Hoşgeldiniz!

Veysel Eroğlu

Veysel Eroğlu'ndan Beşiktaş Paylaşımı: İstanbul'da Sirtaki Sesleri 00:30
Veysel Eroğlu'ndan Beşiktaş Paylaşımı: İstanbul'da Sirtaki Sesleri 87 izlenme - 4 ay önce Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Beşiktaş'ın Olympiakos karşısında 4. golü atmasından sonra "İstanbul'da sirtaki sesleri..." Tweetini attı.
Biber Gazı Yiyen Bakan ve Fatih Portakal Ayarı 00:43
Biber Gazı Yiyen Bakan ve Fatih Portakal Ayarı 484 izlenme - 2 yıl önce Bakan Veysel Eroğlu, biber gazını kendisinin de muhatap olduğunu ve gözlerinin yandığını gülerek anlatması üzerine Fatih Portakal bilirkişi olarak ayarını yapmış.
Eroğlu: 03:49
Eroğlu: "Şoförün uyuduğunu tahmin ediyoruz" - ANTALYA 376 izlenme - 3 yıl önce Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Antalya-Isparta karayolunda meydana gelen kazaya dair açıklamalarda bulundu. Eroğlu: "Şoförün uyuduğunu tahmin ediyoruz." dedi. Ayrıca yaralıların durumu hakkında bilgi verdi.
Açılış Yapayım Derken Bakan Bayıltmak 00:47
Açılış Yapayım Derken Bakan Bayıltmak 239 izlenme - 2 yıl önce Orman ve Su işleri Bakanı Veysel Eroğlu, açılış ve toplu temel atma töreni için Uşak'taymış. Bakan ve beraberindeki protokol butona basıp açılışı yapar yapmaz ortalık cümbüşe dönmüş, volkanlar meşaleler vs. derken o esnada da bakan baygınlık geçirmiş. Ne diyelim geçmiş olsun sayın bakana...
Bakan Eroğlu: 04:48
Bakan Eroğlu: "Afrika'da Yoğun Çalışmalarımız Var" 7 izlenme - 3 hafta önce Bakan Eroğlu: "Afrika'da yoğun çalışmalarımız var" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Moritanya Çevre ve Sürdürülebilir Kalkınma Bakanı Amedi Camara ve Nijer Çevre ve Sürdürülebilir Kalkınma Bakanı Almoustapha Garba ile makamında bir araya geldiANKARA - Orman ve Su İşleri Bakanı...
Bakanı Eroğlu: 04:47
Bakanı Eroğlu: "Orta Anadolu'ya 14 Milyardan Fazla Yatırım Yapacağız" 1 izlenme - 10 saat önce Bakanı Eroğlu: "Orta Anadolu'ya 14 milyardan fazla yatırım yapacağız" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Çankırı'da toplu temel atma törenine katıldıÇANKIRI - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Orta Anadolu Gelişim Projesi kapsamında 14 milyardan fazla yatırım yapacaklarını söyledi.
Bakan Eroğlu, Başkan Yurdunuseven'in Annesinin Cenazesine Katıldı 01:09
Bakan Eroğlu, Başkan Yurdunuseven'in Annesinin Cenazesine Katıldı 2 izlenme - 1 hafta önce Bakan Eroğlu, Başkan Yurdunuseven'in annesinin cenazesine katıldıAFYONKARAHİSAR - Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Av. İbrahim Yurdunuseven'in vefat eden annesi Memnune Yurdunuseven'in cenaze törenine katıldı.
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Yangın Yönetimi ile İlgili Basın Toplantısında... 09:33
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Yangın Yönetimi ile İlgili Basın Toplantısında... 4 izlenme - 3 hafta önce Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, yangın yönetimi ile ilgili basın toplantısında açıklamalarda bulundu.
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu: 03:03
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu: "Vatandaşlar Zaruri Olmadıkça Trafiğe Çıkmasın. 2 izlenme - 1 hafta önce Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu: "Vatandaşlar zaruri olmadıkça trafiğe çıkmasın.
Bakan Veysel Eroğlu: (Kato Dağı Açıklaması) 04:59
Bakan Veysel Eroğlu: (Kato Dağı Açıklaması) "Artık Bütün PKK'nın İnlerine Girildi" 5 izlenme - 4 hafta önce Bakan Veysel Eroğlu: (Kato Dağı açıklaması) "Artık bütün PKK'nın inlerine girildi" "İnşallah hedefimiz bunlara mağaraları, dağları dar edeceğiz"AFYONKARAHİSAR - Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr.
Bakan Eroğlu: 04:25
Bakan Eroğlu: "Bu Başbakan ve Cumhurbaşkanımızın Takdiridir" 1 izlenme - 1 hafta önce Bakan Eroğlu: "Bu Başbakan ve Cumhurbaşkanımızın takdiridir" "Neticede bazı arkadaşlarda bir görev değişimi oldu, bu bakımdan güzel hizmetler yapılacaktır" "Bakan Eroğlu'ndan, Eskişehir'deki Şehri Derya Parkı'nın DSİ'ye devredilmesi ile ilgili açıklamaAFYONKARAHİSAR - Orman ve Su İşleri Bakanı Prof.
Bakan Eroğlu'ndan, İstanbul ve Çevre İllerde Yaşanan Sağanak Yağış ile İlgili Açıklama: 02:18
Bakan Eroğlu'ndan, İstanbul ve Çevre İllerde Yaşanan Sağanak Yağış ile İlgili Açıklama: "Hakikaten.. 1 izlenme - 1 hafta önce Bakan Eroğlu'ndan, İstanbul ve çevre illerde yaşanan sağanak yağış ile ilgili açıklama: "Hakikaten bir saatte yağan yağmur korkunç ve çok kuvvetliydi" "Muhtemelen 500-600 yılda bir olacak bir yağış miktarı düşmüş İstanbul'a" "Bir saatte yağan yağmur aşağı yukarı bir yılda yağan yağmurun...
Ekonomi Hocası Olsam Bunlara Sıfır Veririm 04:38
Ekonomi Hocası Olsam Bunlara Sıfır Veririm" 57 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu AA İzmir Bölge Müdürlüğüne girişi-Eroğlu'nun fotoğrafları incelemesi-Muhabir detayları-Bakan Eroğlu'nun açıklamaları "Bu vaatler artık alaya alınmaya başlandı- Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: - "(Asgari ücret vaatleri) Bir ekonomist bu vaatleri kısaca ifade edecek olsa 'kaşıkla verdiklerini kepçeyle geri alacaklar, Türkiye'yi felakete sürükleyecekler' der"- "Sırtlarında yumurta küfeleri yok. Bu vaatler artık alaya alınmaya başlandı"- "Seçimler, Türkiye'nin yükselmesini isteyen AK Parti ile bu yükselişin önünü kesmeye çabalayan dördüzler arasında geçiyor" TOLGA ALBAY - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, muhalefet partilerinin asgari ücretle ilgili vaatlerinin adeta açık artırmaya dönüştüğünü belirterek, "Bir ekonomist bu vaatleri kısaca ifade edecek olsa 'kaşıkla verdiklerini kepçeyle geri alacaklar, Türkiye'yi felakete sürükleyecekler' der" dedi.
İstanbul'un Suyu Kesilirse Bıyıklarımı Keserim - Veysel Eroğlu 00:55
İstanbul'un Suyu Kesilirse Bıyıklarımı Keserim - Veysel Eroğlu 81 izlenme - 3 yıl önce Orman ve Su işleri Bakanı Veysel Eroğlu'ndan susuzlukla ilgili yüreklere su serpen açıklama. Adam askerde bile bıyıklarını kesmemiş ve çok büyük konuşmuş. Ben tatmin oldum. Zaten bu adamlar ne söylese tatmin oluyoruz. Allah lafını ağzından düşürmeyen adamlardan bu ülkeye zarar gelmez. Allah onlardan hamdolsun inşallah, maşallah. Amin
Bakan Eroğlu: (Katar ile İlgili Açıklama): 02:52
Bakan Eroğlu: (Katar ile İlgili Açıklama): "Haçlı Seferleri Devam Ediyor" 5 izlenme - 2 ay önce Bakan Eroğlu: (Katar ile ilgili açıklama): "Haçlı Seferleri devam ediyor" "Türkiye bu gönül coğrafyamızda mutlaka yerini alacaktır" Bakan Eroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday olacağı yönündeki söylentilere son noktayı koydu: "Benim öyle hiçbir hesabım yok, uzun bir emel bende...
Eroğlu: 02:49
Eroğlu: "(Israil'deki Yangın) Şu An da 3 Tane Yangın Söndürme Uçağı Gönderdik" 23 izlenme - 8 ay önce Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun gelişi Protokolle tokalaşma Valilik defterini imzalaması Eroğlu'nun açıklama AKSARAY - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İsrail'de çıkan yangınlara ilişkin, "İsrail'deki yangınla ilgili uçak talep edildi.
Bakan Eroğlu, 04:55
Bakan Eroğlu, "423 Dev Baraj ve Bin Gölet ile Rekora İmza Attık" 4 izlenme - 1 ay önce Bakan Eroğlu, "423 dev baraj ve bin gölet ile rekora imza attık" Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu: "Hedefimiz 2019 yılına kadar bin 71 gölet ve sulama yaparak ikinci rekora imza atmak" "3 milyar 750 milyon fidan toprakla buluştu" "Her şey millet içindir anlayışı ile...
Bakan Eroğlu Gaziosmanpaşa'yı Ağaçlandırma Sözü Verdi 03:31
Bakan Eroğlu Gaziosmanpaşa'yı Ağaçlandırma Sözü Verdi 9 izlenme - 5 ay önce - Bakan Eroğlu Gaziosmanpaşa'yı ağaçlandırma sözü verdiİSTANBUL - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun katılımlarıyla Gaziosmanpaşa Meydanı'nda 10 bin çam fidan dağıtıldı.
Bakan Eroğlu; 02:31
Bakan Eroğlu; "Havalar Hep Güzel Olacak, İnşallah Pazar Günü de Güzel Bir Hava Olacak" 9 izlenme - 3 ay önce Bakan Eroğlu; "Havalar hep güzel olacak, inşallah Pazar günü de güzel bir hava olacak" "Hep birlikte 'evet' dememiz lazım"AFYONKARAHİSAR - Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, "hafta sonu hava nasıl olacak?
Bakan Eroğlu: (Adalet Yürüyüşü) 05:15
Bakan Eroğlu: (Adalet Yürüyüşü)"Chp Genel Başkanına Bunu Yakıştıramadım" 3 izlenme - 1 ay önce Bakan Eroğlu: (Adalet yürüyüşü)"CHP Genel Başkanına bunu yakıştıramadım" Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu: "Bizim askerin oraya gitmesi gerekiyordu.
Kesin Cezasını! Bakan Mikrofonu Açık Unutunca.. 01:01
Kesin Cezasını! Bakan Mikrofonu Açık Unutunca.. 90 izlenme - 4 yıl önce İZMİR'in Buca İlçesinde düzenlenen Yörük Şenliğinde Orman Bakanı Veysel Eroğlu açık mikrofona bakın nasıl yakalandı?
Bakan Eroğlu: 01:41
Bakan Eroğlu: "Chp Hayırcıların Kayığına Bindi" 7 izlenme - 5 ay önce Bakan Eroğlu: "CHP hayırcıların kayığına bindi" Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu: "CHP, anayasa değişikliğinden kaçtı, özellikle de hayırcıların safına katıldı" "Hayırcıların safında kimler var? HDP var, PKK var, FETÖ var"AFYONKARAHİSAR - Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr.
Anadolu'nun Ilk Barajı Turistleri Ağırlamak Için Gün Sayıyor 02:47
Anadolu'nun Ilk Barajı Turistleri Ağırlamak Için Gün Sayıyor 4 izlenme - 2 ay önce Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Hitit Barajı ve çevresindeki düzenlemelerin yüzde 65'lik kısmının tamamlanmasına ilişkin, "İlklerin bakanlığı olarak, sadece Türkiye'nin değil dünya tarihi için de önemli mirasların gelecek nesillere aktarımı için çalışmalarımız sürecek.
Hani? Bozok Yaylasının Yiğit Evlatları göç etmeyecekti? 01:11
Hani? Bozok Yaylasının Yiğit Evlatları göç etmeyecekti? 59 izlenme - 5 yıl önce 15.12.2013- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'na cevap... Hani? Bozok Yaylasının Yiğit Evlatları göç etmeyecekti?
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu: 02:55
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu: "2016 Yılında Türkiye'nin Kısa Sürede 1 Yılda... 2 izlenme - 4 hafta önce Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu: "2016 yılında Türkiye'nin kısa sürede 1 yılda başına gelenler başka bir ülkede olsa o ülke ayağı kalkamaz" "Türkiye gelişiyor, büyüyor" "Cumhurbaşkanımızın ortaya koyduğu bir hedef var o da 2023 hedefi"AFYONKARAHİSAR - Orman ve Su İşleri...
Bakan Eroğlu'nun Katılımı ile 01:36
Bakan Eroğlu'nun Katılımı ile "Evet" Yürüyüşü Düzenlendi 6 izlenme - 3 ay önce Bakan Eroğlu'nun katılımı ile "evet" yürüyüşü düzenlendiAFYONKARAHİSAR - Afyonkarahisar'da, Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu'nun katılımı ile "evet" yürüyüşü düzenlendi.
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu 02:00
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu 50 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Seçim bürosu detayı- Bakan Veysel Eroğlu'nun salona gelişi- İl Başkanı Bülent Delican'ın konuşması - Milletvekili adayı Savcı Sayan detayı- Salondan detaylar- Veysel Eroğlu'nun konuşması Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İzmir'deOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ve beraberindekiler AK Parti İzmir 1. Bölge 6. sıra milletvekili adayı Necip Nasır'ın Karabağlar'daki seçim bürosunu ziyaret etti.
Bakan Eroğlu: 06:51
Bakan Eroğlu: "Emet Barajı 3 Eylül 2018'te Açılacak" 6 izlenme - 5 ay önce Bakan Eroğlu: "Emet Barajı 3 Eylül 2018'te açılacak"KÜTAHYA - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 14 milyon TL tutarında yatırım bedeli olan Emet Barajı'nın 3 Eylül 2018 tarihinde açılacağını söyledi.
Veysel Eroğlu'nun Zor Anları! 01:25
Veysel Eroğlu'nun Zor Anları! 47 izlenme - 4 yıl önce Veysel Eroğlu'nun Zor Anları!
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu: 04:13
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu: "Camilerimiz Birlik, Beraberlik, Kardeşliğimizin... 3 izlenme - 2 ay önce Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu: "Camilerimiz birlik, beraberlik, kardeşliğimizin pekişmesine vesile olsun"ANKARA - Ankara Ulus' ta Rüzgarlı Camii açılışına katılan Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr.