Hoşgeldiniz!

video caps

YGS Sınavı Öncesi & Sonrası Ben 00:14
YGS Sınavı Öncesi & Sonrası Ben 380.772 izlenme - 3 yıl önce Bugün açıklanan YGS sonuçlarının öncesini ve sonrasını çok iyi betimleyen bir video gerçekten. Özellikle erkekler üzerine alınsın bence.
Onlarda & Bizde - Mühendis 00:15
Onlarda & Bizde - Mühendis 4.147 izlenme - 3 yıl önce Kurtlar Vadisi ile Prison Break farkını anlamak için. Çok daha fazlası için kanala yürü git evladım: http://www.izlesene.com/komikcapsler
Masaj Yaptırırken Hissettiğim 00:15
Masaj Yaptırırken Hissettiğim 2.430 izlenme - 3 yıl önce Maçtan geldikten sonra duşumuzu almışızdır, ohh bir de annenin şefkat dolu elleriyle yaptığı masajla kıvama gelen ben.
Onlarda Gece Kulübü - Video Caps 00:27
Onlarda Gece Kulübü - Video Caps 2.513 izlenme - 4 yıl önce Onlarda Gece Kulübü & Bizde Gece Kulübü (Video Caps)
Yalnızken Televizyonda Beklediğim & Çıkan 00:15
Yalnızken Televizyonda Beklediğim & Çıkan 2.144 izlenme - 3 yıl önce Hep böyle olmaz mı sizde de? Evde yalnız kalmışsınızdır istersiniz ki şöyle cıvıl cıvıl şeyler çıksın ama bu durum hep ev ahalisiyle birlikteyken çıkar.
Onlarda & Bizde Cam Testi 00:23
Onlarda & Bizde Cam Testi 1.348 izlenme - 3 yıl önce Malum meşhur bizim cam testerları ve son derece ağır darbelere dayanıklı bir camı test eden abimiz. Test edişleri aynı olmayabiliyor işte.
Onlarda & Bizde (Kaza Sahnesi) 00:12
Onlarda & Bizde (Kaza Sahnesi) 939 izlenme - 3 yıl önce Bir adamların çektiği görüntüye bak bir de bizimkine, gerçekten son derece güzel bir kaza sahnesi, hem de çok inandırıcı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/komikcapsler kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kuruyu Fazla Kaçırınca Ben 00:15
Kuruyu Fazla Kaçırınca Ben 1.076 izlenme - 3 yıl önce Bence hem Kuru'yu hem Şimşek'i fazla kaçırmayacan aga, kaçırdın mı ahan da böyle hatta na böyle olursun.
Onlarda Liseli & Bizde Liseli (Video Caps) 00:22
Onlarda Liseli & Bizde Liseli (Video Caps) 1.147 izlenme - 4 yıl önce Onlarda Liseli & Bizde Liseli (Video Caps)
Uyuduğumda Hissettiğim - Video Caps! 00:13
Uyuduğumda Hissettiğim - Video Caps! 1.040 izlenme - 4 yıl önce Uyuduğumda Hissettiğim & Gerçekte Olan - Video Caps!
Onlarda & Bizde (E.T) 00:15
Onlarda & Bizde (E.T) 836 izlenme - 3 yıl önce Bizdeki ET bildiğin obez, yemiş yemiş çıkarmamış. Onlardaki ise gayet naif ve yağuşuhlu. Homoti kostümünü hazırlayana burdan selamlarımızı iletiyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/komikcapsler kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Espiri Yaparken Hissettiğim (Video Caps) 00:21
Espiri Yaparken Hissettiğim (Video Caps) 721 izlenme - 4 yıl önce Espiri Yaparken Hissettiğim & Aslında Olan (Video Caps)
Onlarda & Bizde (Kovalamaca Sahnesi) 00:15
Onlarda & Bizde (Kovalamaca Sahnesi) 548 izlenme - 3 yıl önce Aslında çok da fazla fark yok gibi, bir reno 12'den alabilecekleri en iyi performansı almış gibiler, neyse fazla irdeleme izle geç.
Kulaklık Taktığımda Hissettiğim - Video Caps 00:26
Kulaklık Taktığımda Hissettiğim - Video Caps 764 izlenme - 4 yıl önce Kulaklık Taktığımda Hissettiğim & Aslında Olan - Video Caps
Tayyip'in Düşündüğü & Aslında Olan (Video Caps) 00:19
Tayyip'in Düşündüğü & Aslında Olan (Video Caps) 759 izlenme - 4 yıl önce Tayyip'in Düşündüğü & Aslında Olan (Video Caps)
Sigara İçerken Hissettiğim (Video Caps) 00:24
Sigara İçerken Hissettiğim (Video Caps) 587 izlenme - 4 yıl önce Sigara İçerken Hissettiğim & Aslında Olan (Video Caps)
Onlarda & Bizde (Prenses Uyandırma) 00:14
Onlarda & Bizde (Prenses Uyandırma) 456 izlenme - 3 yıl önce Bi adamların uydurduğu masala bak bir de bizimkine arkadaş! Birisi öperek uyandırıyor birisi tarhana çorbası içirip şarkı söyleyerek, çok yaratıcı gerçekten.
Poz Verirken Hissettiğim - (Video Caps) 00:28
Poz Verirken Hissettiğim - (Video Caps) 364 izlenme - 4 yıl önce Poz Verirken Hissettiğim - Aslında Olan (Video Caps)
Dans Ederken Hissettiğim! - Video Caps 00:34
Dans Ederken Hissettiğim! - Video Caps 340 izlenme - 4 yıl önce Dans Ederken Hissettiğim! & Alında Olan! - Video Caps
Obiwan Kenobi'nin Sonu 00:55
Obiwan Kenobi'nin Sonu 135 izlenme - 2 yıl önce Yıldız Savaşları Obiwan Kenobi'nin Sonu isimli komik video mu izlemek için tam zamanı! Daha fazlası için abone olun veya diğer platformlarda beni takibe alın. Ulrich Stanley
Programsız Caps Nasıl Yapılır 07:50
Programsız Caps Nasıl Yapılır 22 izlenme - 7 ay önce Evet arkadaşlar sizlere nasıl programsız caps yapılır onu gösterdim .Abone olmayı ve videolarımı beğenmeyi unutmayın. Hoşçakalın Görüşmek Üzere By By !