Hoşgeldiniz!

video phone

beyonce feat lady gaga - video phone 05:02
beyonce feat lady gaga - video phone 12.162 izlenme - 8 yıl önce yoruma gerek yok, sonuçta beyonce'den bahsedioruz,iyi seyrler :) çok resmi oldu :) kop!
Beyonce - Video Phone 05:06
Beyonce - Video Phone 1.645 izlenme - 6 yıl önce
Asphalt: Nitro (Mobil) Türkçe 10:10
Asphalt: Nitro (Mobil) Türkçe "4 Bölüm" 118 izlenme - 3 yıl önce Asphalt: Nitro Oynadım arkadaşlar. İyi Seyirler. Like Atmayı ve Abone Olmayı Unutmayın.! Çekmemi İsteğiniz Mobil Oyunlar İçin: Facebook: www.facebook.com/EnesKozakYoutube E-posta: enesmobilegaming@gmail.com
İş'te Cepten İnternetle Kazananlar Anlatıyor! - Zeki Bey 00:50
İş'te Cepten İnternetle Kazananlar Anlatıyor! - Zeki Bey 106 izlenme - 4 yıl önce Zeki Bey; "vakit nakittir" diyerek en kısa zamanda tüm işini cebinden kolayca hallediyor. Siz de işinizi mobil internetle halletmek istiyorsanız; http://www.turkcell.com.tr/kurumsal/i... 'e bekleriz.
İşini Mobil İnternetle Cebinde Taşıyanlar Anlatıyor! - Aydemir Bey 00:57
İşini Mobil İnternetle Cebinde Taşıyanlar Anlatıyor! - Aydemir Bey 77 izlenme - 4 yıl önce Aydemir Bey; "telefonum matbaa makinemdir" diyor ve mobil internet hızıyla müşterilerini şaşırtıyor. Siz de işinizi mobil internetle ilerletmek istiyorsanız; http://www.turkcell.com.tr/kurumsal/i... 'e bekleriz.
İşini Tamamlamak İçin Zamanla Yarışanlar Anlatıyor! - Aydın Bey 01:09
İşini Tamamlamak İçin Zamanla Yarışanlar Anlatıyor! - Aydın Bey 30 izlenme - 4 yıl önce Aydın Bey; "mobil internet sayesinde müşterimle her zaman dialog halindeyim" diyor ve her zaman, her yerde işini kolayca yapıyor. Siz de en hızlı şekilde işinizi halletmek istiyorsanız; http://turkcell.com.tr/kurumsal 'a bekleriz.
İşini Mobil İnternetle En Hızlı Şekilde Gerçekleştirenler Anlatıyor! - Yavuz Bey 01:11
İşini Mobil İnternetle En Hızlı Şekilde Gerçekleştirenler Anlatıyor! - Yavuz Bey 25 izlenme - 4 yıl önce Yavuz Bey; "tesislerin kontrolünü mobil olarak, online şekilde yapıyoruz" diyor ve tüm işini cebinde taşıyor. Siz de işinizi daha kolayca yönetmek istiyorsanız; http://turkcell.com.tr/kurumsal 'a bekleriz.
Müşterilerine Mobil İnternetle Ulaşanlar Anlatıyor! - Fatih Bey 01:06
Müşterilerine Mobil İnternetle Ulaşanlar Anlatıyor! - Fatih Bey 21 izlenme - 4 yıl önce Fatih Bey; "yeni iş, yeni müşteri almak artık çok kolay" diyor ve müşterilerine mobil internet ile ulaşıyor. Siz de işinizi mobil internetle geliştirmek istiyorsanız; http://www.turkcell.com.tr/kurumsal/i... 'e bekleriz.
Milan Pastry Shop 03:11
Milan Pastry Shop 1 izlenme - 4 ay önce mobile phone recorded the 'Milan Pastry Shop'