Hoşgeldiniz!

vekil

HDP'li Vekil :'Benimle Saygılı Konuşun 01:54
HDP'li Vekil :'Benimle Saygılı Konuşun 8.921 izlenme - 2 yıl önce Sokağa çıkma yasaklarına tepki için Şırnak'a gitmek isteyen ve aralarında HDP'li milletvekili ile DBP'li belediye başkanlarının da bulunduğu 100 araçlık konvoyun Siirt'ten geçişine izin verilmedi. HDP Adana Milletvekili Meral Danış Beştaş, konvoy halinde geçişlerine izin verilmesi için polis amirleriyle uzun süren bir görüşme yaptı. Emniyet amirine "Benimle saygılı konuşun" diyen HDP'li vekile polis müdürü: "Ben gayet saygılıyım sizle, siz de benimle saygılı konuşun" cevabını verdi.
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu - Ermeni Vekile Cevap 03:36
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu - Ermeni Vekile Cevap 7.508 izlenme - 1 yıl önce NATO Parlamenterler Toplantısı'nda Ermeni vekilin "Türkiye DEAŞ'a destek veriyor." yönündeki suçlamalarına Bakan Çavuşoğlu sert tepki gösterdi.
 Hdp'li Vekile Polisten tepki : Taş Atanı Vururum Bile 01:24
Hdp'li Vekile Polisten tepki : Taş Atanı Vururum Bile 10.658 izlenme - 2 yıl önce Özel Harekat Polis müdüründen Hdpkk Batman Milletvekili'ne tokat gibi cevap. İzleyelim efendim.
Figen Yüksekdağ'ın Türk Askerine Hakaret Etmesi 01:26
Figen Yüksekdağ'ın Türk Askerine Hakaret Etmesi 11.017 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır Silvan'da Pkk'lı teröristler ilçeyi ele geçirmeye çalıştı, Türk askeri ve Polis Özel Harekat timleri operasyon düzenledi, ilçeyi Pkk'lı teröristlerden temizledi. İlçenin Pkk'dan temizlenmesi Hdp lideri Figen Yüksekdağ'ı oldukça sinirlendirdi. Hdp lideri Türk askerine beddua üstüne beddua etti.
CHP'li Vekilin Rus Kanalında Türkiye'yi Suçlaması 02:50
CHP'li Vekilin Rus Kanalında Türkiye'yi Suçlaması 7.325 izlenme - 2 yıl önce CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem, Rusya ile Türkiye arasında yaşanan gerginliklere rağmen Rus televizyon kanalı Russian Today'de açıklamalarda bulundu. Rus televizyonunun Türkiye'yi IŞİD'e yardım etmekle suçladığı haberde yer verilen CHP'li vekil, Türkiye'yi suçlu gösterdi. Erdem, Türkiye'nin 2013 yılında Suriye'de terör örgütü IŞİD'e sarin gazi verdiğini iddia etti. CHP'li vekil, Türkiye'nin Suriye'deki IŞİD kamplarına malzemelerin gönderildiğini de Ruslara anlattı.
Netanyahu'nun Elini Havada Bırakan Hollandalı Türk Vekil 01:28
Netanyahu'nun Elini Havada Bırakan Hollandalı Türk Vekil 2.321 izlenme - 2 yıl önce İsrail Başbakanı Netenyahu , Hollanda Parlamentosu'nda Filistin rozeti takan Türk vekil tarafından protesto edildi.
AKP'li Eski Vekil: Fethullah Gülen'in Ellerini Öptük 00:58
AKP'li Eski Vekil: Fethullah Gülen'in Ellerini Öptük 1.923 izlenme - 1 yıl önce Eski AKP'li vekil Yüksel Özden, "ABD'ye gittik. Ziyaretlerimizi tamamlarken Pensilvanya'ya uğradık. Muğla Milletvekili olarak ellerini öptük." dedi. AKP'de iki dönem Milletvekilliği yapan Eğitimci Prof. Dr. Yüksel Özden'in Gülen Cemaati'ne ilişkin dikkat çeken bir videosu ortaya çıktı. Kalabalığa hitap eden Özden'in sözleri salonda büyük alkış alıyor. Özden'in yaptığı konuşmada en dikkat çeken detay ise, Gülen Cemaati lideri Fethullah Gülen'in ellerini öptüğü yönündeki sözleri. Eski AKP'li vekil Yüksel Özden'in sözleri şöyle: "ABD'ye gittik. Ziyaretlerimizi tamamlarken Pensilvanya'ya uğradık. Muğla Milletvekili olarak ellerini öptük. Muğla'daki çalışmalarımızdan bahsettik. Ve sizlere selamlarını getirdik." sözleri ise bir hayli düşündürücü. Yüksel Özden, Gülen Cemaati'nin 15 Temmuz darbe girişiminin ardından Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan talimatıyla başlayan demokrasi nönetine de katıldı. Özden sosyal medya hesabından "15 Temmuz'da Marmaris'te başladığımız Muğla'da virgül koyduğumuz Demokrasi nöbetimize Külliye'de noktayı koyuyoruz" diye yazdı.
Akp'li Boynukalın'ın Hürriyet Saldırısı Sonrası Ortamı 01:04
Akp'li Boynukalın'ın Hürriyet Saldırısı Sonrası Ortamı 4.091 izlenme - 3 yıl önce bu nedir allahınızı severseniz? bu kadar mı düştü bu ülkede siyasette seviye? insan gerçekten hayret ediyor değil mi abdullahcığım?
CHP'li Vekillerin TRT Binasını Basması 02:16
CHP'li Vekillerin TRT Binasını Basması 2.352 izlenme - 2 yıl önce Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Levent Gök ve beraberindeki milletvekillerinden oluşan bir grup, TRT Türk'te yayınlanan bir programda CHP ve Atatürk'e hakaret edildiği iddialarıyla TRT Genel Müdürü Şenol Göka'nın makamını basmış izliyoruz.
Recep Tayyip Erdoğan - Şehit Babası & Esma'nın Babası 00:55
Recep Tayyip Erdoğan - Şehit Babası & Esma'nın Babası 3.111 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir canlı yayında kendisine tepki gösteren şehit aileleri ve şehit babaları hakkında hakarete varan ifadeler kullanan tayyip erdoğanın mısırdaki olaylar sırasında öldürülen esmanın babası hakkında ki sözleri...
Nevşin Mengü - Milletvekillerini Tiye Almak 00:41
Nevşin Mengü - Milletvekillerini Tiye Almak 2.166 izlenme - 3 yıl önce Milletvekillerine vize almaktan, trafikte dokunulmazlığı, sağlık harcamalarında silah ruhsatlarına kadar bir çok konuda geniş imtiyazlar tanıyan yasal düzenlemeye CNN Türk'ün popüler ekran yüzü ve eski vekil Şahin Mengü'nün kızı Nevşin Mengü'den canlı yayında ilginç bir tepki geldi.
Aşık Gülçınar- Aşık Behrami -Atışma Vatandaş- Vekil 06:05
Aşık Gülçınar- Aşık Behrami -Atışma Vatandaş- Vekil 3.647 izlenme - 6 yıl önce ekin tv nevzat soydan show atışma
Vekil Canlı Yayında Silah Çekti 01:21
Vekil Canlı Yayında Silah Çekti 1.980 izlenme - 6 yıl önce Vekil Canlı Yayında Silah Çekti
 HDP'liler salonu terörist marşıyla terk etti 00:30
HDP'liler salonu terörist marşıyla terk etti 792 izlenme - 2 yıl önce Meclis Anayasa Komisyonunda dokunulmazlık teklifi görüşmeleri sırasında AK Parti'li vekillere saldıran HDP'li vekiller bir skandala daha imza atarak salonu terk ederken terörist marşı söyledi.
 CHP'li Vekil: Allah'tan korkmuyoruz! 00:27
CHP'li Vekil: Allah'tan korkmuyoruz! 649 izlenme - 2 yıl önce CHP İstanbul Milletvekili Selina Doğan, genel başkanları Kemal Kılıçdaroğlu'nu aratmadı. CHP'li vekil Meclis'te yaptığı konuşmada büyük bir skandala imza attı.
İrlandalı vekil Murphy Tayyip İstifa diye bağırdı 01:50
İrlandalı vekil Murphy Tayyip İstifa diye bağırdı 2.080 izlenme - 5 yıl önce Avrupa Parlamentosu Genel Kurulu'nda Gezi Parkı olaylarıyla ilgili tasarıyı kabul ederken görüşmelerde konuşan İrlandalı milletvekili Paul Murphy sözlerini Türkçe olarak 'Tayyip İstifa' diye tamamladı. Avrupa Parlamentosu (AP) tarafından Gezi Parkıeylemleri hakkında bugün alınan kararda, Başbakan Erdoğan ve hükümete sert eleştiriler var. Kararda 'Erdoğan ve hükümetin uzlaşı için insiyatif almayı, özür dilemeyi veya Türk halkının bir kesiminin tepkilerini anlamayı reddetmesi Türk toplumunun daha da kutuplaşmasına neden olmuştur" ifadeleri kullanıldı. Ayrıca karar metninde Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ise eylemler sırasındaki demeçleri nedeniyle övüldü. Görüşmeler sırasında İrlandalı milletvekili Paul Murphy'nin tutumu ise dikkat çeki. İrlandalı senatör, konuşmasını 'Tayyip İstifa' olarak tamamladı.
 HDP’li vekilden polise hakaret 02:59
HDP’li vekilden polise hakaret 585 izlenme - 2 yıl önce HDP Batman Milletvekili Mehmet Ali Aslan, düzenledikleri izinsiz yürüyüşe müdahale eden polise hakaret etti.
Ukrayna Parlamentosu Smackdown Şenlikleri 3 01:12
Ukrayna Parlamentosu Smackdown Şenlikleri 3 815 izlenme - 3 yıl önce Gün geçmesin ki Ukrayna Parlamentosunda bir kavga daha yaşanmasın. Videoda; Ukrayna meclisinde bugünlerde tartışılan konu olan; Rusça dilinin bölgesel dil olarak kabul edilip, ülke içersinde konuşulmasına izin verilmesiyle alakalı bi oylamada çıkan yumruklu kavgayı izleyeceğiz. Ek bilgi; Rusça'yı yaygınlaştırılması yasa tasarısı onaylanarak meclisten geçmiştir. Smackdown şenlikleri serisi: 1- http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/77047/ukrayna-parlamentosu-smackdown-senlikleri 2- http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/96928/ukrayna-parlamentosu-smackdown-senlikleri-2
venezuela;da kadın vekil canlı yayını bastı 01:07
venezuela;da kadın vekil canlı yayını bastı 2.035 izlenme - 10 yıl önce yuhhh abı yaa yok boyle bır sey barı canlı olmasaymış:d:d
Hakan Şükür: O Sözleri Erdoğan'a Yakıştıramadım 01:40
Hakan Şükür: O Sözleri Erdoğan'a Yakıştıramadım 716 izlenme - 3 yıl önce Bağımsız vekil Hakan Şükür AKP'den istifa sürecine ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu. Erdoğan'ın uzun süren ikna çabasıyla AKP'den milletvekili adayı olduğunu söyleyen Şükür, partiden ayrıldıktan sonra "Gülen'in talimatıyla ayrıldı" sözlerini Erdoğan'a yakıştıramadığını söyledi.
Vekil Adayı Olan Hocalarına Klipli Tepki: Vekil Olcen Ne Olcek 01:32
Vekil Adayı Olan Hocalarına Klipli Tepki: Vekil Olcen Ne Olcek 639 izlenme - 3 yıl önce Öğrencileri, istifa edip vekil adayı olan Prof. Dr. Tancan Uysal'ın, adaylıktan çekilmesi için esprili bir klip çekip mesaj gönderdi: Vekil olcen ne olcek?
tıklanma rekoru kıran pomakköylü vekil turgut kaymak lazım 04:30
tıklanma rekoru kıran pomakköylü vekil turgut kaymak lazım 943 izlenme - 7 yıl önce etme eşşeklen muabbet küstürürsün cam kırığıylan götünü kestirsin aq
Davutoğlu: Bütün Dokunulmazlık Dosyalarını Kaldıralım 10:35
Davutoğlu: Bütün Dokunulmazlık Dosyalarını Kaldıralım 399 izlenme - 2 yıl önce Davutoğlu'ndan flaş 'dokunulmazlık' açıklaması! Başbakan Davutoğlu: Gelin dokunulmazlıkları kaldıralım 506 fezleke,506 dosya,hodri meydan,hesap,dokunulmazlık dosyaları, vize muafiyet,meclis,fezleke,Başbakan Davutoğlu,ahmet davutoğlu, 1 celse,teklif,talep,Kılıçdaroğlu'na,cevap­,tbmm, Ahmet Davutoğlu'ndan dokunulmazlıkları kaldıralım teklifi Başbakan Ahmet Davutoğlu, 506 fezlekenin Meclis'e getirilmesini ve dokunulmazlıkların kaldırılmasını teklif etti. Davutoğlu, Ankara'da Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu'nu (TESK) ziyaretinde açıklamalarda bulundu. Başbakan burada yaptığı konuşmada dokunulmazlık tartışmasına da değinerek "506 fezlekenin hepsini ele almaya hazırız"dedi. 506 FEZLEKEYİ MECLİS'E GETİRELİM "Gelin 506 dokunulmazlık fezlekesini Meclis'e getirelim. 506 fezlekenin hepsini ele almaya hazırız. AK Parti, CHP, MHP ve HDP'li vekillerin dokunulmazlıklarını kaldıralım. MECLİS'İN MEŞGUL EDİLMESİNE İZİN VERMEYİZ 506 fezlekeyle ilgili bir maddeyle birlikte şu anda bekleyen tüm dosyaların dokunulmazlıkları kaldıralım. Böylece kimse siyasi söylem üzerinden oyalama girişimine kalkmaz. Meclis'in bu fezlekelerle meşgul edilmesine izin vermeyiz. Anayasaya maddeyi ekleyeceğiz. Dokunulmazlıklar kaldırılmıştır diyeceğiz. Yargıya intikal ettireceğiz. HODRİ MEYDAN: HEPSİNİ KALDIRALIM Vatandaşlarımızı katleden teröristin taziyesine gitmek gibi. Biz AKP olarak net tavır aldık. Sanki AK Parti çekiniyormuş gibi dokunulmazlıkların tümü kalksın dediler. Bazı milletvekillerinden infiale sebep veren tavırlar geliyor. Bu samimiyetsiz tavırları izledik. Özellikle Kılıçdaroğlu'na söylüyorum. Evet gelin dokunulmazlıkları hep beraber kaldıralım. Mecliste dosya olarak bekleyen 506 dokunulmazlık dosyası var. Madem meydan okudunuz ben de hodri meydan diyorum. HDP'de yaptıkları davranışlar sebebiyle hesap versin, CHP'de versin, MHP'de versin, AK Parti her zaman hesap vermeye hazır."
Uçan Tekme Atan Milletvekili - Zeyid Aslan 01:27
Uçan Tekme Atan Milletvekili - Zeyid Aslan 819 izlenme - 3 yıl önce HSYK Kanun teklifinin görüşüldüğü sırada Yargıçlar Sendikası Başkanı Ömer Faruk Eminağaoğlu, söz almak ve yürüdüğü sırada AK Partili Milletvekilleri duruma tepki göstermiş. Bunun üzerine AK Parti ve CHP'li milletvekilleri tartışmaya başlamış. Tartışma kavgaya dönüşünce milletvekilleri birbirlerine diz üstü bilgisayarlarını ve tabletlerini fırlatmış. Bu sırada AK Parti Tokat Milletvekili Zeyit Aslan, Yargıçlar Sendikası Başkanı Ömer Faruk Eminağaoğlu'na masanın üzerine çıkarak uçan tekme atmış. Kavgayı araya giren diğer milletvekilleri güçlükle ayırmış. Yorum sizin...
Muharrem İnce Rekor Kıran Video 09:48
Muharrem İnce Rekor Kıran Video 677 izlenme - 4 yıl önce Muharrem İnce Meclis Konuşması 2 Ocak 2014. Muharrem İnce, Halk Haber,chp,izlenme Rekoru Kıran Videolar, Muharrem İnce Tbmm Basın Konuşması | 15 Ocak 2014 chp Sancaktepe İlçe Başkanlığı http://sancaktepe.chpistanbul.org.tr https://twitter.com/chpsancaktepe https://www.facebook.com/chpsancaktepe
Recep Tayyip Erdoğan Allah’ın Vasıflarına Sahiptir 01:03
Recep Tayyip Erdoğan Allah’ın Vasıflarına Sahiptir 795 izlenme - 3 yıl önce Akp Düzce milletvekili Fevai Arslan, Başbakanınız "Allahın bütün vasıflarını üzerinde toplayan bir lider”, durum vahim demek ki dünya Tayyip’e layık değilse, koyun bir rokete uzaya yollayın!
Polislere Küfreden Milletvekili 02:06
Polislere Küfreden Milletvekili 510 izlenme - 3 yıl önce Polisin tazyikli suyuyla ıslanan CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, sinirlendi ve polise, "Sizin ananızı s... eşekoğlu eşekler." ifadelerini kullandı. Öfkesine hakim olamayan Gök, kameralara, "Demokrasinin bir bedeli var. Biz bu bedeli Tayyip Erdoğan'a ödettireceğiz. Korkmuyoruz ondan. Bu şerefsizlerden. Tayyip'in polislerinden, emniyetinden, kaba kuvvetinden kormuyoruz." diye konuştu. (AA)
TBMM Kürsüsünde Konuşan İlk Türbanlı Vekil 00:35
TBMM Kürsüsünde Konuşan İlk Türbanlı Vekil 431 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Bursa Milletvekili Canan Candemir Çelik, Meclis kürsüsünde konuşan ilk türbanlı milletvekili oldu.
Başbakan Yardımcısı Hüseyin Çelik - Kürtçe Soruya Kürtçe Yanıt 01:06
Başbakan Yardımcısı Hüseyin Çelik - Kürtçe Soruya Kürtçe Yanıt 326 izlenme - 3 yıl önce Evet Van Milletvekili aynı zamanda başbakan yardımcısı olan Hüseyin Çelik muhabirin gündeme dair sorduğu kürtçe soruya cevap kürtçe ceva veriyor.
Muharrem İnce - Yolsuzluk Soruları 10:24
Muharrem İnce - Yolsuzluk Soruları 295 izlenme - 3 yıl önce 9 Aralık 2013 TBMM Bütçe görüşmelerinde söz alan Muharrem İnce yine kendi üslubuyla tarihi ayarlar vermiş. İzliyoruz ve de alkışlıyoruz. Partisi önemli değil böyle 100 tane vekil olsa şu mecliste eminim ülkemiz çok daha başka bir yer olacaktır...