Hoşgeldiniz!

vericem

Star Deniz - Twerk Dansı 00:14
Star Deniz - Twerk Dansı 28.989 izlenme - 3 yıl önce Star Deniz'i tanımayanımız yoktur sanırım,o halde açıklamayada gerek yoktur fazla. Brezilya usulü terk yapmış bizim için.
Vermicem Diyen Travesti Selay Su - Tiyatro 06:27
Vermicem Diyen Travesti Selay Su - Tiyatro 4.142 izlenme - 3 yıl önce vermicem diyen travesti ablamız selay su ev arkadaşıyla beraber parodi tarzı birşey yapmış ama bu kez kendisini erkek olarak izleyeceğiz,ben çok beğendim,yalnız erkek olmayı tiyatro olsa dahi becerememiş.
LGBT Defilesi - Marco Marco Collection 10:53
LGBT Defilesi - Marco Marco Collection 1.453 izlenme - 3 yıl önce başarılı bir moda tasarımcısı. yeni koleksiyonunu LGBT ile tanıtmış ve oldukça iddialı bir defile sunmuş,izliyoruz. Müzik: Crookers - That Laughing Track
Vericem Vericem-Drag Queen Versiyon 00:09
Vericem Vericem-Drag Queen Versiyon 1.500 izlenme - 3 yıl önce Bu kez travesti mi yoksa drag queen mi anlamadım ama yeni ve hoş bir versiyon,dualarımız kabul oldu veriyorlar.
Sana Vermezsem  Kime Vereceğim Remix Vermicem Vericem Artık Yeter 05:02
Sana Vermezsem Kime Vereceğim Remix Vermicem Vericem Artık Yeter 1.294 izlenme - 3 yıl önce Melissa Dinçer - Sana Vermezsem(Emre Serin Mix)Sana Vermezsem Kime Vereceğim Remix Vermicem Vericem Artık YeterSana Vermezsem Kime Vereceğim Remix Vermicem Vericem Artık YeterSana Vermezsem Kime Vereceğim Remix Vermicem Vericem Artık YeterSana Vermezsem Kime Vereceğim Remix Vermicem Vericem Artık Yeter
Sana Vermezsem Kime Vericem  Amatör Bar Sanatçısı 03:28
Sana Vermezsem Kime Vericem Amatör Bar Sanatçısı 3.259 izlenme - 8 yıl önce
Travestilere Linç Girişimi 01:29
Travestilere Linç Girişimi 1.443 izlenme - 3 yıl önce ablalarımız kürt,alevi,ibne,büyük memeli,memesiz,ve allahsız oldukları için linç girişimine maruz kalmışlar. allahım sen büyüksün.
Vericem Vericem Trv Versiyon 00:09
Vericem Vericem Trv Versiyon 764 izlenme - 4 yıl önce Vericem Vericem Trv Versiyon
LGBT Nedir? 02:40
LGBT Nedir? 598 izlenme - 3 yıl önce LGBT'nin (lezbiyen,gey,biseksüel,travesti ve transeksüel) işaret diliyle anlatılması.
Dilara Fersiz - Erkekler Ölsün (Basın Açıklaması) 02:42
Dilara Fersiz - Erkekler Ölsün (Basın Açıklaması) 422 izlenme - 3 yıl önce Merhabalar beni tanımışsınızdır herhalde internette fenomen olmuşum öyle diyorlar, herkes izlemiş. Ben şimdi size sadece şunu söylemek istiyorum, beni Alkışlarla Yaşıyorum'da paylaşmışlar ondan sonra bütün internet sitelerine yayılmış, bu çok kötü bir şey, hem erkekler ölmesin çünkü benim babamda bir erkek. Dipnot: kıyafet değiştirmemiş, fakir... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/209270/bir-kezbanin-gunlugu-erkekler-olsun-galaxs4ten-selamlar
Vericem Vericem Trv Versiyon 00:09
Vericem Vericem Trv Versiyon 340 izlenme - 4 yıl önce Vericem Verim Trv Versiyon
The Tekel Wars | Movie Trailer 01:45
The Tekel Wars | Movie Trailer 186 izlenme - 3 yıl önce Tarih verilmemiş amma ve lakin, yakında sinemalarda olacağı kulağımıza gelen haberler arasında. Orjinal video ; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/30053/takas---tekel-savasi-kufur-ve-siddet-icerir http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/30131/takas---tekel-savasi---uzun-versiyon-kufur-ve-siddet-icerir
Norm Ender feat. Norm Erman - Rap Dersi 03:57
Norm Ender feat. Norm Erman - Rap Dersi 132 izlenme - 3 yıl önce İzmirli olan Norm Ender ve Norm Erman 2000'li yıllarda birlikte rap yapmaya başlamalarının ardından; kendi tarzlarını oluşturarak Eksik etek ve Rap Dersi gibi milyonlarca kişiye ulaşan şarkılarını çıkarmışlardır. Şarkının başında söylediği gibi: "Müzik yapmak basit aletlerle ama gerekli şeyleri kullanarak söylemek istediğin şeyi haykırmaktır, çünkü buna mecbursun. Lanet olası şeyi yazmaya herkesin hakkı var."