Hoşgeldiniz!

Veri Merkezi Videoları İzle

Google'ın Veri Merkezleri 05:27
Google'ın Veri Merkezleri 27 izlenme - 1 yıl önce Joe Kava, VP of Google's Data Center Operations, gives a tour inside a Google data center, and shares details about the security, sustainability and the core architecture of Google's infrastructure.
Facebook Prineville Datacenter 08:54
Facebook Prineville Datacenter 123 izlenme - 5 yıl önce Facebook İyi Güzel Fakat Arkaplanında Neler Oluyor? İşte Facebook'un Veri Merkezinden Muhteşem Görüntüler...

Turkcell AkıllıBulut - Nasıl sanal sunucu satın alabilirim? 03:12
Turkcell AkıllıBulut - Nasıl sanal sunucu satın alabilirim? 62 izlenme - 4 yıl önce Turkcell AkıllıBulut'tan sanal sunucu hizmeti satın alıp kullanmak çok kolay. İlk adım olarak Turkcell AkıllıBulut portal hizmet çerçeve sözleşmesini imzalıyorsunuz. Sonrasında ücretsiz olarak SMS'le iletilen kullanıcı adınız ve şifrenizle birlikte www.turkcellakillibulut.com üzerinden sisteme giriş yapıyorsunuz. Yeni Hizmet linkine tıklayarak video'da anlatılan akışla istediğiniz özelliklerde sunucunuzu seçiyorsunuz ve seçim kriterlerinize göre 5 ile 30 dakika arasında sunucunuz kullanıma hazır. Yeni bir sunucu almak artık 4-6 hafta sürmüyor dakikalar içerisinde yeni bir sunucuyu Turkcell Akıllıbulut'ta kullanmaya başlayabiliyorsunuz.
Fotech Veri Merkezi Alanında Ne Tür Ürün ve Hizmetler Sağlıyor? 01:26
Fotech Veri Merkezi Alanında Ne Tür Ürün ve Hizmetler Sağlıyor? 20 izlenme - 3 yıl önce Datacenter Dynamics Konferansı 4 Aralık 2014'te Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşti. Veri merkezi alanında çok sayıda firma bu etkinliğe katıldı. Konferans katılımcılarından Fotech Satış Koordinatörü Umut Altun, 20 yıllık bir geçmişe sahip Fotech'in sunduğu ürün ve hizmetler için şunları söyledi: "Fotech resmi olarak1994 yılında kurulmuş 20. yıllık bir geçmişe sahip bir firmadır. Ana iş kolumuz da "veri merkezlerinde entegrasyon" diyebiliriz. Bir veri merkezinin beyaz alan olarak tesliminden itibaren tasarımı, bunun üzerine yapılan uygulaması, bu süreçteki proje yönetimi ve ürünün teslimine kadar tüm süreçleri gerçekleştirebiliyoruz."
Veri Merkezi Oluşturmak İçin Hangi Koşullar Gerekli? 00:47
Veri Merkezi Oluşturmak İçin Hangi Koşullar Gerekli? 24 izlenme - 3 yıl önce Intertech Genel Müdür Yardımcısı Ali Rıza Aydın, veri merkezi oluşturmak için öncelikle bu oluşuma yönelik ihtiyacın ortaya çıkması gerektiğini belirtti.
Turkcell AkıllıBulut Başarı Hikayeleri - Migros 02:24
Turkcell AkıllıBulut Başarı Hikayeleri - Migros 36 izlenme - 3 yıl önce "Migros mağazalarındaki ses ve veri iletişiminin yanı sıra sanal sunucu çözümlerinde de Turkcell AkıllıBulut hizmetlerini kullanıyor. Kurumsal web sayfalarını kendi veri merkezleri yerine Turkcell AkıllıBulut altyapısında sunuyor. Böylece sanal sunucu, depolama, yedekleme, kurumsal internet çıkışı, DDOS saldırılarını önleme, firewall, Windows sunucu yönetimi, Web sunucu yönetimi, veritabanı yönetimi ve load balancer hizmetlerini tek bir elden anahtar teslim olarak Turkcell AkıllıBulut'tan alıyor."
Anadolu Bilişim Hizmetleri Veri Merkezi Alanında Sektöre Nasıl Katkı Sağlıyor? 01:49
Anadolu Bilişim Hizmetleri Veri Merkezi Alanında Sektöre Nasıl Katkı Sağlıyor? 11 izlenme - 3 yıl önce DataCenter Dynamics Türkiye Konferansı 2014' de Wise TV, kameralarına konuşan Anadolu Bilişim Hizmetleri Sales & Marketing Atakan M. Karaman: 'Anadolu Bilişim Hizmetleri yaklaşık 35 yıldır bilgi teknolojileri alanında faaliyet gösteren bir firma ve son 10 yılda yaptığı atılımlarla tam bir bilişim hizmetleri şirketi konumuna geldi.
Veri Merkezi Sektörünün Gündeminde Hangi Konular Var? 01:23
Veri Merkezi Sektörünün Gündeminde Hangi Konular Var? 10 izlenme - 3 yıl önce Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen Datacenter Dynamics'e yoğun bir katılım gerçekleşti. Geleceğin önemli konularından biri olan veri merkezi sistemleri masaya yatırıldı. Biz de sektörün gündemini firmalardan dinledik. Bu firmalardan Fotech'in Satış Koordinatörü sektörün gündemi hakkında şunları söyledi: Bu etkinlik bir veri merkezi konferansı. Burada sektörün güncel konuları ve yeni teknolojiler konuşuluyor. Bu yılın konularına baktığımızda ise veri merkezlerinde yoğunluk, soğutmada optimizasyon ve yönetim yazılımlarının ön plana çıktığını görüyoruz. Olabildiğince optimizasyonun ön planda tuttulduğu ve çok daha yoğun ancak buna rağmen daha fazla enerji tasarrufu sağlayan veri merkezleri yapılmaya çalışıyor. Bizde Fotech olarak bu sürecin her aşamasında rol alıyoruz. Veri merkezinin tasarımından bir ürün olarak teslimine kadar tüm aşamaları yapıyoruz. Bu nedenle de bu konferanstaki tüm konular ilgi alanımıza giriyor.
Schneider Electric 2007 Yılından Bu Yana It Çözümleri Sunuyor' 00:51
Schneider Electric 2007 Yılından Bu Yana It Çözümleri Sunuyor' 12 izlenme - 3 yıl önce Schneider Electric Veri Merkezi Segment Müdürü Alphan Erdem, firmalarının 2007 yılında APS'yi kendi bünyelerine dahil ederek İT sektörüne giriş yaptığını belirtti.
Turkcell AkıllıBulut Başarı Hikayeleri - Dedeman 03:06
Turkcell AkıllıBulut Başarı Hikayeleri - Dedeman 12 izlenme - 3 yıl önce "Dedeman Holding kendi bünyesindeki tüm bilgi teknolojileri altyapılarını Turkcell Superonline veri merkezlerine taşıdı. Böylece ek yatırım yapmadan hizmetlerine kesintisiz devam edebiliyor. İletişim ve veri hizmetlerinin yanında bilgi teknolojileri hizmetlerini de tek elden alarak verimliliğini arttırıyor."
Veri Merkezlerinde Gündem Enerji Verimliliği! 00:50
Veri Merkezlerinde Gündem Enerji Verimliliği! 6 izlenme - 3 yıl önce Datacenter Dynamics Konferansı'nın önemli gündemlerinden biri de verimli data center konusuydu...........