Hoşgeldiniz!

veysel kılıçaslan

Veysel Kılıçaslan - İstiklal Caddesi 09:04
Veysel Kılıçaslan - İstiklal Caddesi 1.006 izlenme - 3 yıl önce Facebook'un ülkemize kazandırdığı en büyük ergenlerden olan Veysel kardeşimiz ve ekürisi depresyon stayla İstiklal Caddesine inip normal insanların arasına karışır. Yüzlerce normal insanın içinde yine kendilerini belli eden iki ergen, her önüne gelene 'Durumumuzu Beğenir misin' sorusunu yöneltir.
Veysel Kılıçaslan & Muaz Elnazik Suskunluğunu Bozdu 03:05
Veysel Kılıçaslan & Muaz Elnazik Suskunluğunu Bozdu 734 izlenme - 3 yıl önce Genç kızların pelerinsiz prensi veysel kılıçaslanın facebook hesabı tamamen kapanmış ve bunun acısına dayanamayarak kâh sinirli kâh umursamaz bir tavırla herkesi haberdar ediyor. 18. saniye "nerde o günler" dedirtirken, böylece bizde günlerdir "nerde bu veysel" diye profilini arayıp durmaktan kurtuluyoruz. Videoda bahsi geçen 97 doğumlu Çağatay'ınsa bu atarlanmaya ne tepki verdiği sır gibi saklanıyor.
Veysel Kılıçaslan' dan Acıklı Şiir 01:43
Veysel Kılıçaslan' dan Acıklı Şiir 551 izlenme - 3 yıl önce Abonelik ve Beğeni Üzerine Facebook Sohbetleriyle tanıdığımız arkadaşlar Sosyal Medya tv'ye çıkmışlar. İlk videoda olduğu gibi burada da kimseye söz hakkı tanımayan Weycell kardeşim,şimdide şiir yeteneğini sergiliyor. O gözlerinde ki ''ego tatmini'' bakışlar neredeyse bir orgazm.. Neyse akaşlar, Weycell kardeşimizin acıklı şiirini dinliyoruz..
Veysel Kılıçaslan'ın Gerçek Yüzü! 03:17
Veysel Kılıçaslan'ın Gerçek Yüzü! 514 izlenme - 3 yıl önce Abonelik ve beğeni üzerine facebook sohbetleriyle tanıştığımız: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/67590/abonelik-ve-begeni-uzerine-facebook-sohbetleri ve sonrasında çokça gördüğümüz Veysel kılıçaslan'ın gerçek yüzünü görücez. Seni sevmiştik, benimsemiştik, çok yanlış tanımışız "Weycell".. ''Sen abonelikle var olursun - Gerçek hayatınla aboneliği karıştırdın sen?'' diyen arkadaşa ne cevap verceği meçhul.
Arabesk Rap' E İsyan - Veysel Kılıçaslan 01:23
Arabesk Rap' E İsyan - Veysel Kılıçaslan 412 izlenme - 3 yıl önce Son zamanlarda çektiği videolarla ve eleştirileriyle interneti çalkalayan Veysel Kılıçaslan'ın bir başka videosu. Bu video ile belki de ilk defa Veysel Kılıçaslan ile aynı düşüncede olduğunuzu görecek. Belki de sizin de artık onlar gibi olmaya başladığınızı düşünüp kendinizden soğuyacaksınız.
Veysel Kılıçaslan - Taklalarla Doğum Günü Kutlamak 03:05
Veysel Kılıçaslan - Taklalarla Doğum Günü Kutlamak 379 izlenme - 3 yıl önce İlk vidyomun böyle bir vidyo olmasını istemezdim ama malesef olan oldu. Veysel Kılıçaslan ve can ciğer arkadaşları bu kezde harika doğumgünü partisi ve dans figürleri ile karşınızdalar...