Hoşgeldiniz!

vertigo

vertigo 02:14
vertigo 16.239 izlenme - 7 yıl önce san fransisco polisinden dedektif scottie ferguson bir suçluyu kovalarken damdan düşen ortağını kurtaramaz ve yükseklik korkusu başlar.npolisliği bırakan ve özel dedektif olan scottie'yi eski okul arkadaşı gavin elster karısını takip etmesi için tutar. scottiegenç kadının peşinden san fransisco'ya döner ve kendisini karmaşık olayların içinde bulur.
Vertigo Tedavisi - Epley Manevrası 03:03
Vertigo Tedavisi - Epley Manevrası 7.904 izlenme - 2 yıl önce Çağın hastalığı olan ve ilerlemesi durumunda insanları depresyona sürükleyen, iş stresi ve yoğun temponun tetiklediği vertigoyu evde yapabileceğiniz bazı hareketler ile kendiniz tedavi edebilirsiniz. Epley manevrası denen bu hareketlerin nasıl yapılır? Cevaplar bu videoda... İyi seyirler.
Vertigo nasıl tedavi ediliyor? 05:24
Vertigo nasıl tedavi ediliyor? 179 izlenme - 2 yıl önce KBB Uzmanı Prof. Dr. Sami Katırcıoğlu Doktorum stüdyolarında anlatıyor. vertigo
DJ DimixeR feat. Max Vertigo - Sambala [Music Video] 02:57
DJ DimixeR feat. Max Vertigo - Sambala [Music Video] 66 izlenme - 3 ay önce
vertigo fragmanı 3 02:14
vertigo fragmanı 3 576 izlenme - 6 yıl önce san fransisco polisinden dedektif scottie ferguson bir suçluyu kovalarken damdan düşen ortağını kurtaramaz ve yükseklik korkusu başlar.npolisliği bırakan ve özel dedektif olan scottie'yi eski okul arkadaşı gavin elster karısını takip etmesi için tutar. scottiegenç kadının peşinden san fransisco'ya döner ve kendisini karmaşık olayların içinde bulur.
300 Mühendis! 01:11
300 Mühendis! 303 izlenme - 3 yıl önce Aramızda hala izlemeyen arkadaşlar varsa, 300 Spartalı filminin üniversite gençliğine uyarlanmış hali..
Vertigo nasıl tedavi edilir? 02:02
Vertigo nasıl tedavi edilir? 163 izlenme - 2 yıl önce Vertigo tedavisi için önce sebebi bulmak gerekiyor. Kulakla ilgili bir neden varsa öncelikle bu durum tedavi ediliyor. Vertigoda ilaç tedavisi uygulanıyor. Kalıcı işitme kayıplarının önüne geçmek için serum tedavisi de yapılabiliyor. Baş hareketiyle ortaya çıkan ve iç kulak kristallerinin yerinden oynamasından kaynaklanan vertigolar çeşitli manevralar yaptırılarak tedavi ediliyor.
U2 - Vertigo 03:10
U2 - Vertigo 147 izlenme - 3 yıl önce Music Video By U2 Performing Vertigo. (c) 2004 Universal-ısland Records Ltd.
John Scottie 'nin Rüya Sahnesi - Vertigo 1958 01:28
John Scottie 'nin Rüya Sahnesi - Vertigo 1958 98 izlenme - 2 yıl önce Bir Alfred Hitchcock klasiği filmde, yüseklik korkusunu yansıtmak için kullandığı zoom teknikleride 'Hitchcock Tarzı' olarak sinema tarihine damgasını vurmuştur. Sinema tarihine adını yazdıran sahneleri kuşkusuz John Scottie'nin rüya sahneleridir. Bernard Hermann'ın muhteşem müziği eşliğinde hazırlanan sürrealist rüya sahnesini izliyoruz.
Vertigo Hastalığı Çağımızın Hastalığı Edremit Mektebim Koleji Filiz Bingöl 01:29
Vertigo Hastalığı Çağımızın Hastalığı Edremit Mektebim Koleji Filiz Bingöl 65 izlenme - 2 yıl önce Vertigo, vücudun denge sisteminde yaşanan bir sorun nedeniyle ortaya çıkan baş dönmesidir.[1] Tansiyon düşmesi ile ilgili baş dönmeleri vertigo kapsamında değildir. Vertigo ile kastedilen labirentit, iç kulak iltihabı, meniere hastalığı gibi durumlarda olan baş dönmesidir. Korkuya bağlı baş dönmesi de vertigo kapsamında yer alır.[kaynak belirtilmeli] Baş dönmesi her hasta tarafından farklı anlatılır. Her taraf dönüyor, başımı tutamıyorum, yer ayağımın altından kayıyor, bir yana doğru kayıyorum, kafamın içi boşalıyor, gözlerim kararıyor şeklinde açıklamalar sık duyulur. Bunların hepsine birden baş dönmesi denir.[2] Siz de kendinizde vertigo olup olmadığını basit bir test yaparak anlayabilirsiniz. Ayakta kendi etrafınızda 2-3 dk dönün ya da belinizle eğilerek kafanızla yuvarlak çiziniz. Kısa bir süre sonra etrafınızdaki her şey dönmeye başlıyorsa, kendinizi berbat hissediyorsanız sizde de vertigo var demektir. Vertigosu olan kişiler etrafında dönülen hareketler dışındaki diğer hareketleri yapabilirler. Dikkat etmezlerse bir kere tam olarak vertigo yaşarsa kendilerine gelmeleri en az 2-3 saat sürer. Örneğin kafayı yukarı aşağıya sallamak vertigoyu etkilemez, sadece dönme hareketleri kafayla yuvarlak çizme gibi hareketler vertigo için etkili olur.[3] vertigo hastalığı,edremit mektebim koleji,filiz bingöl,çağın hastalığı,vertigo,mektebim okulları
Radio Nish -  Beyefendiler Programı (Konuk: Ados) 01:14:00
Radio Nish - Beyefendiler Programı (Konuk: Ados) 27 izlenme - 1 yıl önce Nişantaşı Üniversitesi(Radio Nish) Beyefendiler Programına Ados (Adem Oslu) konuk oldu. Programda Ados'un yeni albümü Vertigo ve sıradaki işleri hakkında konuşuldu. O programı buradan dinleyebilirsiniz. http://www.radionish.com/ https://www.facebook.com/Radionish.com https://twitter.com/radionishcom https://www.facebook.com/ademoslu/ https://twitter.com/ademoslu