Hoşgeldiniz!

vesayet

Son Vesayet - Asch Deneyi Türkiye Uyarlaması 03:17
Son Vesayet - Asch Deneyi Türkiye Uyarlaması 6.691 izlenme - 1 yıl önce Sosyal medyada yaptığı paylaşımlar ile gündeme gelen Son Vesayet isimli hesap 'ASCH DENEYİ TÜRKİYE UYARLAMASI' isimli video paylaştı Yeni videolar için kanalıma abone olun
15 Temmuz İle İlgili Cevaplanamayan Sorular 07:37
15 Temmuz İle İlgili Cevaplanamayan Sorular 3.165 izlenme - 10 ay önce Bu soruları sorunca cemaatçi olmazsınız, hepsi haklı sorular, umarız gerçekler er ya da geç ortaya çıkar. Darbeyle ilgisi olmayan on binlerce ailenin hakkına girenlerde izlesin. Ülkemizde hakikatin peşinde gazetecilik bitirildi, gazetecilik yapmak bize kaldı ne yapalım.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İki Farklı AYM Yorumu - Son Vesayet 00:27
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İki Farklı AYM Yorumu - Son Vesayet 5.521 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanımız Erdoğan'dan Anayasa Mahkemesinin vermiş olduğu kararları kendine göre yorumluyor.
Halkın Ergenekon Ve Rte Hakkındaki Görüşleri 03:12
Halkın Ergenekon Ve Rte Hakkındaki Görüşleri 3.499 izlenme - 1 yıl önce Ne yapıp edip sonuna kadar izleyin! Halkın Ergenekon konusuna ve Erdoğan'ın dönüşlerine verdiği tepki, tam ibretlik!
Ekmelettin İhsanoğlu'nun Oğuz Haksever'e Verdiği Ayar 01:00
Ekmelettin İhsanoğlu'nun Oğuz Haksever'e Verdiği Ayar 1.143 izlenme - 2 yıl önce NTV'de Oğuz Haksever'in "Sizin için vesayetin adayı diyorlar. Ne diyorsunuz?" sorusuna, "Ne vesayeti? Bu ülkeyi 12 yıldır kim yönetiyor? Onlar mı vesayetçi? Vesayeti Abdullah Gül'den mi alacağım?" yanıtını verdi. Oğuz Haksever'in yediği ayardan sonraki ehele mehele hallerini izlemesi aşırı keyifli.
Erdoğan'ın Okul Talebine Arnavut Meclisinden Tarihi Cevap 06:11
Erdoğan'ın Okul Talebine Arnavut Meclisinden Tarihi Cevap 214 izlenme - 2 yıl önce Ülke ülke gezen Erdoğan Arnavutluk'tan da eli boş döndü. Geriye sadece ülkemizin rezil olması kaldı. Şahsi kini için ülkemizin itibarıyla oynuyor.
Akdoğan: 04:56
Akdoğan: "Vesayet Odakları, Türkiye'de Her Zaman Demokratik Reformlara Karşı Olmuşlardır" 5 izlenme - 2 yıl önce Valiler Buluşması-Başbakan Yardımcısı Akdoğan: -"(İç Güvenlik Paketi) Vesayet odakları, Türkiye'de her zaman demokratik reformlara ve kendi hakimiyetlerini kıracak düzenlemelere karşı olmuşlardır.
Eseyan:Türkiye'de parlamenter görünümlü vesayet sistemi var 01:32
Eseyan:Türkiye'de parlamenter görünümlü vesayet sistemi var 1 izlenme - 5 ay önce CNN TÜRK'te ekranlarında yayınlanan ve Şirin Payzın sunduğu Ne Oluyor? programının konuğu AK Parti İstanbul Milletvekili Markar Eseyan'dı. Türkiye'nin parlamenter sistemini, 'Doğan görünümlü Şahin'e benzeten Eseyan, "Türkiye'de parlamenter görünümlü vesayet sistemi var." dedi.
Akdoğan: 04:49
Akdoğan: "Uluslararası Anlaşmaya Göre, Süleyman Şah Türbesi Neredeyse Vatan Toprağı Orasıdır" 3 izlenme - 2 yıl önce Valiler Buluşması-Başbakan Yardımcısı Akdoğan: -"(İç Güvenlik Paketi) Vesayet odakları, Türkiye'de her zaman demokratik reformlara ve kendi hakimiyetlerini kıracak düzenlemelere karşı olmuşlardır.
Davutoğlu: Herkesi, Vesayete Karşı Birlikte Hareket Etmeye Çağırıyorum 05:24
Davutoğlu: Herkesi, Vesayete Karşı Birlikte Hareket Etmeye Çağırıyorum 2 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Davutoğlu: "Herkesi, Kılıçdaroğlu'nu, Bahçeli'yi, Demirtaş'ı, diğer bütün liderleri eğer yürekleri ve siyaset anlayışları el veriyorsa her türlü vesayete karşı birlikte hareket etmeye çağırıyorum.