Hoşgeldiniz!

vh1

VH1'ın Yarışma İçin Hazırladığı Çıplak İnsanlar Klibi (+18) 01:54
VH1'ın Yarışma İçin Hazırladığı Çıplak İnsanlar Klibi (+18) 34.135 izlenme - 3 yıl önce Bu günleri de mi görecektik dedirten bir klip. VH1 Amerika'da bir çöpçatanlık programı hazırlamış. Programda çiftler çıplak halde buluşacaklarmış felan filan. Başımıza daş yağacahh daşşşş.
Vh1'ın Yarışma İçin Hazırladığı Çıplak İnsanlar Klibi (+18) 01:54
Vh1'ın Yarışma İçin Hazırladığı Çıplak İnsanlar Klibi (+18) 19.968 izlenme - 4 yıl önce VH1 Amerika'da bir çöpçatanlık programı hazırlamış. Programda çiftler çıplak halde buluşacaklarmış felan filan.
(Christina Aguilera)-Come On Over Baby (Vh1 Music 03:49
(Christina Aguilera)-Come On Over Baby (Vh1 Music 9.150 izlenme - 11 yıl önce (christina aguilera)-come on over baby (vh1 music awards)_archos_
Bir Piçin Yaşam Döngüsü (Animasyon Klip) 03:43
Bir Piçin Yaşam Döngüsü (Animasyon Klip) 152 izlenme - 3 yıl önce Adeta paintte çizilmiş karelerin bir animasyon olarak ard arda eklenmesiyle oluşturulmuş enteresan bir klip. Klipte izlediğimiz yaşam döngüsüne bakılırsa içeriğe en uygun başlık "bir piçin yaşam döngüsü" olabilir. "Lodger - I Love Death" hep birlikte izliyoruz efendim.
Bugünün İnekleri Yarının Patronları 01:10
Bugünün İnekleri Yarının Patronları 101 izlenme - 3 yıl önce Başlık biraz saldırganca oldu gibi geldi bana ama idare edin. Bugün yeterli sayıda iş ve işsizlikle ilgili video görünce sitede bunu yüklemeden geçemedim. Bullying olayını bilirsiniz, Amerikan okul kültürünün vazgeçilmezi. Zayıf olanı ezip dalga geçen popisi yüksek ipneler falan. VH1'de yayınlanan anti-bullying reklamı bu izleyeceğiniz reklam. Dün yediğin hurmalar bugün götünü tırmalar gibi bir şey aslında. Yani düyyor ki "şerefsizlik yapma ezik tiplere yarın patronun olacak skecek seni" Yarının patronlarından dinliyoruz efem "I Will Survive" coverı. Yarın nanalarını skecekler. Bugün de skiyorlar gerçi çalıştığımız yerlerde. Bu arada kişisel not. Rockstar'ın "Bully"sini oynamamış varsa indirip oynasın. Gözden ırakta kalmış harika oyundur kendisi. Şüphesi olanlar referans olarak GTA'yı görsün.
The 02:17
The "ınfamous" 5 Question Interview 30 Seconds To Mars 34 izlenme - 7 yıl önce ı uploaded this for those who cannot view the original page www.vh1.com because of country restrictions. no copyright infringement intended. ı do not own this video or music. all rights belong to vh1 respectively.