Hoşgeldiniz!

Verirse Videoları İzle

YOUTUBER EVDE PARTİ VERİRSE!! - YouTuber's Life #2 56:48
YOUTUBER EVDE PARTİ VERİRSE!! - YouTuber's Life #2 6.483 izlenme - 9 ay önce
Hiç Tanımadığınız Bir Erkek Size Çiçek Verirse.. 00:30
Hiç Tanımadığınız Bir Erkek Size Çiçek Verirse.. 3.246 izlenme - 2 yıl önce Böyle başladı işte her şey. Önce beğenilmiş olmanın hazzıyla gururlu gülümsemeler, sonra da hiç tanımadıkları erkeklere usulca sokulup merhaba demeler; ya da önce kelimeler, sonra hikayeler.
Dilenci Size Para Verse Ne Yapardınız? - Görkem Zeyfe 03:24
Dilenci Size Para Verse Ne Yapardınız? - Görkem Zeyfe 1.241 izlenme - 9 ay önce Bu günün toplumunda zenginin, dilenciye para vermesi kabul edilebilir. Bunun kabul edilmesinin nedeni bir insanın diğer insana yardım etmesi mi? Yoksa biri diğerinden daha zengin diye mi? Websitesi : http://gorkemzeyfe.com Twitter : http://twitter.com/gzeyfe Facebook : http://facebook.com/gzeyfe
Nesli Şah Bak Gör Neler Çektiğimi 2012 Sevdan Bana El Verirse ( Yep Yeni )  !!!! 05:13
Nesli Şah Bak Gör Neler Çektiğimi 2012 Sevdan Bana El Verirse ( Yep Yeni ) !!!! 2.220 izlenme - 5 yıl önce
Ne Verirse Yarısı - Kayseri Pazarı 04:16
Ne Verirse Yarısı - Kayseri Pazarı 153 izlenme - 2 yıl önce Kayseri pazarlık sanatından ne verirse yarısı taktiğini özlü sözlerden 'eskisi küllüklere olsun' ve 'iyi asfaltağa adamı olmak' sözünü ne mânaya geldiğini öğreten bir yapıt. Olay yine kapalı çarşıda geçmektedir.
Müziğe Ahenklik Geldi............ 06:48
Müziğe Ahenklik Geldi............ 131 izlenme - 6 yıl önce
Gülşah Konser Verirse 00:30
Gülşah Konser Verirse 28 izlenme - 3 yıl önce Gülşah Konser Verirse
Allah kime hidayet verirse 01:46
Allah kime hidayet verirse 4 izlenme - 1 yıl önce İsra Suresi 97: "Allah kime hidayet verirse, işte doğru yolu bulan odur; kimi de hidayetten uzak tutarsa, artık onlara, Allah'tan başka dostlar bulamazsın. "
#NamussuzlaraYolVerme 01:06
#NamussuzlaraYolVerme 4 izlenme - 2 yıl önce Bir toplumda Namuslular elele verirse Namussuzlar yol alamaz (B.Gökçe) Bir toplumda Namuslular elele verirse Namussuzlar yol alamaz (B.Gökçe)