Hoşgeldiniz!

Vekiller Videoları İzle

CHP'li Vekillerden Kılıçdaroğlu’na İstifa Çağrısı 04:25
CHP'li Vekillerden Kılıçdaroğlu’na İstifa Çağrısı 982 izlenme - 3 yıl önce emine ülker tarhan ve bir grup milletvekili cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarını değerlendirdi. emine ülker tarhan ' birden bire bir aday zuhur etmişken, bu şahsın kim olduğunu sorgulamamıza bile izin verilmedi. chp'de sol şeridi boşaltanlar şimdi mutlu mudur ? ' diye sordu - 12 ağustos 2014
Erdoğan AK Partili Vekilleri Uyardı: ByLock'tan Yakalananlar Gelip Bana Ağlamasın 01:21
Erdoğan AK Partili Vekilleri Uyardı: ByLock'tan Yakalananlar Gelip Bana Ağlamasın 115 izlenme - 6 ay önce "ByLock'tan yakalananlar 'Mağdurum' diye gelip bana ağlamasın" diyerek vekilleri uyaran Erdoğan, AK Partili bir ismin ByLock'çu çıkan oğlunu reddettiğine dikkat çekti.
akp vekiller kavga 07:13
akp vekiller kavga 1.193 izlenme - 8 yıl önce akp vekiller kavga
kadın vekiller birbirine girdi 00:52
kadın vekiller birbirine girdi 913 izlenme - 8 yıl önce kadın vekiller birbirine girdi
koreli vekiller çıldırdı! 01:08
koreli vekiller çıldırdı! 1.022 izlenme - 8 yıl önce erkek vekillerin kavgasına bu kez kadın veklillerde karışınca ortalık bir anda karıştı.
CHP'li Vekillerden Terör Marşı 01:56
CHP'li Vekillerden Terör Marşı 151 izlenme - 1 yıl önce CHP'li vekiller, Anıtkabir yürüyüşünde terör örgütü DHKP-C'nin marşını söyledi. CHP tarafından düzenlenen 19 Mayıs yürüyüşünde; partililer Kemal Kılıçdaroğlu öncülüğünde Anıtkabir'e yürüdü. CHP'DEN MARŞ SKANDALI CHP İstanbul Milletvekilleri Eren Erdem ve Mahmut Tanal'ın da bulunduğu bir grup ise, duyanları şoke eden bir marş söyledi. CHP'liler, terör örgütü DHKP-C'nin kullandığı bir marşı hep bir ağızdan söyledi. CHP'lilerin söylediği terör marşında şu ifadeler yer alıyor: "Savaş vakti yaklaştı; al silahı, vur beline emperyalizme karşı. Deniz Gezmiş, Mahir Çayan devrim için öldüler, devrimciler ölür ama devrimler durmaz sürer. Yolumuzun önderleri Mahir, Hüseyin, Uaş haykırıyor gerillalar kurtuluşa kadar savaş!
Başbakanı Maho Ağa'ya Benzetmek - Muharrem İnce 01:08
Başbakanı Maho Ağa'ya Benzetmek - Muharrem İnce 188 izlenme - 2 yıl önce yürek yemiş vekillerimizden olan sayın muharrem ince bu kısacık konuşmasında yine kendine has üslubu ile başbakana karşı eleştirisini dile getirmiş. bu arada muharrem incenin haberinin bile olmadığı bir çatı adayı belirlemesi de kemal beyin ayıbıdır.
Reina'nın Önünde CHP'li Vekiller ile Polis Arasında Gerginlik 02:43
Reina'nın Önünde CHP'li Vekiller ile Polis Arasında Gerginlik 18 izlenme - 5 ay önce Reina'nın Önünde CHP'li Vekiller ile Polis Arasında Gerginlik Ortaköy'de saldırı düzenlenen gece kulübüne karanfil bırakmak isteyen CHP'li milletvekilleri ile izin vermeyen polisler arasında gerginlik yaşandı.
Kadın Vekillerin Türban Ve Pantolon Kavgası 00:16
Kadın Vekillerin Türban Ve Pantolon Kavgası 183 izlenme - 4 yıl önce Habertürk'te ekrana gelen Türkiye'nin Nabzı programında, kadın a şiddet masaya yatırılırken, CHP, BDP ve MHP'nin kadın vekillerinin yanı sıra bir de Habertürk yazarı Nihal Bengisu Karaca karşı karşıya gedi.
Ak Partili Vekillerin Kendi Yasa Maddesini Reddetmesi 01:18
Ak Partili Vekillerin Kendi Yasa Maddesini Reddetmesi 118 izlenme - 3 yıl önce İş iyiden iyiye sidik yarışına dönmüş demek ki yahu, adamlar otomatiğe almış iyice ne olduğuna bakmaksızın karşı taraf okey mi diyor o zaman biz zinhar olmaz demeliyiz deyip kendilerini de bu komik duruma düşürmüşler...
Türbanlı Vekillerden Beklentim Büyük! 06:51
Türbanlı Vekillerden Beklentim Büyük! 79 izlenme - 4 yıl önce Şafak Pavey: "Buraya gelmeden önce türbanlı vekillerin konuşmalarını taradım ve kendi özgürlükleri dışında hiçbir konuda açıklama yapmadıklarını gördüm. Anca...
Meclis'te AK Parti ve CHP'li Vekiller Arasında Kavga Çıktı 01:29
Meclis'te AK Parti ve CHP'li Vekiller Arasında Kavga Çıktı 10 izlenme - 5 ay önce Meclis'te AK Parti ve CHP'li Vekiller Arasında Kavga Çıktı!
AK Partili Vekiller: Hezer'in Dokunulmazlığı Kaldırılsın 01:10
AK Partili Vekiller: Hezer'in Dokunulmazlığı Kaldırılsın 23 izlenme - 1 yıl önce Başbakan, AK Parti milletvekilleri ile yaptığı toplantıda, intihar bombacısının taziye çadırını ziyaret eden HDP'li Tuğba Hezer'in dokunulmazlığının kaldırılması istendi.