Hoşgeldiniz!

Veliefendi Videoları İzle

Kafkaslı Turbo Kapışması Tanıtım Filmi 02:55
Kafkaslı Turbo Kapışması Tanıtım Filmi 33.325 izlenme - 8 yıl önce 2 mayıs 2009 ankara
Veliefendi'de Yarış Atı Açık Artırması 00:36
Veliefendi'de Yarış Atı Açık Artırması 2.313 izlenme - 2 yıl önce Veliefendi Hipodromu'nda yapılan yarış atı açık artırmasını izleyeceksiniz. Müzayede, müşterisinden münadisine kadar gerçekten de tuhaf bir atmosfere sahip. İyi seyirler. (Münadi: Açık artırmayı yöneten zat)
1994 - Gazi Koşusu (91,80 Ganyan) 08:58
1994 - Gazi Koşusu (91,80 Ganyan) 2.368 izlenme - 2 yıl önce Lyra koşunun bir numaralı ismiydi. (Ganyanı 1,05 veriyordu.) Aslında bir çok yarışsever asla geçilmez demişti. Yarışın sonları geliyordu ve oda nesi? Bir at geliyordu; As Jet. Yarış bitti ve As Jet inanılmaz bir sürpriz yaparak yarışı Tınay Adışen'le kazandı. (Tınay Adışen, ilk ve son kez Gazi Koşusu'nu kazanma başarısı göstermiştir. As Jet ise tarihin en yüksek ganyanla birinci olan atı ünvanını halen korumaktadır. 91,80 ganyanla gelmiştir.)
1996 Gazi Koşusu - Bold Pilot 05:25
1996 Gazi Koşusu - Bold Pilot 2.158 izlenme - 2 yıl önce Halen kırılamayan 2400 metre çim pist rekorunu elinde bulunduran (İngilizlerde) Bold Pilot isimli atı yeni başlayanlar dahi bilir. Halis Karataş abimizle özdeşleşen bu güzide atımızın rekoru kırdığı koşuyu (hem de Gazi Koşusu) paylaşıyoruz.
Kafkaslı - 2007 Veliefendi Kupası Koşusu 00:49
Kafkaslı - 2007 Veliefendi Kupası Koşusu 3.800 izlenme - 10 yıl önce
Efsane Yarış Atı Yavuzhan (1994-1999) 09:08
Efsane Yarış Atı Yavuzhan (1994-1999) 1.224 izlenme - 2 yıl önce Sitede yayınlanan pek çok nostaljik at yarışı videosuna karşılık yarışseverlerin büyük bölümü tarafından en büyük efsane kabul edilen "Yavuzhan"a ait bir video olmaması üzerine harekete geçerek bu videoyu sizlerle paylaşıyorum efendim. Rakibi kendisine iyice sokulmadan tempoyu artırmadığı , rakiplerile dalga geçtiği , insan gibi hisleri olduğu , geçildiği bir yarıştan sonra jokeyini üstünden atıp çiğnemeye kalktığı gibi efsaneler hala konuşulur. Efsane Yavuzhan 2000 yılında bağırsak düğümlenmesi sonucu ölmüştür. Bir başka rivayet sahiplerinin kendisi için anıt diktirdiğini söylemektedir.
Veliefendi 00:26
Veliefendi 694 izlenme - 10 yıl önce gazi koşusu
Veliefendi'de skandal hata 00:39
Veliefendi'de skandal hata 359 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda bugün yapılan 23 Nisan Koşusu'nda büyük bir skandal yaşandı...
Veliefendi Hipodromu'nda Tarihe Geçecek Protesto 01:40
Veliefendi Hipodromu'nda Tarihe Geçecek Protesto 350 izlenme - 2 yıl önce Veliefendi'de 'Atlara Özgürlük' pankartı İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda bugün 4. koşu sırasında piste giren ve Canlı Yaşam Kuşağı adlı gruba üye oldukları iddia edilen 5-6 kişi, üzerinde, "Bakımın karşılığı kırbaç olamaz, para hayvanı esir almaz" yazılı bir pankartla piste girdi. İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda bugün koşulan at yarışlarının 4. koşusunda büyük bir felaketin eşiğinden dönüldü. Sentetik pistteki koşuda safkanlar son 400 metreye girdiği sırada, öğrenci oldukları ve CANLI YAŞAM KUŞAĞI adlı bir gruba üye oldukları iddia edilen 5-6 kişi ellerinde bir pankartla pistin içine girdi.Ellerindeki pankartı açan grup üyeleri, hem kendilerinin hem atların ve jokeylerin sağlığını ciddi şekilde riske attı. Söz konusu kişiler piste girdiği anda, ne olduğunu anlamaya çalışan bazı jokeyler yarışa devam edip etmemekte kararsız kaldı. Yarış sırasında aprantisi Tolgahan Keresteci'yi düşüren ve başıboş kalan Lideray adlı atın protestoculara çarpmaması onlar adına büyük bir şans oldu. Atların bulundukları yerden geçmelerinden sonra kaçmaya çalışan protestocular, Hipodrom Güvenlik Birimi elemanları tarafından yakalandı. Pankartı açtıktan sonra kaçmaya çalışan protestocular güvenlik görevlileri tarafından yakalandı. Yakalanan protestocuların açtıkları pankartta “BAKIMIN KARŞILIĞI KIRBAÇ OLAMAZ, PARA HAYVANI ESİR ALAMAZ" yazdığı ve protestocuların TJK Güvenlik Birimlerince olay yerine gelen Emniyet Mensuplarına teslim edildiği öğrenildi.
1993 Gazi Koşusu - The Best ve Ekürisi Thunder Bolt 09:59
1993 Gazi Koşusu - The Best ve Ekürisi Thunder Bolt 486 izlenme - 2 yıl önce Gazi Mustafa Kemal Atatürk adına yılda bir kez düzenlenen ve bir yarış atının yaşamında sadece bir kez koşabileceği , Türk yarışçılığının en prestijli koşusu "Gazi". 1993 yılında efsane at Johny Guitar'ın da katışdığı ancak Kurt ekürisine ait The Best ve Thunder Bolt isimli atların 1. 2. sırada tamamlayarak duble yaptığı nostaljik koşuyu izliyoruz efendim. Bu vesileyle artık pek eşine rastlanmayan efsane tayları da hatırlamış olacağız. Not : The Best isimli şampiyon safkan bu koşudan sonra bir daha start almamıştır.
Milyonluk 'safkanlar' Türkiye'de 08:26
Milyonluk 'safkanlar' Türkiye'de 188 izlenme - 2 yıl önce Türkiye Jokey Kulübü (TJK) tarafından organize edilen dünyanın önemli ekürilerinin ve başarılı safkanların start aldığı Uluslararası Yarış Festivali, bu yıl 5-6 Eylül tarihlerinde İstanbul Veliefendi Hipodromu'nun ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.
Veliefendi'de skandal hata 00:39
Veliefendi'de skandal hata 84 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda bugün yapılan 23 Nisan Koşusu'nda büyük bir skandal yaşandı... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/bahisanaliz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Veliefendi de Tehlikeli Protesto 00:14
Veliefendi de Tehlikeli Protesto 106 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda bugün 4. koşu sırasında piste giren ve Canlı Yaşam Kuşağı adlı gruba üye oldukları iddia edilen 5-6 kişi, üzerinde, "Bakımın karşılığı kırbaç olamaz, para hayvanı esir almaz" yazılı bir pankartla piste girdi. İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda bugün koşulan at yarışlarının 4. koşusunda büyük bir felaketin eşiğinden dönüldü. Sentetik pistteki koşuda safkanlar son 400 metreye girdiği sırada, öğrenci oldukları ve CANLI YAŞAM KUŞAĞI adlı bir gruba üye oldukları iddia edilen 5-6 kişi ellerinde bir pankartla pistin içine girdi.Ellerindeki pankartı açan grup üyeleri, hem kendilerinin hem atların ve jokeylerin sağlığını ciddi şekilde riske attı. Söz konusu kişiler piste girdiği anda, ne olduğunu anlamaya çalışan bazı jokeyler yarışa devam edip etmemekte kararsız kaldı. Yarış sırasında aprantisi Tolgahan Keresteci'yi düşüren ve başıboş kalan Lideray adlı atın protestoculara çarpmaması onlar adına büyük bir şans oldu. Atların bulundukları yerden geçmelerinden sonra kaçmaya çalışan protestocular, Hipodrom Güvenlik Birimi elemanları tarafından yakalandı.Pankartı açtıktan sonra kaçmaya çalışan protestocular güvenlik görevlileri tarafından yakalandı. Yakalanan protestocuların açtıkları pankartta “BAKIMIN KARŞILIĞI KIRBAÇ OLAMAZ, PARA HAYVANI ESİR ALAMAZ" yazdığı ve protestocuların TJK Güvenlik Birimlerince olay yerine gelen Emniyet Mensuplarına teslim edildiği öğrenildi.
Gazi koşusunda Gezi eylemi! Her yer Taksim.. 02:01
Gazi koşusunda Gezi eylemi! Her yer Taksim.. 233 izlenme - 4 yıl önce 87. Gazi Koşusu'nun ödül töreninde "Her yer taksim, her yer direniş" sloganları atıldı.
İlköğretim Okulu 8/d 02:59
İlköğretim Okulu 8/d 403 izlenme - 8 yıl önce İlköğretim okulu 8/d kankiler@homevideoss
Veliefendi Hipodromunda Tehlikeli Prtotesto 02:04
Veliefendi Hipodromunda Tehlikeli Prtotesto 63 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda koşu sırasında piste giren Canlı Yaşam Kuşağı adlı grup tehlikeli bir protesto gösterisinde bulundu.
Karaüzüm İsimli Atın Kapağı Geç Açılınca Yarışı Üçüncü Tamamladı 01:59
Karaüzüm İsimli Atın Kapağı Geç Açılınca Yarışı Üçüncü Tamamladı 57 izlenme - 2 yıl önce Veliefendi'de koşulan at yarışında favori at Karaüzüm'ün "starting box" kapağı 2 saniye geç açıldı. Karaüzüm, yarışı birinciden 16 salise farkla üçüncü tamamladı.
Çetin Ve Kanat'ın Muhteşem Dostluğu 02:01
Çetin Ve Kanat'ın Muhteşem Dostluğu 26 izlenme - 2 yıl önce Bilindiği üzere delilerle ün kazanmış İstanbulumuzun güzide ilçelerinden Bakırköy'ün Osmaniye semtinin tanınmış iki delisi Çetin ve Kanat'ın onların dilince iletişimini izliyoruz
DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ | O212 695 33 78 |  Veliefendi DEMİRDÖKÜM Kombi Servisi Bakım 00:02
DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ | O212 695 33 78 | Veliefendi DEMİRDÖKÜM Kombi Servisi Bakım 46 izlenme - 2 yıl önce DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ | O212 695 33 78 | Veliefendi DEMİRDÖKÜM Kombi Servisi Bakım Veliefendi DEMİRDÖKÜM Luna Kombi Servisi Veliefendi DEMİRDÖKÜM Eco Kombi Servisi Veliefendi DEMİRDÖKÜM Star Kombi Servisi Veliefendi DEMİRDÖKÜM Aden Kombi Servisi Veliefendi DEMİRDÖKÜM Kalisto Kombi Servisi Veliefendi DEMİRDÖKÜM Neva Kombi Servisi Veliefendi DEMİRDÖKÜM Nepto Kombi Servisi Veliefendi DEMİRDÖKÜM Tayros Kombi Servisi Veliefendi DEMİRDÖKÜM Serena Kombi Servisi Veliefendi DEMİRDÖKÜM Lynx Kombi Servisi Veliefendi DEMİRDÖKÜM Leopard Kombi Servisi Veliefendi DEMİRDÖKÜM Egis Kombi Servisi Veliefendi DEMİRDÖKÜM Uno Kombi Servisi Veliefendi DEMİRDÖKÜM Mars Kombi Servisi Veliefendi DEMİRDÖKÜM Güneş Kombi Servisi Veliefendi DEMİRDÖKÜM Yıdız Kombi Servisi Veliefendi DEMİRDÖKÜM Yıldızplus Kombi Servisi Veliefendi DEMİRDÖKÜM Ay Kombi Servisi Veliefendi DEMİRDÖKÜM Domiproject Demicompact Kombi Servisi Veliefendi DEMİRDÖKÜM Colora Confeo Proteus Fortius Kombi Servisi Veliefendi DEMİRDÖKÜM Vuw Kombi Servisi Veliefendi DEMİRDÖKÜM Turbotech Kombi Servisi Veliefendi DEMİRDÖKÜM Kombi Servisi Bakım Veliefendi DEMİRDÖKÜM Kombi Servisi Bakımm Veliefendi DEMİRDÖKÜM Kombi Servisi Bakımleri Veliefendi KOMBİCİ Veliefendi KOMBİCİ Veliefendi KOMBİCİm Veliefendi DEMİRDÖKÜM Servisleri Veliefendi DEMİRDÖKÜM Kombi Servisi Bakım Veliefendi KOMBİCİm Veliefendi DEMİRDÖKÜM Kombi Servisi Bakımleri Veliefendi DEMİRDÖKÜM Servis Veliefendi KOMBİCİm Veliefendi DEMİRDÖKÜM Servisleri Veliefendi DEMİRDÖKÜM DEMİRDÖKÜM Servisları Veliefendi DEMİRDÖKÜM Kombi Su Akıtıyor Veliefendi DEMİRDÖKÜM Kombi Sesli Çalışıyor Veliefendi DEMİRDÖKÜM Kombi Petekler Isınmıyor Veliefendi DEMİRDÖKÜM Kombi Sıcak Su Gelmiyor Veliefendi DEMİRDÖKÜM Kombi Ntc Sensör Arızası Ücreti Veliefendi DEMİRDÖKÜM Kombi Devirdaim Arızası Ücreti Veliefendi DEMİRDÖKÜM Kombi Fan Arızası Ücreti Veliefendi DEMİRDÖKÜM Kombi Üçyollu Arızası Ücreti Veliefendi DEMİRDÖKÜM DEMİRDÖKÜM Servis Kodları E01,E02,E03,E04,E05,E06,E07,E08,E09,E10 Veliefendi DEMİRDÖKÜM DEMİRDÖKÜM Servis Kodları F0,F1,F2,F3,F4,F5,F6,F7,F8,F22,F28 Veliefendi DEMİRDÖKÜM DEMİRDÖKÜM Servis Lambaları 30,40,50,60,70,80,90 Amacımız Sizlere Daha Hızlı Güvenilir Uygun Hizmet Sunmaktır Kombileriniz Hangi Marka Model Olursa Olsun Tüm Sorunlarınız Ekiplerimiz Tarafından Çözüme Kavuşturulur Kombinize Mutlaka Bakım Yaptırılmalıdır Soğuk Havalarda Petekleriniz Isınmıyor İse Mutlaka Petek Bakımlarınızı Yaptırınız DEMİRDÖKÜM Bakım Onarım Servisi Servisi Veliefendi DEMİRDÖKÜM Kombi Servisi Bakım Numaraları Çağrı Merkezi 0(212) 695 33 78
Şampiyon Safkan Village Wind, Kalp Krizi Sonrası Hayatını Kaybetti 00:38
Şampiyon Safkan Village Wind, Kalp Krizi Sonrası Hayatını Kaybetti 51 izlenme - 2 yıl önce Kariyerinde Başbakanlık, TJK, Büyük Taarruz gibi yarışlarda birincilikleri bulunan 5 yaşındaki İngiliz atı Village Wind, pistte kalp krizi geçirerek öldü.
Cumhurbaşkanı Gül'den Flaş Adaylık Açıklaması 01:35
Cumhurbaşkanı Gül'den Flaş Adaylık Açıklaması 50 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Cumhurbaşkanlığına Aday Olmayacağını Açıkladı.
Milyonluk 'safkanlar' Türkiye'de 08:26
Milyonluk 'safkanlar' Türkiye'de 23 izlenme - 2 yıl önce Türkiye Jokey Kulübü (TJK) tarafından organize edilen dünyanın önemli ekürilerinin ve başarılı safkanların start aldığı Uluslararası Yarış Festivali, bu yıl 5-6 Eylül tarihlerinde İstanbul Veliefendi Hipodromu'nun ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.
Veliefendide Büyük Şok! 02:04
Veliefendide Büyük Şok! 29 izlenme - 2 yıl önce 02 Şubat Pazartesi günü İstanbul Veliefendi Hipodromunda 4. koşu koşarken safkanlar son virajı döndükten sonra yedi üniversite öğrencisi piste girerek Bakımlı ata kırbaç vurulmaz, para ile hayvan esir alınmaz yazılı pankart açtılar.