Hoşgeldiniz!

Veli Ağbaba Videoları İzle

Ağbabadan Tuğçe Kazaza Sert Sözler 01:12
Ağbabadan Tuğçe Kazaza Sert Sözler 298 izlenme - 2 yıl önce Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, "Din değiştirip, ne meslekle uğraştığı belli olmayan birisinin sözlerini ciddiye almıyorum" dedi.
Veli Ağbaba- Sabahat Akkiraz Hekimhan 03:25
Veli Ağbaba- Sabahat Akkiraz Hekimhan 474 izlenme - 6 yıl önce veli ağbaba- sabahat akkiraz hekimhan
Veli Ağbaba Hatunsuyu Kanalizasyon 02:22
Veli Ağbaba Hatunsuyu Kanalizasyon 269 izlenme - 6 yıl önce
Veli Ağbaba Arguvan Köy Ziyaretleri 02:55
Veli Ağbaba Arguvan Köy Ziyaretleri 132 izlenme - 6 yıl önce veli ağbaba arguvan köy ziyaretleri
veli ağbaba  kuluncak gezi 03:10
veli ağbaba kuluncak gezi 126 izlenme - 6 yıl önce veli ağbaba kuluncak gezi
Veli Ağbaba İlçe Ve Köy Ziyaretleri 03:08
Veli Ağbaba İlçe Ve Köy Ziyaretleri 115 izlenme - 6 yıl önce veli ağbaba ilçe ve köy ziyaretleri
Veli Ağbaba Karakavak Mahallesi Ziyareti 03:00
Veli Ağbaba Karakavak Mahallesi Ziyareti 113 izlenme - 6 yıl önce veli ağbaba karakavak mahallesi ziyareti
TBMM'de Oğlum Bak Git! 01:40
TBMM'de Oğlum Bak Git! 46 izlenme - 1 yıl önce Millet meclisinde sosyal medyanın etkilerinin görülmesi gelecek açısından en azından bir umut ışığı olmuştur. Günümüzün ergenleri vekil olunca bakalım neler olacak. 30 sene sonra göreceğiz, merakla bekliyoruz.
Veli Ağbaba Ziyaretler 03:17
Veli Ağbaba Ziyaretler 85 izlenme - 6 yıl önce veli ağbaba ziyaretler
Veli Ağbaba Arguvan Ziyaret 03:10
Veli Ağbaba Arguvan Ziyaret 75 izlenme - 6 yıl önce veli ağbaba arguvan ziyaret
veli ağbaba köy kasaba 03:31
veli ağbaba köy kasaba 68 izlenme - 6 yıl önce veli ağbaba köy kasaba
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Türbe Ziyaret Etti 01:28
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Türbe Ziyaret Etti 47 izlenme - 2 yıl önce - Kılıçdaroğlu, Palu ilçesinde Şeyh Ali Septi Türbesi ve Ali Rıza Septioğlu'nun mezarını ziyaret etti.
Partinin Kurallarına Uyanlar Uyar, Uymayanlar Gider, Gitmesi Lazım 01:55
Partinin Kurallarına Uyanlar Uyar, Uymayanlar Gider, Gitmesi Lazım 31 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "Partinin kurallarına uyanlar uyar, uymayanlar gider, gitmesi lazım." dedi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba 02:01
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba 42 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Bülent Arınç’a suikast davasında verilen takipsizlik kararının ardından, “Burada iftira atanlar mağduriyeti oynayanlar mutlaka yargılanmalılar. Başta Bülent Arınç yargılanmalıdır” dedi. Seçim gezileri kapsamında Malatya’da Haçovalılar Derneği’nde vatandaşlarla buluşan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, geçtiğimiz günlerde Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’a suikast davasında takipsizlik verildiğini hatırlatarak açıklamalarda bulundu. O dönem Bülent Arınç’a suikast düzenleniyor diye bir fırtına kopartıldığını savunan Ağbaba, “2 tane Albay Çukurambar’da yakalandı. Şimdi dün soruşturmaya takipsizlik kararı verildi. Ve kozmik oda ile ilgili bazı açıklamalarda bulunuldu. O gün hem bu davaları açanlar hem de yaygara kopararak mağduriyeti oynayanlar hemen seçim öncesinde boynunu büküp mağdur olma rolüne bürünenler maalesef iftira attılar. Sadece oy almak için sadece kendilerini mağdur göstermek için başta dönemin Başbakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç olmak üzere sanki Arınç’a suikast düzenleniyor gibi bir rüzgar estirdiler. Sanki böyle bir şey varmış gibi önce kamuoyunu inandırmaya çalıştılar ellerindeki basın ile medya ile. Ardından kozmik odaya girdiler. Kozmik odada da Genelkurmay’ın o gizli bilgilerine ulaştılar. Burada temel amaç Türk Silahlı Kuvvetleri’ni dağıtmaktı onu da başardılar” dedi.
Tunceli CHP'li Veli Ağbaba ve Özgür Özel Açıklamalarda Bulundu-2 04:03
Tunceli CHP'li Veli Ağbaba ve Özgür Özel Açıklamalarda Bulundu-2 15 izlenme - 1 yıl önce Tunceli CHP'li Veli Ağbaba ve Özgür Özel açıklamalarda bulundu-2 (Tür: Yurt) Veli Ağbaba, Türk siyasetçi, CHP Genel Başkan Yardımcısı, Malatya Milletvekili. 3 Nisan 1968 günü Malatya Yazıhan İlçesi Karaca Köyü'nde dünyaya geldi.
Veli Ağbabaakçadağ 02:55
Veli Ağbabaakçadağ 44 izlenme - 6 yıl önce veli ağbabaakçadağ
veli ağbaba mahalleler haber44 03:09
veli ağbaba mahalleler haber44 41 izlenme - 6 yıl önce veli ağbaba mahalleler haber44
veli ağbaba mahalle ziyaretler 02:59
veli ağbaba mahalle ziyaretler 39 izlenme - 6 yıl önce veli ağbaba mahalle ziyaretler
Veli Ağbaba Mahalleler 03:10
Veli Ağbaba Mahalleler 32 izlenme - 6 yıl önce veli ağbaba mahalleler
veli ağbaba mahalleler 03:04
veli ağbaba mahalleler 32 izlenme - 6 yıl önce veli ağbaba mahalleler
Chp Castro'nun Cenaze Törenine Katılacak 01:08
Chp Castro'nun Cenaze Törenine Katılacak 2 izlenme - 3 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba başkanlığında bir heyet, Küba devriminin lideri Fidel Castro'nun cenaze törenine katılmak üzere, Küba'ya gidecek.
Chp'li Veli Ağbaba - Davutoğlu'nun Akil İnsanlar Heyeti İle Toplantısı 01:39
Chp'li Veli Ağbaba - Davutoğlu'nun Akil İnsanlar Heyeti İle Toplantısı 18 izlenme - 2 yıl önce - CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba: - "Bunlar AK Parti politikalarını halka anlatmak ve yanlış uygulamalarda halkı ikna etmek için çalışıyor.
Veli Ağbaba - İç Güvenlik Paketi 02:43
Veli Ağbaba - İç Güvenlik Paketi 15 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba: - "Başkanlık sistemi, bizim açımızdan kabul edilebilir bir şey değil" CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "Başkanlık sistemi, bizim açımızdan kabul edilebilir bir şey değil" dedi.
Ağbaba: Türkiyede Haksızlığa Uğrayan Kim Varsa Onun Yanında Yer Almaya Çalıştık 02:06
Ağbaba: Türkiyede Haksızlığa Uğrayan Kim Varsa Onun Yanında Yer Almaya Çalıştık 11 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba: - "Türkiye'de haksızlığa uğrayan kim varsa onun yanında yer almaya çalıştık" CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "Türkiye'de haksızlığa uğrayan kim varsa onun yanında yer almaya çalıştık" dedi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba 01:38
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba 8 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba: - "Cumhuriyet Halk Partisi'ni kapatmaya ancak halkın gücü yeter" CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "Cumhuriyet Halk Partisi'ni kapatmaya ancak halkın gücü yeter" dedi.
Chp Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba - Ortadoğu'da Yaşanan Gelişmeler 01:59
Chp Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba - Ortadoğu'da Yaşanan Gelişmeler 6 izlenme - 2 yıl önce Chp Genel Baskan Yardimcisi Agbaba: - "(Ortadogu'da Yasanan Gelismeler) Bunlari Gorunce, Bunlara Bakinca, Turkiye Cumhuriyeti'nin Onemini, Kiymetini Bir Kez Daha Hepimizin Bilmesi Gerekiyor"malatya (aa) - Chp Genel Baskan Yardimcisi Veli Agbaba, Ortadogu'da Yasanan Gelismeleri Goren Herkesin, Turkiye Cumhuriyeti'nin Onemini, Kiymetini Daha İyi Bilmesi Gerektigini Soyledi.
Ağbaba: 01:09
Ağbaba: "Siyasi Ayağına Girilmediği Sürece Fetö'yle Mücadelenin Bir Anlamı Kalmaz" 1 izlenme - 5 ay önce Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "Siyasi ayağına girilmediği sürece FETÖ'yle mücadelenin bir anlamı kalmaz" dedi.
Tunceli CHP'li Veli Ağbaba ve Özgür Özel Açıklamalarda Bulundu-1 06:45
Tunceli CHP'li Veli Ağbaba ve Özgür Özel Açıklamalarda Bulundu-1 3 izlenme - 1 yıl önce Tunceli CHP'li Veli Ağbaba ve Özgür Özel açıklamalarda bulundu-1 (Tür: Yurt) Veli Ağbaba, Türk siyasetçi, CHP Genel Başkan Yardımcısı, Malatya Milletvekili. 3 Nisan 1968 günü Malatya Yazıhan İlçesi Karaca Köyü'nde dünyaya geldi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba - İç Güvenlik Paketi 02:22
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba - İç Güvenlik Paketi 5 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba: - "Biz orada (TBMM) olduğumuz müddetçe o İç Güvenlik Yasası geçmeyecek çünkü Türkiye'ye demokrasi getiren parti biziz" CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "Biz orada (TBMM) olduğumuz müddetçe o İç Güvenlik Yasası geçmeyecek çünkü Türkiye'ye demokrasi getiren parti biziz" dedi.
Chp'li Ağbaba: 01:32
Chp'li Ağbaba: "Gazze'ye Gitmek İçin Her Yolu Deneyeceğiz" 5 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "Umarım biz, İsrail'in Gazze'de yaptığı katliama bayramda bütün dünyanın dikkatini çekebiliriz. Bu amaçla, CHP olarak orada olacağımızı, orada olmak için girişimlerde bulunacağımızı kamuoyunun bilmesini istiyoruz" dedi.