Hoşgeldiniz!

veteriner

İnek veterinere adeta vole çakıyor 00:15
İnek veterinere adeta vole çakıyor 449.535 izlenme - 5 yıl önce İnek doğum yaptığı sırada veteriner bayan yaklaşıyor ama çok fena bir tekme yiyor
Boğanın Midesinden Çıkanlar Şok Etti 00:54
Boğanın Midesinden Çıkanlar Şok Etti 1.433 izlenme - 11 saat önce Hindistan'da bir boğanın midesinden çıkarılan 187 ağırlığındaki metal ve plastik atıklar görenleri şaşkına çevirdi. Veterinerlerin cerrahi müdahalesi sonrası sağlığına kavuşan boğa hayatına kaldığı yerden devam etti.
Veteriner Barbie Hayvanları Muayene Ediyor 04:44
Veteriner Barbie Hayvanları Muayene Ediyor 218.974 izlenme - 4 yıl önce Bu videomuzda "Barbie Meslekler" serisinden "Veteriner Barbie" bebeği tanıtıyoruz. Kutumuzda veteriner Barbie, beyaz bir kedi, sarı bir köpek, muayene masası, tartı aleti, röntgen ve iki de biberon çıkıyor. Kutunun içinden çıkanları yakından inceliyoruz ve ardından da biraz oyun oynuyoruz. Sürekli yeni oyuncak tanıtım videoları çekiyoruz. Kanalımıza abone olmayı unutmayın!
İneğin Tekmesi ile Dünyası Kararan Bayan Veteriner 00:20
İneğin Tekmesi ile Dünyası Kararan Bayan Veteriner 32.316 izlenme - 3 yıl önce Hiç Beklenmedik Bir Tepki...! Bayan Veteriner, İneğin Yanına Yaklaşıp Onu Kontrol Etmek İstiyor Ama İneğin Ona Bir Süprizi Var.
Fluttershy Veteriner Barbie de | EvcilikTV Barbie Oyuncakları 03:34
Fluttershy Veteriner Barbie de | EvcilikTV Barbie Oyuncakları 43.064 izlenme - 2 yıl önce Fluttershy Veteriner Barbie'ye gidiyor. Yolda gördüğü kurbağının zor durumda olduğunu fark eden Fluttershy veteriner Barbie'den yardımcı olmasını istiyor.
Barbie ve Kahraman Köpekler Veterinerde | EvcilikTV Barbie Oyuncakları 06:29
Barbie ve Kahraman Köpekler Veterinerde | EvcilikTV Barbie Oyuncakları 34.341 izlenme - 2 yıl önce Barbie iki köpeğini kontroller için veterinere götürüyor. Köpeklerinin sağlıkları gayet iyi ama veterinerin köpeklerle ilgili Barbie'ye sürpriz bir haberi var.
Arkadaşını Veterinere Vermeyen Kahraman Kedi 01:05
Arkadaşını Veterinere Vermeyen Kahraman Kedi 9.999 izlenme - 1 yıl önce Bir veterinerde çekilen görüntülerde veteriner tarafından uyuşturulan kedinin diğer arkadaşı tarafından kurtarılmasını izleyeceğiz.
İnek Veterinere Saldırdı 00:27
İnek Veterinere Saldırdı 16.811 izlenme - 3 yıl önce İnek veterinere saldırdı Veteriner inekleri kontrol ederken, saldırıyo uğradı. İneklerden biri aniden veteriner adamı kovalamaya başladı. Kısa kovalamaca ve ufak darbelerin ardından durum sakinleşti.
Ormanda Tuzağa Yakalanan AYI 07:34
Ormanda Tuzağa Yakalanan AYI 2.631 izlenme - 1 yıl önce Uludağ da bir ormanda gezen grubun, tuzağa yakalanan ayıyı farkedip,yetkililere haber vermesiyle olay yerine gelen veteriner hekim tarafından uyusturularak kapandan kurtarılma operasyonu.
Horozun Gözünde Takılan Kurtlar 02:36
Horozun Gözünde Takılan Kurtlar 7.004 izlenme - 3 yıl önce Veteriner hekimin muayene ettiği horozun gözlerinden çok sayıda kurt çıktı. İşinin ehli olan hekim oldukça seri şekilde iki gözü de kurtlardan temizlerken, horoz da gözleri temizlendikçe rahatladı. Veteriner, kurtları çıkardıktan sonra horozun gözlerine ilaç damlatmayı da ihmal etmedi.
Gülsuna -Hayvan Düşmanı Cani 01:14
Gülsuna -Hayvan Düşmanı Cani 18.558 izlenme - 10 yıl önce gülsuna korur veteriner mi olsa?
Barbie Veteriner Merkezi , Barbie Pet Care Center, Toys Unboxing 12:32
Barbie Veteriner Merkezi , Barbie Pet Care Center, Toys Unboxing 932 izlenme - 3 ay önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera/ Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com
Barbie Veteriner | MLP My Little Pony Rainbow Dash | Evcilik Tv 06:10
Barbie Veteriner | MLP My Little Pony Rainbow Dash | Evcilik Tv 5.686 izlenme - 2 yıl önce Barbie ormanda veteriner açıyor ve yardıma ihtiyacı olan bütün hayvanlara bakıyor. MLP My Little Pony Rainbow Dash veterinere gelerek yaşadığı problemle ilgili olarak Barbie 'den yardım istiyor.
Erciyes Üniversitesi 17. Veteriner Mezunların Protestosu 05:33
Erciyes Üniversitesi 17. Veteriner Mezunların Protestosu 4.340 izlenme - 2 yıl önce Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Veteriner Fakültesi'nin 17'nci mezuniyet töreninde, öğrenciler Patoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ayhan Atasever'i haksız uygulamada bulunduğu iddiasıyla protesto etti. Öğrencilerden Nuri Güngör, "Bu eylemimizin fakülte yönetimi ile alakası yok. Eylemimizin muhatabı sadece Prof. Dr. Ayhan Atasever'dir" dedi.
Can Çekişen Yaralı Ata Yardım Eden Veteriner 03:35
Can Çekişen Yaralı Ata Yardım Eden Veteriner 719 izlenme - 5 ay önce Edirne’de Sarayiçi Er Meydanı’nda ölümle burun buruna olan yaralı at, gönüllü bir veteriner hekim ve zabıta ekiplerince tedavi edildi. Uzun süre yaralı halde can çekişen yaralı at ölüme terk edilmezken Veteriner Hekim Uluç Erkan’ın söyledikleri ise yürekleri dağladı.
Canım Kardeşim - Mine Veteriner Oluyor 08:53
Canım Kardeşim - Mine Veteriner Oluyor 12.962 izlenme - 4 yıl önce Canım Kardeşim ' de bugün küçük kardeş Mine kendine bir meslek seçiyor.. Yaralı bir kuş bulan Müge ve Mine hangi mesleği seçecek dersiniz? hepinize iyi seyirler dilerim...
Amerika'da Yayınlanan Evcil Hayvan Programı 03:03
Amerika'da Yayınlanan Evcil Hayvan Programı 931 izlenme - 9 ay önce 90'lı yıllarda Amerikan televizyonlarında yayınlanan bir programı izleyeceğiz. Veterinere soru sormak için programa bağlanan izleyicilerden çok programa çıkan hayvanlar ilgi çekiyor.
Bakıcısının Verdiği İlacı Almak İstemeyen Yavru Pandalar 01:52
Bakıcısının Verdiği İlacı Almak İstemeyen Yavru Pandalar 5.460 izlenme - 4 yıl önce Bakıcının sevimli pandalara ilaç içirebilmek için verdiği müthiş mücadeleyi izliyoruz. Pandalar ilacı içmemek için çocuk gibi direniyor. Ağzını kapatıyor yere yatıyor ...
Caretta Carettanın Yaşam Mücadelesi 00:55
Caretta Carettanın Yaşam Mücadelesi 1.114 izlenme - 8 ay önce İzmir Alsancak sahilinde kıyıya vuran caretta caretta pisliğin içinde ölüm mücadelesi verdi. Dalgıç ekiplerine haber verilmesiyle olay yerine gelen ekipler pis suda caretta caretta'yı kurtarmaya çalıştı. Bir yandan sudaki pislikler temizlenirken kaplumbağa da kurtarılıp, veteriner teslim edildi.
Kuyu Köpeğinin İkinci Kez Ölümden Dönmesi 02:16
Kuyu Köpeğinin İkinci Kez Ölümden Dönmesi 2.989 izlenme - 1 yıl önce Beykoz’da düştüğü kuyudan 11 gün sonra kurtarılarak herkesin dikkatini çeken "Kuyu" isimli köpek, bu kez de yakalandığı ‘Parvoviral Enterit’ isimli ölümcül hastalığı yenerek, hayata bir kez daha tutundu. Beykoz’da düştüğü kuyudan 11 gün sonra İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) İtfaiye, TTK ve hayvanseverlerin koordineli çalışması ile kurtarılan "Kuyu Köpek" yaklaşık bir hafta önce durgunluk, halsizlik, belirtileri ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Hayvan Hastanesine getirildi. Kusma, İshal, yüksek ateş, iştahsızlık bulguları müteakibinde yapılan tetkikte “Parvoviral Enterit” denilen halk arasında ise ‘Kanlı İshal’ olarak bilinen ölümcül bir hastalığın teşhisi konularak tedaviye başlandı. Veterinerlerin kontrolünde tedavisi devam eden Kuyu köpeğin, ikincil enfeksiyon riski ve aşı periyodunun tamamlanması için müşahede altında tutuluyor. Yapılan tetkikler sonrasında Kuyu’nun sağlığı açısından ziyaret yapılmadığı ve insanlara bulaşıcı bir hastalık gözlenmedi. Veteriner hekimlerin yaptığı bir haftalık tedavi sonrasında, Kuyu köpeğin yaşadığı olaydan sonra hastalıktan kurtularak bir kez daha ölümü yendiği öğrenildi. Kuyu köpeğin hastalığıyla ilgili konuşan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Veteriner Hekimi Büşra İnal Günay, “Kuyu durgunluk ve iştahsızlık şikayetiyle hastanemize geldi. Yapılan tetkikler ve testler sonucu ‘Parvoviral Enterit’ denilen halk arasında kanlı ishal olarak bilinen bir hastalığa yakalandı. Elimizde bulunan bütün imkanları kullandık ve kuyumuz iyiye doğru gidiyor. Bu hastalık için özel antikor var, o terapi uygulanıyor ve devam ediyor. Yaklaşık iki gün önce bağışıklık sistemini ve genel durumunu desteklemek amaçlı kan nakli yaptık. Şuanda da serum tedavisiyle beraber yavaş yavaş gıda alımına geçtik. Serum ve ilaç tedavisiyle birlikte tedavisi devam ediyor. Genç hayvanlarda bu hastalığını ölümcül bir riski olabiliyor. Kuyu gayet dirençli bir köpek, sonuçta 11 günlük bir kuyuda yaşama mücadelesi verdi. Şimdi bu hastalığı da yendi şimdi bizimle beraber” dedi.
Hayata Yeniden Tutunan Lego Tekerlekli Sandalyesiyle Yavru Kedi 01:00
Hayata Yeniden Tutunan Lego Tekerlekli Sandalyesiyle Yavru Kedi 2.948 izlenme - 2 yıl önce Ev yapımı tekerlekli sandalyesiyle Mac çok mutlu görünüyor. Long Island'ın Massapequa Veterinerinde arka bacakları felç olan bir kedi yavrusunun tekrar yürüyebilmesi için ufak bir tekerlekli sandalye yapıldı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sema Ve Polen İle Veteriner Kliniği Oyunu Oynuyoruz 05:46
Sema Ve Polen İle Veteriner Kliniği Oyunu Oynuyoruz 1.692 izlenme - 2 yıl önce Sema ve Polen ile veteriner kliniği oyunu oynuyoruz. Polen hayvan doktoru olarak veteriner kliniğinde çalışıyor. Hayvanlara bakım yapıyor - onları tarıyor, yıkıyor ve süslüyor. Ona Sema oyuncaklarıyla geliyor. Sema endişeleniyor, hayvanların rahatsız olduğunu düşünüyor. Polen çok iyi bir hayvan doktoru, endişelenmeye gerek yok. Bizi Facebook'ta takip ediniz: https://www.facebook.com/bebeturktv/ https://www.facebook.com/groups/mutlu... Vkontakte: https://vk.com/bebeturk https://vk.com/kapukikanuki
Veterineri Nakavt Eden İnek 00:15
Veterineri Nakavt Eden İnek 2.493 izlenme - 3 yıl önce Evet veteriner kendisini uyuşturmuştu, yerdeydi, sinsice bekliyordu ve veteriner tam o anda yanına yaklaştı.. elini uzattı.. ve karnına dokundu.. İşte ne olduysa o anda oldu. Sinsi beyaz ineğin mükemmel nakavtını izliyoruz. Not: Veterinerin 4 dişi kırılmış ve çenesi yerinden çıkmış başka bir hasar yok çok şükür.
Veteriner Korkusundan Hulk'a Dönüşen Köpek 00:22
Veteriner Korkusundan Hulk'a Dönüşen Köpek 421 izlenme - 12 ay önce Veteriner'de tedavi esnasında,yapılan müdahaleye dayanamayan köpek adeta Hulk'a dönüşerek sahibini de sırtına alarak kaçmış.
Piton Yılanının Tomografi Taraması 00:59
Piton Yılanının Tomografi Taraması 446 izlenme - 8 ay önce Hindistan'nın Odisha eyaletindeki Ananadpur orman yetkilileri tarafından vücudunda ve başında çok sayıda yaralanma keşfedilen piton yılanına bilgisayarlı tomografi taraması yapılmış.
Bursa'da Havuza Düşen Çakal Kurtarıldı 02:01
Bursa'da Havuza Düşen Çakal Kurtarıldı 148 izlenme - 2 ay önce Bursa 'da yazlık bir sitenin boş havuzuna düşen çakal, site sakinlerinin ihbarının ardından Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü ekiplerince kurtarıldı. Veterinerlerce muayene edilen ve herhangi bir sağlık problemi olmadığı tespit edilen çakal, gerekli güvenlik tedbirleri alınarak doğal yaşam alanına bırakıldı
Veterinere Tekme Atan İnek 00:15
Veterinere Tekme Atan İnek 2.985 izlenme - 5 yıl önce Yerde Yatan Hayvanı Veteriner Rahatsız Edince, Hayvan Da Tekmeyi Basıyor.
gençken yapılacak 100 Şey - madde 17 00:27
gençken yapılacak 100 Şey - madde 17 4.163 izlenme - 9 yıl önce veterinere gidip midenin ağrıdığını anlat, çözüm iste. veterİnere gİdİp mİĞdemİn aĞridigini anlattim oda bana asilarimi sordu
Bir Bukalemunun Veteriner Muayenesi 01:13
Bir Bukalemunun Veteriner Muayenesi 277 izlenme - 11 ay önce Hayvanların kedi ve köpeklere kıyasla biraz egzotik olan veteriner muayenelerinde neler olduğunu merak ettiyseniz, Smithsonian'ın Ulusal Hayvanat Bahçesi ve Koruma Biyolojisi Enstitüsü yardımcı olmaya hazır.
mersİn veterİner hekİmler odasi salsa dansi 01:44
mersİn veterİner hekİmler odasi salsa dansi 4.133 izlenme - 9 yıl önce dünya veterİner hekİmler günü salsa dansi