Hoşgeldiniz!

Vekiller Videoları İzle

CHP'li Vekillerden Kılıçdaroğlu’na İstifa Çağrısı 04:25
CHP'li Vekillerden Kılıçdaroğlu’na İstifa Çağrısı 980 izlenme - 3 yıl önce emine ülker tarhan ve bir grup milletvekili cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarını değerlendirdi. emine ülker tarhan ' birden bire bir aday zuhur etmişken, bu şahsın kim olduğunu sorgulamamıza bile izin verilmedi. chp'de sol şeridi boşaltanlar şimdi mutlu mudur ? ' diye sordu - 12 ağustos 2014
Erdoğan AK Partili Vekilleri Uyardı: ByLock'tan Yakalananlar Gelip Bana Ağlamasın 01:21
Erdoğan AK Partili Vekilleri Uyardı: ByLock'tan Yakalananlar Gelip Bana Ağlamasın 115 izlenme - 5 ay önce "ByLock'tan yakalananlar 'Mağdurum' diye gelip bana ağlamasın" diyerek vekilleri uyaran Erdoğan, AK Partili bir ismin ByLock'çu çıkan oğlunu reddettiğine dikkat çekti.
akp vekiller kavga 07:13
akp vekiller kavga 1.193 izlenme - 8 yıl önce akp vekiller kavga
kadın vekiller birbirine girdi 00:52
kadın vekiller birbirine girdi 913 izlenme - 8 yıl önce kadın vekiller birbirine girdi
koreli vekiller çıldırdı! 01:08
koreli vekiller çıldırdı! 1.022 izlenme - 8 yıl önce erkek vekillerin kavgasına bu kez kadın veklillerde karışınca ortalık bir anda karıştı.
CHP'li Vekillerden Terör Marşı 01:56
CHP'li Vekillerden Terör Marşı 145 izlenme - 11 ay önce CHP'li vekiller, Anıtkabir yürüyüşünde terör örgütü DHKP-C'nin marşını söyledi. CHP tarafından düzenlenen 19 Mayıs yürüyüşünde; partililer Kemal Kılıçdaroğlu öncülüğünde Anıtkabir'e yürüdü. CHP'DEN MARŞ SKANDALI CHP İstanbul Milletvekilleri Eren Erdem ve Mahmut Tanal'ın da bulunduğu bir grup ise, duyanları şoke eden bir marş söyledi. CHP'liler, terör örgütü DHKP-C'nin kullandığı bir marşı hep bir ağızdan söyledi. CHP'lilerin söylediği terör marşında şu ifadeler yer alıyor: "Savaş vakti yaklaştı; al silahı, vur beline emperyalizme karşı. Deniz Gezmiş, Mahir Çayan devrim için öldüler, devrimciler ölür ama devrimler durmaz sürer. Yolumuzun önderleri Mahir, Hüseyin, Uaş haykırıyor gerillalar kurtuluşa kadar savaş!
Reina'nın Önünde CHP'li Vekiller ile Polis Arasında Gerginlik 02:43
Reina'nın Önünde CHP'li Vekiller ile Polis Arasında Gerginlik 18 izlenme - 4 ay önce Reina'nın Önünde CHP'li Vekiller ile Polis Arasında Gerginlik Ortaköy'de saldırı düzenlenen gece kulübüne karanfil bırakmak isteyen CHP'li milletvekilleri ile izin vermeyen polisler arasında gerginlik yaşandı.
Başbakanı Maho Ağa'ya Benzetmek - Muharrem İnce 01:08
Başbakanı Maho Ağa'ya Benzetmek - Muharrem İnce 186 izlenme - 2 yıl önce yürek yemiş vekillerimizden olan sayın muharrem ince bu kısacık konuşmasında yine kendine has üslubu ile başbakana karşı eleştirisini dile getirmiş. bu arada muharrem incenin haberinin bile olmadığı bir çatı adayı belirlemesi de kemal beyin ayıbıdır.
Kadın Vekillerin Türban Ve Pantolon Kavgası 00:16
Kadın Vekillerin Türban Ve Pantolon Kavgası 183 izlenme - 4 yıl önce Habertürk'te ekrana gelen Türkiye'nin Nabzı programında, kadın a şiddet masaya yatırılırken, CHP, BDP ve MHP'nin kadın vekillerinin yanı sıra bir de Habertürk yazarı Nihal Bengisu Karaca karşı karşıya gedi.
HDP'li Vekiller PKK Sloganlarıyla Meclis'i Terk Etti!  00:29
HDP'li Vekiller PKK Sloganlarıyla Meclis'i Terk Etti! 28 izlenme - 12 ay önce HDP'li milletvekilleri, dokunulmazlıklarla ilgili Anayasa değişiklik teklifinin görüşüldüğü TBMM Anayasa Komisyonu'nu 'Biji Serok Apo' sloganlarıyla Meclis'i olay çıkararak terk etti. Devam eden toplantıda, dokunulmazlıklarla ilgili değişiklik teklifi oy birliği ile kabul edildi.
Ak Partili Vekillerin Kendi Yasa Maddesini Reddetmesi 01:18
Ak Partili Vekillerin Kendi Yasa Maddesini Reddetmesi 117 izlenme - 2 yıl önce İş iyiden iyiye sidik yarışına dönmüş demek ki yahu, adamlar otomatiğe almış iyice ne olduğuna bakmaksızın karşı taraf okey mi diyor o zaman biz zinhar olmaz demeliyiz deyip kendilerini de bu komik duruma düşürmüşler...
Meclis'te AK Parti ve CHP'li Vekiller Arasında Kavga Çıktı 01:29
Meclis'te AK Parti ve CHP'li Vekiller Arasında Kavga Çıktı 10 izlenme - 4 ay önce Meclis'te AK Parti ve CHP'li Vekiller Arasında Kavga Çıktı!
Türbanlı Vekillerden Beklentim Büyük! 06:51
Türbanlı Vekillerden Beklentim Büyük! 79 izlenme - 3 yıl önce Şafak Pavey: "Buraya gelmeden önce türbanlı vekillerin konuşmalarını taradım ve kendi özgürlükleri dışında hiçbir konuda açıklama yapmadıklarını gördüm. Anca...
AK Partili vekiller CHP'li Tanal'ı alkışladı 01:02
AK Partili vekiller CHP'li Tanal'ı alkışladı 28 izlenme - 1 yıl önce Meclis Genel Kurulu’nda konuşan CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal’ın “halk size oy vermiyor, halk Recep Tayyip Erdoğan’a oy veriyor” sözleri üzerine AK Partili vekiller alkış tuttu. Meclis Genel Kurulu’nda konuşan CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal’ın “Milletvekilleri şunu karıştırıyorlar. İktidarla sıralarda burada oturanlar farklı insanlar. Bana yerinizden laf atarak prim yapamazsınız. Siz hep sürekli diyorsunuz ki ‘biz seçimle geldik’, halk size oy vermiyor, halk Recep Tayyip Erdoğan’a oy veriyor.” sözleri AK Parti sıralarında büyük alkışla karşılandı.
AK Partili Vekiller: Hezer'in Dokunulmazlığı Kaldırılsın 01:10
AK Partili Vekiller: Hezer'in Dokunulmazlığı Kaldırılsın 23 izlenme - 1 yıl önce Başbakan, AK Parti milletvekilleri ile yaptığı toplantıda, intihar bombacısının taziye çadırını ziyaret eden HDP'li Tuğba Hezer'in dokunulmazlığının kaldırılması istendi.
Chpli Vekiller Silivride 01:46
Chpli Vekiller Silivride 34 izlenme - 4 yıl önce Bu arada duruşmayı izlemek üzere aralarında Muharrem İnce, Mahmut Tanal ve Umut Oran'ın bulunduğu çok sayıda CHP milletvekili de cezaevine geldi.
Kadın Vekillere Pantolon Yasağı Kalktı 01:42
Kadın Vekillere Pantolon Yasağı Kalktı 16 izlenme - 3 yıl önce Kadın Milletvekillerinin Tbmm Genel Kurul Çalışmalarına Pantolonla Katılmasına İmkan Veren Teklif Kabul Edildi.
Bdp'liler Ataköy Marina'dan İmralı'ya Gitti 03:13
Bdp'liler Ataköy Marina'dan İmralı'ya Gitti 19 izlenme - 4 yıl önce Bdp'liler Ataköy Marina'dan İmralı'ya Gitti
Chp'li Ve Mhp'li Vekiller Meclis Kürsüsünü İşgal Etti 01:17
Chp'li Ve Mhp'li Vekiller Meclis Kürsüsünü İşgal Etti 22 izlenme - 4 yıl önce Chp'li Ve Mhp'li Vekiller Meclis Kürsüsünü İşgal Etti Chp Önergesine Ak Partili Vekillerin İmza Vermesi Ve Meclis Başkanı'nın Bu Önergeyi Kabul Etmesi Meclis...
Tutuklu vekiller İçin Kritik Gün 02:01
Tutuklu vekiller İçin Kritik Gün 18 izlenme - 5 yıl önce Tutuklu vekiller İçin Kritik Gün
Vekillerden Pazar Ziyaret 06:11
Vekillerden Pazar Ziyaret 17 izlenme - 7 yıl önce istanbul millet vekilleri pazarda ziyaretde bulunup vatandaş ile sohbet ettiler
Meclis'te Tutuklu Vekiller Tartışması 01:37
Meclis'te Tutuklu Vekiller Tartışması 12 izlenme - 5 yıl önce Meclis'te Tutuklu Vekiller Tartışması
Vekiller göz yaşartıcı gaz attı 03:04
Vekiller göz yaşartıcı gaz attı 1 izlenme - 2 yıl önce Vekiller göz yaşartıcı gaz attı