ya Trabzonspor tarafından imzalı forma ve Fenerbahçe maçının bileti hediye edildi.