Hoşgeldiniz!

Veysel Eroğlu

Biber Gazı Yiyen Bakan ve Fatih Portakal Ayarı 00:43
Biber Gazı Yiyen Bakan ve Fatih Portakal Ayarı 508 izlenme - 3 yıl önce Bakan Veysel Eroğlu, biber gazını kendisinin de muhatap olduğunu ve gözlerinin yandığını gülerek anlatması üzerine Fatih Portakal bilirkişi olarak ayarını yapmış.
Açılış Yapayım Derken Bakan Bayıltmak 00:47
Açılış Yapayım Derken Bakan Bayıltmak 287 izlenme - 3 yıl önce Orman ve Su işleri Bakanı Veysel Eroğlu, açılış ve toplu temel atma töreni için Uşak'taymış. Bakan ve beraberindeki protokol butona basıp açılışı yapar yapmaz ortalık cümbüşe dönmüş, volkanlar meşaleler vs. derken o esnada da bakan baygınlık geçirmiş. Ne diyelim geçmiş olsun sayın bakana...
Bakan Eroğlu: 06:26
Bakan Eroğlu: "Milletimizin Tarihinde 24 Haziran Bir Milat Olacak" 2 izlenme - 3 gün önce Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Türkiye'yi ekonomik olarak sıkıştıralım, doları yükseltelim gibi birtakım oyunlar oynanıyor.
Eroğlu: 03:49
Eroğlu: "Şoförün uyuduğunu tahmin ediyoruz" - ANTALYA 382 izlenme - 4 yıl önce Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Antalya-Isparta karayolunda meydana gelen kazaya dair açıklamalarda bulundu. Eroğlu: "Şoförün uyuduğunu tahmin ediyoruz." dedi. Ayrıca yaralıların durumu hakkında bilgi verdi.
Veysel Eroğlu'ndan Beşiktaş Paylaşımı: İstanbul'da Sirtaki Sesleri 00:30
Veysel Eroğlu'ndan Beşiktaş Paylaşımı: İstanbul'da Sirtaki Sesleri 93 izlenme - 1 yıl önce Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Beşiktaş'ın Olympiakos karşısında 4. golü atmasından sonra "İstanbul'da sirtaki sesleri..." Tweetini attı.
Veysel Eroğlu: 2071 Yılına Kadar Su Sıkıntısı Yok 02:43
Veysel Eroğlu: 2071 Yılına Kadar Su Sıkıntısı Yok 29 izlenme - 3 ay önce Orman ve su işleri bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, CNN TÜRK'te Hakan Çelik'in Hafta Sonu programına katıldı. Eroğlu, İstanbul’da 2018 yılında su sıkıntısı yaşanmayacağını söyledi. Bakan Eroğlu, "Melen Barajı projesinin sonuna gelmek üzereyiz. bu proje bittiğinde 2071 yılına kadar su sıkıntısı yaşanmayacak" dedi. İstanbul, İzmir ve Ankara da dahil olmak üzere Türkiye’nin hiçbir yerinde su sıkıntısı yaşanmayacağını ifade etti. Eroğlu, "Vatandaşlar israf etmeden rahat rahat su kullanabilirler" dedi.
Bakan Eroğlu AK Parti Kütahya İl Başkanlığını Ziyaret Etti 02:20
Bakan Eroğlu AK Parti Kütahya İl Başkanlığını Ziyaret Etti 4 izlenme - 3 hafta önce Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "İnşallah cumhurbaşkanımız tek turda seçilecek.
İstanbul'un Suyu Kesilirse Bıyıklarımı Keserim - Veysel Eroğlu 00:55
İstanbul'un Suyu Kesilirse Bıyıklarımı Keserim - Veysel Eroğlu 89 izlenme - 3 yıl önce Orman ve Su işleri Bakanı Veysel Eroğlu'ndan susuzlukla ilgili yüreklere su serpen açıklama. Adam askerde bile bıyıklarını kesmemiş ve çok büyük konuşmuş. Ben tatmin oldum. Zaten bu adamlar ne söylese tatmin oluyoruz. Allah lafını ağzından düşürmeyen adamlardan bu ülkeye zarar gelmez. Allah onlardan hamdolsun inşallah, maşallah. Amin
Ekonomi Hocası Olsam Bunlara Sıfır Veririm 04:38
Ekonomi Hocası Olsam Bunlara Sıfır Veririm" 57 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu AA İzmir Bölge Müdürlüğüne girişi-Eroğlu'nun fotoğrafları incelemesi-Muhabir detayları-Bakan Eroğlu'nun açıklamaları "Bu vaatler artık alaya alınmaya başlandı- Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: - "(Asgari ücret vaatleri) Bir ekonomist bu vaatleri kısaca ifade edecek olsa 'kaşıkla verdiklerini kepçeyle geri alacaklar, Türkiye'yi felakete sürükleyecekler' der"- "Sırtlarında yumurta küfeleri yok. Bu vaatler artık alaya alınmaya başlandı"- "Seçimler, Türkiye'nin yükselmesini isteyen AK Parti ile bu yükselişin önünü kesmeye çabalayan dördüzler arasında geçiyor" TOLGA ALBAY - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, muhalefet partilerinin asgari ücretle ilgili vaatlerinin adeta açık artırmaya dönüştüğünü belirterek, "Bir ekonomist bu vaatleri kısaca ifade edecek olsa 'kaşıkla verdiklerini kepçeyle geri alacaklar, Türkiye'yi felakete sürükleyecekler' der" dedi.
Hani? Bozok Yaylasının Yiğit Evlatları göç etmeyecekti? 01:11
Hani? Bozok Yaylasının Yiğit Evlatları göç etmeyecekti? 69 izlenme - 5 yıl önce 15.12.2013- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'na cevap... Hani? Bozok Yaylasının Yiğit Evlatları göç etmeyecekti?
Kesin Cezasını! Bakan Mikrofonu Açık Unutunca.. 01:01
Kesin Cezasını! Bakan Mikrofonu Açık Unutunca.. 90 izlenme - 5 yıl önce İZMİR'in Buca İlçesinde düzenlenen Yörük Şenliğinde Orman Bakanı Veysel Eroğlu açık mikrofona bakın nasıl yakalandı?
Bakan Eroğlu - Erzincan'da Kediye Uygulanan Şiddet 01:05
Bakan Eroğlu - Erzincan'da Kediye Uygulanan Şiddet 10 izlenme - 6 ay önce - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun soruları yanıtlaması TBMM - "TBMM Geleneksel 6. Palamut Toplama Şenliği" TBMM Başkanı Kahraman, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, bazı milletvekilleri, TBMM kreşi öğrencileri ve TBMM çalışanlarının katılımıyla gerçekleştirildi.
Veysel Eroğlu'nun Zor Anları! 01:25
Veysel Eroğlu'nun Zor Anları! 51 izlenme - 5 yıl önce Veysel Eroğlu'nun Zor Anları!
Eroğlu: 02:49
Eroğlu: "(Israil'deki Yangın) Şu An da 3 Tane Yangın Söndürme Uçağı Gönderdik" 23 izlenme - 1 yıl önce Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun gelişi Protokolle tokalaşma Valilik defterini imzalaması Eroğlu'nun açıklama AKSARAY - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İsrail'de çıkan yangınlara ilişkin, "İsrail'deki yangınla ilgili uçak talep edildi.
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu 02:00
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu 51 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Seçim bürosu detayı- Bakan Veysel Eroğlu'nun salona gelişi- İl Başkanı Bülent Delican'ın konuşması - Milletvekili adayı Savcı Sayan detayı- Salondan detaylar- Veysel Eroğlu'nun konuşması Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İzmir'deOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ve beraberindekiler AK Parti İzmir 1. Bölge 6. sıra milletvekili adayı Necip Nasır'ın Karabağlar'daki seçim bürosunu ziyaret etti.
Veysel Eroğlu: İstanbul'da Şebeke Suyu Tertemiz 01:09
Veysel Eroğlu: İstanbul'da Şebeke Suyu Tertemiz 5 izlenme - 3 ay önce Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, CNN TÜRK'te Hakan Çelik'in Hafta Sonu programına katıldı. Eroğlu, İstanbul’da içme suyunun kalitesini değerlendirdi. “İstanbul’da kapıya kadar gelen şebeke suyu tertemiz. Vatandaşlar çayları ve yemeklerinde şebeke suyunu rahatlıkla kullanabilirler” dedi. Büyükşehirlerde denetimlerin çok sıkı yapıldığını söyleyen Eroğlu, “Evlere dışarıdan içme suyu almak ile ilgili yanlış bir algı var” diye ifade etti.
Bakan Eroğlu Gaziosmanpaşa'yı Ağaçlandırma Sözü Verdi 03:31
Bakan Eroğlu Gaziosmanpaşa'yı Ağaçlandırma Sözü Verdi 10 izlenme - 1 yıl önce - Bakan Eroğlu Gaziosmanpaşa'yı ağaçlandırma sözü verdiİSTANBUL - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun katılımlarıyla Gaziosmanpaşa Meydanı'nda 10 bin çam fidan dağıtıldı.
Bakan Eroğlu: 03:43
Bakan Eroğlu: "Bakıyorsunuz Kim Jong Denilen Vatandaş Hidrojen Bombası Denemesi Yapıyor" 8 izlenme - 9 ay önce Bakan Eroğlu: "Bakıyorsunuz Kim Jong denilen vatandaş hidrojen bombası denemesi yapıyor" " Bu bomba var ya ABD'nin Japonya'ya attığı atom bombasının belki 100 katı yani nerdeyse deprem etkisi yapıyor" "Dolayısıyla dünyada şu anda büyük bir yarış var" "Bu yarışı kazanan milletler...
Eroğlu: 04:04
Eroğlu: "Maalesef Şer Güçler Hep Birlikte Plan Yapıyor" 2 izlenme - 2 ay önce Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Maalesef şer güçler hep birlikte plan yapıyor.
Başbakan Erdoğan: Teknoloji Alanında da Tarihi Bir Atılım İçindeyiz 01:35
Başbakan Erdoğan: Teknoloji Alanında da Tarihi Bir Atılım İçindeyiz 63 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, “Bugün artık Uluslararası arenada bilim ve teknoloji alanında da bir Türkiye modelinden söz ediliyor.
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu: 05:55
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu: "Orman ve Su İşleri Bakanlığı'nın Şuana Kadar İstanbul'da.. 5 izlenme - 6 ay önce Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu: "Orman ve Su İşleri Bakanlığı'nın şuana kadar İstanbul'da diktiği ağaç miktarı 21 milyonu aştı" -"3.
Bakan Eroğlu; 02:31
Bakan Eroğlu; "Havalar Hep Güzel Olacak, İnşallah Pazar Günü de Güzel Bir Hava Olacak" 10 izlenme - 1 yıl önce Bakan Eroğlu; "Havalar hep güzel olacak, inşallah Pazar günü de güzel bir hava olacak" "Hep birlikte 'evet' dememiz lazım"AFYONKARAHİSAR - Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, "hafta sonu hava nasıl olacak?
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Balıkesir'de 01:01
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Balıkesir'de 4 izlenme - 5 ay önce Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Balıkesir'deBALIKESİR - Orman ve Şu İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 17 Ağustos tarihinde Ayvalık'ta meydana gelen orman yangınında küle dönen ormanlık araziye fidan dikimi için Edremit körfezine geldi.
Bakan Eroğlu: 01:41
Bakan Eroğlu: "Chp Hayırcıların Kayığına Bindi" 7 izlenme - 1 yıl önce Bakan Eroğlu: "CHP hayırcıların kayığına bindi" Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu: "CHP, anayasa değişikliğinden kaçtı, özellikle de hayırcıların safına katıldı" "Hayırcıların safında kimler var? HDP var, PKK var, FETÖ var"AFYONKARAHİSAR - Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr.
Bakan Eroğlu: 04:48
Bakan Eroğlu: "Afrika'da Yoğun Çalışmalarımız Var" 7 izlenme - 11 ay önce Bakan Eroğlu: "Afrika'da yoğun çalışmalarımız var" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Moritanya Çevre ve Sürdürülebilir Kalkınma Bakanı Amedi Camara ve Nijer Çevre ve Sürdürülebilir Kalkınma Bakanı Almoustapha Garba ile makamında bir araya geldiANKARA - Orman ve Su İşleri Bakanı...
Bakan Eroğlu, Erzincan Valiliği'ni Ziyaret Etti 02:13
Bakan Eroğlu, Erzincan Valiliği'ni Ziyaret Etti 3 izlenme - 5 ay önce Bakan Eroğlu, Erzincan Valiliği'ni ziyaret ettiERZİNCAN - Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Erzincan Valiliği'ni ziyaret etti Irak'ın kuzeyinde şehit olan sözleşmeli er Adem Akpınar'ın Erzincan da düzenlenen cenaze törenine katılmak üzere Erzincan da bulunan Orman ve Su...
Bakan Eroğlu: 07:04
Bakan Eroğlu: "Diğer Ülkelerden Mültecilere Gelen Yardım 500 Milyon Dolarda Kaldı" 4 izlenme - 6 ay önce Bakan Eroğlu: "Diğer ülkelerden mültecilere gelen yardım 500 milyon dolarda kaldı" "Suriye'deki yerleşim yerlerinde çok sayıda kuyu açtık"İSTANBUL - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İslam İşbirliği Teşkilatı 1.
Bakan Eroğlu: 06:51
Bakan Eroğlu: "Emet Barajı 3 Eylül 2018'te Açılacak" 7 izlenme - 1 yıl önce Bakan Eroğlu: "Emet Barajı 3 Eylül 2018'te açılacak"KÜTAHYA - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 14 milyon TL tutarında yatırım bedeli olan Emet Barajı'nın 3 Eylül 2018 tarihinde açılacağını söyledi.
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu'na 04:51
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu'na "Göztepe" Atkısı 22 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Veysel Eroğlu Buca seçim koordinasyon merkezinde lokma dağıttı- Selfie çekimi- Halay çeken vatandaşlar- Bakan Eroğlu, Konak İlçe başkanlığını ziyaretinde küçük bir çocuğu kucağına aldı ve halay çekti- İlçe başkanlığından detaylar- Savcı Sayan'ın konuşması- Bakan Eroğlu'nun konuşması- Program sonunda plaket sunumu - Göztepe atkısının verilmesi ve sünnet çocuklarının elbise ölçülerini alması İZMİR (AA) – Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, dün İzmir'de yaptıkları aday toplantısıyla kentte hayata geçirilecek 466 yeni projeyi kamuoyuna sunduklarını hatırlatarak, "Daha önce de Binali beyin 35 İzmir için projesi vardı.
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu: 04:13
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu: "Camilerimiz Birlik, Beraberlik, Kardeşliğimizin... 7 izlenme - 1 yıl önce Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu: "Camilerimiz birlik, beraberlik, kardeşliğimizin pekişmesine vesile olsun"ANKARA - Ankara Ulus' ta Rüzgarlı Camii açılışına katılan Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr.