Hoşgeldiniz!

veganlık

Raw Food (Çiğ Beslenme) Hakkında Bilmeniz Gereken 17 Şey 02:03
Raw Food (Çiğ Beslenme) Hakkında Bilmeniz Gereken 17 Şey 544 izlenme - 3 ay önce Veganlık, vejeteryanlık derken yeni beslenme trendlerinden biri de raw food yani çiğ beslenme. Dünyada uzun süredir yaygın bir şekilde uygulanan bir beslenme türü aslında. Hatta kısa süreli uygulandığında detoks etkisi olan bir beslenme şekli. Uygulanması zor görünse de çiğ beslenen birçok insan ve paylaştıkları bilgi ve tariflerle daha kolay bir hale geliyor.
Balıklar 02:09
Balıklar 1.114 izlenme - 4 yıl önce ''Balıklar, tüm hayvanlar gibi acı ve ıstırap çekme kapasitesine sahiplerdir.'' -Veteriner hekim Lee Schrader
Bizlerden Sır Gibi Saklanan Gerçekler - Neden Veganlık 01:08:46
Bizlerden Sır Gibi Saklanan Gerçekler - Neden Veganlık 211 izlenme - 3 yıl önce James Wildman'ın veganlık ve insanoğlunun yıllardır nasıl kandırıldığı üzerine yaptığı konuşma. Video uzun olduğu için izlemeyecek olanlar hayvan cesedi yemeye devam edebilirler.
Yasaklı Reklam! 00:40
Yasaklı Reklam! 127 izlenme - 4 yıl önce Dünyalılar (Earthlings) belgeselinin seslendiricisi Joaquin Phoenix'in Peta için yaptığı, yasaklanan videosu. Sadece 40 saniye!
O Bir Vegan---Frank Medrano 05:23
O Bir Vegan---Frank Medrano 123 izlenme - 4 yıl önce Frank Medrano'nun sayfası: https://www.facebook.com/frankmedrano99 Bize katılın: https://www.facebook.com/veganoloji
Gizli Kameradan Süt Endüstrisine Bir Bakış 02:58
Gizli Kameradan Süt Endüstrisine Bir Bakış 105 izlenme - 4 yıl önce Milyarlarca inek ve buzağı acımasız süt ve et sektörü elinde dayanılmaz işgencelerden geçip öldürülmektedirler. Tüm bu yapılanlara 'dur' diyebilmek bizim eli...
Küresel Acil Durum!!! 03:46
Küresel Acil Durum!!! 79 izlenme - 4 yıl önce Çözüm tabaklarınızda!
Son Yılların En Ses Getiren Konuşması 10:14
Son Yılların En Ses Getiren Konuşması 71 izlenme - 4 yıl önce Philip Wollen'in Youtube'da izlenme rekorları kıran 'Hayvanlar Menülerden Çıkartılmalıdır' isimli tartışma platformunda yaptığı mükemmel konuşması.
7 Yaşında Bir Vegan! 04:31
7 Yaşında Bir Vegan! 57 izlenme - 4 yıl önce Çocuk deyip geçmeyin! 7 yaşındaki Marielle'in söyledikleri bir hayli önemli!
Tavukçuluk Sektörünün Saklanan Yüzü (Türkçe altyazılı) 50:17
Tavukçuluk Sektörünün Saklanan Yüzü (Türkçe altyazılı) 55 izlenme - 4 yıl önce facebook/VEGANOLOJİ