Hoşgeldiniz!

Veteriner Videoları İzle

İnek veterinere adeta vole çakıyor 00:15
İnek veterinere adeta vole çakıyor 439.172 izlenme - 4 yıl önce İnek doğum yaptığı sırada veteriner bayan yaklaşıyor ama çok fena bir tekme yiyor
Arkadaşını Veterinere Vermeyen Kahraman Kedi 01:05
Arkadaşını Veterinere Vermeyen Kahraman Kedi 9.547 izlenme - 2 ay önce Bir veterinerde çekilen görüntülerde veteriner tarafından uyuşturulan kedinin diğer arkadaşı tarafından kurtarılmasını izleyeceğiz.
Veteriner Barbie Hayvanları Muayene Ediyor 04:44
Veteriner Barbie Hayvanları Muayene Ediyor 216.802 izlenme - 3 yıl önce Bu videomuzda "Barbie Meslekler" serisinden "Veteriner Barbie" bebeği tanıtıyoruz. Kutumuzda veteriner Barbie, beyaz bir kedi, sarı bir köpek, muayene masası, tartı aleti, röntgen ve iki de biberon çıkıyor. Kutunun içinden çıkanları yakından inceliyoruz ve ardından da biraz oyun oynuyoruz. Sürekli yeni oyuncak tanıtım videoları çekiyoruz. Kanalımıza abone olmayı unutmayın!
İneğin Tekmesi ile Dünyası Kararan Bayan Veteriner 00:20
İneğin Tekmesi ile Dünyası Kararan Bayan Veteriner 31.745 izlenme - 2 yıl önce Hiç Beklenmedik Bir Tepki...! Bayan Veteriner, İneğin Yanına Yaklaşıp Onu Kontrol Etmek İstiyor Ama İneğin Ona Bir Süprizi Var.
Fluttershy Veteriner Barbie de | EvcilikTV Barbie Oyuncakları 03:34
Fluttershy Veteriner Barbie de | EvcilikTV Barbie Oyuncakları 39.066 izlenme - 1 yıl önce Fluttershy Veteriner Barbie'ye gidiyor. Yolda gördüğü kurbağının zor durumda olduğunu fark eden Fluttershy veteriner Barbie'den yardımcı olmasını istiyor.
Barbie ve Kahraman Köpekler Veterinerde | EvcilikTV Barbie Oyuncakları 06:29
Barbie ve Kahraman Köpekler Veterinerde | EvcilikTV Barbie Oyuncakları 31.563 izlenme - 1 yıl önce Barbie iki köpeğini kontroller için veterinere götürüyor. Köpeklerinin sağlıkları gayet iyi ama veterinerin köpeklerle ilgili Barbie'ye sürpriz bir haberi var.
İnek Veterinere Saldırdı 00:27
İnek Veterinere Saldırdı 16.695 izlenme - 2 yıl önce İnek veterinere saldırdı Veteriner inekleri kontrol ederken, saldırıyo uğradı. İneklerden biri aniden veteriner adamı kovalamaya başladı. Kısa kovalamaca ve ufak darbelerin ardından durum sakinleşti.
Kuyu Köpeğinin İkinci Kez Ölümden Dönmesi 02:16
Kuyu Köpeğinin İkinci Kez Ölümden Dönmesi 2.952 izlenme - 2 ay önce Beykoz’da düştüğü kuyudan 11 gün sonra kurtarılarak herkesin dikkatini çeken "Kuyu" isimli köpek, bu kez de yakalandığı ‘Parvoviral Enterit’ isimli ölümcül hastalığı yenerek, hayata bir kez daha tutundu. Beykoz’da düştüğü kuyudan 11 gün sonra İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) İtfaiye, TTK ve hayvanseverlerin koordineli çalışması ile kurtarılan "Kuyu Köpek" yaklaşık bir hafta önce durgunluk, halsizlik, belirtileri ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Hayvan Hastanesine getirildi. Kusma, İshal, yüksek ateş, iştahsızlık bulguları müteakibinde yapılan tetkikte “Parvoviral Enterit” denilen halk arasında ise ‘Kanlı İshal’ olarak bilinen ölümcül bir hastalığın teşhisi konularak tedaviye başlandı. Veterinerlerin kontrolünde tedavisi devam eden Kuyu köpeğin, ikincil enfeksiyon riski ve aşı periyodunun tamamlanması için müşahede altında tutuluyor. Yapılan tetkikler sonrasında Kuyu’nun sağlığı açısından ziyaret yapılmadığı ve insanlara bulaşıcı bir hastalık gözlenmedi. Veteriner hekimlerin yaptığı bir haftalık tedavi sonrasında, Kuyu köpeğin yaşadığı olaydan sonra hastalıktan kurtularak bir kez daha ölümü yendiği öğrenildi. Kuyu köpeğin hastalığıyla ilgili konuşan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Veteriner Hekimi Büşra İnal Günay, “Kuyu durgunluk ve iştahsızlık şikayetiyle hastanemize geldi. Yapılan tetkikler ve testler sonucu ‘Parvoviral Enterit’ denilen halk arasında kanlı ishal olarak bilinen bir hastalığa yakalandı. Elimizde bulunan bütün imkanları kullandık ve kuyumuz iyiye doğru gidiyor. Bu hastalık için özel antikor var, o terapi uygulanıyor ve devam ediyor. Yaklaşık iki gün önce bağışıklık sistemini ve genel durumunu desteklemek amaçlı kan nakli yaptık. Şuanda da serum tedavisiyle beraber yavaş yavaş gıda alımına geçtik. Serum ve ilaç tedavisiyle birlikte tedavisi devam ediyor. Genç hayvanlarda bu hastalığını ölümcül bir riski olabiliyor. Kuyu gayet dirençli bir köpek, sonuçta 11 günlük bir kuyuda yaşama mücadelesi verdi. Şimdi bu hastalığı da yendi şimdi bizimle beraber” dedi.
Horozun Gözünde Takılan Kurtlar 02:36
Horozun Gözünde Takılan Kurtlar 6.808 izlenme - 2 yıl önce Veteriner hekimin muayene ettiği horozun gözlerinden çok sayıda kurt çıktı. İşinin ehli olan hekim oldukça seri şekilde iki gözü de kurtlardan temizlerken, horoz da gözleri temizlendikçe rahatladı. Veteriner, kurtları çıkardıktan sonra horozun gözlerine ilaç damlatmayı da ihmal etmedi.
Erciyes Üniversitesi 17. Veteriner Mezunların Protestosu 05:33
Erciyes Üniversitesi 17. Veteriner Mezunların Protestosu 4.194 izlenme - 11 ay önce Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Veteriner Fakültesi'nin 17'nci mezuniyet töreninde, öğrenciler Patoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ayhan Atasever'i haksız uygulamada bulunduğu iddiasıyla protesto etti. Öğrencilerden Nuri Güngör, "Bu eylemimizin fakülte yönetimi ile alakası yok. Eylemimizin muhatabı sadece Prof. Dr. Ayhan Atasever'dir" dedi.
Barbie Veteriner | MLP My Little Pony Rainbow Dash | Evcilik Tv 06:10
Barbie Veteriner | MLP My Little Pony Rainbow Dash | Evcilik Tv 5.531 izlenme - 1 yıl önce Barbie ormanda veteriner açıyor ve yardıma ihtiyacı olan bütün hayvanlara bakıyor. MLP My Little Pony Rainbow Dash veterinere gelerek yaşadığı problemle ilgili olarak Barbie 'den yardım istiyor.
Canım Kardeşim - Mine Veteriner Oluyor 08:53
Canım Kardeşim - Mine Veteriner Oluyor 12.143 izlenme - 3 yıl önce Canım Kardeşim ' de bugün küçük kardeş Mine kendine bir meslek seçiyor.. Yaralı bir kuş bulan Müge ve Mine hangi mesleği seçecek dersiniz? hepinize iyi seyirler dilerim...
Gülsuna -Hayvan Düşmanı Cani 01:14
Gülsuna -Hayvan Düşmanı Cani 18.558 izlenme - 9 yıl önce gülsuna korur veteriner mi olsa?
Hayata Yeniden Tutunan Lego Tekerlekli Sandalyesiyle Yavru Kedi 01:00
Hayata Yeniden Tutunan Lego Tekerlekli Sandalyesiyle Yavru Kedi 2.906 izlenme - 1 yıl önce Ev yapımı tekerlekli sandalyesiyle Mac çok mutlu görünüyor. Long Island'ın Massapequa Veterinerinde arka bacakları felç olan bir kedi yavrusunun tekrar yürüyebilmesi için ufak bir tekerlekli sandalye yapıldı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bakıcısının Verdiği İlacı Almak İstemeyen Yavru Pandalar 01:52
Bakıcısının Verdiği İlacı Almak İstemeyen Yavru Pandalar 5.296 izlenme - 3 yıl önce Bakıcının sevimli pandalara ilaç içirebilmek için verdiği müthiş mücadeleyi izliyoruz. Pandalar ilacı içmemek için çocuk gibi direniyor. Ağzını kapatıyor yere yatıyor ...
Sema Ve Polen İle Veteriner Kliniği Oyunu Oynuyoruz 05:46
Sema Ve Polen İle Veteriner Kliniği Oyunu Oynuyoruz 838 izlenme - 11 ay önce Sema ve Polen ile veteriner kliniği oyunu oynuyoruz. Polen hayvan doktoru olarak veteriner kliniğinde çalışıyor. Hayvanlara bakım yapıyor - onları tarıyor, yıkıyor ve süslüyor. Ona Sema oyuncaklarıyla geliyor. Sema endişeleniyor, hayvanların rahatsız olduğunu düşünüyor. Polen çok iyi bir hayvan doktoru, endişelenmeye gerek yok. Bizi Facebook'ta takip ediniz: https://www.facebook.com/bebeturktv/ https://www.facebook.com/groups/mutlu... Vkontakte: https://vk.com/bebeturk https://vk.com/kapukikanuki
Canım Kardeşim 93.Bölüm - Mine Veteriner Oluyor  09:59
Canım Kardeşim 93.Bölüm - Mine Veteriner Oluyor 179 izlenme - 2 ay önce Canım Kardeşim 93.Bölüm - Mine Veteriner Oluyor CANIM KARDEŞİM / 93.BÖLÜM / MİNE VETERİNER OLUYOR Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Veterinere Tekme Atan İnek 00:15
Veterinere Tekme Atan İnek 2.916 izlenme - 4 yıl önce Yerde Yatan Hayvanı Veteriner Rahatsız Edince, Hayvan Da Tekmeyi Basıyor.
gençken yapılacak 100 Şey - madde 17 00:27
gençken yapılacak 100 Şey - madde 17 4.163 izlenme - 8 yıl önce veterinere gidip midenin ağrıdığını anlat, çözüm iste. veterİnere gİdİp mİĞdemİn aĞridigini anlattim oda bana asilarimi sordu
mersİn veterİner hekİmler odasi salsa dansi 01:44
mersİn veterİner hekİmler odasi salsa dansi 4.108 izlenme - 8 yıl önce dünya veterİner hekİmler günü salsa dansi
Cilvenaz - Çarli (Çağlar Kondu) 01:36
Cilvenaz - Çarli (Çağlar Kondu) 846 izlenme - 2 yıl önce 1998 yılında Çarli dizisinin 'aptal sarışını' cilvenaz hatunu canlandıran Çağlar Kondu'nun dününe ve bugününe tanık olacaksınız. 1976 Ankara doğumlu Çağlar Kondu çocukluğundan beri hayvanlara düşkünlüğü nedeniyle veteriner olmuştur. Videonun sonunda 36 yaşında ki haliyle göreceğimiz Veteriner Cilvenaz ablamızı izleyip alkışlarla yaşatalım efendim. Çarli dizisi hakkında yararlı bir internet yazısı için : http://www.90larmuzesi.com/carli/
Niyazi Gül Dörtnala - Film Müziği 02:21
Niyazi Gül Dörtnala - Film Müziği 978 izlenme - 2 yıl önce Niyazi Gül Dörtnala - Film Müziği ____@____xclas_______ 2015 Yeni Sinema Şarkı Söz:Vedat Özdemiroğlu - Öğünç Ersöz Müzik: Cem Yıldız - Ümit Ürgen BKM Kanalına Abone Olun: http://goo.gl/rq6Yql https://www.facebook.com/niyaziguldor... https://www.twitter.com/niyazigul4nala https://www.instagram.com/bkmonline Veteriner Hekim Profesör Niyazi Gül, kendince sakin bir hayat sürmektedir. Bir yandan üniversitede veterinerlik dersleri verirken, bir yandan da yardımcısı Hediye’nin desteğiyle dededen kalma mucizevi formülün eksik maddesini arar. Belalı aşıklar Sultan ve Rıza atlarını yarıştırmaya karar verip bir de Niyazi'nin hayvanlara güç veren formülünü duyunca işler karışır. Bir anda heyecan dolu olayların ortasına düşen Niyazi, formülün eksik maddesini ararken sürpriz maceralarla karşılaşacaktır. Oyuncular: Ata Demirer, Demet Akbağ, Şebnem Bozoklu, Levent Ülgen, Ayşenil Şamlıoğlu, Kevork Malikyan, Ferit Kaya, Tolga Coşkun, Kıvanç Baran Arslan, Erol Aksoy, Server Mutlu, Ali Atlan, Özkan Çınarlı, Şenay Aksoy, Kaan Çalışkanoğlu Yönetmen: Hakan Algül Senarist: Vedat Özdemiroğlu, Öğünç Ersöz, Cihan Ceylan, Ata Demirer Yapımcı:Necati Akpınar
İguana yemek yerken 01:09
İguana yemek yerken 2.302 izlenme - 8 yıl önce İşte İguana böyle beslenir. tam benim t-rex'e yaptığım gibi bir salata yapmış sahibine bravo:-)
Köylü Milletin Tokatçısıdır (Bubama Kim Vurdu ?) 01:47
Köylü Milletin Tokatçısıdır (Bubama Kim Vurdu ?) 967 izlenme - 2 yıl önce meraklı amcanın veterinerin işine burnunu sokmasıyla gelişen olaylar. amca yılların verdiği alışkanlıkla dur ağzına bi çakayım susar zannediyor ancak pirleri panter emel olan hayvansever bir kadına vurduğunun henüz farkında değil. olayda kim haklı diye bi süre düşündüm kesinlikle ibnetor köylü amca haksız. sinirlendim orada olup ağzına burnuna dalmak istedim. bi ona bi buba buba diye bağıran kızına. yer misin yemez misin ver allahım ver. çok sinirlendim yine.
Hasta Olan Sokak Köpeğinin Kurtarılışı 04:08
Hasta Olan Sokak Köpeğinin Kurtarılışı 614 izlenme - 2 yıl önce ölmek üzere olan köpeği çok güzel bir şekilde temizleyip iyileştiriyorlar helal olsun ne diyelim hayvanların satılık bir mal olmadığını hayvan sevgisini gösteren çok güzel bir video
Ayrılık Çanları Çalarken 05:42
Ayrılık Çanları Çalarken 2.772 izlenme - 9 yıl önce severek ayrılan ayrılmak zorunda kalanlara armağanımdır
Buz Kütlesi Üzerinde Sürüklenen Köpeğin Kurtarılması 00:59
Buz Kütlesi Üzerinde Sürüklenen Köpeğin Kurtarılması 34 izlenme - 1 ay önce Köpek buz kütlesini kara parçası gibi düşünerek üzerinde dolaşırken kırılıyor ve nehirde sürükleniyor. Köpeği kurtaran iyi yürekli insanlar daha sonra köpeği veterinere götürerek tedavisini yaptırıyorlar.
Veterineri Nakavt Eden İnek 00:15
Veterineri Nakavt Eden İnek 527 izlenme - 2 yıl önce Evet veteriner kendisini uyuşturmuştu, yerdeydi, sinsice bekliyordu ve veteriner tam o anda yanına yaklaştı.. elini uzattı.. ve karnına dokundu.. İşte ne olduysa o anda oldu. Sinsi beyaz ineğin mükemmel nakavtını izliyoruz. Not: Veterinerin 4 dişi kırılmış ve çenesi yerinden çıkmış başka bir hasar yok çok şükür.
kedimiz cadı beyaz pekingese pörty'nin yavrularını 00:19
kedimiz cadı beyaz pekingese pörty'nin yavrularını 1.656 izlenme - 8 yıl önce cadı pörty'nin yavrularını emziriyor. bebekliğinden beri pörty'nin emzirdiği kedimiz cadı, pörty kendi yavrularına bakmayınca, yavruların yanına girip köpeğin yani süt annesinin yavrularını emzirdi.
veteriner fakültelilerin dramı 04:49
veteriner fakültelilerin dramı 992 izlenme - 6 yıl önce ne açıklaması