Hoşgeldiniz!

Veyis Ateş Videoları İzle

Banu Avar - Akılda Kalan (1 Eylül 2016) 01:13:09
Banu Avar - Akılda Kalan (1 Eylül 2016) 407 izlenme - 8 ay önce Gazeteci ve yazar Banu Avar Habertürk TV'de Veyis Ateş'in sunduğu Akılda Kalan programına konuk olup gündemle ilgili en çok sorulan soruları cevapladı.
veyis ateş kadir mısıroğlu 11:42
veyis ateş kadir mısıroğlu 2.492 izlenme - 7 yıl önce veyis ateş'in sorusu üzerine kadir mısıroğlu fethullahn gülenin ihh yorumunu ne anlama geldiğini açıkladı.
 Cübbeli Ahmet Hoca: ‘İnsanların Evlerine Kamera Koyup...’ 06:05
Cübbeli Ahmet Hoca: ‘İnsanların Evlerine Kamera Koyup...’ 396 izlenme - 3 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca, 'Zina etmek günahsa, onu görüntüleyip teşhir etmek çok daha büyük bir günah' dedi. Renkli kişiliği, polemikleri ve esprileriyle tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, nam-ı diğer Cübbeli Ahmet Hoca, Veyis Ateş’in sunduğu “Habertürk Özel”e konuk oldu. Programda İslam’a dair bilgiler veren Cübbeli Ahmet Hoca, güncel konular hakkında da örnekler verdi. Özel hayatın gizliliğine değinen Cübbeli, İslam’ın özel hayata verdiği öneme vurgu yaptı. Peygamberimiz Efendimizin (SAV) kendisine gelenlere günahlarını anlattırmadığını söyleyen Cübbeli, Müslümanların birbirlerini sevmesi ve ayıplarını açığa çıkarmamaları gerektiğini anlattı. “İslam hukuku polise bekçiye insanlar evlerinin içinde ne yapıyor diye araştırma hakkı vermiyor. Toplumu bozan faaliyetler dışında yaşadığı Allah’la onun arasındadır.“ diyen Cübbeli Ahmet Hoca, “Kendi kızının başına kötü bir şey gelsin; sesini, görüntüsünü kaydedip internete atsınlar ister misin? Peki, neden bunu başka bir adama yapıyorsun, adam kalkıp intihar etti kızının görüntüsü çıktı diye. Adamın özel hayatı. İnsanların zina etme özgürlüğü de var. Günah, haram ama Allah’la onun arasında ve kanunen suça girmeyen bir şey. Ama senin alıp onun görüntüsünü teşhir etmen o zinadan binlerce kat günahtır. Bu nasıl bir namussuzluktur. Ama maalesef Müslüman bunu Müslüman’a yapıyor, ayıp araştırıyor. Kim Müslüman’ın mahreminin peşine düşerse, nedeni ne olursa olsun, Allah da onun ayıplarının peşinde düşer” ifadelerini kullandı.
Kendi Haberini Sunmak - Otomobili Pert Edilen Adam 03:35
Kendi Haberini Sunmak - Otomobili Pert Edilen Adam 240 izlenme - 2 yıl önce Tvnet spikeri Veyis Ateş arabasını her zamanki yerine park eder, Şişli Polis Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneği İktisadi İşletmesi tarafından bu aracın ne işi var lan burada denilerek çekici ile araç kaldırılır, araç çekiciden takla atarak ters bir şekilde düşer ve olaylar gelişir. gerisini kendi haberini anlatan Veyis Ateş'ten dinleyelim...
veyis ateş 00:59
veyis ateş 426 izlenme - 7 yıl önce veyis ateş fereranduma gidiş sürecini bakış açıçı özel programında ele aldı.
Veyis Ateş Tecrübelerini Gençlerle Paylaştı 03:01
Veyis Ateş Tecrübelerini Gençlerle Paylaştı 8 izlenme - 1 ay önce Veyis Ateş tecrübelerini gençlerle paylaştıVAN - Van'da Genç MÜSİAD ile YYÜ Öğrenci Konseyinin ortaklaşa düzenlediği programa konuşmacı olarak katılan Haber Türk Genel Müdürü Veyis Ateş, tecrübelerini gençlerle paylaştı.
Veyis Ateş'le Ana Haber 02:42
Veyis Ateş'le Ana Haber 286 izlenme - 9 yıl önce adam mühİŞ...
veyis ateş bakış açışı 00:59
veyis ateş bakış açışı 155 izlenme - 7 yıl önce veyis ateş bakış açışı özel programında referanduma gidiş sürecini işledi.
veyis ateş 00:36
veyis ateş 125 izlenme - 7 yıl önce veyis ateş 10 mayıs akşam haberleri
veyis ateş sırrı tartışması 07:44
veyis ateş sırrı tartışması 80 izlenme - 7 yıl önce
Akılda Kalan - Yılmaz Vural 9 Aralık 2016 01:33:48
Akılda Kalan - Yılmaz Vural 9 Aralık 2016 6 izlenme - 4 ay önce Akılda Kalan'ın konuğu,Teknik Direktör Yılmaz Vural. Adapazarında başlayıp Almanya'ya uzanan eğitim hayatını, başarılarla dolu futbol yaşamını, maç esnasında çığrından çıktığı sevinç anlarını, futbolcularıyla kurduğu kendine has ilişkiyi, yaşam yolculuğu içinde zamanın biriktirdiklerini ve hakkında tüm merak edilenleri Veyis Ateş sordu, Yılmaz Vural yanıtladı..
MEDYA MEKTEBİ SPİKERLİK SUNUCULUK VE OYUNCULUK KURS KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR.. 00:34
MEDYA MEKTEBİ SPİKERLİK SUNUCULUK VE OYUNCULUK KURS KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR.. 15 izlenme - 2 yıl önce Spikerlik Kursu denildiğinde akla gelen ilk isim MEDYA MEKTEBİ. Medya Mektebi Spikerlik Sunuculuk Kursu spiker olmak isteyenlere kapılarını açıyor. Spikerlik Sunuculuk günümüzün gözde mesleklerinden biri. Ancak spikerlik ve sunuculuk mesleğinde başarılı ve kalıcı olabilmek hem kişinin yeteneğine, hem kapsamlı bir eğitime hem de doğru bir yönlendirmeye ihtiyhaç duymaktadır.. Siz de mesleğin püf noktalarını en ince ayrıntısına kadar öğrenerek yapacağınız uygulamalı çalışmalar ve doğru yönlendirmelerle ekranlardaki yerinizi alabilirsiniz. Türkiye'nin en iyi spikerlerini (NTV'den Oğuz Haksever, NTV'den Sonay Dikkaya, FOX TV den Fatih Portakal, Habertürk'ten Veyis Ateş) bünyesinde barındıran Medya Mektebi Spikerlik ve Sunuculuk Kursu'nun en önemli farkı da geniş uygulama alanlarını içinde barındırmasıdır. Teorik, birebir pratik ve kişiye özel danışmanlık desteğiyle siz de spiker ve sunucu olmak için www.medyamektebi.com u incelemeden karar vermeyin.
Taraf Gazetesi’nde Bir Dizayn Yapılıyor 04:55
Taraf Gazetesi’nde Bir Dizayn Yapılıyor 33 izlenme - 4 yıl önce Veyis Ateş 'in hazırlayıp sunduğu Habere Bakış programına katılan Etyen Mahcupyan, Taraf Gazetesi’nde yaşanan çatışmanın arka planını anlattı.