Hoşgeldiniz!

Veysel Eroğlu Videoları İzle

Biber Gazı Yiyen Bakan ve Fatih Portakal Ayarı 00:43
Biber Gazı Yiyen Bakan ve Fatih Portakal Ayarı 382 izlenme - 2 yıl önce Bakan Veysel Eroğlu, biber gazını kendisinin de muhatap olduğunu ve gözlerinin yandığını gülerek anlatması üzerine Fatih Portakal bilirkişi olarak ayarını yapmış.
Eroğlu: 03:49
Eroğlu: "Şoförün uyuduğunu tahmin ediyoruz" - ANTALYA 372 izlenme - 2 yıl önce Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Antalya-Isparta karayolunda meydana gelen kazaya dair açıklamalarda bulundu. Eroğlu: "Şoförün uyuduğunu tahmin ediyoruz." dedi. Ayrıca yaralıların durumu hakkında bilgi verdi.
Eroğlu: 02:49
Eroğlu: "(Israil'deki Yangın) Şu An da 3 Tane Yangın Söndürme Uçağı Gönderdik" 23 izlenme - 2 ay önce Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun gelişi Protokolle tokalaşma Valilik defterini imzalaması Eroğlu'nun açıklama AKSARAY - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İsrail'de çıkan yangınlara ilişkin, "İsrail'deki yangınla ilgili uçak talep edildi.
Açılış Yapayım Derken Bakan Bayıltmak 00:47
Açılış Yapayım Derken Bakan Bayıltmak 184 izlenme - 1 yıl önce Orman ve Su işleri Bakanı Veysel Eroğlu, açılış ve toplu temel atma töreni için Uşak'taymış. Bakan ve beraberindeki protokol butona basıp açılışı yapar yapmaz ortalık cümbüşe dönmüş, volkanlar meşaleler vs. derken o esnada da bakan baygınlık geçirmiş. Ne diyelim geçmiş olsun sayın bakana...
Ekonomi Hocası Olsam Bunlara Sıfır Veririm 04:38
Ekonomi Hocası Olsam Bunlara Sıfır Veririm" 57 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu AA İzmir Bölge Müdürlüğüne girişi-Eroğlu'nun fotoğrafları incelemesi-Muhabir detayları-Bakan Eroğlu'nun açıklamaları "Bu vaatler artık alaya alınmaya başlandı- Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: - "(Asgari ücret vaatleri) Bir ekonomist bu vaatleri kısaca ifade edecek olsa 'kaşıkla verdiklerini kepçeyle geri alacaklar, Türkiye'yi felakete sürükleyecekler' der"- "Sırtlarında yumurta küfeleri yok. Bu vaatler artık alaya alınmaya başlandı"- "Seçimler, Türkiye'nin yükselmesini isteyen AK Parti ile bu yükselişin önünü kesmeye çabalayan dördüzler arasında geçiyor" TOLGA ALBAY - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, muhalefet partilerinin asgari ücretle ilgili vaatlerinin adeta açık artırmaya dönüştüğünü belirterek, "Bir ekonomist bu vaatleri kısaca ifade edecek olsa 'kaşıkla verdiklerini kepçeyle geri alacaklar, Türkiye'yi felakete sürükleyecekler' der" dedi.
İstanbul'un Suyu Kesilirse Bıyıklarımı Keserim - Veysel Eroğlu 00:55
İstanbul'un Suyu Kesilirse Bıyıklarımı Keserim - Veysel Eroğlu 59 izlenme - 2 yıl önce Orman ve Su işleri Bakanı Veysel Eroğlu'ndan susuzlukla ilgili yüreklere su serpen açıklama. Adam askerde bile bıyıklarını kesmemiş ve çok büyük konuşmuş. Ben tatmin oldum. Zaten bu adamlar ne söylese tatmin oluyoruz. Allah lafını ağzından düşürmeyen adamlardan bu ülkeye zarar gelmez. Allah onlardan hamdolsun inşallah, maşallah. Amin
Kesin Cezasını! Bakan Mikrofonu Açık Unutunca.. 01:01
Kesin Cezasını! Bakan Mikrofonu Açık Unutunca.. 90 izlenme - 4 yıl önce İZMİR'in Buca İlçesinde düzenlenen Yörük Şenliğinde Orman Bakanı Veysel Eroğlu açık mikrofona bakın nasıl yakalandı?
Hani? Bozok Yaylasının Yiğit Evlatları göç etmeyecekti? 01:11
Hani? Bozok Yaylasının Yiğit Evlatları göç etmeyecekti? 59 izlenme - 4 yıl önce 15.12.2013- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'na cevap... Hani? Bozok Yaylasının Yiğit Evlatları göç etmeyecekti?
Bakan Eroğlu Çay Karamık Açılış Konuşması (2) 04:51
Bakan Eroğlu Çay Karamık Açılış Konuşması (2) 42 izlenme - 3 yıl önce Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Çay Karamık Acılış Konuşması (2)
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu 02:00
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu 47 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Seçim bürosu detayı- Bakan Veysel Eroğlu'nun salona gelişi- İl Başkanı Bülent Delican'ın konuşması - Milletvekili adayı Savcı Sayan detayı- Salondan detaylar- Veysel Eroğlu'nun konuşması Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İzmir'deOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ve beraberindekiler AK Parti İzmir 1. Bölge 6. sıra milletvekili adayı Necip Nasır'ın Karabağlar'daki seçim bürosunu ziyaret etti.
Bakan Eroğlu, Toplu Temel Atma Törenine Katıldı 06:21
Bakan Eroğlu, Toplu Temel Atma Törenine Katıldı 2 izlenme - 2 ay önce Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Yeni bir proje hazırladık, Cumhurbaşkanımız ilan edecek.
Veysel Eroğlu'nun Zor Anları! 01:25
Veysel Eroğlu'nun Zor Anları! 44 izlenme - 3 yıl önce Veysel Eroğlu'nun Zor Anları!
Bakan Eroğlu: İmam Demeyin Hain Diyin 03:09
Bakan Eroğlu: İmam Demeyin Hain Diyin 6 izlenme - 6 ay önce Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, FETÖ’nün üst düzey mensupları için kullanılan ’imam’ ifadesine ilişkin, 'Bunlar imam falan değil, bunlara ‘FETÖ haini’ diyelim' dedi.
Veysel Eroğlu: Sistem Başkanlık Ama Adı Cumhurbaşkanlığı Olacak 02:21
Veysel Eroğlu: Sistem Başkanlık Ama Adı Cumhurbaşkanlığı Olacak 2 izlenme - 2 ay önce Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, başkanlık sistemi tartışmalarıyla ilgili, "Sistem olarak başkanlık ama adı cumhurbaşkanlığı olacak" dedi. Eroğlu, başkanlık sistemini de içeren anayasa değişikliği teklifiyle ilgili olarak bahar aylarında bir referandum yapılmasının olası olduğunu da söyledi. 10 soruda başkanlık sistemini içeren anayasa değişikliği süreci AKP, başkanlık sistemini içeren anayasa değişiklik taslağını MHP'ye iletti Anadolu Ajansı'nın Editör Masası toplantısında gündeme ilişkin soruları yanıtlayan Erdoğlu, hükümetin başkanlık sistemine geçiş çabalarıyla ilgili sürecin nasıl ilerleyeceğine dair şunları söyledi: "Muhtemelen (teklifin TBMM'de) 330'un üzerinde oy alacağını tahmin ediyoruz. Diğer partilerden de buna katılacaklar var benim bildiğim kadarıyla. Dolayısıyla millete gidecek. Belki önümüzdeki bahar aylarında bir referandumla neticelendirilebilir diye düşünüyorum". 'Başbakanlık olmayacak' Veysel Eroğlu, hedeflenen yeni sistemde başbakanlığın olmayacağını söyledi: "Yeni sistemde başbakanlık olmayacak. Genelde cumhurbaşkanı ve yanında muhtemelen, Amerika'da başkan yardımcısı var, bizde belki birden fazla cumhurbaşkanı yardımcısı olabilir. "Bakanlar dışarıdan gelecek. Parlamento, vekiller kanunları hazırlayacak. Yasama ayrı yürütme ayrı bir şekilde sistem yürüyecek. Böyle bir sistem düşünülüyor". 'Daha ziyade tam başkanlık, adı da cumhurbaşkanlığı olacak' Eroğlu seçimlerin de partili cumhurbaşkanlığı için yapılacağını belirtti ve ekledi: "2019 seçimlerinde de aşağı yukarı bütün mahalli idare, cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlerin birlikte yapılacağı bir dönem olur. Artık bundan sonra seçimlerin bölük pörçük değil 5 yılda bir yapılmasında fayda var. Her seçim ülkeye çok şey kaybettiriyor. "Seçim zamanı birtakım işler aksıyor netice itibarıyla. En az 1-2 ay seçmenlerle bir arada oluyorsun. Ben sürekli seçime karşıyım. 5 yıl devam etsin diye bir düşüncemiz var".
Başbakan Erdoğan: Teknoloji Alanında da Tarihi Bir Atılım İçindeyiz 01:35
Başbakan Erdoğan: Teknoloji Alanında da Tarihi Bir Atılım İçindeyiz 59 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, “Bugün artık Uluslararası arenada bilim ve teknoloji alanında da bir Türkiye modelinden söz ediliyor.
Veysel Eroğlu: 2015'te Tarımsal Kuraklık Tehlikesi Yok / A Haber 05:32
Veysel Eroğlu: 2015'te Tarımsal Kuraklık Tehlikesi Yok / A Haber 26 izlenme - 3 yıl önce Veysel Eroğlu: 2015'te Tarımsal Kuraklık Tehlikesi Yok / A Haber
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu'na 04:51
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu'na "Göztepe" Atkısı 20 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Veysel Eroğlu Buca seçim koordinasyon merkezinde lokma dağıttı- Selfie çekimi- Halay çeken vatandaşlar- Bakan Eroğlu, Konak İlçe başkanlığını ziyaretinde küçük bir çocuğu kucağına aldı ve halay çekti- İlçe başkanlığından detaylar- Savcı Sayan'ın konuşması- Bakan Eroğlu'nun konuşması- Program sonunda plaket sunumu - Göztepe atkısının verilmesi ve sünnet çocuklarının elbise ölçülerini alması İZMİR (AA) – Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, dün İzmir'de yaptıkları aday toplantısıyla kentte hayata geçirilecek 466 yeni projeyi kamuoyuna sunduklarını hatırlatarak, "Daha önce de Binali beyin 35 İzmir için projesi vardı.
AK Parti 5. Olağan İl Kongresi 02:43
AK Parti 5. Olağan İl Kongresi 35 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Uşak 5. Olağan Kongresi- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül: "Kobani'de gördük CHP ile HDP aynı dili konuşuyor, ne yaparlarsa yapsınlar eski Türkiye'yi getiremeyecekler"- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: "Özgüven ve kalkınma devrimi devam edecek.
Veysel Eroğlu Bucak'da Toplu Açılış Töreni Gerçekleştirdi. 03:43
Veysel Eroğlu Bucak'da Toplu Açılış Töreni Gerçekleştirdi. 22 izlenme - 3 yıl önce Sayın Orman ve Su İşler Bakanı VEYSEL EROĞLU BUCAK'da Toplu Açılış Töreni Gerçekleştirdi.AK PARTi Bucak Belediye Başkan Adayı Süleyman Mutlu'nun taleplerini ...
Veysel Eroğlu, Soruları Cevapladı 02:23
Veysel Eroğlu, Soruları Cevapladı 10 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun Ermeni meselesi ile ilgili açıklamaları ANKARA - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, soruları cevapladı.
Açılış Yapayım Derken Bakan Bayıltmak 00:47
Açılış Yapayım Derken Bakan Bayıltmak 24 izlenme - 4 yıl önce Orman Ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Açılış Ve Toplu Temel Atma Töreni İçin Uşak'taymış. Bakan Ve Beraberindeki Protokol Butona Basıp Açılışı Yapar Yapmaz Ortalık Cümbüşe Dönmüş, Volkanlar Meşaleler Vs. Derken O Esnada Da Bakan Baygınlık Geçirmiş.
Bakan Eroğlu Yeğenini 900 Milyonluk Rantın Başına Getirdi 02:29
Bakan Eroğlu Yeğenini 900 Milyonluk Rantın Başına Getirdi 4 izlenme - 11 ay önce MHP Adana Milletvekili Ve Meclis İdare Amiri Seyfettin Yılmaz, Orman Ve Su İşleri Bakanlığı'ndaki Torpil Uygulamalarını Meclis Kürsüsünden Örnekleriyle Anlattı. Yılmaz, Orman Bakanı Eroğlu'nun Akrabalarının, İstisnai Kadrolardan Memur Yapılarak, Yüksek Maaşla Çeşitli Kadrolara Atandıklarını İddia Etti.
Bakan Eroğlu: Mesele Milletin Önünü Kesmektir 02:08
Bakan Eroğlu: Mesele Milletin Önünü Kesmektir 10 izlenme - 2 yıl önce Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Isparta'da-Bakan Eroğlu: - "Partiyi kapatmaya muvaffak olamadılar.
 Veysel Eroğlu: (Alman Meclisinin Ermeni İddiaları) 02:40
Veysel Eroğlu: (Alman Meclisinin Ermeni İddiaları)"Yanlıştır, Siyasi Bir Karardır. 3 izlenme - 8 ay önce Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun konuşması Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: "(Alman Meclisinin Ermeni iddialarına ilişkin kararı) Bu doğru bir karar değildir.
Eroğlu: 05:13
Eroğlu: "Bütün Amacımız Uludağ'ı Dünya Çapında Bir Merkez Haline Getirmek" 1 izlenme - 2 ay önce Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "11 otelle alakalı dönüşüm talebi oldu, 7 tanesinin projesini tamamladık.
Veysel Eroğlu '1 Kasım'da AK Parti Gümbür Gümbür İktidara Gelecek 04:04
Veysel Eroğlu '1 Kasım'da AK Parti Gümbür Gümbür İktidara Gelecek 5 izlenme - 1 yıl önce Orman ve Su İşleri bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, ‘paralel yapı’nın 1 Kasım seçimlerine etkisinin önceki seçimlere göre daha az olacağını kaydederek, “1 Kasım da Allah’ın izni ile AK Parti gümbür gümbür iktidara gelecektir” dedi. Bakan Eroğlu, yaklaşan 1 Kasım seçimleriyle ilgili İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabirine, Afyonkarahisar'da konakladığı otelde önemli açıklamalarda bulundu. Eroğlu, 7 Haziran sonrasında gelişen süreç, AK Parti’nin öngördüğü oy oranı, çıkarmak istediği milletvekili sayısı, koalisyonun neden yapılmadığı, paralel yapının seçimlere etkisi gibi bir çok önemli konuya değindi. İlk olarak kendisinin ve AK Parti’nin 1 Kasım seçimlerine dair öngördüğü oy oranı ve beklentilerinden bahseden Bakan Eroğlu, “1 Kasım seçimleri milletimizin tarihinde çok önemli bir milattır özellikle dolayısı ile ben şunu görüyorum, yani millet 7 Hazirandan bu güne kadar olan durumu özellikle biz
Bakan Eroğlu: Irak Konuşuyor Ama Kendi Sınırlarını Koruyamıyor 03:15
Bakan Eroğlu: Irak Konuşuyor Ama Kendi Sınırlarını Koruyamıyor 1 izlenme - 3 ay önce Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, "Irak konuşuyor ama kendi sınırlarını koruyamıyor" dedi. Ankara’dan Tokat’a uçakla gelen Bakan Eroğlu, havalimanında karşılandı. Toplu temel atma ve açılış töreni içine Tokat’a gelen Bakan Eroğlu, ayağının tozu ile ilk olarak Şeyhi Şirvani Türbesi’ni ziyaret ederek dua etti. Daha sonra Tokat Valisi Cevdet Can’ı makamında ziyaret eden Bakan Eroğlu, basın mensuplarına bakanlık olarak yaptıkları yatırımlarla ilgili olarak değerlendirmelerde bulundu. Bakan Eroğlu, Tokat’a son 4 yılda 410 milyon TL’lik 99 müjde verdiklerini kaydetti. Kentte yapılacak olan törenle 175 milyon lira yatırım bedeline sahip 32 projenin kısa sürede faaliyete geçeceğini ifade eden Bakan Eroğlu basın mensuplarının sorularını yanıtladı. "Irak konuşuyor ama kendi sınırlarını koruyamıyor" Irak Devlet Başkanı İbadi’nin Türkiye'nin sınıra askeri sevkiyat yapmasının ardından yapt
Veysel Eroğlu: 01:21
Veysel Eroğlu: "Suyun Azalması Enerji Yok Demek Değil" 11 izlenme - 3 yıl önce Veysel Eroğlu: "Suyun Azalması Enerji Yok Demek Değil"
Bakan Eroğlu: Yaptıklarımıza Hayalleri Bile Yetişemez 01:20
Bakan Eroğlu: Yaptıklarımıza Hayalleri Bile Yetişemez 3 izlenme - 1 yıl önce Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, toplu açılış törenleriyle ilgili soru önergesi veren CHP Bursa Milletvekili Ceyhun İrgil’e cevap vererek, “CHP’nin işi gücü budur zaten. Bizim yaptıklarımıza onların hayalleri bile yetişemez” dedi. Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, CHP Bursa Milletvekili Ceyhun İrgil tarafından TBMM’ye verilen toplu açılışlarla ilgili soru önergesine cevap verdi. Bakan Eroğlu, “CHP’nin işi gücü budur zaten. 99 adet baraj ve hidroelektrik santral yapıldı. Bunların kurulu gücü 2 bin 200 MW’dır. Üretim değeri de 7 milyar 400 milyon kilowatt saat yılda. Artvin, Rize, Trabzon, Giresun, Ordu, Samsun ve Sinop illerinin bütün elektrik enerjisi ihtiyacını karşılayacak kapasitededir. Barajlar, Hidroelektrik Santraller eskiden CHP zamanında bunlar yapılmıyordu. Bizim yaptıklarımıza onların hayalleri bile yetişemez” dedi. “MİLLET ONLARA DERSİNİ VERİYOR” Milletvekiline cevap vermek durumunda olmadığını belirten Eroğlu, “Kitabı bastık vatandaşa dağıttık, internet sayfamızda da vardır. Gerçekten muhteşem ve tüm Türkiye takdir etmiştir. Zaten CHP’nin şeyi her şeye karşı çıkmaktır, zaten millette onlara dersini veriyor” diye konuştu.
Eroğlu: Cenab-ı Allahın da Bir Hesabı Var 04:12
Eroğlu: Cenab-ı Allahın da Bir Hesabı Var 8 izlenme - 2 yıl önce Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Bursa'da: - "Türkiye'nin önünü kesmek isteyenlerin bir hesabı varsa Cenab-ı Allah'ın da bir hesabı var. İnşallah 2015 seçimlerinde de onların heveslerini kursaklarında bırakacak bir şekilde gayret içinde olacağız. Tekrar destan yazacağız"- "Paralel yapı maalesef her gün bir manşet atıyor, 'şöyle böyle' diye. Milleti saf mı sanıyor bunlar.