Hoşgeldiniz!

veliefendi

Kafkaslı Turbo Kapışması Tanıtım Filmi 02:55
Kafkaslı Turbo Kapışması Tanıtım Filmi 33.593 izlenme - 9 yıl önce 2 mayıs 2009 ankara
1994 - Gazi Koşusu (91,80 Ganyan) 08:58
1994 - Gazi Koşusu (91,80 Ganyan) 3.629 izlenme - 3 yıl önce Lyra koşunun bir numaralı ismiydi. (Ganyanı 1,05 veriyordu.) Aslında bir çok yarışsever asla geçilmez demişti. Yarışın sonları geliyordu ve oda nesi? Bir at geliyordu; As Jet. Yarış bitti ve As Jet inanılmaz bir sürpriz yaparak yarışı Tınay Adışen'le kazandı. (Tınay Adışen, ilk ve son kez Gazi Koşusu'nu kazanma başarısı göstermiştir. As Jet ise tarihin en yüksek ganyanla birinci olan atı ünvanını halen korumaktadır. 91,80 ganyanla gelmiştir.)
Veliefendi'de Yarış Atı Açık Artırması 00:36
Veliefendi'de Yarış Atı Açık Artırması 2.399 izlenme - 3 yıl önce Veliefendi Hipodromu'nda yapılan yarış atı açık artırmasını izleyeceksiniz. Müzayede, müşterisinden münadisine kadar gerçekten de tuhaf bir atmosfere sahip. İyi seyirler. (Münadi: Açık artırmayı yöneten zat)
1996 Gazi Koşusu - Bold Pilot 05:25
1996 Gazi Koşusu - Bold Pilot 2.837 izlenme - 3 yıl önce Halen kırılamayan 2400 metre çim pist rekorunu elinde bulunduran (İngilizlerde) Bold Pilot isimli atı yeni başlayanlar dahi bilir. Halis Karataş abimizle özdeşleşen bu güzide atımızın rekoru kırdığı koşuyu (hem de Gazi Koşusu) paylaşıyoruz.
Kafkaslı - 2007 Veliefendi Kupası Koşusu 00:49
Kafkaslı - 2007 Veliefendi Kupası Koşusu 3.815 izlenme - 11 yıl önce
Efsane Yarış Atı Yavuzhan (1994-1999) 09:08
Efsane Yarış Atı Yavuzhan (1994-1999) 1.799 izlenme - 2 yıl önce Sitede yayınlanan pek çok nostaljik at yarışı videosuna karşılık yarışseverlerin büyük bölümü tarafından en büyük efsane kabul edilen "Yavuzhan"a ait bir video olmaması üzerine harekete geçerek bu videoyu sizlerle paylaşıyorum efendim. Rakibi kendisine iyice sokulmadan tempoyu artırmadığı , rakiplerile dalga geçtiği , insan gibi hisleri olduğu , geçildiği bir yarıştan sonra jokeyini üstünden atıp çiğnemeye kalktığı gibi efsaneler hala konuşulur. Efsane Yavuzhan 2000 yılında bağırsak düğümlenmesi sonucu ölmüştür. Bir başka rivayet sahiplerinin kendisi için anıt diktirdiğini söylemektedir.
Veliefendi'de korku dolu anlar! 00:44
Veliefendi'de korku dolu anlar! 181 izlenme - 9 ay önce İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda korku dolu anlar yaşandı. Zülfükar Karabulut atın üstünde eğerinin kayması sonucu büyük bir tehlike atlattı.
Veliefendi 00:26
Veliefendi 694 izlenme - 11 yıl önce gazi koşusu
91. Gazi Koşusu'nu Piano Sonata'nın Kazanması 03:41
91. Gazi Koşusu'nu Piano Sonata'nın Kazanması 160 izlenme - 8 ay önce Veliefendi Hipodromu'nda gerçekleştirilen 91. Gazi Koşusu'nu Ahmet Çelik'in jokeyliğini yaptığı Oğuz Yalçın'ın sahibi olduğu Piano Sonata isimli safkan kazandı. Ahmet Çelik, Gazi Koşusu'nda üst üste 3. şampiyonluğunu kazanmış oldu.
1993 Gazi Koşusu - The Best ve Ekürisi Thunder Bolt 09:59
1993 Gazi Koşusu - The Best ve Ekürisi Thunder Bolt 667 izlenme - 3 yıl önce Gazi Mustafa Kemal Atatürk adına yılda bir kez düzenlenen ve bir yarış atının yaşamında sadece bir kez koşabileceği , Türk yarışçılığının en prestijli koşusu "Gazi". 1993 yılında efsane at Johny Guitar'ın da katışdığı ancak Kurt ekürisine ait The Best ve Thunder Bolt isimli atların 1. 2. sırada tamamlayarak duble yaptığı nostaljik koşuyu izliyoruz efendim. Bu vesileyle artık pek eşine rastlanmayan efsane tayları da hatırlamış olacağız. Not : The Best isimli şampiyon safkan bu koşudan sonra bir daha start almamıştır.
Veliefendi Hipodromu'nda Tarihe Geçecek Protesto 01:40
Veliefendi Hipodromu'nda Tarihe Geçecek Protesto 405 izlenme - 3 yıl önce Veliefendi'de 'Atlara Özgürlük' pankartı İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda bugün 4. koşu sırasında piste giren ve Canlı Yaşam Kuşağı adlı gruba üye oldukları iddia edilen 5-6 kişi, üzerinde, "Bakımın karşılığı kırbaç olamaz, para hayvanı esir almaz" yazılı bir pankartla piste girdi. İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda bugün koşulan at yarışlarının 4. koşusunda büyük bir felaketin eşiğinden dönüldü. Sentetik pistteki koşuda safkanlar son 400 metreye girdiği sırada, öğrenci oldukları ve CANLI YAŞAM KUŞAĞI adlı bir gruba üye oldukları iddia edilen 5-6 kişi ellerinde bir pankartla pistin içine girdi.Ellerindeki pankartı açan grup üyeleri, hem kendilerinin hem atların ve jokeylerin sağlığını ciddi şekilde riske attı. Söz konusu kişiler piste girdiği anda, ne olduğunu anlamaya çalışan bazı jokeyler yarışa devam edip etmemekte kararsız kaldı. Yarış sırasında aprantisi Tolgahan Keresteci'yi düşüren ve başıboş kalan Lideray adlı atın protestoculara çarpmaması onlar adına büyük bir şans oldu. Atların bulundukları yerden geçmelerinden sonra kaçmaya çalışan protestocular, Hipodrom Güvenlik Birimi elemanları tarafından yakalandı. Pankartı açtıktan sonra kaçmaya çalışan protestocular güvenlik görevlileri tarafından yakalandı. Yakalanan protestocuların açtıkları pankartta “BAKIMIN KARŞILIĞI KIRBAÇ OLAMAZ, PARA HAYVANI ESİR ALAMAZ" yazdığı ve protestocuların TJK Güvenlik Birimlerince olay yerine gelen Emniyet Mensuplarına teslim edildiği öğrenildi.
Veliefendi'de skandal hata 00:39
Veliefendi'de skandal hata 362 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda bugün yapılan 23 Nisan Koşusu'nda büyük bir skandal yaşandı...
Veliefendi'de jokey Zülfikar Karabulut'un Zor Anları! 00:42
Veliefendi'de jokey Zülfikar Karabulut'un Zor Anları! 78 izlenme - 9 ay önce İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda koşulan yarışlarda ilginç bir olay yaşandı. Genç apranti Zülfükar Karabulut atın üstünde eğerinin kayması sonucu büyük tehlike yaşadı. Start sonrası „Run River“ isimli safkana metrelerce bir kovboy gibi binmek zorunda kalan apranti Karabulut, daha sonra etrafında başka atın olmadığını görerek atıyla dışa doğru açıldı. Genç apranti ardından kendini kontrollü bir şeklide çim piste bırakarak büyük tehlikeyi kazasız atlattı…
Milyonluk 'safkanlar' Türkiye'de 08:26
Milyonluk 'safkanlar' Türkiye'de 190 izlenme - 2 yıl önce Türkiye Jokey Kulübü (TJK) tarafından organize edilen dünyanın önemli ekürilerinin ve başarılı safkanların start aldığı Uluslararası Yarış Festivali, bu yıl 5-6 Eylül tarihlerinde İstanbul Veliefendi Hipodromu'nun ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.
91. Gazi Koşusu'nu Piano Sonata İsimli At Kazandı 03:28
91. Gazi Koşusu'nu Piano Sonata İsimli At Kazandı 34 izlenme - 8 ay önce İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda düzenlenen Gazi Koşusu'nda Piano Sonata isimli at 1. oldu.
Veliefendi de Tehlikeli Protesto 00:14
Veliefendi de Tehlikeli Protesto 112 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda bugün 4. koşu sırasında piste giren ve Canlı Yaşam Kuşağı adlı gruba üye oldukları iddia edilen 5-6 kişi, üzerinde, "Bakımın karşılığı kırbaç olamaz, para hayvanı esir almaz" yazılı bir pankartla piste girdi. İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda bugün koşulan at yarışlarının 4. koşusunda büyük bir felaketin eşiğinden dönüldü. Sentetik pistteki koşuda safkanlar son 400 metreye girdiği sırada, öğrenci oldukları ve CANLI YAŞAM KUŞAĞI adlı bir gruba üye oldukları iddia edilen 5-6 kişi ellerinde bir pankartla pistin içine girdi.Ellerindeki pankartı açan grup üyeleri, hem kendilerinin hem atların ve jokeylerin sağlığını ciddi şekilde riske attı. Söz konusu kişiler piste girdiği anda, ne olduğunu anlamaya çalışan bazı jokeyler yarışa devam edip etmemekte kararsız kaldı. Yarış sırasında aprantisi Tolgahan Keresteci'yi düşüren ve başıboş kalan Lideray adlı atın protestoculara çarpmaması onlar adına büyük bir şans oldu. Atların bulundukları yerden geçmelerinden sonra kaçmaya çalışan protestocular, Hipodrom Güvenlik Birimi elemanları tarafından yakalandı.Pankartı açtıktan sonra kaçmaya çalışan protestocular güvenlik görevlileri tarafından yakalandı. Yakalanan protestocuların açtıkları pankartta “BAKIMIN KARŞILIĞI KIRBAÇ OLAMAZ, PARA HAYVANI ESİR ALAMAZ" yazdığı ve protestocuların TJK Güvenlik Birimlerince olay yerine gelen Emniyet Mensuplarına teslim edildiği öğrenildi.
Veliefendi'de skandal hata 00:39
Veliefendi'de skandal hata 84 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda bugün yapılan 23 Nisan Koşusu'nda büyük bir skandal yaşandı... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/bahisanaliz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gazi koşusunda Gezi eylemi! Her yer Taksim.. 02:01
Gazi koşusunda Gezi eylemi! Her yer Taksim.. 234 izlenme - 5 yıl önce 87. Gazi Koşusu'nun ödül töreninde "Her yer taksim, her yer direniş" sloganları atıldı.
İlköğretim Okulu 8/d 02:59
İlköğretim Okulu 8/d 404 izlenme - 9 yıl önce İlköğretim okulu 8/d kankiler@homevideoss
66. Başbakanlık Koşusu'nu Pershing Kazandı 01:59
66. Başbakanlık Koşusu'nu Pershing Kazandı 26 izlenme - 7 ay önce - 66. Başbakanlık Koşusu'nu Pershing kazandıİSTANBUL - İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda koşulan 66. Başbakanlık Koşusu'nu Halis Karataş'ın jokeyliğini yaptığı Pershing, 2.02.78'lik derecesiyle kazandı.
Veliefendi Hipodromuna Operasyon Giriş Çıkışlar Kapatıldı 01:08
Veliefendi Hipodromuna Operasyon Giriş Çıkışlar Kapatıldı 11 izlenme - 6 ay önce İstanbul polisi, özel harekat ekiplerinin desteğiyle Veliefendi Hipodroromu'na operasyon gerçekleştirdi. Polis helikopterinin de destek verdiği operasyonda, hipodroma giriş ve çıkışlar kapatıldı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Şube Müdürlüğü Ekipleri tarafından Veliefendi Hipodromu'na operasyon gerçekleştirildi. Helikopter destekli operasyonda çok sayıda polis görev aldı. SABAHIN ERKEN SAATLERİNDE BASKIN YAPILDI İstanbul Emniyet Müdürlüğüne bağlı bazı şubeler ile ilçe emniyet müdürlüğü ekipleri, sabah erken saatlerde Veliefendi Hipodromu'na geldi. Bazı ekipler hipodrom çevresinde güvenlik önlemi alırken, bazıları da hipodrom kompleksine girdi. HİPODROMA GİRİŞ VE ÇIKIŞLAR KAPATILDI Operasyona diğer şube ekipleri de katılırken, çevre abluka altına alındı. Helikopter destekli gerçekleşen operasyonda, hipodroma giriş ve çıkışlar da kapatıldı. Operasyonun içeriğiyle ilgili henüz bilgi verilmedi.
Veliefendi Hipodromunda Tehlikeli Prtotesto 02:04
Veliefendi Hipodromunda Tehlikeli Prtotesto 65 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda koşu sırasında piste giren Canlı Yaşam Kuşağı adlı grup tehlikeli bir protesto gösterisinde bulundu.
Veliefendi’de korku dolu anlar 00:42
Veliefendi’de korku dolu anlar 15 izlenme - 9 ay önce İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda bugün koşulan yarışlarda ilginç bir olay yaşandı. Genç apranti Zülfükar Karabulut atın üstünde eğerinin kayması sonucu büyük tehlike yaşadı. Start sonrası “Run River” isimli safkana metrelerce bir kovboy gibi binmek zorunda kalan apranti Karabulut, daha sonra etrafında başka atın olmadığını görerek atıyla dışa doğru açıldı. Genç apranti ardından kendini kontrollü bir şeklide çim piste bırakarak büyük tehlikeyi kazasız atlattı…
Karaüzüm İsimli Atın Kapağı Geç Açılınca Yarışı Üçüncü Tamamladı 01:59
Karaüzüm İsimli Atın Kapağı Geç Açılınca Yarışı Üçüncü Tamamladı 59 izlenme - 3 yıl önce Veliefendi'de koşulan at yarışında favori at Karaüzüm'ün "starting box" kapağı 2 saniye geç açıldı. Karaüzüm, yarışı birinciden 16 salise farkla üçüncü tamamladı.
Çetin Ve Kanat'ın Muhteşem Dostluğu 02:01
Çetin Ve Kanat'ın Muhteşem Dostluğu 29 izlenme - 2 yıl önce Bilindiği üzere delilerle ün kazanmış İstanbulumuzun güzide ilçelerinden Bakırköy'ün Osmaniye semtinin tanınmış iki delisi Çetin ve Kanat'ın onların dilince iletişimini izliyoruz
Veliefendide Büyük Şok! 02:04
Veliefendide Büyük Şok! 37 izlenme - 3 yıl önce 02 Şubat Pazartesi günü İstanbul Veliefendi Hipodromunda 4. koşu koşarken safkanlar son virajı döndükten sonra yedi üniversite öğrencisi piste girerek Bakımlı ata kırbaç vurulmaz, para ile hayvan esir alınmaz yazılı pankart açtılar.
Cumhurbaşkanı Gül'den Flaş Adaylık Açıklaması 01:35
Cumhurbaşkanı Gül'den Flaş Adaylık Açıklaması 50 izlenme - 4 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Cumhurbaşkanlığına Aday Olmayacağını Açıkladı.
Şampiyon Safkan Village Wind, Kalp Krizi Sonrası Hayatını Kaybetti 00:38
Şampiyon Safkan Village Wind, Kalp Krizi Sonrası Hayatını Kaybetti 53 izlenme - 3 yıl önce Kariyerinde Başbakanlık, TJK, Büyük Taarruz gibi yarışlarda birincilikleri bulunan 5 yaşındaki İngiliz atı Village Wind, pistte kalp krizi geçirerek öldü.
Milyonluk 'safkanlar' Türkiye'de 08:26
Milyonluk 'safkanlar' Türkiye'de 23 izlenme - 2 yıl önce Türkiye Jokey Kulübü (TJK) tarafından organize edilen dünyanın önemli ekürilerinin ve başarılı safkanların start aldığı Uluslararası Yarış Festivali, bu yıl 5-6 Eylül tarihlerinde İstanbul Veliefendi Hipodromu'nun ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.