Hoşgeldiniz!

vefalı

Vefalı Kangal 01:19
Vefalı Kangal 3.697 izlenme - 2 ay önce Ordu da Zozo isimli Kangal Köpegi Sahibine o kadar düskünki o öldükten sonra hergün Mezarini ziyaret ediyor gercekten de vefali Kangalmis ...
 Vefalı Sevgili 00:06
Vefalı Sevgili 8.971 izlenme - 4 yıl önce Vefalı Sevgili
Kul Mustafa Resimlerin Senden Vefalı Çıktı Canli 05:28
Kul Mustafa Resimlerin Senden Vefalı Çıktı Canli 12.213 izlenme - 9 yıl önce kul mustafa çalıyor kızı söylüyor canlı ( ata66kan )
Yolda 4 Bin Lira Bulup Sahibine Ulaştıran Genç 02:40
Yolda 4 Bin Lira Bulup Sahibine Ulaştıran Genç 121 izlenme - 4 ay önce Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde 23 yaşındaki bir genç evine giderken yolda bulduğu 4 bin 300 TL'nin sahibini bularak teslim etti. Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde zeytin satan bir iş yerinde çalışan 23 yaşındaki İbrahim Şimşek, yolda içerisinde 4 bin 300 lira olan bir cüzdan buldu. Cüzdanın içine balkan Şimşek, 4 bin 300 lira olduğunu fark etti. Cüzdanı yanına alan Şimşek, eve gidip sahibinin bir şekilde ortaya çıkmasını bekledi. 2 gün bekleyen İbrahim Şimşek, belediye hoparlörlerinden de anons yapılmayınca paranın sahibini bulmak için ilçede araştırmaya başladı. Şimşek, parayı bulduğu güzergahta yaptığı araştırmada kısa sürede parayı İnci Çur adında bir kadının düşürmüş olabileceği bilgisine ulaştı. Kadını da bulan Şimşek, kadının cüzdanını doğru tarif etmesi ve paranın miktarını bilmesi nedeniyle parayı teslim etti. İki gün kayıp anonsu bekledi Parayı bulup sahibine teslim eden İbrahim Şimşek, iki gün boyunca paranın kaybolduğu yönünde anons beklediğini anlatarak, "Eve giderken mahallede bir cüzdan buldum. Cüzdanın içine baktığında 4 bin 300 lira vardı. Birkaç gün bekleyeyim, belki hoparlörden anons ederler ve ben de sahibine veririm dedim. Evde bekledim, kimse sahip çıkmadı. Gidip araştırdım, sahibini buldum, teslim ettim. Dedim paranız ne kadar, o da dedi bu kadar. Ben de teslim ettim” dedi. Borcunu vermeye giderken yolda düşürdü Bulunan parası nedeniyle büyük sevinç yaşayan İnci Çur ise, borcunu ödemeye giderken yolda cüzdanını kaybettiğini söyledi. Parayı kendisine ulaştıran Şimşek'e teşekkür eden kadın, "Allah razı olsun. 3 gündür param kayıptı. Bu adam bulup bana getirdi. Helal adama rast geldim. Param 4 bin 300 liraydı. Bulacağımızdan umudumuz yoktu. Başkası olsaydı getirmezdi. Bulan adam 1 lira bile olsa getirmezdi. Allah razı olsun, helal süt emmiş. Kurban olayım sana. Borcumu vermeye gitmiştim, düşürmüşüm” diye konuştu. Parayı bulup sahibine teslim eden İbrahim Şimşek’i tanıyanlar ise, çok dürüst biri olduğunu belirtti. At arabasıyla günlük 20 TL yevmiyeye şehir içinde eşya taşıyarak geçimini sağladığı, iş olmadığı zamanlarda ise zeytin dükkanında çalıştığı öğrenildi.
Sahibi İçin Ambulansın Peşinden Koşan Köpek 00:48
Sahibi İçin Ambulansın Peşinden Koşan Köpek 620 izlenme - 3 yıl önce Brezilya'da yaşanan olayda, sokakta yaşadığı belirtilen vatandaş, rahatsızlanarak acil servise kaldırıldı. Ancak, ambulansın arkasına takılan sokak köpeğinin sağlık ekiplerinin gözüne çarpmasıyla olay farklı bir boyut kazandı. Sevdiği sahibinin peşini inatla bırakmayan sevimli köpek en sonunda sağlık ekiplerini pes ettirdi ve sahibiyle birlikte ambulansa bindi. Götürüldükleri hastanede de sahibinden ayrı duramayan köpek hastane çalışanlarının kapıyı açmasıyla sedyede yatan sahibinin yanına gidebildi ve yanından ayrılmadı. Bu görüntülere şahit olan hastane çalışanları ve hastalar duygusal anlar yaşarken, video da internette hızla yayıldı.
Acıların Senden Vefalı Çıktı - Halil Koçyiyit - Na 05:02
Acıların Senden Vefalı Çıktı - Halil Koçyiyit - Na 1.260 izlenme - 8 yıl önce güfte :dr. metin vural beste :kutlu payasli makam:muhayyer kürdi usul :sofyan Şef :lütfi selek solist :halil koçyiyit koro :nazilli belediyesi türk sanat müziği korosu yer :nazilli belediyesi konser ve tiyatro salonu Şarkının sözleri: acıların senden vefalı çıktı geleceğim deyip bekletmediler gönül gözü gördü gözümde yaşı sevmeyenler seli fark etmediler nerde vefa derken gönlümün sesi kırdım zincirleri kırdım kafesi senden eser diye sevdim herkesi sevdiklerim bunu fark etmediler
gurbette ömrüm geçecek 03:35
gurbette ömrüm geçecek 989 izlenme - 6 yıl önce gurbette ömrüm geçecek
Vefalı Taraftar Deplasmanda Tek Başına ! 00:37
Vefalı Taraftar Deplasmanda Tek Başına ! 165 izlenme - 6 yıl önce Santa Cruz ile Gremio arasında oynanan maçta rakip tribünde sadece 1 taraftar vardı.
Ölen Arkadaşının Başında Nöbet Tutan Köpek 01:02
Ölen Arkadaşının Başında Nöbet Tutan Köpek 181 izlenme - 3 yıl önce Kaza sonucu ölen arkadaşını yoldaki diğer araçlardan kollayan vefakar köpeği izliyoruz efenim.
Zafer Gündoğdu - Bir Vefalı Dost 03:23
Zafer Gündoğdu - Bir Vefalı Dost 253 izlenme - 6 yıl önce
vefa ne demektir vefalı olmanın faziletleri neler 11:14
vefa ne demektir vefalı olmanın faziletleri neler 173 izlenme - 7 yıl önce bu sohbette vefanın ne demek olduğu en büyük vefanın rabbimiz ruhlarımızı yarattıktan sonra o na celle celaluhu verdiğimiz söze vefa göstermek olduğu anlatılmaktadır.
Resimlerin Senden Vefalı Çıktı Kul Mustafa & Nazife !! 05:28
Resimlerin Senden Vefalı Çıktı Kul Mustafa & Nazife !! 230 izlenme - 7 yıl önce hayran sayfamız[http//www.facebook.com/arabeskc1.damarabeskc1]arabeskci[http//www.facebook.com/arabeskci.kral]damarabeskci[http//www.facebook.com/damarabeskc1]
vefakarlık 02:24
vefakarlık 164 izlenme - 8 yıl önce ya biz insanlardan daha vefalı bu hayvanlar
Yarbay Hasan Bey 10:09
Yarbay Hasan Bey 120 izlenme - 8 yıl önce çanakkale
Zafer Gündoğdu - Bir Vefalı Dost 03:23
Zafer Gündoğdu - Bir Vefalı Dost 94 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Bu Günler Çıkış Tarihi: 09.06.1997 Türk Halk Müziği
Güldehen Marmara Terün - Acıların Senden Vefalı Çıktı 04:18
Güldehen Marmara Terün - Acıların Senden Vefalı Çıktı 83 izlenme - 3 yıl önce Trt Müzik-Şarkılardan Fal Tuttum-04-12-2014-Hazırlayan:Erhan Duzturk şarkı sözleri lyrics: ykularım kaçar çoğu geceler Kabuslarda dilim seni heceler Çekilirmi sensiz bunca acılar Resimlerin senden vefalı çıktı Sensizlik çekilmez zehir zemberek Ayrılmamız için yokki hiç bir gerek Geceleri yudum yudum İçerek Resimlerin senden vefalı çıktı Seni unutmaya çalışıyorum Sensiz yaşamaya alışıyorum Resimlerin ile konuşuyorum Resimlerin senden vefalı çıktı Sensizlik çekilmez zehir zemberek Ayrılmamız için yokki hiç bir gerek Geceleri yudum yudum İçerek Resimlerin senden vefalı çıktı
vefa ne demektir vefalı olmanın faziletleri neler 11:14
vefa ne demektir vefalı olmanın faziletleri neler 174 izlenme - 7 yıl önce bu sohbette vefanın ne demek olduğu en büyük vefanın rabbimiz ruhlarımızı yarattıktan sonra o na celle celaluhu verdiğimiz söze vefa göstermek olduğu anlatılmaktadır.
Vefalı Köpeğin Duygulandıran Hareketi Zapkolik 03:06
Vefalı Köpeğin Duygulandıran Hareketi Zapkolik 11 izlenme - 1 yıl önce Vefalı Köpeğin Duygulandıran Hareketi
Titro Tedua - Vefalı Dostlarım Sayesinde 05:17
Titro Tedua - Vefalı Dostlarım Sayesinde 57 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/titrotedua www.titrotedua.com
Herşey Senden Daha Vefalı  İsa Erkol 03:39
Herşey Senden Daha Vefalı İsa Erkol 43 izlenme - 6 yıl önce
Vefalı Kedi 00:15
Vefalı Kedi 3 izlenme - 5 ay önce
Herşey Senden Daha Vefalı İsa Erkol 03:39
Herşey Senden Daha Vefalı İsa Erkol 25 izlenme - 6 yıl önce
Herşey senden daha vefalı İSA ERKOL 03:39
Herşey senden daha vefalı İSA ERKOL 19 izlenme - 6 yıl önce
İhsan Yavuzer - Bir Vefalı Yar Olaydı 03:20
İhsan Yavuzer - Bir Vefalı Yar Olaydı 4 izlenme - 8 ay önce Anadolu Müzik Yapım. info@anadolumuzik.com.tr www.anadolumuzik.com.tr https://www.facebook.com/anadolumuzik https://www.facebook.com/AnadoluMuzikOfficial https://twitter.com/AnadoluMuzikk https://instagram.com/anadolumuzik/
Trabzonspor'dan Vefalı Taraftara Jest! 02:26
Trabzonspor'dan Vefalı Taraftara Jest! 8 izlenme - 2 yıl önce Medicana Sivasspor'la oynayacağı karşılaşma için kente gelen Trabzonspor'u, 27 kilometre yürüyerek havaalanında tek başına karşılayan Muzaffer Usta'ya Trabzonspor tarafından imzalı forma ve Fenerbahçe maçının bileti hediye edildi.
Tolga Güneş - Resimlerin Senden Vefalı Çıktı 05:32
Tolga Güneş - Resimlerin Senden Vefalı Çıktı 4 izlenme - 11 ay önce CİHAN PLAKÇILIK KASETÇİLİK
Güldehen Marmara & Acıların Senden Vefalı Çıktı 04:19
Güldehen Marmara & Acıların Senden Vefalı Çıktı 3 izlenme - 11 ay önce