Hoşgeldiniz!

Veysel Eroğlu Videoları İzle

Veysel Eroğlu'ndan Beşiktaş Paylaşımı: İstanbul'da Sirtaki Sesleri 00:30
Veysel Eroğlu'ndan Beşiktaş Paylaşımı: İstanbul'da Sirtaki Sesleri 83 izlenme - 2 hafta önce Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Beşiktaş'ın Olympiakos karşısında 4. golü atmasından sonra "İstanbul'da sirtaki sesleri..." Tweetini attı.
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu: 04:43
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu: "Bu Sistemde Kavga, Ekonomik Kriz, Kısa Vadeli Hükümetler.. 3 izlenme - 1 gün önce Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu: "Bu sistemde kavga, ekonomik kriz, kısa vadeli hükümetler ve hep geriye gidiş var"KASTAMONU - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Kastamonu'nun Tosya ilçesinde Gelir Getirici Tür ve Orköy Kredi Sertifikalarının dağıtım törenine katıldı.
Biber Gazı Yiyen Bakan ve Fatih Portakal Ayarı 00:43
Biber Gazı Yiyen Bakan ve Fatih Portakal Ayarı 448 izlenme - 2 yıl önce Bakan Veysel Eroğlu, biber gazını kendisinin de muhatap olduğunu ve gözlerinin yandığını gülerek anlatması üzerine Fatih Portakal bilirkişi olarak ayarını yapmış.
Eroğlu: 03:49
Eroğlu: "Şoförün uyuduğunu tahmin ediyoruz" - ANTALYA 373 izlenme - 3 yıl önce Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Antalya-Isparta karayolunda meydana gelen kazaya dair açıklamalarda bulundu. Eroğlu: "Şoförün uyuduğunu tahmin ediyoruz." dedi. Ayrıca yaralıların durumu hakkında bilgi verdi.
Açılış Yapayım Derken Bakan Bayıltmak 00:47
Açılış Yapayım Derken Bakan Bayıltmak 202 izlenme - 2 yıl önce Orman ve Su işleri Bakanı Veysel Eroğlu, açılış ve toplu temel atma töreni için Uşak'taymış. Bakan ve beraberindeki protokol butona basıp açılışı yapar yapmaz ortalık cümbüşe dönmüş, volkanlar meşaleler vs. derken o esnada da bakan baygınlık geçirmiş. Ne diyelim geçmiş olsun sayın bakana...
Bakan Eroğlu Gaziosmanpaşa'yı Ağaçlandırma Sözü Verdi 03:31
Bakan Eroğlu Gaziosmanpaşa'yı Ağaçlandırma Sözü Verdi 8 izlenme - 1 ay önce - Bakan Eroğlu Gaziosmanpaşa'yı ağaçlandırma sözü verdiİSTANBUL - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun katılımlarıyla Gaziosmanpaşa Meydanı'nda 10 bin çam fidan dağıtıldı.
Bakan Eroğlu'ndan, Kılıçdaroğlu'nun Söylemlerine Sert Yanıt: 02:43
Bakan Eroğlu'ndan, Kılıçdaroğlu'nun Söylemlerine Sert Yanıt: "Kılıçdaroğlu Lütfen Bunları Doğru... 1 izlenme - 6 gün önce Bakan Eroğlu'ndan, Kılıçdaroğlu'nun söylemlerine sert yanıt: "Kılıçdaroğlu lütfen bunları doğru dürüst okusun, konuşurken de desteksiz atmasın diye özellikle ricada bulunuyorum" "İki konuda külliyen yalan, hatta kuyruklu yalan" "Ast olan Suriyelileri kendi vatanlarına...
Bakan Eroğlu: 01:41
Bakan Eroğlu: "Chp Hayırcıların Kayığına Bindi" 6 izlenme - 4 hafta önce Bakan Eroğlu: "CHP hayırcıların kayığına bindi" Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu: "CHP, anayasa değişikliğinden kaçtı, özellikle de hayırcıların safına katıldı" "Hayırcıların safında kimler var? HDP var, PKK var, FETÖ var"AFYONKARAHİSAR - Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr.
Bakan Eroğlu; 04:32
Bakan Eroğlu; "Teröristlere Silah Göndermek İçin Özel Fabrikalar Kuruldu 1 izlenme - 1 hafta önce Bakan Eroğlu; "Teröristlere silah göndermek için özel fabrikalar kuruldu "Aydın'ı tabiat ve doğa turizminin merkezi yapacağız" "Batı, terörle mücadelede bizi yalnız bıraktı.
Bakan Eroğlu: 01:50
Bakan Eroğlu: "Kılıçdaroğlu, Gizlice 'Evet' Diyecektir" 1 izlenme - 1 gün önce Bakan Eroğlu: "Kılıçdaroğlu, gizlice 'evet' diyecektir"KASTAMONU - Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 16 Nisan'da referandumda gizlice 'evet' diyeceğini söyledi.
Bakan Eroğlu, 02:53
Bakan Eroğlu, "Evet Deme Sırası Sizde" 1 izlenme - 1 hafta önce Bakan Eroğlu, "Evet deme sırası sizde"AYDIN – Orman ve Su İşleri Başkanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Anayasa değişikliğinin önemine vurgu yaparak, "Bugüne kadar sizin her türlü talebinize biz 'evet' dedik.
Eroğlu: 02:49
Eroğlu: "(Israil'deki Yangın) Şu An da 3 Tane Yangın Söndürme Uçağı Gönderdik" 23 izlenme - 4 ay önce Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun gelişi Protokolle tokalaşma Valilik defterini imzalaması Eroğlu'nun açıklama AKSARAY - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İsrail'de çıkan yangınlara ilişkin, "İsrail'deki yangınla ilgili uçak talep edildi.
Bakan Eroğlu: - 05:24
Bakan Eroğlu: - "Chp'yi Anlamak Mümkün Değil. Hayırcıların Kayığına Binmiş, Ama Bu Kayığın Gideceği. 1 izlenme - 2 gün önce Bakan Eroğlu: "CHP'yi anlamak mümkün değil. Hayırcıların kayığına binmiş, ama bu kayığın gideceği liman yok. Yolda su alır batar"MANİSA - Manisa'nın Akhisar ilçesinde konuşan Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr.
Bakan Eroğlu: 07:33
Bakan Eroğlu: "Türkiye Su Sorunu Çözdük, Afrika'ya da Götüreceğiz" 0 izlenme - 1 hafta önce Bakan Eroğlu: "Türkiye su sorunu çözdük, Afrika'ya da götüreceğiz" Dünya Su Gününü kutlayan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu: "Cumhurbaşkanımız dün ormanların tamamlanması için talimat verdi" "İşte bu şehitler için.
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu: 06:07
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu: "Avrupa Hayır Diyor. 1 izlenme - 2 gün önce Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu: "Avrupa hayır diyor.
Bakan Eroğlu: 04:27
Bakan Eroğlu: "Mevcut Sistem Ekonomik Krizi Doğuruyor" 1 izlenme - 6 gün önce Bakan Eroğlu: "Mevcut sistem ekonomik krizi doğuruyor" "16 Nisan'da sandıkta, sözde milletin önüne gelecek güçlü ve büyük bir Türkiye için kararımız 'evet' olmalı"AFYONKARAHİSAR - Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr.
Bakan Eroğlu: 01:58
Bakan Eroğlu: " Hollanda'nın Yaptığı Çok Büyük Saygısızlık, Adeta Densizlik" 2 izlenme - 2 hafta önce Bakan Eroğlu: "Hollanda'nın yaptığı çok büyük saygısızlık, adeta densizlik" -"Medeniyet falan diyorlar, ama Avrupa maalesef bu tutumuyla gerçekten çok ayıp işliyor"AFYONKARAHİSAR - Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr.
Bakan Eroğlu 06:44
Bakan Eroğlu "Konya Üretiyor Türkiye Büyüyor" Programına Katıldı 1 izlenme - 4 gün önce Bakan Eroğlu "Konya Üretiyor Türkiye Büyüyor" programına katıldıKONYA - Orman ve Su işleri Bakanı Veysel Eroğlu, referandumda Konya'dan rekora imza atmasını beklediklerini söyledi.
Ekonomi Hocası Olsam Bunlara Sıfır Veririm 04:38
Ekonomi Hocası Olsam Bunlara Sıfır Veririm" 57 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu AA İzmir Bölge Müdürlüğüne girişi-Eroğlu'nun fotoğrafları incelemesi-Muhabir detayları-Bakan Eroğlu'nun açıklamaları "Bu vaatler artık alaya alınmaya başlandı- Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: - "(Asgari ücret vaatleri) Bir ekonomist bu vaatleri kısaca ifade edecek olsa 'kaşıkla verdiklerini kepçeyle geri alacaklar, Türkiye'yi felakete sürükleyecekler' der"- "Sırtlarında yumurta küfeleri yok. Bu vaatler artık alaya alınmaya başlandı"- "Seçimler, Türkiye'nin yükselmesini isteyen AK Parti ile bu yükselişin önünü kesmeye çabalayan dördüzler arasında geçiyor" TOLGA ALBAY - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, muhalefet partilerinin asgari ücretle ilgili vaatlerinin adeta açık artırmaya dönüştüğünü belirterek, "Bir ekonomist bu vaatleri kısaca ifade edecek olsa 'kaşıkla verdiklerini kepçeyle geri alacaklar, Türkiye'yi felakete sürükleyecekler' der" dedi.
Bakan Eroğlu: 02:37
Bakan Eroğlu: "Diyorsa Ki Devlet Tabi Ki Evet" 2 izlenme - 5 gün önce Bakan Eroğlu: "Diyorsa ki Devlet tabi ki Evet" Bakan Eroğlu, MHP İl Başkanlığını ziyaret etti "Bütün terör örgütleri 'hayır' çıksın diye uğraşıyor" "Almanya'da Türkçe manşetler atılıyor 'hayır' deyin diye"AFYONKARAHİSAR - Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr.
Veysel Eroğlu: 05:20
Veysel Eroğlu: "Mevcut Parlamenter Sistem Krize Yol Açıyor, Türkiye'nin Önünü Kesiyor" 0 izlenme - 5 gün önce Veysel Eroğlu: "Mevcut parlamenter sistem krize yol açıyor, Türkiye'nin önünü kesiyor" "29 Ekim 1923'den bu yana 93 yılda, 65 hükümet kuruldu" "Amerika'da 227 yılda sadece 43 devlet başkanı"AFYONKARAHİSAR - Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr.
Bakan Eroğlu: 04:47
Bakan Eroğlu: "Rejim Değişikliği Diye Bir Şey Yok Çünkü Demokrasi Cumhuriyettir" 3 izlenme - 1 ay önce Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "AK Parti gençlere güveniyor.
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu: 02:00
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu: "Türkiye'nin 300-500 Yıllık Geleceği Düşünülerek Yapılacak. 0 izlenme - 6 gün önce Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu: "Türkiye'nin 300-500 yıllık geleceği düşünülerek yapılacak sağlam bir yönetim şeklidir" -"Bu bir rejim değişikliği, ya da tek adam için Erdoğan içinde yapılan bir işlemde değil"AFYONKARAHİSAR - Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr.
Bakan Eroğlu: 06:51
Bakan Eroğlu: "Emet Barajı 3 Eylül 2018'te Açılacak" 2 izlenme - 3 hafta önce Bakan Eroğlu: "Emet Barajı 3 Eylül 2018'te açılacak"KÜTAHYA - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 14 milyon TL tutarında yatırım bedeli olan Emet Barajı'nın 3 Eylül 2018 tarihinde açılacağını söyledi.
İstanbul'un Suyu Kesilirse Bıyıklarımı Keserim - Veysel Eroğlu 00:55
İstanbul'un Suyu Kesilirse Bıyıklarımı Keserim - Veysel Eroğlu 60 izlenme - 2 yıl önce Orman ve Su işleri Bakanı Veysel Eroğlu'ndan susuzlukla ilgili yüreklere su serpen açıklama. Adam askerde bile bıyıklarını kesmemiş ve çok büyük konuşmuş. Ben tatmin oldum. Zaten bu adamlar ne söylese tatmin oluyoruz. Allah lafını ağzından düşürmeyen adamlardan bu ülkeye zarar gelmez. Allah onlardan hamdolsun inşallah, maşallah. Amin
Bakan Veysel Eroğlu: 03:48
Bakan Veysel Eroğlu: "Muhalefetin Bu Konuda Ne Kadar Yalan Söylediğini Ortaya Koymamız Lazım" 0 izlenme - 2 hafta önce Bakan Veysel Eroğlu: "Muhalefetin bu konuda ne kadar yalan söylediğini ortaya koymamız lazım" "Kılıçdaroğlu öyle laflar yapıyor ki milleti uyutmak için"AFYONKARAHİSAR - Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr.
Kesin Cezasını! Bakan Mikrofonu Açık Unutunca.. 01:01
Kesin Cezasını! Bakan Mikrofonu Açık Unutunca.. 90 izlenme - 4 yıl önce İZMİR'in Buca İlçesinde düzenlenen Yörük Şenliğinde Orman Bakanı Veysel Eroğlu açık mikrofona bakın nasıl yakalandı?
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu: 04:19
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu: "Ormancılar Olarak Diyoruz Ki; Büyük Güçlü Türkiye İçin... 3 izlenme - 1 hafta önce Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu: "Ormancılar olarak diyoruz ki; büyük güçlü Türkiye için kararımız evet"ANKARA - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 16 Nisan referandumunu hatırlatarak, "Milletimiz için tarihi bir imkan var, bütün ormancılar olarak diyoruz ki;
Bakan Veysel Eroğlu: 01:40
Bakan Veysel Eroğlu: "Almanya'da Türk Milletvekili ve Bakanların Miting Yapmasına İzin Vermiyorlar.. 1 izlenme - 2 hafta önce Bakan Veysel Eroğlu: "Almanya'da Türk milletvekili ve bakanların miting yapmasına izin vermiyorlar ama PKK'lıların eylem yapmasına izin veriyorlar"AFYONKARAHİSAR - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Almanya'nın terör örgütü PKK sempatizanlarının toplantı ve miting yapmasına izin...
Bakan Veysel Eroğlu: 03:09
Bakan Veysel Eroğlu: "Rahmetli Özal'da 'Cumhurbaşkanlığı Sistemi Şart' Diye Söyledi Onu da... 1 izlenme - 2 hafta önce Bakan Veysel Eroğlu: "Rahmetli Özal'da 'Cumhurbaşkanlığı sistemi şart' diye söyledi onu da zehirlediler" "Bu sistem, 'sistem hatası" " Sistem hatasını değiştirmek için rahmetli Menderes çalıştı sonunda demokrasi şehidi olarak idam edildi"AFYONKARAHİSAR - Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr.