Hoşgeldiniz!

videolu anlatım

Windows 3.0 Kurulumu 20:01
Windows 3.0 Kurulumu 2.312 izlenme - 3 hafta önce Microsoft'un MS-DOS adlı işletim sistemi üzerinde oluşturduğu grafik arayüz içeren işletim sistemi ailesi Windows'un üçüncü sürümüdür.İlk olarak 22 Mayıs 1990 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Windows ailesinin ilk başarılı sürümü olarak tanınır
Kurdele Nakışı Vinka Çiçeği Yapımı 04:57
Kurdele Nakışı Vinka Çiçeği Yapımı 76.380 izlenme - 3 yıl önce Kurdela nakışı eğitim setimize (13. video) vinka çiçeği yapımı ile devam ediyoruz.
Kpss Türkçe - Yazım Kuralları Konu Anlatımı 07:14
Kpss Türkçe - Yazım Kuralları Konu Anlatımı 15.088 izlenme - 4 yıl önce Kpss Türkçe Yazım Kuralları Konu Anlatımı Videosu İle Yazım Kuralları Konusunu İzleyebilirsiniz. Yüzlerce Kpss Konu Anlatımı Videosu İçin…
Vitamin Sosyal Bilgiler Konu Anlatımları - 5, 6, 7 ve 8. Sınıf 01:12
Vitamin Sosyal Bilgiler Konu Anlatımları - 5, 6, 7 ve 8. Sınıf 14.720 izlenme - 4 yıl önce http://www.vitaminegitim.com Vitamin Sosyal Bilgiler dünyasına hoş geldiniz! Tam ve kalıcı öğrenme için yaratıcı ve özgün etkinlikler sunan Vitamin, öğrenci ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Sözel bir alan olan sosyal bilgilerin kitaplar dışında görsel, etkileşimli anlatımlarla sunulması, bilginin kolay öğrenilmesini olduğu kadar, kalıcılığını da önemli oranda artırır. Vitamin’de bu ders; haritalar, biyografiler ve kronolojilerden oluşan konu anlatımları ve etkinliklerle verilir. - Öğrenci, üzerinde işlem yapabildiği interaktif haritalarla coğrafi, tarihi ve sosyal durumları, konumları, süreçleri ve etkilerini daha rahat kavrar. - Türk ve dünya tarihinde iz bırakmış isimlerin yaşam öyküleri öğrenciyi, tarihsel süreçler hakkında, sinema kurgusu tadında bilgilendirir, tarihi kırılma noktalarını öğrenmesini sağlar. - Kronolojik olarak sunulan bilgi, öğrencinin öğrendikleri arasında ilişki kurmasını ve onları anlamlandırmasını kolaylaştırır. - İşlenen konunun özetlenmesi, öğrenme sürecinde zamanın daha etkili kullanılmasına ve öğrencinin kolay öğrenmesine katkıda bulunur.
İğne Oyası Maydanoz Oyası Yapılışı Videolu Anlatım 03:43
İğne Oyası Maydanoz Oyası Yapılışı Videolu Anlatım 5.358 izlenme - 2 yıl önce Merhaba değerli takipçiler sizler için Yeni örgü modelleri videolarımızı paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün sizlere İğne Oyası Maydanoz Oyası Nasıl Yapılır anlatmak istiyoruz. Evet hanımlar bizleri Türkiyenin en büyük Kadın Portalı Olan www.bilgievim.net sitemizden de takip edebilirsiniz, ayrıca www.bilgievim.net sitesinde neler mi var eliş, örgü, yemek tarifi, diyet, sağlık, magazin, güncel haber gibi benzeri herşeyi bulabilirsiniz. Youtube Sayfamızı Takip etmeyi unutmayın bizleri Facebook tan takip etmek isteyneler için https://www.facebook.com/www.bilgievim.net/ tıklayarak sayfamızı beğene bilirsiniz.
Dnssiz Vpnsiz Bütün Yasaklı Sitelere Giriş 02:17
Dnssiz Vpnsiz Bütün Yasaklı Sitelere Giriş 16.115 izlenme - 4 yıl önce Vpn'siz Bütün Yasaklı Sitelere Giriş Bu video da dns veya vpn kullanmadan nasıl yasaklı sitelere girilebileceği anlatılıyor.
Tatlı Domatesler Reklamı (doma domates doma domaaa) 2016 Uzun Versiyon 43:14
Tatlı Domatesler Reklamı (doma domates doma domaaa) 2016 Uzun Versiyon 4.153 izlenme - 2 yıl önce Tatlı Domatesler Serisi Full Seri Uzun Versiyon 4 Bölüm Bir Arada - Tat Ketçap - Tekrarlı Reklam - Birleştirilmiş Uzun Versiyon Full Reklamlar - HD Hepsi Bir arada 1. Tatlı Domatesler - Ramazan 2. Tatlı Domatesler - Acılı 3. Tatlı Domatesler - Selfie 4. Tatlı Domatesler Bölümlerinin birleştirilmiş ve tekrarlı halidir.,
Kurdele Nakışı Fiyonk Yapımı 02:13
Kurdele Nakışı Fiyonk Yapımı 11.137 izlenme - 3 yıl önce Kurdele nakışı eğitim setimizin 12. videosu fiyonk yapımı ile yine beraberiz.
Format Atma - Videolu Anlatım 09:11
Format Atma - Videolu Anlatım 10.213 izlenme - 8 yıl önce format atma - videolu anlatım - xp kurulumu
Türkçe yama videolu anlatım 04:26
Türkçe yama videolu anlatım 4.804 izlenme - 6 yıl önce Türkçe yama yapma videolu anlatım
Lif Modelleri 2017 05:50
Lif Modelleri 2017 1.652 izlenme - 2 yıl önce Merhaba değerli takipçiler sizler için Yeni örgü modelleri videolarımızı paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün sizlere Lif Modellerini Göstermek istiyoruz Evet hanımlar bizleri Türkiye'nin en büyük Kadın Portalı Olan www.bilgievim.net sitemizden de takip edebilirsiniz, ayrıca www.bilgievim.net sitesinde neler mi var elişi, örgü, yemek tarifi, diyet, sağlık, magazin, güncel haber gibi benzeri her şeyi bulabilirsiniz. Kanalımızı Takip etmeyi unutmayın bizleri Facebook tan takip etmek isteyenler için https://www.facebook.com/www.bilgievim.net/ tıklayarak sayfamızı beğene bilirsiniz.
Matematik - Bölme İşlemleri Konu Anlatım 20:00
Matematik - Bölme İşlemleri Konu Anlatım 4.163 izlenme - 4 yıl önce Sınavo'nun Uzman Öğretmenleri Tarafından Hazırlanan Bu Konu Anlatım Videosunda Bölme İşlemleri İle İlgili Ayrıntılı Bilgi Sahibi Olabilirsin. Yüzlerce Konu Anlatım…
mbot videolu anlatım 06:47
mbot videolu anlatım 3.994 izlenme - 7 yıl önce mbot anlatımımbot indirmek için www.darkenes2011.tr.gg
Metin2 Hamachisiz/hamachili Server Site Paneli Yapımı 08:21
Metin2 Hamachisiz/hamachili Server Site Paneli Yapımı 5.689 izlenme - 6 yıl önce metin2 hamachisiz/hamachili server site paneli yapımı videolu anlatım
Bulaşık Makinası Tableti Ve 3 Kaşık Şeker İle Tül Perde Yıkanışı 04:13
Bulaşık Makinası Tableti Ve 3 Kaşık Şeker İle Tül Perde Yıkanışı 1.346 izlenme - 2 yıl önce şeker ile tül perde yıkama,bulaşık makinası tableti ile tül perde yıkama,perde nasıl yıkanır,perde yıkama,şeker ile perde yıkama
Ponpon İpten Bebek Battaniyesi Yapılışı Videolu Anlatım www.bilgievim.net 01:26
Ponpon İpten Bebek Battaniyesi Yapılışı Videolu Anlatım www.bilgievim.net 1.273 izlenme - 2 yıl önce Merhaba Değerli Takipçilerimiz bugün sizlere Harika bir bebek battaniyesi nasıl yapılır anlatmak istiyorum diğer videolarımız için http://www.bilgievim.net sitemizi takip edebilirsiniz.
PhotoShop nasıl yapılır ? Videolu Anlatım By Depp 07:50
PhotoShop nasıl yapılır ? Videolu Anlatım By Depp 5.730 izlenme - 6 yıl önce korkutan.ForumUp (KHT) Admininin hazırladığı videolu anlatımda rahatça Fotoşop yapabilirsiniz!
Tığ İşi Çiçekli Boncuk Oyası Yapılışı Videolu Anlatım 04:39
Tığ İşi Çiçekli Boncuk Oyası Yapılışı Videolu Anlatım 1.182 izlenme - 2 yıl önce Merhaba değerli takipçiler sizler için Yeni örgü modelleri videolarımızı paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün sizlere Tığ İşi Çiçekli Boncuk Oyası Nasıl Yapılır anlatmak istiyoruz. Evet hanımlar bizleri Türkiyenin en büyük Kadın Portalı Olan www.bilgievim.net sitemizden de takip edebilirsiniz, ayrıca www.bilgievim.net sitesinde neler mi var eliş, örgü, yemek tarifi, diyet, sağlık, magazin, güncel haber gibi benzeri herşeyi bulabilirsiniz. İzlesene Sayfamızı Takip etmeyi unutmayın bizleri Facebook tan takip etmek isteyneler için https://www.facebook.com/www.bilgievim.net/ tıklayarak sayfamızı beğene bilirsiniz.
Metin2 Pvp Server Kurulum 04:23
Metin2 Pvp Server Kurulum 4.459 izlenme - 7 yıl önce www.forumexe.com sitesinden yapadığınız yerleri üye olarak http//www.forumexe.com/frm/metin2-pvp-server-kurulum/78615-pvp-server-kurulum-sorunlari.html konusu altından dile getirsin...yada bu videonun altına yorum atıp sorunlarını yazabilirler...
Metin2 Hamachisiz Server İp Sabitlemek Akomenda Farkı İle 19:54
Metin2 Hamachisiz Server İp Sabitlemek Akomenda Farkı İle 4.064 izlenme - 7 yıl önce metin2 hamachisiz server ip sabitlemek
İğne Oyası Yatay Yaprak Yapılışı Videolu Anlatım 03:57
İğne Oyası Yatay Yaprak Yapılışı Videolu Anlatım 887 izlenme - 2 yıl önce Merhaba değerli takipçiler sizler için Yeni örgü modelleri videolarımızı paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün sizlere İğne Oyası Yatay Yaprak Nasıl Yapılır anlatmak istiyoruz. Evet hanımlar bizleri Türkiyenin en büyük Kadın Portalı Olan www.bilgievim.net sitemizden de takip edebilirsiniz, ayrıca www.bilgievim.net sitesinde neler mi var eliş, örgü, yemek tarifi, diyet, sağlık, magazin, güncel haber gibi benzeri herşeyi bulabilirsiniz. Youtube Sayfamızı Takip etmeyi unutmayın bizleri Facebook tan takip etmek isteyneler için https://www.facebook.com/www.bilgievim.net/ tıklayarak sayfamızı beğene bilirsiniz.
Beyaz çamaşırlar için aspirin yöntemi Bembeyaz Çamaşırlar İçin Harika Firkir. 02:55
Beyaz çamaşırlar için aspirin yöntemi Bembeyaz Çamaşırlar İçin Harika Firkir. 844 izlenme - 2 yıl önce Beyaz çamaşırlar için aspirin yöntemi Beyaz çamaşırlarınızı yıkarken aspirin yöntemi ile lekelerin tümüyle çıkmasını sağlayabilirsiniz.
Tığ İşi Tahta Boncuklu Oya Yapılışı Videolu Anlatım 03:26
Tığ İşi Tahta Boncuklu Oya Yapılışı Videolu Anlatım 795 izlenme - 2 yıl önce Merhaba değerli takipçiler sizler için Yeni örgü modelleri videolarımızı paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün sizlere Tığ İşi Tahta Boncuklu Oya Nasıl Yapılır anlatmak istiyoruz. Evet hanımlar bizleri Türkiyenin en büyük Kadın Portalı Olan www.bilgievim.net sitemizden de takip edebilirsiniz, ayrıca www.bilgievim.net sitesinde neler mi var eliş, örgü, yemek tarifi, diyet, sağlık, magazin, güncel haber gibi benzeri herşeyi bulabilirsiniz. İzlesene Sayfamızı Takip etmeyi unutmayın bizleri Facebook tan takip etmek isteyneler için https://www.facebook.com/www.bilgievim.net/ tıklayarak sayfamızı beğene bilirsiniz.
Şiş İle Yedi Cüceler Bebek Şapkası Yapılışı Videolu Anlatım 04:22
Şiş İle Yedi Cüceler Bebek Şapkası Yapılışı Videolu Anlatım 779 izlenme - 2 yıl önce Merhaba değerli takipçiler sizler için Yeni örgü modelleri videolarımızı paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün sizlere Şiş ile Yedi Cüceler Şapkası Beresi Nasıl Yapılır anlatmak istiyoruz. Evet hanımlar bizleri Türkiyenin en büyük Kadın Portalı Olan www.bilgievim.net sitemizden de takip edebilirsiniz, ayrıca www.bilgievim.net sitesinde neler mi var eliş, örgü, yemek tarifi, diyet, sağlık, magazin, güncel haber gibi benzeri herşeyi bulabilirsiniz. Youtube Sayfamızı Takip etmeyi unutmayın bizleri Facebook tan takip etmek isteyneler için https://www.facebook.com/www.bilgievi... tıklayarak sayfamızı beğene bilirsiniz.
Şiş ile Yakadan Başlama Bebek Yeleği Yapılışı Videolu Anlatım 12:50
Şiş ile Yakadan Başlama Bebek Yeleği Yapılışı Videolu Anlatım 767 izlenme - 2 yıl önce Merhaba Değerli Takipçilerimiz bugün sizlere Şiş ile Yakadan Başlama Bebek Yeleği Modeli nasıl yapılır anlatmak istiyorum diğer videolarımız için http://www.bilgievim.net sitemizi takip edebilirsiniz.
Geometri - Üçgenler Açı Ortay, Kenar Ortay Örnek Soru Çözümü. 01:14
Geometri - Üçgenler Açı Ortay, Kenar Ortay Örnek Soru Çözümü. 1.897 izlenme - 4 yıl önce Geometri Dersine Ait Örnek Soru Çözüm Videosunu İzleyebilirsiniz,
Metin2 Hamachisiz Server Panel Yapmak Videolu Anlatım Akomenda Farkı İle 10:25
Metin2 Hamachisiz Server Panel Yapmak Videolu Anlatım Akomenda Farkı İle 3.172 izlenme - 7 yıl önce metin2 hamachisiz server panel yapmak videolu anlatım akomenda farkı ile
Metin2 Pvp Server Kurulum  Hamachili 04:23
Metin2 Pvp Server Kurulum Hamachili 4.013 izlenme - 7 yıl önce www.forumexe.com iletişim için emre_zng_55@windowslive.com
İğne Oyası Boş Zürafa Yapılışı Videolu Anlatım 04:03
İğne Oyası Boş Zürafa Yapılışı Videolu Anlatım 517 izlenme - 2 yıl önce Merhaba değerli takipçiler sizler için Yeni örgü modelleri videolarımızı paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün sizlere İğne Oyası Boş Zürafa Nasıl Yapılır anlatmak istiyoruz. Evet hanımlar bizleri Türkiyenin en büyük Kadın Portalı Olan www.bilgievim.net sitemizden de takip edebilirsiniz, ayrıca www.bilgievim.net sitesinde neler mi var eliş, örgü, yemek tarifi, diyet, sağlık, magazin, güncel haber gibi benzeri herşeyi bulabilirsiniz. İzlesene Sayfamızı Takip etmeyi unutmayın bizleri Facebook tan takip etmek isteyneler için https://www.facebook.com/www.bilgievim.net/ tıklayarak sayfamızı beğene bilirsiniz.
Kurdele Nakışı Fiyonk Yapımı 02:13
Kurdele Nakışı Fiyonk Yapımı 1.647 izlenme - 3 yıl önce Kurdele nakışı eğitim setimizin 12. videosu fiyonk yapımı ile yine beraberiz.