Hoşgeldiniz!

Veysel Eroğlu Videoları İzle

Veysel Eroğlu'ndan Beşiktaş Paylaşımı: İstanbul'da Sirtaki Sesleri 00:30
Veysel Eroğlu'ndan Beşiktaş Paylaşımı: İstanbul'da Sirtaki Sesleri 87 izlenme - 1 ay önce Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Beşiktaş'ın Olympiakos karşısında 4. golü atmasından sonra "İstanbul'da sirtaki sesleri..." Tweetini attı.
Biber Gazı Yiyen Bakan ve Fatih Portakal Ayarı 00:43
Biber Gazı Yiyen Bakan ve Fatih Portakal Ayarı 455 izlenme - 2 yıl önce Bakan Veysel Eroğlu, biber gazını kendisinin de muhatap olduğunu ve gözlerinin yandığını gülerek anlatması üzerine Fatih Portakal bilirkişi olarak ayarını yapmış.
Bakan Eroğlu; 02:31
Bakan Eroğlu; "Havalar Hep Güzel Olacak, İnşallah Pazar Günü de Güzel Bir Hava Olacak" 9 izlenme - 1 hafta önce Bakan Eroğlu; "Havalar hep güzel olacak, inşallah Pazar günü de güzel bir hava olacak" "Hep birlikte 'evet' dememiz lazım"AFYONKARAHİSAR - Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, "hafta sonu hava nasıl olacak?
Bakan Eroğlu'nun Katılımı ile 01:36
Bakan Eroğlu'nun Katılımı ile "Evet" Yürüyüşü Düzenlendi 6 izlenme - 1 hafta önce Bakan Eroğlu'nun katılımı ile "evet" yürüyüşü düzenlendiAFYONKARAHİSAR - Afyonkarahisar'da, Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu'nun katılımı ile "evet" yürüyüşü düzenlendi.
Eroğlu: 03:49
Eroğlu: "Şoförün uyuduğunu tahmin ediyoruz" - ANTALYA 375 izlenme - 3 yıl önce Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Antalya-Isparta karayolunda meydana gelen kazaya dair açıklamalarda bulundu. Eroğlu: "Şoförün uyuduğunu tahmin ediyoruz." dedi. Ayrıca yaralıların durumu hakkında bilgi verdi.
Açılış Yapayım Derken Bakan Bayıltmak 00:47
Açılış Yapayım Derken Bakan Bayıltmak 230 izlenme - 2 yıl önce Orman ve Su işleri Bakanı Veysel Eroğlu, açılış ve toplu temel atma töreni için Uşak'taymış. Bakan ve beraberindeki protokol butona basıp açılışı yapar yapmaz ortalık cümbüşe dönmüş, volkanlar meşaleler vs. derken o esnada da bakan baygınlık geçirmiş. Ne diyelim geçmiş olsun sayın bakana...
Bakan Eroğlu Gaziosmanpaşa'yı Ağaçlandırma Sözü Verdi 03:31
Bakan Eroğlu Gaziosmanpaşa'yı Ağaçlandırma Sözü Verdi 8 izlenme - 2 ay önce - Bakan Eroğlu Gaziosmanpaşa'yı ağaçlandırma sözü verdiİSTANBUL - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun katılımlarıyla Gaziosmanpaşa Meydanı'nda 10 bin çam fidan dağıtıldı.
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu: 02:17
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu: "Biz Türkiye'de Çok Büyük Bir Oyla İktidar Olmuşken... 3 izlenme - 2 hafta önce Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu: "Biz Türkiye'de çok büyük bir oyla iktidar olmuşken partiyi kapatma teşebbüsü oldu" "Memurun, 'Allah bütün ormancıları yangından korusun' demesi bile parti davasına girmiş, benden de müdafaa istediler"AFYONKARAHİSAR - Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr.
Bakan Eroğlu: 01:41
Bakan Eroğlu: "Chp Hayırcıların Kayığına Bindi" 7 izlenme - 2 ay önce Bakan Eroğlu: "CHP hayırcıların kayığına bindi" Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu: "CHP, anayasa değişikliğinden kaçtı, özellikle de hayırcıların safına katıldı" "Hayırcıların safında kimler var? HDP var, PKK var, FETÖ var"AFYONKARAHİSAR - Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr.
Eroğlu: 02:49
Eroğlu: "(Israil'deki Yangın) Şu An da 3 Tane Yangın Söndürme Uçağı Gönderdik" 23 izlenme - 5 ay önce Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun gelişi Protokolle tokalaşma Valilik defterini imzalaması Eroğlu'nun açıklama AKSARAY - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İsrail'de çıkan yangınlara ilişkin, "İsrail'deki yangınla ilgili uçak talep edildi.
Bakan Veysel Eroğlu: 02:50
Bakan Veysel Eroğlu: "(Kabine Değişikliği) Kabine Yerinde Duruyor, Ben Duymadım" 1 izlenme - 4 gün önce Bakan Veysel Eroğlu: "(Kabine değişikliği) Kabine yerinde duruyor, ben duymadım" -" 'Evet'çiler de başımızın tacı, 'Hayır'cılar da.Referandumda kazanan Türkiye'dir"ANKARA - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Adıyaman Tanıtım Günleri'nin açılışına katıldı.
Bakan Veysel Eroğlu: 03:17
Bakan Veysel Eroğlu: "Cumhurbaşkanlığı Sistemi 1960'larda Olsaydı Şu An da Küresel Bir Güçtük" 2 izlenme - 2 hafta önce Bakan Veysel Eroğlu: "Cumhurbaşkanlığı Sistemi 1960'larda olsaydı şu an da küresel bir güçtük"AFYONKARAHİSAR - Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr.
Ekonomi Hocası Olsam Bunlara Sıfır Veririm 04:38
Ekonomi Hocası Olsam Bunlara Sıfır Veririm" 57 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu AA İzmir Bölge Müdürlüğüne girişi-Eroğlu'nun fotoğrafları incelemesi-Muhabir detayları-Bakan Eroğlu'nun açıklamaları "Bu vaatler artık alaya alınmaya başlandı- Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: - "(Asgari ücret vaatleri) Bir ekonomist bu vaatleri kısaca ifade edecek olsa 'kaşıkla verdiklerini kepçeyle geri alacaklar, Türkiye'yi felakete sürükleyecekler' der"- "Sırtlarında yumurta küfeleri yok. Bu vaatler artık alaya alınmaya başlandı"- "Seçimler, Türkiye'nin yükselmesini isteyen AK Parti ile bu yükselişin önünü kesmeye çabalayan dördüzler arasında geçiyor" TOLGA ALBAY - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, muhalefet partilerinin asgari ücretle ilgili vaatlerinin adeta açık artırmaya dönüştüğünü belirterek, "Bir ekonomist bu vaatleri kısaca ifade edecek olsa 'kaşıkla verdiklerini kepçeyle geri alacaklar, Türkiye'yi felakete sürükleyecekler' der" dedi.
Orman ve Su İşleri Bakan Eroğlu: 03:38
Orman ve Su İşleri Bakan Eroğlu: " 'Dinimiz Hristiyanlık Olsun' Diyenin Torunu 'Evet Diyenleri... 2 izlenme - 2 hafta önce Orman ve Su İşleri Bakan Eroğlu: " 'Dinimiz Hristiyanlık olsun' diyenin torunu 'evet diyenleri denize dökeriz' diyor" Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr.
Bakan Eroğlu: 06:51
Bakan Eroğlu: "Emet Barajı 3 Eylül 2018'te Açılacak" 5 izlenme - 2 ay önce Bakan Eroğlu: "Emet Barajı 3 Eylül 2018'te açılacak"KÜTAHYA - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 14 milyon TL tutarında yatırım bedeli olan Emet Barajı'nın 3 Eylül 2018 tarihinde açılacağını söyledi.
İstanbul'un Suyu Kesilirse Bıyıklarımı Keserim - Veysel Eroğlu 00:55
İstanbul'un Suyu Kesilirse Bıyıklarımı Keserim - Veysel Eroğlu 81 izlenme - 2 yıl önce Orman ve Su işleri Bakanı Veysel Eroğlu'ndan susuzlukla ilgili yüreklere su serpen açıklama. Adam askerde bile bıyıklarını kesmemiş ve çok büyük konuşmuş. Ben tatmin oldum. Zaten bu adamlar ne söylese tatmin oluyoruz. Allah lafını ağzından düşürmeyen adamlardan bu ülkeye zarar gelmez. Allah onlardan hamdolsun inşallah, maşallah. Amin
Bakan Eroğlu: 02:08
Bakan Eroğlu: "Rahmetli Özal'ı Başkanlık Sistemi Getirecek Diye Zehirlediler" 2 izlenme - 2 hafta önce - Bakan Eroğlu: "Rahmetli Özal'ı başkanlık sistemi getirecek diye zehirlediler" Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu: "Veseyatçiler zehirledi, bunu tarih ortaya çıkaracak" "Bize Cumhuriyet dersi vermeye kimse kalkmasın"AFYONKARAHİSAR - Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr.
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu: 04:43
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu: "Bu Sistemde Kavga, Ekonomik Kriz, Kısa Vadeli Hükümetler.. 3 izlenme - 4 hafta önce Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu: "Bu sistemde kavga, ekonomik kriz, kısa vadeli hükümetler ve hep geriye gidiş var"KASTAMONU - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Kastamonu'nun Tosya ilçesinde Gelir Getirici Tür ve Orköy Kredi Sertifikalarının dağıtım törenine katıldı.
Bakan Eroğlu: 02:37
Bakan Eroğlu: "Diyorsa Ki Devlet Tabi Ki Evet" 3 izlenme - 4 hafta önce Bakan Eroğlu: "Diyorsa ki Devlet tabi ki Evet" Bakan Eroğlu, MHP İl Başkanlığını ziyaret etti "Bütün terör örgütleri 'hayır' çıksın diye uğraşıyor" "Almanya'da Türkçe manşetler atılıyor 'hayır' deyin diye"AFYONKARAHİSAR - Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr.
Bakan Eroğlu'ndan, Kılıçdaroğlu'nun Söylemlerine Sert Yanıt: 02:43
Bakan Eroğlu'ndan, Kılıçdaroğlu'nun Söylemlerine Sert Yanıt: "Kılıçdaroğlu Lütfen Bunları Doğru... 2 izlenme - 1 ay önce Bakan Eroğlu'ndan, Kılıçdaroğlu'nun söylemlerine sert yanıt: "Kılıçdaroğlu lütfen bunları doğru dürüst okusun, konuşurken de desteksiz atmasın diye özellikle ricada bulunuyorum" "İki konuda külliyen yalan, hatta kuyruklu yalan" "Ast olan Suriyelileri kendi vatanlarına...
Ulaştırma Bakanı Arslan ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu Iğdır'da 02:53
Ulaştırma Bakanı Arslan ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu Iğdır'da 2 izlenme - 3 hafta önce Ulaştırma Bakanı Arslan ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu Iğdır'daIĞDIR - Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ile Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Iğdır'a geldi.
Bakan Eroğlu, 02:53
Bakan Eroğlu, "Evet Deme Sırası Sizde" 3 izlenme - 1 ay önce Bakan Eroğlu, "Evet deme sırası sizde"AYDIN – Orman ve Su İşleri Başkanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Anayasa değişikliğinin önemine vurgu yaparak, "Bugüne kadar sizin her türlü talebinize biz 'evet' dedik.
Bakan Eroğlu; 04:32
Bakan Eroğlu; "Teröristlere Silah Göndermek İçin Özel Fabrikalar Kuruldu 3 izlenme - 1 ay önce Bakan Eroğlu; "Teröristlere silah göndermek için özel fabrikalar kuruldu "Aydın'ı tabiat ve doğa turizminin merkezi yapacağız" "Batı, terörle mücadelede bizi yalnız bıraktı.
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu: 04:19
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu: "Ormancılar Olarak Diyoruz Ki; Büyük Güçlü Türkiye İçin... 3 izlenme - 1 ay önce Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu: "Ormancılar olarak diyoruz ki; büyük güçlü Türkiye için kararımız evet"ANKARA - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 16 Nisan referandumunu hatırlatarak, "Milletimiz için tarihi bir imkan var, bütün ormancılar olarak diyoruz ki;
Kesin Cezasını! Bakan Mikrofonu Açık Unutunca.. 01:01
Kesin Cezasını! Bakan Mikrofonu Açık Unutunca.. 90 izlenme - 4 yıl önce İZMİR'in Buca İlçesinde düzenlenen Yörük Şenliğinde Orman Bakanı Veysel Eroğlu açık mikrofona bakın nasıl yakalandı?
Bakan Veysel Eroğlu, 02:45
Bakan Veysel Eroğlu, "Türkiye Büyüyor Gelişiyor Diye Önünü Kesmek İçin Her Türlü Planları... 1 izlenme - 1 hafta önce Bakan Veysel Eroğlu, "Türkiye büyüyor gelişiyor diye önünü kesmek için her türlü planları uygulamaya koydular" "İnşallah dünya liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde bu oyunlar sona erecek"AFYONKARAHİSAR - Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr.
Bakan Eroğlu: 01:50
Bakan Eroğlu: "Kılıçdaroğlu, Gizlice 'Evet' Diyecektir" 2 izlenme - 4 hafta önce Bakan Eroğlu: "Kılıçdaroğlu, gizlice 'evet' diyecektir"KASTAMONU - Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 16 Nisan'da referandumda gizlice 'evet' diyeceğini söyledi.
Bakan Eroğlu: 04:47
Bakan Eroğlu: "Rejim Değişikliği Diye Bir Şey Yok Çünkü Demokrasi Cumhuriyettir" 3 izlenme - 2 ay önce Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "AK Parti gençlere güveniyor.
Hani? Bozok Yaylasının Yiğit Evlatları göç etmeyecekti? 01:11
Hani? Bozok Yaylasının Yiğit Evlatları göç etmeyecekti? 59 izlenme - 4 yıl önce 15.12.2013- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'na cevap... Hani? Bozok Yaylasının Yiğit Evlatları göç etmeyecekti?
Bakan Eroğlu: 01:58
Bakan Eroğlu: " Hollanda'nın Yaptığı Çok Büyük Saygısızlık, Adeta Densizlik" 2 izlenme - 1 ay önce Bakan Eroğlu: "Hollanda'nın yaptığı çok büyük saygısızlık, adeta densizlik" -"Medeniyet falan diyorlar, ama Avrupa maalesef bu tutumuyla gerçekten çok ayıp işliyor"AFYONKARAHİSAR - Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr.