Hoşgeldiniz!

Veyis Ateş

veyis ateş kadir mısıroğlu 11:42
veyis ateş kadir mısıroğlu 2.562 izlenme - 8 yıl önce veyis ateş'in sorusu üzerine kadir mısıroğlu fethullahn gülenin ihh yorumunu ne anlama geldiğini açıkladı.
Banu Avar - Akılda Kalan (1 Eylül 2016) 01:13:09
Banu Avar - Akılda Kalan (1 Eylül 2016) 484 izlenme - 2 yıl önce Gazeteci ve yazar Banu Avar Habertürk TV'de Veyis Ateş'in sunduğu Akılda Kalan programına konuk olup gündemle ilgili en çok sorulan soruları cevapladı.
Deve Sidiği Şifadır Diyen İlahiyatçıya Deve Sidiği Sunmak 06:22
Deve Sidiği Şifadır Diyen İlahiyatçıya Deve Sidiği Sunmak 105 izlenme - 8 ay önce Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Caner Taslaman ile Yalova Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ebubekir Sifil, Habertürk TV'de Veyis Ateş'in konuğu olmuş. "Hadisler İslam'da hüküm çıkarmak için referans kaynağı mıdır, değil midir?" sorusunun cevabı tartışılmış. Tartışmanın en önemli konulardan biride Deve sidiği hadisi olmuş.
 Cübbeli Ahmet Hoca: ‘İnsanların Evlerine Kamera Koyup...’ 06:05
Cübbeli Ahmet Hoca: ‘İnsanların Evlerine Kamera Koyup...’ 419 izlenme - 4 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca, 'Zina etmek günahsa, onu görüntüleyip teşhir etmek çok daha büyük bir günah' dedi. Renkli kişiliği, polemikleri ve esprileriyle tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, nam-ı diğer Cübbeli Ahmet Hoca, Veyis Ateş’in sunduğu “Habertürk Özel”e konuk oldu. Programda İslam’a dair bilgiler veren Cübbeli Ahmet Hoca, güncel konular hakkında da örnekler verdi. Özel hayatın gizliliğine değinen Cübbeli, İslam’ın özel hayata verdiği öneme vurgu yaptı. Peygamberimiz Efendimizin (SAV) kendisine gelenlere günahlarını anlattırmadığını söyleyen Cübbeli, Müslümanların birbirlerini sevmesi ve ayıplarını açığa çıkarmamaları gerektiğini anlattı. “İslam hukuku polise bekçiye insanlar evlerinin içinde ne yapıyor diye araştırma hakkı vermiyor. Toplumu bozan faaliyetler dışında yaşadığı Allah’la onun arasındadır.“ diyen Cübbeli Ahmet Hoca, “Kendi kızının başına kötü bir şey gelsin; sesini, görüntüsünü kaydedip internete atsınlar ister misin? Peki, neden bunu başka bir adama yapıyorsun, adam kalkıp intihar etti kızının görüntüsü çıktı diye. Adamın özel hayatı. İnsanların zina etme özgürlüğü de var. Günah, haram ama Allah’la onun arasında ve kanunen suça girmeyen bir şey. Ama senin alıp onun görüntüsünü teşhir etmen o zinadan binlerce kat günahtır. Bu nasıl bir namussuzluktur. Ama maalesef Müslüman bunu Müslüman’a yapıyor, ayıp araştırıyor. Kim Müslüman’ın mahreminin peşine düşerse, nedeni ne olursa olsun, Allah da onun ayıplarının peşinde düşer” ifadelerini kullandı.
veyis ateş 00:59
veyis ateş 428 izlenme - 8 yıl önce veyis ateş fereranduma gidiş sürecini bakış açıçı özel programında ele aldı.
Kendi Haberini Sunmak - Otomobili Pert Edilen Adam 03:35
Kendi Haberini Sunmak - Otomobili Pert Edilen Adam 272 izlenme - 3 yıl önce Tvnet spikeri Veyis Ateş arabasını her zamanki yerine park eder, Şişli Polis Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneği İktisadi İşletmesi tarafından bu aracın ne işi var lan burada denilerek çekici ile araç kaldırılır, araç çekiciden takla atarak ters bir şekilde düşer ve olaylar gelişir. gerisini kendi haberini anlatan Veyis Ateş'ten dinleyelim...
Akılda Kalan'a Konuk Olan Doğu Perinçek Çocukluk ve Gençlik Yıllarını Anlattı 02:13
Akılda Kalan'a Konuk Olan Doğu Perinçek Çocukluk ve Gençlik Yıllarını Anlattı 47 izlenme - 10 ay önce Habertürk kanalında Veyis Ateş'in sunduğu Akılda Kalan programına katılan Doğu Perinçek, çocukluk ve gençlik yıllarından bahsetti.
Veyis Ateş'le Ana Haber 02:42
Veyis Ateş'le Ana Haber 286 izlenme - 10 yıl önce adam mühİŞ...
veyis ateş bakış açışı 00:59
veyis ateş bakış açışı 155 izlenme - 8 yıl önce veyis ateş bakış açışı özel programında referanduma gidiş sürecini işledi.
veyis ateş 00:36
veyis ateş 125 izlenme - 8 yıl önce veyis ateş 10 mayıs akşam haberleri
veyis ateş sırrı tartışması 07:44
veyis ateş sırrı tartışması 80 izlenme - 8 yıl önce
Veyis Ateş Tecrübelerini Gençlerle Paylaştı 03:01
Veyis Ateş Tecrübelerini Gençlerle Paylaştı 10 izlenme - 12 ay önce Veyis Ateş tecrübelerini gençlerle paylaştıVAN - Van'da Genç MÜSİAD ile YYÜ Öğrenci Konseyinin ortaklaşa düzenlediği programa konuşmacı olarak katılan Haber Türk Genel Müdürü Veyis Ateş, tecrübelerini gençlerle paylaştı.
Akılda Kalan - Yılmaz Vural 9 Aralık 2016 01:33:48
Akılda Kalan - Yılmaz Vural 9 Aralık 2016 9 izlenme - 1 yıl önce Akılda Kalan'ın konuğu,Teknik Direktör Yılmaz Vural. Adapazarında başlayıp Almanya'ya uzanan eğitim hayatını, başarılarla dolu futbol yaşamını, maç esnasında çığrından çıktığı sevinç anlarını, futbolcularıyla kurduğu kendine has ilişkiyi, yaşam yolculuğu içinde zamanın biriktirdiklerini ve hakkında tüm merak edilenleri Veyis Ateş sordu, Yılmaz Vural yanıtladı..