Hoşgeldiniz!

Velimir Perasovic

Ioannis Sfairopoulos: 02:24
Ioannis Sfairopoulos: "İki Takım da Bugün İyi Oynamadı" 4 izlenme - 12 ay önce - Ioannis Sfairopoulos: "İki takım da bugün iyi oynamadı"İSTANBUL - Olympaikos Başantrenörü Ioannis Sfairopoulos, Anadolu Efes galibiyeti sonrasında yaptığı açıklamada, "İki takım da bugün iyi oynamadı" dedi.
Anadolu Efes, Olympiakos Hazırlıklarını Sürdürdü 03:22
Anadolu Efes, Olympiakos Hazırlıklarını Sürdürdü 3 izlenme - 12 ay önce - Anadolu Efes, Olympiakos hazırlıklarını sürdürdüİSTANBUL - Anadolu Efes, THY Euroleague'in 14. haftasında Sinan Erdem Spor Salonu'nda Yunan temsilcisi Olympiakos oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürdü.
Velimir Perasovic: 02:16
Velimir Perasovic: "Beşiktaş Sompo Japan Çok İyi Oynuyor" 3 izlenme - 2 yıl önce - Velimir Perasovic: "Beşiktaş Sompo Japan çok iyi oynuyor"İSTANBUL - Anadolu Efes Başantrenörü Velimir Perasovic, "Beşiktaş Sompo Japan çok iyi oynuyor.
Perasovic: 01:43
Perasovic: "Kötü Bir Mağlubiyet Oldu" 2 izlenme - 1 yıl önce - Perasovic: "Kötü bir mağlubiyet oldu"İSTANBUL - Anadolu Efes Başantrenörü Velimir Perasovic, Panathinaikos karşılaşması sonrası maçın kendileri için zor olduğunu ve kötü bir mağlubiyet aldıklarını söyledi.
Velimir Perasovic: 01:45
Velimir Perasovic: "Çok Önemli Bir Galibiyet Aldık" 2 izlenme - 1 yıl önce - Velimir Perasovic: "Çok önemli bir galibiyet aldık"İSTANBUL - Anadolu Efes Başantrenörü Velimir Perasovic, Yeşil Giresun Belediyespor'u mağlup ederek, çok önemli bir galibiyet elde etmiş olduklarını söyledi.
Velimir Perasovic: 01:17
Velimir Perasovic: "Cska'nın Hücumunu Durduramadık" 2 izlenme - 1 yıl önce - Velimir Perasovic: "CSKA'nın hücumunu durduramadık"İSTANBUL - Anadolu Efes Başantrenörü Velimir Perasovic, lacivert-beyazlı oyuncuların yaptığı top kayıplarına dikkat çekerek, "Maç boyunca rakibimizin hücumunu durduramadık.
Perasovic: 03:10
Perasovic: "Maçın Kilit Noktası Dışarı Attığımız Sayılar" 2 izlenme - 1 yıl önce - Perasovic: "Maçın kilit noktası dışarı attığımız sayılar"İSTANBUL - Anadolu Efes Başantrenörü Velimir Perasovic, maçın kilit noktasının dışarıdan buldukları sayılar olduğunu söyledi.
Perasovic: 01:29
Perasovic: "Çok Ağır Bir Mağlubiyet Oldu" 1 izlenme - 12 ay önce - Perasovic: "Çok ağır bir mağlubiyet oldu"İSTANBUL - Anadolu Efes Başantrenörü Velimir Perasovic, Baskonia Vitoria Gasteiz maçının bu sezon son saniyelerde kaybettikleri üçüncü maç olduğunu belirterek, "Bizim için gerçekten çok ağır bir mağlubiyet oldu" dedi.
Velimir Perasovic: 00:50
Velimir Perasovic: "Evimizde Galip Gelmeyi Bildik" 1 izlenme - 1 yıl önce - Velimir Perasovic: "Evimizde galip gelmeyi bildik"İSTANBUL - Anadolu Efes Başantrenörü Velimir Perasovic, evinde ilk galibiyetlerini aldıklarını aktararak, "Sahada mücadele ettik savaştık ve sonunda galip gelmeyi bildik" dedi.
Perasovic: 01:48
Perasovic: "Bizim İçin Kabul Etmesi Güç Bir Mağlubiyet" 1 izlenme - 1 yıl önce - Perasovic: "Bizim için kabul etmesi güç bir mağlubiyet"İSTANBUL - Anadolu Efes Başantrenörü Velimir Perasovic, son dakikalara kadar önde götürdükleri bir karşılaşmayı kaybettikleri için üzgün olduklarını söyleyerek, "Bizim için kabul etmesi güç bir mağlubiyet oldu.
Velimir Perasovic: 02:01
Velimir Perasovic: "Rotasyonumuz Fenerbahçe'ye Karşı Dar Kaldı" 1 izlenme - 1 yıl önce - Velimir Perasovic: "Rotasyonumuz Fenerbahçe'ye karşı dar kaldı"İSTANBUL - Anadolu Efes Başantrenörü Velimir Perasovic, sarı-lacivertlilerin hak ettiği bir galibiyet aldıklarını ifade ederek, "Bizim rotasyonumuz dar kaldı.
Velimir Perasovic: 04:08
Velimir Perasovic: "Bu Tartışma Basketbol İçin Büyük Sorun" 1 izlenme - 1 yıl önce - Velimir Perasovic: "Bu tartışma basketbol için büyük sorun"İSTANBUL - Anadolu Efes Başantrenörü Velimir Perasovic, Euroleague ile FIBA arasında devam eden tartışma hakkında yaptığı açıklamada, "Bence bu basketbol için büyük sorun. İki tarafında anlaşması lazım.
Velimir Perasovic: 01:37
Velimir Perasovic: "Bu Maçtaki Yüzdelerle Real'i Yenmek İmkansız" 1 izlenme - 1 yıl önce - Velimir Perasovic: "Bu maçtaki yüzdelerle Real'i yenmek imkansız"İSTANBUL - Anadolu Efes Başantrenörü Velimir Perasovic, Real Madrid'in daha iyi bir oyun ortaya koyduğunu belirterek, "Çok iyi mücadele ettiler ama bu yüzdelerle Real Madrid gibi bir takımı yenmek imkansız diyebilirim" dedi.
Perasovic: 01:51
Perasovic: "Olympiakos Galibiyeti Hak Etti" 1 izlenme - 2 yıl önce - Perasovic: "Olympiakos galibiyeti hak etti"İSTANBUL - Anadolu Efes Başantrenörü Velimir Perasovic, Olympiakos'un galibiyeti hak ettiğini söyledi.
Velimir Perasovic: 01:02
Velimir Perasovic: "Buralarda Olympiakos'a Karşı Oynamak Kolay Değil" 1 izlenme - 2 yıl önce - Velimir Perasovic: "Buralarda Olympiakos'a karşı oynamak kolay değil"İSTANBUL - Anadolu Efes Başantrenörü Velimir Perasovic, ilk üç çeyrekte çok iyi mücadele ettiklerini belirterek, "Buralarda Olympiakos'a karşı oynamak kolay değil" dedi.
Velimir Perasovic: 01:28
Velimir Perasovic: "Kazanmak İçin Çok Çalıştık" 1 izlenme - 2 yıl önce - Velimir Perasovic: "Kazanmak için çok çalıştık"İSTANBUL - Anadolu Efes Başantrenörü Velimir Perasovic, kazanmak için çok çalıştıklarını söyledi.
Velimir Perasovic: 03:18
Velimir Perasovic: "Onların Hücumlarını İyi Savunma ile Durdurduk" 1 izlenme - 2 yıl önce - Velimir Perasovic: "Onların hücumlarını iyi savunma ile durdurduk"İSTANBUL - Anadolu Efes Başantrenörü Velimir Perasovic, "Maça çok hızlı başladık ve çok iyi sayılar bulduk ilk 5 dakikada.
Velimir Perasovic: 01:36
Velimir Perasovic: "Final Four'a Gidene Kadar Savaşacağız" 1 izlenme - 2 yıl önce - Velimir Perasovic: "Final Four'a gidene kadar savaşacağız"İSTANBUL - Anadolu Efes Başantrenörü Velimir Perasovic, "Final Four'a gidene kadar savaşacağız" dedi.
Velimir Perasovic: 01:19
Velimir Perasovic: "Bu Maçı Kazanmamız Gerekiyordu" 1 izlenme - 2 yıl önce - Velimir Perasovic: "Bu maçı kazanmamız gerekiyordu"İSTANBUL - Anadolu Efes Başantrenörü Velimir Perasovic, "Play-off oynayabilme şansını devam ettirmemiz için bu maçı kazanmamız gerekiyordu" dedi.
Velimir Perasovic: 05:33
Velimir Perasovic: "İkinci Çeyrekte Her Pozisyonda Geriden Geldik" 1 izlenme - 2 yıl önce - Velimir Perasovic: "İkinci çeyrekte her pozisyonda geriden geldik"İSTANBUL - Anadolu Efes Başantrenörü Velimir Perasovic, "İkinci çeyrekte her pozisyonda geriden geldik.