Hoşgeldiniz!

victor hugo

Sefiller Uluslararası Fragmanı 02:26
Sefiller Uluslararası Fragmanı 121.235 izlenme - 5 yıl önce Seti, 19. yüzyıl Fransa’sı temel alınarak hazırlanan Les Misérables’in, yıkılan hayalleri, karşılıksız aşkı, tutkuyu, fedakarlığı ve arınılan günahları anlatan büyüleyici bir hikayesi var. Bu, insan ruhunun varlığına dair ebedi bir vasiyet. Jackman, eski bir mahkum olan ve şartlı tahliyesinden sonra acımasız polis memuru Javert (Crowe) tarafından on yıllardır kovalanan Jean Valjean’ı oynuyor. Valjean, fabrika işçisi Fantine’in (Hathaway) genç kızı Cosette’e bakmayı kabul edince hayatları sonsuza dek değişir. Vizyon Tarihi : 1 Mart 2013
Aşk ve Romantizm Devrimi 04:29
Aşk ve Romantizm Devrimi 574 izlenme - 3 ay önce
Ağlamak için gözden yaş mı akmalı - Video - Dinle 01:48
Ağlamak için gözden yaş mı akmalı - Video - Dinle 7.264 izlenme - 7 yıl önce şiir victor hugo --- seslendiren mr aykutukutu
Dilenci - Vıctor Hugo - Şiir Video İzle Dinle 02:21
Dilenci - Vıctor Hugo - Şiir Video İzle Dinle 3.673 izlenme - 7 yıl önce şiir victor hugo ...seslendiren mr. aykutukutu ...
Victor Hugo - Sefiller 1. Bölüm (Arkası Yarın) 18:16
Victor Hugo - Sefiller 1. Bölüm (Arkası Yarın) 810 izlenme - 2 yıl önce Evet efendim, yine Arkası Yarın oyunlarından biriyle karşınızdayım. Suç ve Ceza'nın bitmesiyle birlikte, hemen yeni bir eser başlatma gereği duydum. Bu sefer eserimiz 10 bölümden oluşmakta. Hepinizin bildiği üzere, Victor Hugo'nun yaztığı Sefiller karşısınızda!
Emrah Ve Victor Hugo - Sefiller 02:30
Emrah Ve Victor Hugo - Sefiller 1.876 izlenme - 7 yıl önce dünya klasiği görün...
kim inanır kaleci olduğuna! 00:04
kim inanır kaleci olduğuna! 1.039 izlenme - 6 yıl önce victor hugo hernandez'den inanılmaz hareket
Victor Hugo - Sefiller 10. ve Son Bölüm 25:04
Victor Hugo - Sefiller 10. ve Son Bölüm 305 izlenme - 2 yıl önce Komiser Javer, hayatımı kurtaran birini yakalayamam diyerek, intihar etmiştir. Maryüs kralın askerleriyle çatışırken yaralanmıştır ve Madlen Baba baygın olan Maryüs'ü alıp götürmek onu kızı Kozete için kurtarmak istemektedir, çünkü Kozete eğer Maryüs olmazsa yaşayamaz, Kozete olmazsada Madlen Baba yaşayamayacaktır, kızı onun herşeyi olmuştur. Efendim karşısınızda Sefiller'in son bölümü.. Bir başka güzel eserde buluşmak üzere, şimdilik hoşçakalın.
Victor Hugo - Sefiller 5. Bölüm (Arkası Yarın) 21:00
Victor Hugo - Sefiller 5. Bölüm (Arkası Yarın) 299 izlenme - 2 yıl önce Madlen Baba(Jan Valjean) Fantine’nin kızı olan Kozete’yi alıp getireceğine dair söz verir. Tabi komiser Javer'de Madlen Baba'nın ensesindedir..
Bir İdam Mahkumunun Son Günü 57:45
Bir İdam Mahkumunun Son Günü 194 izlenme - 2 yıl önce Victor Hugo'nun harika eserinin harika bir yorumu. Etkileyici olan metin Sezai Aydın üstadın sesiyle daha da can alıcı olmuş. (Can alıcı da iyi oturdu buraya) Not: İdam edilen kişi Rocky değil, müsterih olunuz.
Victor Hugo - Sefiller 3. Bölüm (Arkası Yarın) 17:44
Victor Hugo - Sefiller 3. Bölüm (Arkası Yarın) 263 izlenme - 2 yıl önce 'Kötülükten çok, iyiliğe yakınsınız' Jan Valjean yattığı hapis cezası bittikten sonra dışarı çıktı. Hapisenede biriktirdiği az çok parası da olmasına rağmen, bir hırsız olduğu için kalacak yer bulamadı. En sonunda piskopos onu evine aldı, fakat gece yarısı piskoposun gümüş takımlarını çalarak kaçtı, tekrar polisler tarafından yakalandı ama piskopos Jan Valjean'ın çalmadığını ona kendisinin gümüş takımları verdiğini söylerek onu kurtardı. Ve karşısınızda 3. bölüm.
Victor Hugo - Sefiller 2. Bölüm (Arkası Yarın) 19:16
Victor Hugo - Sefiller 2. Bölüm (Arkası Yarın) 238 izlenme - 2 yıl önce Jan Valjean, ablasının aç çocuklarının karınlarını doyurmak amacıyla çaldığı ekmek yüzünden hapise girdi, ama kendisinin suçsuz, sistemin yanlış olduğunu düşünerek 5 yıl verilen cezasının 4. yılında hapisten kaçtı, yakalandı, tekrar kaçtı, yakalandı tekrar kaçtı.. Karşısınızda 2. bölüm.
Niran Ünsal - Bilim Adamı İle Yazarı Karıştırıp Turşu Yapmak 00:36
Niran Ünsal - Bilim Adamı İle Yazarı Karıştırıp Turşu Yapmak 230 izlenme - 2 yıl önce Bizim millete hayranım bir konu hakkında, hiçbir şey bilmeden saatlerce fikir beyan edebilirler. Dünyada en az kitap okuyan millet olmamıza rağmen televizyona çıkan herkes boş vakitlerinde kitap okuyor olur. Bilim adamı ile yazarı karıştırsak bile meşhur bir insan olabiliriz. Kitleler bize hayran olur. Bu videoda Niran Ünsal'ın akıl fikir dolu cevabına atilla taşın 40 yıllık @2 gibi karşılık vermesine tanık olacağız...
Victor Hugo Sefilleri Buldu 00:36
Victor Hugo Sefilleri Buldu 304 izlenme - 6 yıl önce niran ünsalın gafı
Victor Hugo - Sefiller 6. Bölüm (Arkası Yarın) 20:30
Victor Hugo - Sefiller 6. Bölüm (Arkası Yarın) 172 izlenme - 2 yıl önce Mahkemede Jan Valjean sanılan adama ömür boyu hapis biçilirken bir ses duyulur: Durun acele etmeyin! Gelen Madlen Baba'dır.. Ve 6. bölüm..
Victor Hugo - Sefiller 4. Bölüm (Arkası Yarın) 19:59
Victor Hugo - Sefiller 4. Bölüm (Arkası Yarın) 171 izlenme - 2 yıl önce Önceki bölümde komiser Madlen Baba'nın Jan Valjean olduğundan şüphelenmeye başlamıştır..
Victor Hugo - Sefiller 7. Bölüm (Arkası Yarın) 18:04
Victor Hugo - Sefiller 7. Bölüm (Arkası Yarın) 143 izlenme - 2 yıl önce Fantine ölmüştür, ama ölürken kızı Kozete'yi de Madlen Baba'ya emanet etmiştir, oda Kozete'i nihayet bulmuştur.. Ve 7. Bölüm!
Victor Hugo - Sefiller 8. Bölüm (Arkası Yarın) 19:09
Victor Hugo - Sefiller 8. Bölüm (Arkası Yarın) 133 izlenme - 2 yıl önce Yıllar önce arabanın altında kalan adamı kurtaran Madlen Baba, komiser Javer'den kaçarken onu görür ve Kozete ile ona sığınır..
Sefiller Müzikali 02:28
Sefiller Müzikali 122 izlenme - 2 yıl önce Müzikalin tamamı türkçe altyazılı olarak https://www.youtube.com/watch?v=j9dFl6ykxtE adresinde. Bu sahneyi altyazı yapıştıramadığım için böyle yükledim. Bu sahnede Jean Valjean ölen Fantine'in çocuğunu kurtarmak için Javert'den kaçmaya çalışıyor.
Victor Hugo - Sefiller 9. Bölüm (Arkası Yarın) 20:46
Victor Hugo - Sefiller 9. Bölüm (Arkası Yarın) 116 izlenme - 2 yıl önce Maryüs Kozete'nin nerde oturduğunu nihayet bulmuş ve ona bir mektup yazmıştır, 9. bölüm karşınızda!
Victor Hugo - Bir İdam Makhumunun Son Günü (Radyo Tiyatrosu) 57:45
Victor Hugo - Bir İdam Makhumunun Son Günü (Radyo Tiyatrosu) 59 izlenme - 3 yıl önce Eser: Victor Hugo Yapım&Yönetim: Mehmet Köseoğlu Seslendirme Yönetmeni: İskender Bağcılar Ses Kayıt: Mahmut Acar Kurgu: Didem Türkmen Seslendirme: Sezai Aydın
Almanya'nın Şampiyonluk Kutlaması Güney Amerikalıları Kızdırdı 01:57
Almanya'nın Şampiyonluk Kutlaması Güney Amerikalıları Kızdırdı 32 izlenme - 3 yıl önce Almanlar'ın Berlin'deki kupa şöleninde Güney Amerikalılar'ı aşağılayan sevinç gösterisine Uruguaylı gazeteci Morales, "İğrenç naziler" sözleriyle tepki gösterdi.