Hoşgeldiniz!

Veliaht Videoları

Rafet El Roman & Onur Koç - Solo (Veliaht Final) 07:30
Rafet El Roman & Onur Koç - Solo (Veliaht Final) 201.556 izlenme - 3 yıl önce Rafet El Roman & Onur Koç - Düet ve Solo (Veliaht Final Haftası) Yalancı Şahidim ve Götür Beni Gittiğin Yere Performansı
Ezo & Deniz Seki - Kop Gel Günahlarından (Veliaht) 03:50
Ezo & Deniz Seki - Kop Gel Günahlarından (Veliaht) 166.586 izlenme - 3 yıl önce
Cengiz Kurtoğlu & Hande Yener - Önce Bir Kaç Damla Yaş (Veliaht) 04:25
Cengiz Kurtoğlu & Hande Yener - Önce Bir Kaç Damla Yaş (Veliaht) 77.580 izlenme - 3 yıl önce Cengiz Kurtoğlu & Hande Yener - Önce Bir Kaç Damla Yaş (Veliaht)
Aydın Kurtoğlu - Devlerin Aşkı & Cengiz Kurtoğlunun Gözyaşları (Veliaht) 04:07
Aydın Kurtoğlu - Devlerin Aşkı & Cengiz Kurtoğlunun Gözyaşları (Veliaht) 28.919 izlenme - 3 yıl önce Aydın Kurtoğlu - Devlerin Aşkı & Cengiz Kurtoğlunun Gözyaşları (Veliaht)
Aydın & Cengiz Kurtoğlu - Seviyorum (Veliaht) 05:38
Aydın & Cengiz Kurtoğlu - Seviyorum (Veliaht) 15.166 izlenme - 3 yıl önce
Rafet El Roman & Onur Koç - Bana Sen Lazımsın (Veliaht) 03:16
Rafet El Roman & Onur Koç - Bana Sen Lazımsın (Veliaht) 16.287 izlenme - 3 yıl önce Rafet El Roman & Onur Koç - Bana Sen Lazımsın (Veliaht)
Düşlerimin Prensi Dizisi Korean Film 04:25
Düşlerimin Prensi Dizisi Korean Film 26.230 izlenme - 8 yıl önce trt güzel fılmler yayınlıyor ama bu sefer olımpıyatlar yüzünden yarımyamalak yayınladı aradan sahneler kesti.dogrusu yakıstıramadım.ama fılm super.
Azer Bülbül'ün Veliahtı Mesut Haskaya 05:07
Azer Bülbül'ün Veliahtı Mesut Haskaya 8.068 izlenme - 4 yıl önce Azer Bülbül'ün Veliahtı Mesut Haskaya
Şükrü Güler Bir Sevda Etmiştim(2008) 04:14
Şükrü Güler Bir Sevda Etmiştim(2008) 26.516 izlenme - 8 yıl önce rizeli sanatçılarımızdan şükrü gülerin veliaht isimli albümünden güzel bi şarkısı
Kulüp Başkanı Çılgına Döndü Sahaya İnip Hakemi Tokatladı 05:08
Kulüp Başkanı Çılgına Döndü Sahaya İnip Hakemi Tokatladı 2.906 izlenme - 1 yıl önce Kuveyt Veliaht Prens Kupası çeyrek finalinde oynanan Al Jahra-Khaitan maçında herkesi hayretler içinde bırakan bir olay yaşandı. Ev sahibi Al Jahra’nın hem sahibi hem de başkanı olan Şeyh D’Ham AL-Shammari, normal süresi 1-1 biten maçın uzatmalarında hakemin üst üste çıkardığı kırmızı kartlar üzerine çılgına döndü. Sahaya inen ve hakemin üzerine yürüyen Al-Shammari önce itirazda bulundu. Buna karşın öfkesini yenemeyen şeyh, daha sonra hakemi tokatladı. Mücadeleyi 3-2 kaybeden şeyhin takımı Al Jahra, 120 dakikayı 8 kişi tamamladı.
Şükrü Güler Veliaht 06:00
Şükrü Güler Veliaht 10.503 izlenme - 8 yıl önce şükrü gülerin son albümü,süper bir albüm başarılarının devamını temmenı ederım..
Niran & Hande Ünsal - Helal Et (Veliaht) 14:42
Niran & Hande Ünsal - Helal Et (Veliaht) 7.445 izlenme - 3 yıl önce VELİAHT isimli yepyeni yarışmada Türkiye'nin Star'ları Hande Yener, Musa Eroğlu, Deniz Seki, Kubat, Rafet El Roman, Cengiz Kurdoğlu, Niran Ünsal ve Kutsi kendi veliahtını seçiyor.
Hande Yener | Elif Kaya - Acele Etme (Veliaht) 04:08
Hande Yener | Elif Kaya - Acele Etme (Veliaht) 5.100 izlenme - 3 yıl önce
Rafet El Roman & Onur Koç - Senden Sonra (Veliaht) 13:13
Rafet El Roman & Onur Koç - Senden Sonra (Veliaht) 6.709 izlenme - 3 yıl önce VELİAHT isimli yepyeni yarışmada Türkiye'nin Star'ları Hande Yener, Musa Eroğlu, Deniz Seki, Kubat, Rafet El Roman, Cengiz Kurdoğlu, Niran Ünsal ve Kutsi kendi veliahtını seçiyor.
Hande Yener & Elif - Acı Veriyor (Veliaht) 06:45
Hande Yener & Elif - Acı Veriyor (Veliaht) 3.480 izlenme - 3 yıl önce Hande Yener ve Veliahtı Elif'ten "Acı Veriyor" - 4. hafta performansı - 26 Ekim 2013
Prenses Elena | Gençlİk Adası | ChildrensChannelTurkiye 21:39
Prenses Elena | Gençlİk Adası | ChildrensChannelTurkiye 199 izlenme - 1 ay önce Kötü bir büyücüden krallığını kurtaran maceracı bir genç kız olan Elena, kraliçe olacak yaşa gelene kadar veliaht prenses olarak krallığını yönetmeyi öğrenmelidir. Sadece Childrens Channel'da http://kucukchildrenschannelturkiye.weebly.com/
Hande Yener feat. Musa Eroğlu - Halil İbrahim (Canlı Performans) 03:44
Hande Yener feat. Musa Eroğlu - Halil İbrahim (Canlı Performans) 3.672 izlenme - 3 yıl önce Hande Yener feat. Musa Eroğlu - Halil İbrahim ( Veliaht Canlı Performans)
Aydın & Cengiz Kurtoğlu - Gelin Olmuş Gidiyorsun (Veliaht) 05:22
Aydın & Cengiz Kurtoğlu - Gelin Olmuş Gidiyorsun (Veliaht) 3.031 izlenme - 3 yıl önce Aydın & Cengiz Kurtoğlu - Gelin Olmuş Gidiyorsun (Veliaht)
Prenses Elena | Büyülenmiş | ChildrensChannelTurkiye 23:46
Prenses Elena | Büyülenmiş | ChildrensChannelTurkiye 134 izlenme - 1 ay önce Kötü bir büyücüden krallığını kurtaran maceracı bir genç kız olan Elena, kraliçe olacak yaşa gelene kadar veliaht prenses olarak krallığını yönetmeyi öğrenmelidir. Sadece Childrens Channel'da http://kucukchildrenschannelturkiye.weebly.com/
Hande Yener - Biri Var (Canlı Performans) 04:18
Hande Yener - Biri Var (Canlı Performans) 2.455 izlenme - 3 yıl önce Hande Yener - Biri Var (Canlı Performans - Veliaht )TV'de İlk Kez | HANDE YENER - Biri Var
Hande Yener & Elif - Bodrum (Canlı Performans - Veliaht) 03:41
Hande Yener & Elif - Bodrum (Canlı Performans - Veliaht) 1.460 izlenme - 3 yıl önce Hande Yener & Elif - Bodrum (Canlı Performans - Veliaht)
Onur Koç | Rafet El Roman - Direniyorum (Veliaht) 03:12
Onur Koç | Rafet El Roman - Direniyorum (Veliaht) 2.029 izlenme - 3 yıl önce Onur Koç | Rafet El Roman - Direniyorum (Veliaht)
Rafet El Roman & Ezo Genç - Kalbine Sürgün 04:22
Rafet El Roman & Ezo Genç - Kalbine Sürgün 1.729 izlenme - 3 yıl önce Rafet El Roman & Ezo Genç - Kalbine Sürgün
Yeni Bir İsmail YK Doğuyor 04:17
Yeni Bir İsmail YK Doğuyor 416 izlenme - 1 yıl önce İsmail yk'nin ilk piyasaya çıktığı dönemi hatırlayanlar bilir klibimizi izledikten sonra yeni bir İsmail Yk'nın doğduğuna kanaat getirebiliriz.
Messi'nin Veliahtı Bu Bence Süper Hareketler ve Harika Gol 01:10
Messi'nin Veliahtı Bu Bence Süper Hareketler ve Harika Gol 311 izlenme - 1 yıl önce Toronto FC'nin İtalyan yıldızı Sebastian Giovinco MLS'i sallamaya devam ediyor. 28 yaşındaki yıldız oyuncu, takımının New York Red Bulls ile oynadığı maçta attığı inanılmaz golle bu sezon çıktığı 30. lig maçında 21. kez ağları sarsmayı başardı.
Deniz Seki & Didem - Suya Hapsettim (Veliaht) 16:29
Deniz Seki & Didem - Suya Hapsettim (Veliaht) 1.460 izlenme - 3 yıl önce VELİAHT isimli yepyeni yarışmada Türkiye'nin Star'ları Hande Yener, Musa Eroğlu, Deniz Seki, Kubat, Rafet El Roman, Cengiz Kurdoğlu, Niran Ünsal ve Kutsi kendi veliahtını seçiyor.
Kubat & Yigit - Gesi Bağları (Veliaht) 16:18
Kubat & Yigit - Gesi Bağları (Veliaht) 1.428 izlenme - 3 yıl önce VELİAHT isimli yepyeni yarışmada Türkiye'nin Star'ları Hande Yener, Musa Eroğlu, Deniz Seki, Kubat, Rafet El Roman, Cengiz Kurdoğlu, Niran Ünsal ve Kutsi kendi veliahtını seçiyor.
Yigit Mahsuni & Kubat - Çeşmi Siyahım (Veliaht) 05:07
Yigit Mahsuni & Kubat - Çeşmi Siyahım (Veliaht) 987 izlenme - 3 yıl önce Yigit Mahsuni & Kubat - Çeşmi Siyahım (Veliaht)
Rafet El Roman & Onur Koç - Bana Sen Lazımsın 05:09
Rafet El Roman & Onur Koç - Bana Sen Lazımsın 1.275 izlenme - 3 yıl önce Rafet El Roman & Onur Koç - Bana Sen Lazımsın
Sibel Can’ın Veliahtına Silahlı Saldırı 03:29
Sibel Can’ın Veliahtına Silahlı Saldırı 371 izlenme - 2 yıl önce Sibel Can’ın veliahtına silahlı saldırı FOX TV'de yayınlanan ‘Sesi çok güzel’ programıyla adını duyuran Diyarbakırlı Mutlu Kaya, Ergani ilçesindeki evinde silahlı saldırıya uğradı. Edinilen bilgilere göre olay, dün gece meydana geldi. Özel bir televizyon kanalında yayınlanan ‘Sesi çok güzel’ yarışmasına katılan ve Sibel Can’ın 'Veliahtım' dediği Mutlu Kaya, kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından evinde silahlı saldırıya uğradı. Hane halkının haber vermesiyle olay yerine polis ve 112 acil servis ekipleri sevk edildi. Mutlu Kaya Ergani’de yapılan ilk müdahalesinin ardından Diyarbakır Eğitim Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Kaya’nın hayati tehlikesi bulunurken, polis olayla ilgili geniş çapta soruşturma başlattı. Sibel Can, bir okulun kantininde çalışan 19 yaşındaki Mutlu Kaya’yı kendi elleri ile almak için Diyarbakır'a gelmiş ve çalıştığı okul kantininde ziyaret etmişti.