Hoşgeldiniz!

Veysi Kaynak Videoları İzle

Veysi Kaynak Cnn Türk Canlı Yayınında Konuştu 23:50
Veysi Kaynak Cnn Türk Canlı Yayınında Konuştu 8 izlenme - 1 ay önce Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak CNN TÜRK canlı yayınında Hakan Çelik'in sorularını yanıtladı. Anayasa değişikliği oylaması hakkında da konuşan Veysi Kaynak, anayasa değişikliğinin referanduma gitmesi durumunda halkın oylarının yüzde 50'yi geçeceğini öngördüğünü ifade etti.
Veysi Kaynak: Halep'de uzlaşma sağlandı 02:13
Veysi Kaynak: Halep'de uzlaşma sağlandı 9 izlenme - 2 ay önce Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak: Halep'de uzlaşma sağlandı.
Başbakan Yardımcısı Kaynak: Bombalı araç kullanıldı, içimizdeki alçaklar komandolarımızı hedef aldı 01:38
Başbakan Yardımcısı Kaynak: Bombalı araç kullanıldı, içimizdeki alçaklar komandolarımızı hedef aldı 10 izlenme - 2 ay önce Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Kayseri'deki patlamayla ilgili açıklama yaptı.
Veysi Kaynak: Askerlerin Bulunduğu Otobüse Yönelik Bir Saldırı 03:00
Veysi Kaynak: Askerlerin Bulunduğu Otobüse Yönelik Bir Saldırı 8 izlenme - 2 ay önce Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak: 'Askerlerin bulunduğu otobüse yönelik bir saldırı. Bu hadise Türkiye'yi asla istikametinden saptıramayacak' dedi.
Kaynak: Bahoz Erdal Kod Adlı Fehman Hüseyin Öldürüldü 04:45
Kaynak: Bahoz Erdal Kod Adlı Fehman Hüseyin Öldürüldü 9 izlenme - 7 ay önce Bayram Tatilini Kahramanmaraş’ta Geçiren Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Giresun’da Ki Askeri Helikopter Kazasında Şehit Olan Pilot Yarbay Hilmi Özer’in Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu. Kaynak Elbistan’daki temasları sırasında da önemli açıklamalarda bulundu.
1. Kutlu Doğum Şalvar Güreşi Festivali Başladı 02:58
1. Kutlu Doğum Şalvar Güreşi Festivali Başladı 46 izlenme - 2 yıl önce Festivale katılanlardan detay görüntü- Protokol detayı- Kuran-ı KErim dinleyen güreşçiler- Güreşçilerden detay görüntü- Güreş müsabakalarından detaylar- Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek'in konuşması 1. Kutlu Doğum Şalvar Güreşi Festivali- Kahramanmaraş'ta düzenlenen festivale 30 ilden 307 güreşçi katıldı Kahramanmaraş'ta, Onikişubat Belediyesi ile Geleneksel Spor Dalları Federasyonunun düzenlediği "1. Kutlu Doğum Şalvar Güreşi Festivali" başladı.
Veysi Kaynak Mültecilerle İlgili Gerçeği İlk Kez Açıkladı 01:05
Veysi Kaynak Mültecilerle İlgili Gerçeği İlk Kez Açıkladı 1 izlenme - 3 ay önce Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak CNN TÜRK'te Hakan Çelik'in sorularını yanıtladı. Kaynak, mültecilere yardım konusunda ilk kez 'Kızılay kart' dağıtıldığını açıkladı.
Kaynak: Ohal Devlete Hızlı Hareket Etme İmkanı Veriyor 04:28
Kaynak: Ohal Devlete Hızlı Hareket Etme İmkanı Veriyor 1 izlenme - 5 ay önce Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak Bugün Ntv Canlı Yayınına Konuk Olarak Gündeme İlişkin Konuları Değerlendirdi. Programda Ohal'in Uzatılmasına İlişkin Eleştirilere Yanıt Veren Başbakan Yardımcısı Kaynak, "Ohal Devlete Hızlı Hareket Etme İmkanı Veriyor" Dedi. Kaynak Kabinede Fetö'cü Bakanlar Olduğu İddialarınıda Yanıtladı
Başbakan Yardımcısı Kaynak 01:54
Başbakan Yardımcısı Kaynak 1 izlenme - 5 ay önce Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, "Şunu açıklıkla söyleyebiliriz, 15 Temmuz'dan sonra aldığımız tedbirler sadece Fetullahçı Terör Örgütü'ne yönelik değil diğer bütün terör örgütlerine yönelik de netice verecektir" dedi.
Başbakan Yardımcı Kaynak 01:30
Başbakan Yardımcı Kaynak 1 izlenme - 8 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : -Onikişubat belediyesi şantiye çalışmalarından detay görüntüler -Millet bahçesinden detay görüntüler ve ağaç dikimi -Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak'ın açıklaması Başbakan Yardımcı Kaynak, Kahramanmaraş'ta Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, memleketi Kahramanmaraş'ta incelemelerde bulundu.
AK Partili Ünal: Seçimlerden Sonra Türkiye Güven Adası Olacak 02:24
AK Partili Ünal: Seçimlerden Sonra Türkiye Güven Adası Olacak 2 izlenme - 3 yıl önce AK Partili Mahir Ünal, "Seçilmiş Cumhurbaşkanıyla beraber Türkiye hem siyasi hem ekonomik istikrarın merkezi olacak ve bir güven adası haline gelecek." dedi.
Veysi Kaynak: Yeniden Çözüm Masası Kurmak Hükümetin Gündeminde Kesinlikle Yok 02:29
Veysi Kaynak: Yeniden Çözüm Masası Kurmak Hükümetin Gündeminde Kesinlikle Yok 0 izlenme - 5 ay önce Milliyet Gazetesi Yazarı Serpil Çevikcan Bayramlaşma Vesilesiyle Görüştüğü başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak'la Gündeme İlişkin Ropörtaj Gerçekleştirdi. Çevikçan Bugün Röportaja İlişkin Detayları Köşesine Taşıdı. Kaynak, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar Ve Kuvvet Komutanları, Diğer Askeri Ve Sivil Yetkililerle Bayram Sabahı Suriye Sınırındaki Karkamış’taydı. Sınır Hattındaki Soylu Üs Bölgesi Komutanlığı’nda ‘Fırat Kalkanı’ Harekâtına Katılan Askerleri Ziyaret Ettiler. Sınır Hattındaki İzlenimlerini Sorulan Kaynak, “İlginç İzlenimlerle Döndük. Öyle Bir Sınır Ki, Genelkurmay Başkanı’na ‘Keşke Gazi Atatürk Hatay’da Direndiği Gibi Burada Da Direnseydi’ Dedim. Cerablus Ve Karkamış Aslında Bütün. Aradan Bir Tek Köprü Geçiyor. Fırat’ın Karşısında Bir Köy. Makineli Tüfek Mesafesinde. Atatürk Keşke Hatay Gibi Orada Direnseymiş” Dedi. Başbakan Yardımcısı Kaynak, Chp Lideri Kılıçdaroğlu’nun Khk’ları İptal İstemiyle Anayasa Mahkemesi’ne Götürecekleri Yolundaki Açıklamalarına İse Şu Yanıtı Verdi: “Khk’lar İçin Anayasa Mahkemesi Yolu Kapalı. Çünkü Anayasa Mahkemesi’nin Bakacağı İşler Anayasamızda Belli. Kanunları Götürebilirler Ve Meclis İçtüzüğü’nü Götürebilirler. Bir De Anayasa Mahkemesi’ne Bireysel Başvuru Hakkı Var. O Da Kanun İptalinde Değil. Dolayısıyla Khk’ları Anayasa Mahkemesi’ne Götüremezler. Kaynak’a Öcalan’ın Kardeşi Aracılığıyla Gönderdiği Mesajın Hükümet Tarafından Nasıl Okunduğu Ve “Yeniden Çözüm Süreci” Konusundaki Tartışmaları Da Sordum. Şunları Söyledi: “Öcalan’ınki Çok Kısa Bir Mesaj. Mesajını Hdp’nin İyi Okuyamadığını Görüyorum. ‘Devlet İki Görevli Göndersin. Muhatap Devlet Olsun. Ve Biz Bu İşi 6-8 Ayda Çözelim’ Diyor. Hdp Bunu ‘Yeniden Çözüm Masası Kurulsun, Siyasi Aktörler Hdp Tarafından Belirlensin, İmralı Heyeti Yeniden Gitmeye Başlasın’ Gibi Alıyor. Öcalan’ın Mesajının Doğru Algılandığını Zannetmiyorum. Kendilerini Değil Devleti Muhatap Almak İstiyor Öcalan. Öcalan, ‘Devletle Görüşeyim’ İstiyor. Devlet Her Zaman Görüşmelerini Yapabilir. Zaten Yapıyor. ‘6 Ayda Çözeriz’ Lafını İse Kendi Liderliğini Pekiştirmek İçin Söylüyor. Kendisinin Muhatap Alınması Demek, Kürt Siyasetinde Kendi Liderliğini Pekiştirmesi Demektir. Geçmişte Çözüm Sürecindeki Görüşmelerinde Mesajlarını Hatırlayın. Devlete Bir Çok Şey Dayatan Bir Bakıştı.” Hükümetimiz Kararını Çoktan Verdi. Bizim Bu Süreçte Muhatabımız Millet. Yeniden Çözüm Masası Kurmak Hükümetin Gündeminde Kesinlikle Yok. Çözüm Masasıyla Prim Yapan Parti Sonra Hendek Siyasetine Dönmüştü. Aynı Hataya Bir Daha Düşülmez.”