Hoşgeldiniz!

Vergin Videoları

Halil Vergin feat. Gueray - Olsa Olsa (Nossa Nossa auf Turkish) 02:46
Halil Vergin feat. Gueray - Olsa Olsa (Nossa Nossa auf Turkish) 14.778 izlenme - 5 yıl önce www.fb.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Halil Vergin Olsa Olsa (Nossa Nossa auf türkisch) 02:45
Halil Vergin Olsa Olsa (Nossa Nossa auf türkisch) 2.859 izlenme - 5 yıl önce Halil Vergin Olsa Olsa (Nossa Nossa auf türkisch)
Halil Vergin Eyes Feat Hande Dönmez - Çingenem 03:32
Halil Vergin Eyes Feat Hande Dönmez - Çingenem 2.033 izlenme - 3 yıl önce Halil Vergin Eyes feat Hande Dönmez - Çingenem (Video Klip 2014) Şarkı Sözleri: Kapkara gözlerle Yaktın çingenem Aşkınla tutuşup Yandım çingenem Ruhumu koparıp Aldın bedenden Uğruna sararıp Soldum çingenem Karanlık gecede Ateşin başında Takınır zilleri Oynar çingenem Savurur saçlarını Esen rüzgarla Bir deli sevdaya Salar çingenem Çingenem çingenem Kara gözlü çingenem Aşkınla tutuşup Yandım çingenem Çingenem çingenem Kara gözlü çingenem Uğruna sararıp Soldum çingenem Söz: Sedat Erdoğdu Remix: Halil Vergin Eyes
Ayhan Baran - Vergin Tutto Amor 03:21
Ayhan Baran - Vergin Tutto Amor 1.428 izlenme - 5 yıl önce
Halil Vergin Eyes Feat. Jenny Marsala - Değer Mi Hiç 04:21
Halil Vergin Eyes Feat. Jenny Marsala - Değer Mi Hiç 955 izlenme - 3 yıl önce Halil Vergin Eyes feat. Jenny Marsala - Değer Mi Hiç (Klip) 2014
vergin dinger klip bile bile 04:14
vergin dinger klip bile bile 737 izlenme - 9 yıl önce vergin dingerin bile bile adlı klibi ilk kez burda buyrun izleyin
Halil Vergin Eyes Ft.jenny Marsala - Değer Mi Hiç (Remix 2014) 04:02
Halil Vergin Eyes Ft.jenny Marsala - Değer Mi Hiç (Remix 2014) 437 izlenme - 3 yıl önce Halil Vergin Eyes Ft.Jenny Marsala - Değer Mi Hiç (Remix 2014)
Olsa Olsa - Halil Vergin (Nossa Nossa Türkçe Versiyon) 02:46
Olsa Olsa - Halil Vergin (Nossa Nossa Türkçe Versiyon) 322 izlenme - 3 yıl önce Baharı bekleyen kumrular gibi beklediğimiz şarkı en sonunda kulağımıza çalındı. Nossa Nossa şarkısının türkçe versiyonu yayınlandı. Şimdi alkışlarlayaşıyorum farkıyla dinliyoruz.
Halil Vergin Eyes feat. Hande Yener - Naber 05:17
Halil Vergin Eyes feat. Hande Yener - Naber 254 izlenme - 2 yıl önce Halil Vergin Eyes feat. Hande Yener - Naber (Remix) 2015 Şarkı Sözleri; Hala orada mısın sen bıraktığım yerde Gözlerime inanamıyorum Allahım gerçek mi bu Dağ gibi dimdik mağrur Heybeti kalıbı meşhur Şaka gibi bi durum dur Daha akşama dün rüya mı bu Tavan bile tutamıyordu seni halbuki Uçuyordu göklerde tersine mehter Bir ileri iki geri şimdi bu halin ne Kızma hayata bıraktığın Ayna bile sana küsmüşse Sormadın ama sen ben söyleyecem Cevabı daha sende, naber Gelmedi mi senden bi haber merak ettik Öldün mü kaldın mı endişelendik Bu hayat çok zor malum hele yalnızsan Düşünecektin onu başında, naber?
Vergin Dinger 02:00
Vergin Dinger 569 izlenme - 9 yıl önce allahından bulasın sarkısının bir bölüm dinleyin siirli kısımda diger videoda
Olsa Olsa  - Halil Vergin (Nossa Nossa Türkçe Versiyon) 02:46
Olsa Olsa - Halil Vergin (Nossa Nossa Türkçe Versiyon) 111 izlenme - 1 yıl önce Baharı bekleyen kumrular gibi beklediğimiz şarkı en sonunda kulağımıza çalındı. Nossa Nossa şarkısının türkçe versiyonu yayınlandı. Şimdi alkışlarlayaşıyorum farkıyla dinliyoruz. Olsa olsa... Orjinali için; http://www.youtube.com/watch?v=hcm55lU9knw
Halil Vergin Feat. Cansu Eylül Taş - Padişah 04:04
Halil Vergin Feat. Cansu Eylül Taş - Padişah 140 izlenme - 2 yıl önce Halil Vergin feat. Cansu Eylül Taş - Padişah (2015) Şarkı Sözleri; Üstüme gelme inanamam Beni ben gibi sevmedi bilirim Bu seferde yalancı ben olamam Seni bir kalemde rezil ederim Korkmuyorum sana aşktan söz etmeye ben İnatçıyım derdim çok dostum var Hiç dermanım yok Ah ne zaman bu ayrılık pek yaman Neler çektim bu dünyadan... El mi yaman ben mi yaman Bu devirde kimse sultan değil Hükümdar değil, bezirgan değil Bu kadar güvenme kendine Kimse şah değil, padişah değil Bu zamanda kimse sultan değil...
Halil Vergin Eyes Feat Muhabbet - Aman 04:43
Halil Vergin Eyes Feat Muhabbet - Aman 173 izlenme - 3 yıl önce Halil Vergin Eyes Feat Muhabbet - Aman
Vergin Dinger 01:18
Vergin Dinger 253 izlenme - 9 yıl önce vergin dinger tatlısestv de cikolata kız binnura konuk
Halil Vergin Ft Gueray - Olsa Olsa (Ali Eskin Rmx) 03:35
Halil Vergin Ft Gueray - Olsa Olsa (Ali Eskin Rmx) 194 izlenme - 4 yıl önce Halil Vergin ft Gueray - Olsa Olsa (ALi Eskin RMX)
Halil Vergin - Hande Dönmez - Kader (Remix - 2016) 04:44
Halil Vergin - Hande Dönmez - Kader (Remix - 2016) 28 izlenme - 7 ay önce Facebook: http://facebook.com/remixmusicbox Twitter: http://twitter.com/remixmusicbox Soundcloud: http://soundcloud.com/remixmusicbox Download: http://hu.lk/q5ld22g76br4 A benim avanak arızalı arsız gönlüm Feleğin çemberine takılıp döndün ya Arayan bulur elbet aradın buldun pes Hanyayı konyayı gördün ya Ben sana ne ettim yollarımı çıkmaza bağladın Üç gün mutlu olduysam üç ömürlük ağladım Yalnız geldik yalnız gidiyoruz anladım Tokadını yiye yiye gerçeğe aydım ya Kader kahpe kader Ağlarını ördün mü Yardan yok hiç haber Yar kaldın mı öldün mü
J-DA - Yüreğime Sardım (Halil 'Vergin Eyes' Clup Mix) 06:02
J-DA - Yüreğime Sardım (Halil 'Vergin Eyes' Clup Mix) 86 izlenme - 2 yıl önce J-DA'nın "Dum Rakka" Albümünden "Yüreğime Sardım" (Halil 'Vergin Eyes' Clup Mix) (Lyric Video 2014) Albümdeki Eserler: 1. Dum Rakka 2. Yüreğime Sardım 3. Kendi Ceo'su 4. Seni Gidi Gidi 5. Keyfine Bak 6. Eski 7. Whispers Of Love (Versiyon) 8. Dum Rakka O.C. Remix 9. Yüreğime Sardım Ufuk Kevser Remix 10. Yüreğime Sardım (Sinan Mercenk's Mix) 11. Yüreğime Sardım Halil ('Vergin Eyes' Club Mix)
25 Ocak 2014 - Etohum Girişimcilik Zirvesi / Alican Vergin - Formhane 02:35
25 Ocak 2014 - Etohum Girişimcilik Zirvesi / Alican Vergin - Formhane 57 izlenme - 3 yıl önce Vimeo is the home for high-quality videos and the people who love them.
Ali Eskin Vs Halil Vergin Ftgueray Olsa Olsa (Rmx) 03:35
Ali Eskin Vs Halil Vergin Ftgueray Olsa Olsa (Rmx) 39 izlenme - 5 yıl önce Ali eskin vs. halil vergin ft. gueray - olsa olsa (rmx) )