Hoşgeldiniz!

Vietnam Videoları İzle

Vietnam Liginde Bir Garip Maç 06:28
Vietnam Liginde Bir Garip Maç 4.014 izlenme - 3 ay önce Görüntüler Vietnam liginden.Maç 2-2 devam ederken verilen bir penaltı kararı, itirazlar ve sonrasında gelen o protestoları seyrediyoruz.
Vietnam Polisinin Sopayla Binaya Tırmanması 00:47
Vietnam Polisinin Sopayla Binaya Tırmanması 4.986 izlenme - 3 ay önce Vietnam polisi operasyon yapacağı binaya sopayla tırmanmış ve bu olay bir cep telefonu kamerasına yansımış.
Orospu Çocukları Serisi - Bölüm 2 07:57
Orospu Çocukları Serisi - Bölüm 2 5.980 izlenme - 5 ay önce Mesele Kaplumbağa Değil...mesele insanların empati yoksunu olmaları
Battlefield Vietnam Flaming Dart Map Oynanışı 09:32
Battlefield Vietnam Flaming Dart Map Oynanışı 2.432 izlenme - 2 ay önce Uçağa ve helikoptere bibince aklımı kaçırdığım müthiş oyun,soundtrack'leriyle kurgusuyla çıktığı yıla nazaran efsane grafikleriyle dehşet bir oyun olan Battlefield Vietnam'ın easy modda oyananan Operation Flaming Dart mapini izliyoruz arakadaşlar...
Vietnam'da Eğitim Hayatı 11:34
Vietnam'da Eğitim Hayatı 10.681 izlenme - 5 ay önce Vietnam'da eğitim hayatı vidyoda temsili olarak yayınlanarak, tüm siteye doktora yaptıracak seviyelere geldiği görülmektedir. Böyle bir sınıftan, değil kaçmak 7 yıl aralıksız Tıp okuyacak arkadaşlar çıkacaktır. Rusya varken, avrupa varken, gördüğünüz gibi Asya dahi ihtimalken şansımızı şeediyim doğduğumuz yere bak.
O.Çocukları Serisi - Bölüm 1 10:43
O.Çocukları Serisi - Bölüm 1 5.042 izlenme - 5 ay önce insanlar, hayvanların başına gelmiş ve gelecek en büyük beladır.
Viet Kong'lu İnfaz Ânı - Saigon (1968) 00:28
Viet Kong'lu İnfaz Ânı - Saigon (1968) 7.843 izlenme - 2 yıl önce Pulitzer ödülü alan bu fotoğraf Vietnem Savaşı döneminde foto muhabir Eddie Adams tarafından 1 Şubat 1968'de çekilmiştir. Vietnam Ulusal Kurtuluş Cephesi üyesi Nguy
Vietnam'da Meydana Gelen Akıl Almaz Motor Kazası 00:44
Vietnam'da Meydana Gelen Akıl Almaz Motor Kazası 11.354 izlenme - 3 yıl önce Vietnam'da ters yönde giden bir motorlu, karşıdan gelen başka bir motorluya çarpıyor.
Vietnam'da Ne Yenir - Kirpi Kızartma 02:28
Vietnam'da Ne Yenir - Kirpi Kızartma 6.548 izlenme - 2 yıl önce Vietnamlılar tarafından sıklıkla tüketilen kirpi kızartması ve hazırlanışı fazla söze gerek bırakmıyor. Eti test eden bizarre food programının suncusuna göre görüntü ve tadı pek lezzetliymiş, afiyet olsun
Full Metal Jacket - Surfin' Bird Sahnesi 02:22
Full Metal Jacket - Surfin' Bird Sahnesi 1.689 izlenme - 4 ay önce Stanley Kubrick'in 1987 yapımı Vietnam Savaşı'nı anlatan filminde dönemin müziklerine de yer verilmiştir. The Trashmen'e ait 1963 çıkışlı Surfin' Bird şarkısı da bunlardan birisi.
Tahta Köprüden Kamyonet Geçirmeye Çalışmak 00:30
Tahta Köprüden Kamyonet Geçirmeye Çalışmak 1.334 izlenme - 5 ay önce Olay Vietnam'da gerçekleşmiş. Tahta köprüden geçirilmeye çalışılan kamyon köprünün yıkılması sonucu düşüyor. Şoför ise son anda kendini kurtarıyor.
Vietnam Airline'da Bikini Şov! 00:40
Vietnam Airline'da Bikini Şov! 13.089 izlenme - 5 yıl önce Vietnam Airline'da yapılan bikini şov internette tıklanma rekorları kırıyor.
İçinde Yağmur Ormanı Bulunan Mağra (Hang Son Doong-Vietnam) 06:18
İçinde Yağmur Ormanı Bulunan Mağra (Hang Son Doong-Vietnam) 3.377 izlenme - 1 yıl önce 2009 yılında dünyanın e büyük mağrası olarak açıklanan Hang Son Doong...Hatta öylesine büyük ki kendine ait bir yağmur ormanı, büyük bir nehri ve küçük dağları var. Kendine özgü bu yer; başka bir ekosistem ve iklime ev sahipliği yapıyor. Uzmanlarının incelemelerine göre bu mağaranın büyük bir bölümü keşfedilmemiş ve hiç bilinmeyen canlılara ev sahipliği yapıyor olabilir...
Em là bà noi cua anh (Sweet 20) Fragman 02:37
Em là bà noi cua anh (Sweet 20) Fragman 2.846 izlenme - 1 yıl önce 2015 yapımı Vietnam komedi filmi Em là bà noi cua anh'ın (Yeniden 20) fragmanı. Filmin yönetmeni Phan Gia Nhat Linh.
Quyên (2015) Fragman 01:33
Quyên (2015) Fragman 1.396 izlenme - 11 ay önce 2015 yapımı Vietnam filmi Quyên (Farewell, Berlin Wall) fragmanı. Filmde İngiliz aktör Gary Daniels da rol alıyor.
Battlefield Vietnam (Multiplayer) - Oynanış 33:49
Battlefield Vietnam (Multiplayer) - Oynanış 2.010 izlenme - 1 yıl önce Battlefield: Vietnam (kısaca BF Vietnam ya da BFV), Electronic Arts firmasının, Battlefield: 1942'den sonra, Battlefield serisi için hazırladığı ikinci video oyunudur. Oyun, Armando "AJ" Marini tarafından tasarlanmış, Digital Illisions CE isimli firma tarafından Kanada'da geliştirilmiş ve Electronic Arts tarafından, 14 Mart 2004 tarihinde Kuzey Amerika'da; daha sonraki günlerde ise dünyanın geri kalanında piyasaya dağıtılmış Vietnam Savaşı'nı konu edinen, birinci şahıs nişancı türünde bir oyundur. Oyun; Ho Chi Minh patikası, Hue Muharebesi, la Drang Vadisi, Flaming Dart Operasyonu, Khe Sahn Muharebesi ve Saygon Muharebesi gibi gerçek tarihe dayanan geniş haritaları içermektedir. Oyun kısaca N.V.A olarak adlandırılan Kuzey Vietnam ve Vietkong ile kısaca U.S olarak adlandırılan ABD ve Güney Vietnam arasında gerçekleşmektedir. 15 Mart 2005'te, oyun EA tarafından Battlefield: Vietnam: Redux adıyla güncelleştirilmiştir. Bu güncellemeler, 1.01, 1.02, 1.1, ve 1.2 sürümlerini, yeni araçları, haritaları ve "Battlefield: Vietnam: World War II Mod" isimli II. Dünya Savaşı konulu genişleme paketini içermektedir.
Vietnam 1-7 Arsenal (Geniş Maç Özeti) 07:53
Vietnam 1-7 Arsenal (Geniş Maç Özeti) 5.837 izlenme - 4 yıl önce Arsenal'den gol şovu! Londra ekibi, Giroud'nun 45 dakika sahada kalıp yıldızlaştığı maçta Vietnam'ı gole boğdu.
The Big Lebowski - Bu Senin Ödevin mi Larry ? 01:10
The Big Lebowski - Bu Senin Ödevin mi Larry ? 1.660 izlenme - 11 ay önce Site olarak sevdiğimiz The Big Lebowski filminin en can alıcı sahnesi. John Goodman(Walter Sobchak) dan mimikleri,hareketleri ve ses tonuyla muhteşem bir oyunculuk dersi izliyoruz...Nostaljiyle kalın... Not:Genelde malumunuz altyazılar en az küfürle çevirilir ve gerçek diyaloğu yansıtmaz, bu çevirinin bu konuda oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim.
Son Anda Ölümden Döndüler 02:19
Son Anda Ölümden Döndüler 3.107 izlenme - 2 yıl önce Vietnam'da kontrolünü kaybeden tır motorcuların arasına daldı.Kırmızı ışıkta bekleyen motorcuların üstüne gelen tır, motorları altına aldı.Son anda tırı farkeden 2 motorcu ölümden döndü.
Bisikleti Flüt Olarak Kullanmak 00:48
Bisikleti Flüt Olarak Kullanmak 1.511 izlenme - 1 yıl önce Bisikleti flüt yapan Vietnamlı abimizi izliyoruz efendim , gayet başarılı.
Vietkong - Vietnam - Bubi Tuzakları 05:47
Vietkong - Vietnam - Bubi Tuzakları 1.818 izlenme - 2 yıl önce Vietkong - Vietnam Ulusal Kurtuluş Cephesi vietnam savaşında kuzey vietnamı desteklemiş komünist cephe karşısında ABD'nin büyük kayıplar vermesine sebep olmuştur. Tarihçilerin dediği üzere Sovyet Rusya için Afganistan bataklığı ne ise ABD için Vietnam ve Vietkong o olmuştur. Bu savaşta yer alan ABD askerleri uzun yıllar psikolojik yardım almış bir kısmı savaş sonrası travma itibariyle psikopata bağlamıştır. Bu sebeptendir ki bir çok filmde Vietnam savaşı işlenmiştir. ABD'nin savaştığı cepheler içinde onu en derinden etkileyen bu cephenin en enemli özelliği bu ufak tefek adamların geliştirdiği türlü tuzaklar olmuştur. Bubi tuzağı kavramı halkının benliğine işlemiş ve birçok filme de konu olmuştur. Peki nedir bubi tuzağı, hacı sen gerçek bubi tuzağı hiç gördün mü sorusuna karşılık Eski Vietkong'lu abimiz Batılı turistlere şu cevabı verir.
Aşağı Hanoi Mahallesi - Lanet Olası Vietkonglar Semt Pazarı 02:40
Aşağı Hanoi Mahallesi - Lanet Olası Vietkonglar Semt Pazarı 1.992 izlenme - 1 yıl önce Görüntüler Vietnam'dan efenim. Şimdi diyeceksiniz yok bok yesinler! yok bu da yenir mi? BBC'nin hazırladığı Tuncel Kurtiz Ağamızın seslendirdiği İnsan Gezegeni Belgeselini bir izleyin derim. Her insanın proteine ihtiyacı var bence bunu unutmayın. E tamam uçan kaçan herşey yenmez ama size mide bulandırıcı gelen birçok şey başkası için gerçekten yaşam kaynağı. İzleyelim görelim..
Küçük Kızın Köpeğini Yemek Olarak Bulması 01:46
Küçük Kızın Köpeğini Yemek Olarak Bulması 2.156 izlenme - 2 yıl önce Kuzey Vietnam'da 5 yaşındaki küçük bir kız kayıp köpeğini bulunca gözyaşları içinde kaldı. Çünkü köpek sokak yemekleri satılan bir sokakta kızartılmış ve yiyecek olarak servis edilmek üzere satılıyordu.
Louis Armstrong - What A Wonderful World 02:58
Louis Armstrong - What A Wonderful World 6.506 izlenme - 4 yıl önce Louis Armstrong - What A Wonderful World 2007 Yılında Yaptığım Acemi Dönemi Foto-slayt Videolarından..:) I See Trees Of Green........ Red Roses Too I See Em ...
Evlenmek için 46 Yıl Bekleyen Dedeler 02:36
Evlenmek için 46 Yıl Bekleyen Dedeler 1.832 izlenme - 1 yıl önce 46 senedir beraber olan Lewis Duckett ve Billy Jones, Vietnam günlerinde tanışmış. Savaş sırasında yazdıkları şifreli mektuplarla ilişkilerini sürdüren çift, eşcinsellerin yakalandıklarında ordudan atılma ve onursuz olarak adlandırılma gibi tehlikeleri de göze almışlar. Aşkları savaşın bitiminden sonra da onlarca yıl devam etmiş. Bir çocuk da evlat edinen çift New York’ta evlendi. Göz yaşartan hayat hikayeleriyle aşağıdaki belgesele de konu olan çifte mutluluklar diliyoruz.
Kim Phuc - Vietnam ABD Savaşındaki Çıplak Kız 01:31
Kim Phuc - Vietnam ABD Savaşındaki Çıplak Kız 1.737 izlenme - 2 yıl önce Kim Phuc, 1963 yılında, Saygon'un kuzeyinde bir köyde doğan Vietnam vatandaşı. 1972'de dünyanın gözünü Vietnam Savaşı'na çeviren ünlü fotoğraftaki kızdır. Adı Vietnamca Altın Mutluluk anlamına gelir. ABD savaş uçaklarının attığı napalm bombasıyla köyü bombalanana kadar savaşa rağmen mutlu bir çocukluğu olmuştur. Bombardıman sonrası kaçarken iki kardeşi yanarak ölmüş, hayatta kalmayı başaran Kim, savaşın sembolü olmuştur. Bombardıman sonrası sağ kalan çocuklar, elbiseleri, saçları, vücutları yanık içinde çığlıklar atarak kaçışırken, foto-muhabiri Nick Ut kendisine Pulitzer Ödülünü getirecek olan kareyi çekti. "Kim çok kötü görünüyordu, öleceğini düşündüm. O gün, pek çok fotoğraf çekmiştim ve kasabadan ayrılmak üzereydim. Tam o sırada iki uçak gördüm. Her iki uçak da dörder tane napalm bombası attı. Beş dakika sonra yardım çığlıkları atan insanlar koşmaya, kaçmaya başladılar. Kim beni gördüğü anda, Vietnamca, Bana su verin, yanıyorum, kavruluyorum. diye bağırmaya başladı. Ona biraz su verdim ve yardım edeceğimi söyledim. Arabama alıp yaklaşık 15 kilometre ötedeki hastaneye götürdüm. Hastane ölen ya da ölmek üzere olan Vietnamlılarla, askerlerle doluydu. Kimse çocuklarla ilgilenmiyordu. Gazeteci olduğumu söyledim. Kim'in ölmesini istemediğimi haykırdım. Yardım ettiler. " İlgili: Tank Man: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/18305/
Vietnam Köyüne Saldırı Sahnesi - Apocalypse Now 02:25
Vietnam Köyüne Saldırı Sahnesi - Apocalypse Now 1.520 izlenme - 2 yıl önce Gelmiş geçmiş en iyi filmlerden biri sayılan Apocalypse Now filminden efsane olan bir sahnle ile birlikteyiz. Richard Wagner'ın bestesinden alıntı olarak kullandığı bu müzik filmden sonra klasikleşti yüzlerce filmde daha kullanıldı.
Bu Orduya Katılmak İsteyen Var mı? 02:20
Bu Orduya Katılmak İsteyen Var mı? 1.241 izlenme - 2 yıl önce Vietnam da düzenlenen güzellik yarışmasının adaylarına asker kamuflajı şeklinde giyimler giydirilerek tanıtım yapılmaktadır. Zira neden böyle bir sunuma gerek duyduklarını anlayamadım. Ancak izleyicilere ilginç bir görsel şölen sundukları kesin.
Kommer'in Arabasının Yakılması (ODTÜ) 10:00
Kommer'in Arabasının Yakılması (ODTÜ) 1.002 izlenme - 1 yıl önce ODTÜ'de bize öğretilen 3 kelime: ''Yankee Go Home'' 6 Ocak 1969'da ODTÜ'ye gelen dönemin ABD Büyükelçisi Robert Komer'in arabası ateşe verilmişti. Basında, Vietnam devrimcilerinin Honço (kasap) adını verdikleri Komer'in Vietnam'da görev yaptığı sırada "Vietnam Kurtuluş Cephesi"ne karşı faaliyetleri sıklıkla işlendi. Komer'e karşı tepkiler büyürken, ODTÜ Rektörü Kemal Kurdaş yetkili kurullardan herhangi birine haber vermeden 6 Ocak 1969'da kendisini ODTÜ'ye çağırdı. Komer'in üniversitelerine geldiği haberini alan ODTÜ'lüler, ABD Büyükelçisinin arabasının park halinde bulunduğu Rektörlük binasının önünde toplanmaya başladılar. Sayıları gittikçe artan öğrenciler, Komer'in arabasını devirdiler ve ters çevirdiler; ardından, arabanın deposundan aldıkları benzinle arabayı ateşe verdiler.
Vietnamlı Sihirbazın Halk Pazarında İnanılmaz Gösterisi 02:49
Vietnamlı Sihirbazın Halk Pazarında İnanılmaz Gösterisi 901 izlenme - 2 yıl önce Vietnamlı sokak sihirbazının pazarda muz ve karpuz ile sergilemiş olduğu sihirbazlık gösterisi izleyenleri kendisine hayran bıraktı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya